Jump to content

[CAR] Citroen C4


SKALP
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οντως!!!

 

Εχω απαντησει ολες τις ερωτησεις μου για το C4 και μου εχουν μεινει αυτες:

1)Ο πισω υαλοκαθαριστηρας ρυθμιζεται ωστε να λειτουργει οταν εχω τους μπροστα στο auto και επιλεγω οπισθεν στην εκδοση SX Pack;

2)Νομιζα οτι φωτα follow me home λέγονται αυτά που μένουν αναμενα μολις σβησεις για οση ωρα το ρυθμισεις(15-30-60 δευτερα) αλλα και αυτα που τα αναβεις απο το κουμπι του τηλεχειριστηριου. Απ'οτι φαινεται ομως δεν ειναι τα ιδια γιατι ενω τα πρωτα τα εχω ρυθμισει και μενουν για 15" ανοιχτα απο το τηλεχειριστηριο συνεχιζουν να αναβουν για 60". Ξερει κανεις αν μπορω να το ρυθμίσω αυτο;

 

Αυτα ουτε τα γραφει ρε παιδια στο manual (που εκτος απο την πρωτη φορα το εχω διαβασει αλλες δυο και δεν εμαθα τιποτα παραπανω!) ουτε τα ξερει κανενας αντιπροσωπος που ρωτησα!

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγώ πήρα την exclusive παρά τα όποια προβλήματα του Τouchdown. Ή έπεσε σε κάποιο ελαττωματικο μοντέλο, ή είναι γκαντέμης και όλα τα κακά που μπορούν να συμβούν συμβαίνουν πάνω του...!:p

Όπως και να 'χει πάντως, μόλις το παραλάβω θα έχω το νού μου για τυχών προβλήματα σαν του Touchdown...

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παντως εγώ πήρα την exclusive παρά τα όποια προβλήματα του Τouchdown. Ή έπεσε σε κάποιο ελαττωματικο μοντέλο, ή είναι γκαντέμης και όλα τα κακά που μπορούν να συμβούν συμβαίνουν πάνω του...!:p

Όπως και να 'χει πάντως, μόλις το παραλάβω θα έχω το νού μου για τυχών προβλήματα σαν του Touchdown...

Just for the record, και για ό,τι μπορεί να σημαίνει, έχω το vts και όχι το exclusive. Πρόκειται για ένα 3θυρο, κατάμαυρο άγριο κυνηγόσκυλο agiorgitis... το οποίο προφανώς ακόμα ... δεν δαγκώνει... θα τους πάρω σήμερα να δω, [φεύγω στο σχολείο μου, θα πρέπει να έρθουν να το πάρουν και να μου το φέρουν το μεσημέρι... λέτε;]

 

Καλημέρα σας.

http://www.mathiteio.com/mats/citroen_c4_6(small).jpg
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Τοuchdown, ψυχραιμια και υπομονη...

Μια στο τοσο βγαινει κι ανα σκαρτο ηλεκτρονικο. Μπορει να ετυχε να το παρεις εσυ. Στη συγκεκριμενη περιπτωση οι αισθητηρες ελαστικων.

Εγω παντως πιστευω στα ηλεκτρονικα και μαλλον πρεπει να φταιει η αντιπροσωπεια που ΔΕΝ βρισκει μια και καλη το προβλημα.

Ψηφιζω ΝΑΙ στα πολλα ηλεκτρονικα (γιαυτο αλλωστε πηρα exclusive κι οχι αλλο μοντελο ή αλλη μαρκα). Ηταν το μονο που εδινε τοσα πολλα σ΄αυτη την τιμη.

Τα ηλεκτρονικα, και γενικα τα μηχανηματα κανουν αυτα που τους λες χωρις μα και μου.(΄νταξει οταν ειναι σωστα). Οι ανθρωποι ομως...

Link to comment
Share on other sites

Ναι στα ηλεκτρονικά μια που τα σπουδάζουμε κιολας

για για σερβις θα το πηγένω στην σχολή μου :) θα το κανω μονος μου εκει

 

TEI-θεσσαλονικης ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω το vts 5μηνες εχω κανει 8000χλμ και δεν μου εχει βγαλει το παραμικρο.ειμαι πολυ ευχαριστιμενος για την επιλογη μου
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/3523c4_vts_1_61.JPG
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω το vts 5μηνες εχω κανει 8000χλμ και δεν μου εχει βγαλει το παραμικρο.ειμαι πολυ ευχαριστιμενος για την επιλογη μου

 

 

kalotaksido na soy einai file moy :) ta 8.000 na ta kaneis 800.000 :)

Link to comment
Share on other sites

καλα μια ευχη ηταν! Ας βγαλει μια χαρα 150.000 και δε θελω τιποτα αλλο!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ελλλαααα ήταν μια ευχή, τι λε ρε παιδί μου...

 

:D :D (κανε σταυρους να βγει τουλαχιστον το δικο μου νουμερο) :D

Link to comment
Share on other sites

:D :D (κανε σταυρους να βγει τουλαχιστον το δικο μου νουμερο) :D

 

http://www3.christianforums.com/images/smilies/liturgy.gif

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

mhn masate re skilia einai ta C4 :P

Απ'το στομα σου και στο θεου το αφτι. Αλλα δυσκολο το βλεπω να μην βγαλει κατι πριν τα 80.000χλμ! Ουτε ιαπωνικο ειναι, ουτε αρκετο καιρο εχει ωστε να εχει διορθωθει στενοχωριεμαι που το λεω αλλα πιστευω οτι καποια μερα θα τρεχω ολη την ωρα στα συνεργεια. Ποσα χλμ εχεις κανει elteo;

 

EDIT:Εχω τις εξης αποριες:

1)Τελικα ρυθμισα και τη διαρκεια των φωτων follow me home αλλα:Νομιζα οτι φωτα follow me home λέγονται αυτά που μένουν αναμενα μολις σβησεις για οση ωρα το ρυθμισεις(15-30-60 δευτερα) αλλα και αυτα που τα αναβεις απο το κουμπι του τηλεχειριστηριου αφου και στα δυο αναβουν τα μεσαια! Απ'οτι φαινεται ομως δεν ειναι τα ιδια γιατι ενω τα πρωτα τα εχω ρυθμισει και μενουν για 15" ανοιχτα τα αλλα απο το τηλεχειριστηριο συνεχιζουν να αναβουν για 60" και δεν βλεπω να αλλαζει αυτο απο καπου. Ξερει κανεις αν μπορω να το ρυθμίσω αυτο;

2)Για το να λειτουργει ο πισω υαλοκαθαριστηρας οταν ειναι οι μπροστα στο auto και βαζω οπισθεν εχω γυρισει αναποδα ολο το μενου και δεν εχω βρει τιποτα. Μηπως δεν υπαρχει η ρυθμιση αυτη απο το μενου και απλως ειναι ετσι προγραμματισμενο;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Εχω το c4 vts και θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος πόσο κοστίζει να τοποθετήσω την αεροτομή που προτείνει η citroen.
Link to comment
Share on other sites

γυρω 400 ευρω. Πιστευω πως καλυτερα θα βρεις aftermarket σε ποιο λογικη τιμη
Link to comment
Share on other sites

Ναι στα ηλεκτρονικά μια που τα σπουδάζουμε κιολας

για για σερβις θα το πηγένω στην σχολή μου :) θα το κανω μονος μου εκει

 

TEI-θεσσαλονικης ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ

Κοιτα σύμπτωση και εγω ηλεκτρονικός ειμαι απο ΑΣΕΤΕΜ-ΣΕΛΕΤΕ

Οποτε φερτο σε εμενα για service που εχω και πτυχιο :lol:

Link to comment
Share on other sites

thimamai otan eixe vgei ekeinh h diafimish me to c4 poy enas tipos to afine sto gkaraz kai me to poy esbhme ta fota eskazan ta oloklhromena kai ta ledakia na to fotografisoyn ego ekana mia ergasia sta psifiaka kiklomata kai eixa 2 xoyftes me oloklhromena kai diafora alla toy stil mikrodiakoptes ledakia kai tetoia poy eprepe na ta sindiaso sto raster kai leo "opa edo eimaste ayto einai aytokinhto gia mena"
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...