Jump to content

Συζήτηση για ρολόγια


EWS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΕΓΩ εχω ενα tissot απο σουιδια καλο????????????/

ειχα πριν χρονια ενα κλασσικο tissot..

ομορφο ρολοι,απλο,αλλα δυστυχως μετα απο μια πτωση μου στα χιονια,εσπασε το τζαμακι.δεν το εχω αλλαξει και καπου βρισκεται χωμενο:O

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΕΓΩ εχω ενα tissot απο σουιδια καλο????????????/

Ανεβασε και μια φωτογραφια..να δουμε τι ρολοι εχεις.η Tissot ειναι σοβαρη μαρκα..και εχει πολυ καλα ρολογια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τα swatch τι λενε?

ειδα σε προσπεκτους εφημεριδας αυτα εδω και μου αρεσαν πολυυυυ!

1.http://img404.imageshack.us/img404/8123/zz2jg0.png

http://www.swatchblog.fr/wp-content/uploads/2007/09/yrs402g.jpg

με χαλαει λιγο το μπλε αλλα νταξ

2.http://www.swatchblog.fr/wp-content/uploads/2007/09/yrs401g.jpg

3.http://www.galeriadosrelogios.com/shop/images/yrs403.gif

το καφε παλι με χαλαει,με τι να το συνδυασω..τεσπα..τιμη παιζουν απο 150-160 δεν θυμαμαι καλα,αλλα εχουν πολυ καλες τιμες και προσιτες..

απλα νομιζω εδω ειχα διαβασει παλιοτερα οτι χαλανε ευκολα..

Link to comment
Share on other sites

τα swatch τι λενε?

\www.galeriadosrelogios.com/shop/images/yrs403.gif[/url]

το καφε παλι με χαλαει,με τι να το συνδυασω..τεσπα..τιμη παιζουν απο 150-160 δεν θυμαμαι καλα,αλλα εχουν πολυ καλες τιμες και προσιτες..

απλα νομιζω εδω ειχα διαβασει παλιοτερα οτι χαλανε ευκολα..

 

:rolleyes: Επεσες στην περιπτωση! τα swatch ειναι φθηνα ρολογια.εμενα μου αρεσουν πολυ! ;) τωρα εγω ειμαι fun των scin.

παντως αμα αγορασεις..ψαξτ'το εκτος Ελλαδας.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχεις κατι στο νου?

τα ρολογια δεν κανουν πανω απο 150 ευρω!ποσο να κερδισω με τα μεταφορικα κτλ?

δεν το χω ψαξει και δεν γνωριζω.. :O

Link to comment
Share on other sites

εχεις κατι στο νου?

τα ρολογια δεν κανουν πανω απο 150 ευρω!ποσο να κερδισω με τα μεταφορικα κτλ?

δεν το χω ψαξει και δεν γνωριζω.. :O

Τα μεταφορικα παραπανω απο 20-30 δολλαρια δεν θα σου πανε.αντε απο e-bay να πληρωσεις κανενα 20 ευρο..αλλα θα παρεις ρολοι το οποιο δυσκολο θα το βρεις στην Ελλαδα.

τωρα αμα θες ενα πολυ απλο..προτιμησε κανενα e-shop Ελληνικο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εδω κ καιρο ψαχνω ενα καλο ρολοι γυναικιο αλλα δεν βρησκω ετσι οπως το θελω,ενω βλεπω ενα σορο ανδρικα πολυ ωραια.μπας κ πηρε το ματι σας κανενα με μεγαλο καντραν μαυρο κατα προτιμηση διαμαντακια γυρω γυρω κ μπρασελε?λολ
Link to comment
Share on other sites

εδω κ καιρο ψαχνω ενα καλο ρολοι γυναικιο αλλα δεν βρησκω ετσι οπως το θελω,ενω βλεπω ενα σορο ανδρικα πολυ ωραια.μπας κ πηρε το ματι σας κανενα με μεγαλο καντραν μαυρο κατα προτιμηση διαμαντακια γυρω γυρω κ μπρασελε?λολ

κατι σε D&G μου φαινεται..η σε DKNY :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εδω κ καιρο ψαχνω ενα καλο ρολοι γυναικιο αλλα δεν βρησκω ετσι οπως το θελω,ενω βλεπω ενα σορο ανδρικα πολυ ωραια.μπας κ πηρε το ματι σας κανενα με μεγαλο καντραν μαυρο κατα προτιμηση διαμαντακια γυρω γυρω κ μπρασελε?λολ

 

Δώσε και τιμή που θες να κινηθείς, γιατί από Folli-Follie μέχρι Piaget π.χ. υπάρχει μια διαφορά... :ninja:

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Paides pira to CASIO PROTREK Titanium PRG80...Sas to protino afoba...exei treli texnologia kai antoxi sto full!!!eimai kataeyxaristimenos:D:D

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2586coollogo_com_2530885.gif

 

MyPhOnE--->ThE--->UnWiReD--->ReVoLuTiOn--->

Subaru Impreza WRX STi

http://www.myspace.com/hacksti_edessa

Link to comment
Share on other sites

Εγω ελαβα το δεμα εχθες..και ειχε σφραγιδα απο το Αερολιμενα Αττικης,οταν εκανα την αγορα..πληρωσα 30 δολλαρια παραπανω..απο την τιμη!

ισως εκει να ειναι το "καπελο".κατι αλλο δεν πληρωσα.αυτο που λες εσυ..ισχυει απ'οτι ξερω για Ηλεκτρονικα ειδη.

εμενα μου βγηκε..μαζι με την κουριερ..90 ευρο.στην Ελλαδα το κοστος ηταν 180 ευρο.

 

raver το ρολοι που θελω κοστιζει γυρω στα 600$ μηπωσ οταν το τελωνειο δει το κοστοσ με καλεσει και εμενα να πληρωσω κατι και εγω...:worry::worry::worry:

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα σήμερα αυτό ο Le Cachot μου είπαν ότι είναι Ελβετική και την έχει

η Watch Outlet έψαχνα κάτι μεγαλύτερο από το Seiko που είχα και

νομίζω ότι αυτό είναι πολύ ωραίο, αυτο που μου αρέσει πολύ είναι το

κατράν. Στα 125 :D

 

http://www.imageshack.gr/files/dn9vdx27oycjaz8kc953_thumb.jpg

 

Τι λέτε;

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα ένα κουκλί citizen (στα 260) από τιτάνιο.

 

Μετά από κάποια χρήση το τιτάνιο σκουριάζει?Πρέπει να καθαρίζεται με κάτι?

 

Thnx! :D

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα σήμερα αυτό ο Le Cachot μου είπαν ότι είναι Ελβετική και την έχει

η Watch Outlet έψαχνα κάτι μεγαλύτερο από το Seiko που είχα και

νομίζω ότι αυτό είναι πολύ ωραίο, αυτο που μου αρέσει πολύ είναι το

κατράν. Στα 125 :D

 

http://www.imageshack.gr/files/dn9vdx27oycjaz8kc953_thumb.jpg

 

Τι λέτε;

 

Προσωπικά δεν την ξέρω την εταιρεία, αλλά το ρολόι είναι πολύ όμορφο. :happy:

 

Με γειά! :)

 

Μετά από κάποια χρήση το τιτάνιο σκουριάζει?Πρέπει να καθαρίζεται με κάτι?

 

Δε νομίζω... :confused:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

@Veco

Ναι όντως, εν πολλά ωραίο :D

Ευχαριστώ

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ. Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε την μαρκα "TW STEEL" ειναι oversized τα ρολογια που βγαζει. Τα εχω βρει εδω στα 680-700 ευρω και στο internet στα 280-320.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ χρόνια πολλά σ όλους. Ώς νέος χρήστης ,είπα κ εγώ να κάνω ένα γιορτινό post. Αν κ πιτσιρικάς , μ χει κάτσει να αγοράσω ένα όμορφο ρολόι κ είναι ότι πρέπει για δωράκι αυτές τις μέρες...Έτσι κατέληξα σ αυτό:

 

http://www.tagheuer.com/the-collection/aquaracer/index.lbl?lang=en

 

Αν έχει κάποιος να προτείνει κατί διαφορετικό σε αυτή τη κατηγορία , η πρότασή τ ειναι καλοδεχούμενη!!

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ ομορφο! Τιμη ποσο παει περιπου? Παντως αν θες και μπορεις κοιτα το Carerra, ειναι εξισου ωραιο!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά..Το όνομα μου είναι Χρύσα και χρειάζομαι επειγόντως τη βοήθεια σας.Μέρες που είναι ήθελα κι εγώ η καψερή να πάρω ένα δώρο στον εαυτό μου.Είχα δει λοιπόν ένα ρολόι swatch αλλά κάτι οι δουλειές κάτι η γκαντεμιά που με δέρνει...πάει το ρολογάκι...................Το πρόλαβε 'αλλος.Ηταν λοιπόν ένα swatch με μπρασελέ και μάλιστα ματ μπρασελέ(αλουμίνιο)απ αυτά που δεν γυαλίζουν και είχε ανοιχτό γκρι καντράν με τρεις ροζ κύκλους πάνω..Προσπάθησα να μάθω μοντέλο μήπως το βρω πουθενά αλλού αλλά μάταια.Το μόνο που μου παν ήταν ότι δεν είναι καινούριας κολεξιόν..Ψάχνω και στο νετ αλλά δε το βρίσκω μπορεί κανείς να με βοηθήσει???Το θέλω............:cry::cry::cry:

 

Υ.Γ:Η τιμή του ήταν 110 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά..Το όνομα μου είναι Χρύσα και χρειάζομαι επειγόντως τη βοήθεια σας.Μέρες που είναι ήθελα κι εγώ η καψερή να πάρω ένα δώρο στον εαυτό μου.Είχα δει λοιπόν ένα ρολόι swatch αλλά κάτι οι δουλειές κάτι η γκαντεμιά που με δέρνει...πάει το ρολογάκι...................Το πρόλαβε 'αλλος.Ηταν λοιπόν ένα swatch με μπρασελέ και μάλιστα ματ μπρασελέ(αλουμίνιο)απ αυτά που δεν γυαλίζουν και είχε ανοιχτό γκρι καντράν με τρεις ροζ κύκλους πάνω..Προσπάθησα να μάθω μοντέλο μήπως το βρω πουθενά αλλού αλλά μάταια.Το μόνο που μου παν ήταν ότι δεν είναι καινούριας κολεξιόν..Ψάχνω και στο νετ αλλά δε το βρίσκω μπορεί κανείς να με βοηθήσει???Το θέλω............:cry::cry::cry:

 

Υ.Γ:Η τιμή του ήταν 110 ευρώ

 

 

Υπομονη και ψαξιμο εδώ και εδώ.Ειμαι σιγουρος οτι κατι θα βρεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειδα ενα ecko παιδια..τελειο..αν και μεγαλο,δεν ξερω τιμη..χτες φορεσα ενος φιλου μου..το οποιο το χε ριξει μια φορα κ εφιγαν τα διαμαντακια απο πανω :p

παντως πολυ εμφανησιακα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...