Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν ξερω τι να πω.....σκεφτομαι και το γεγονος οτι επειδη ειναι ουγγαριας και δεν ερχοταν με τιποτα η 6.0 φλασαρα την ευρωπαικη απο εδω...http://storagecow.eu/index.php?dir=Xda%2FLG+G4%2FH815%2F

και αν ειναι να το στειλω πρεπει να βρω την κανονικη μην βγω εκτος εγγύησης και μετα φαω φλοκο....εδω https://www.youtube.com/watch?v=tDeT7rLU7Lc ανεβασα και ενα βιντεο για του λογου το αληθες....η αναλυση του ειναι HD αρα φαινεται 100% για τι πραγμα μιλαω...δεν τρεχει τιποτα στο παρασκηνιο απο εφαρμογες παρα μονο η εφαρμογη που τραβαω το βιντεο...

Και σε μένα το κάνει αυτό. Μόνο στην εφαρμογή του play store. Πουθενα αλλού.

Όταν κάνω scroll up η down γρήγορα, κάνει αυτά τα μικρά κολληματακια.

Αν δεν έβλεπα να το λες για να πάω να το δοκιμάσω δεν θα το είχα καταλάβει. Για μένα δεν είναι πρόβλημα όμως αυτό. Δεν με απασχολεί καθολου.

Εννοείτε πως όταν το δοκίμασα για να δω δεν έτρεχαν άλλες εφαρμογές η σελίδες στο παρασκήνιο για να "κρασαρει".

Δεν το εχω παρατηρήσει αυτό το πρόβλημα σε άλλη εφαρμογή η στο κινητό γενικά.

 

 

Αν εσένα στο κάνει σε πολλές εφαρμογές.... Μήπως φταίει το φλασαρισμα που του έχεις?

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το lag όπως το είδα πιθανότερο είναι να οφειλεται στο γεγονός πως. Φορτώνει πολλές εικόνες στο play store εκείνη την ώρα. Όταν του έδωσα 2 με 3 δευτερόλεπτα να τις φορτώσει το scrolling έγινε σαφώς πιο smooth.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κράτησα για 2 εβδομάδες περίπου μαζί και τα δυο κινητά g3(32) & g4 έχω να πω το εξής.

G3 ωραίο γρήγορο μηδαμινά κολλήματα έως καθόλου όμως σε σχέση με το g4 δεν έχει το smooth την γλύκα και το πόσο ομαλά μεταβαίνει και ανταποκρίνεται σε οτι του ζητήσεις...το g4 είναι πραγματικά ενα σύγχρονο g2 που μοιάζει πάρα πολύ σε ομαλότητα και ταυτόχρονη σπιρτάδα με τα πανάκριβα i phone...μακάρι να βγει αστέρι όπως το g2 γιατί δύσκολα στα 3 και κάτι κατοστάρικα βρίσκεις κάτι τόσο ολοκληρωμένο από κάθε άποψη...@KIRIS ίσως φταίει η ρομ που του έχεις περασμένη τελικά...το κινητό πυροβολεί ακατάπαυστα είναι πολύ γρήγορο χωρίς να κουράζει με την σπιρτάδα του στο μάτι.Εύχομαι να βρεις την άκρη ;)

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παω lg bachup και παταω στο lg cloud για την δημιουργια αντιγραφου ασφαλειας. Ολοκληρωνεται το αντιγραφο επιτυχως. Κοιταω να βρω μετα το αντιγραφο και λεει οτι δεν υπαρχουν αντιγραφα ασφαλειας. Το στο καλο γινεται?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιατί δεν βλέπω πρόβλημα από το video σου? Μια χαρά φαίνεται

 

Ούτε και εγώ βλέπω κάτι το μεμπτό. Έτσι συμπεριφέρεται και το δικό μου. Αργεί λίγο να φορτώσει κάποιες εικόνες. Δεν είναι φυσιολογικό αυτό;

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι να πω.....σκεφτομαι και το γεγονος οτι επειδη ειναι ουγγαριας και δεν ερχοταν με τιποτα η 6.0 φλασαρα την ευρωπαικη απο εδω...http://storagecow.eu/index.php?dir=Xda%2FLG+G4%2FH815%2F

και αν ειναι να το στειλω πρεπει να βρω την κανονικη μην βγω εκτος εγγύησης και μετα φαω φλοκο....εδω https://www.youtube.com/watch?v=tDeT7rLU7Lc ανεβασα και ενα βιντεο για του λογου το αληθες....η αναλυση του ειναι HD αρα φαινεται 100% για τι πραγμα μιλαω...δεν τρεχει τιποτα στο παρασκηνιο απο εφαρμογες παρα μονο η εφαρμογη που τραβαω το βιντεο...

Μια χαρά δουλεύει το play store και μπορω να σου υποσχεθω οτι στο 99% των flagship ολων των εταιρειών εχει ακριβώς το ιδιο κομπιασμα για να φορτώσει τις εικόνες.

Link to comment
Share on other sites

αυτο παει να πει lag :lol:

Φιλε μου παρε samsung και θα εχεις το ιδιο θεμα ακομα και στο dialer :p

 

Με προλαβες.

Εκτος των αλλων χρησιμοποιει το ADV Screen Recorder. Βαλτο σε 16πυρηνο,32GB ram και adreno 900 σε 720p , παλι θα εχει θεμα. Δε ξερω αν ειναι το αντιλαμβανομενο "lag" απο τον φιλο μονο ή αν υπαρχει προσπαθεια δημιουργιας εντυπωσεων.

Βαλε και 2000 φωτο με καθαρισμενη cache να κανει το ιδιο πραγμα. Παλι θα γινεται ενα "τσικ" , σε καθε συσκευη. Μπορει ο Snapp 820 να το κανει 0.2 sec ταχυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Με προλαβες.

Εκτος των αλλων χρησιμοποιει το ADV Screen Recorder. Βαλτο σε 16πυρηνο,32GB ram και adreno 900 σε 720p , παλι θα εχει θεμα. Δε ξερω αν ειναι το αντιλαμβανομενο "lag" απο τον φιλο μονο ή αν υπαρχει προσπαθεια δημιουργιας εντυπωσεων.

Βαλε και 2000 φωτο με καθαρισμενη cache να κανει το ιδιο πραγμα. Παλι θα γινεται ενα "τσικ" , σε καθε συσκευη. Μπορει ο Snapp 820 να το κανει 0.2 sec ταχυτερα.

 

θα φλασαρω την δικια του ρομ βεβαια την βρηκα σε 10b εκδοση και θα δω πως θα παει...τι δημιουργεια εντυπωσεων ρε μεγαλε ποιος ειμαι ο τσιπρας??!!!εγω σφαζω για τα LG samsung δεν θα επαιρνα ουτε τζαμπα τα γεγονοτα απλα ειπα για να λυσω το θεμα μου....τα παιδια παραπανω λεν οτι εχουν το ιδιο εργο...επομενος μπορει να εινια φυσιολογικο απλα εγω το εχω και σε εφαρμογες....αν δεν ειχα πριν το 3αρι δεν θα εκανα θεμα αλλα εχω δει καλυτερη αποκριση απο εκεινο επομενος μου φαινεται περιεργο να τα κανει σε αυτο....

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειδή κράτησα για 2 εβδομάδες περίπου μαζί και τα δυο κινητά g3(32) & g4 έχω να πω το εξής.

G3 ωραίο γρήγορο μηδαμινά κολλήματα έως καθόλου όμως σε σχέση με το g4 δεν έχει το smooth την γλύκα και το πόσο ομαλά μεταβαίνει και ανταποκρίνεται σε οτι του ζητήσεις...το g4 είναι πραγματικά ενα σύγχρονο g2 που μοιάζει πάρα πολύ σε ομαλότητα και ταυτόχρονη σπιρτάδα με τα πανάκριβα i phone...μακάρι να βγει αστέρι όπως το g2 γιατί δύσκολα στα 3 και κάτι κατοστάρικα βρίσκεις κάτι τόσο ολοκληρωμένο από κάθε άποψη...@KIRIS ίσως φταίει η ρομ που του έχεις περασμένη τελικά...το κινητό πυροβολεί ακατάπαυστα είναι πολύ γρήγορο χωρίς να κουράζει με την σπιρτάδα του στο μάτι.Εύχομαι να βρεις την άκρη ;)

 

εσυ επομενος καταλαβαινεις τι εννοω...και γω εκει σκεφτηκα πως οφειλεται επομενος θα φλασαρω την δικια του να δω αν εχεις διαφορες και επανερχομαι...

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Μονο εσυ βλεπεις το lag μαν. Το βιντεο ειναι με ADV , το οποιο απο μονο του προκαλει lag ακομα και στις home screens και στην οποιαδηποτε μεταβαση. Δεν ειναι βιντεο για να στελνεις και να λες οτι εχει lag ενα κινητο.

Αν τωρα εχεις την εντυπωση οτι ειναι αξιο αναφορας το παραπανω, βρες εστω την 10b για να περασεις μηπως και φυγει.

Υπαρχει κατι σχετικο με τα Ουγγρικα και την ΜΜ και δε σου ερχοταν; Εγω εχω Ολλανδικο , 601 σειρα, μου ηρθε η αναβαθμιση αμεσως, πριν καλα καλα προλαβω να τελειωσω την μπαταρια του την πρωτη φορα. Εκανα τα sync μου κλπ , και μου ηρθε.

Btw μου'γινε εμμονή , μπαινω καθε τοσο στο play store να δω το lag που λες :p

Ισως αυτο το παραπανω τσικ που πιστευεις οτι κανει , να ειναι λογω της rom , κανε τις δοκιμες σου

Link to comment
Share on other sites

Μονο εσυ βλεπεις το lag μαν. Το βιντεο ειναι με ADV , το οποιο απο μονο του προκαλει lag ακομα και στις home screens και στην οποιαδηποτε μεταβαση. Δεν ειναι βιντεο για να στελνεις και να λες οτι εχει lag ενα κινητο.

Αν τωρα εχεις την εντυπωση οτι ειναι αξιο αναφορας το παραπανω, βρες εστω την 10b για να περασεις μηπως και φυγει.

Υπαρχει κατι σχετικο με τα Ουγγρικα και την ΜΜ και δε σου ερχοταν; Εγω εχω Ολλανδικο , 601 σειρα, μου ηρθε η αναβαθμιση αμεσως, πριν καλα καλα προλαβω να τελειωσω την μπαταρια του την πρωτη φορα. Εκανα τα sync μου κλπ , και μου ηρθε.

Btw μου'γινε εμμονή , μπαινω καθε τοσο στο play store να δω το lag που λες :p

Ισως αυτο το παραπανω τσικ που πιστευεις οτι κανει , να ειναι λογω της rom , κανε τις δοκιμες σου

 

δεν ειμαι τρελος αδερφε ουτε ασχετος....το βιντεο ειναι σε hd τραβηγμένο και επειδη το ζω ετσι ακριβως συμπεριφερεται το μαρκετ στο 3αρι ετρεχε χωρις το παραμικρο....εκτος και αν η εκδοση η τελευταια του μαρκετ εχει αυτη την συμπεριφορα....οταν το αγορασα εγω και το ανοιξα 512 ειναι ειχε απευθειας την 10b αν θυμαμαι καλα και ναι δεν ερχοταν η 6.0 και την περασα!!τωρα την περασα(ουγγρικη 10Β) και ηρθε οτα η 20d κατεβαινει τωρα που σου γραφω ειναι 932 gb...λιγο που σερφαρα την 5.1 πηγαινε πολυ καλυτερα απο την 6 το μαρκετ στα ιδια μοτιβα...απλα ειχα θεμα και σε εφαρμογες οχι σε ολες στις βαριες σιγουρα(φβ,ινσταγραμ)το messenger περιεργο αλλα δεν ειχα θεμα στο αλμπουμ αστα δραμα η φαση χωρις καρτα εννοω αρα δεν ηταν θεμα καρτας..τεσπα ειδομεν ισως ναι φταιει η ρομ γιατι στο 3αρι ειχα περασει 3 διαφορετικα KDZ και τα 2 πρωτα ειχαν θεμα...μια ερωτηση βασικα οσον αφορα τα επίσημα εμενα στο lg phone from εχει τα γνωστα ''Ν'' στο πλασιο του firmware παιζει κανενα ρολο αυτο στο θεμα εγγύησης??εννοω απο που μπορει να δει η procordia αν εχω φλασαρει ρομ αλλης χωρας η ευρωπαικη???

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Αν οντως παντως ειχες συμπεριφορα παρομοια με αυτη που συμβαινει οταν βαζεις ADV recorder, πραγματικα ειχες ενα θεματακι , δεν "εκατσε" καλα κατι.

932ΜΒ νομιζω λες , γιατι αν ηταν GB ... :lol:

 

Δε ξερω αν φαινεται στο service menu φιλε μου το γεγονος οτι φλασαρες αλλη ρομ. Να ευχεσαι και ολοι ευχομαστε, να μη χρειαστεις την procordia ΠΟΤΕ. :)

Link to comment
Share on other sites

Όλοι μας λέμε δε κολλάει πουθενα και ο μόνος που μιλάς για κολλήματα Είσαι εσυ. Μάντεψε...

 

Αδερφέ έχεις πρόβλημα στη συσκευή. Ίσως κάποιο θέμα να έχει η πλακέτα ή ο επεξεργαστής.

 

Μπορεί να μην είμαι κάτοχος αλλά τις τελευταίες βδομάδες χειρίζομαι το G4 ίσως περισσότερο και από το δικό μου κινητό. Το G4 δεν είναι πιο smooth από το M8 μου. Επιεικώς ισοπαλία θα έλεγα. Και έχοντας διαβάσει εδώ και καιρό τόσα σχόλια για το πόσο πυροβόλο και smooth είναι το G4, με κάνατε να αισθάνομαι σαν εξωγήινος με το πόσο διαφορετικά αντιλαμβάνομαι τα πράγματα. Και σε καμία περίπτωση δεν αναφέρομαι για το Play Store που είναι φυσικότατα τα lag γιατί προσπαθεί να φορτώσει μεγάλο αριθμό εικόνων ταυτόχρονα. Μου κάνει εντύπωση όμως γιατί τόσο συχνά παρουσιάζει lag spikes ή λόξιγκα ή κόμπιασμα ή δεν ξέρω πως αλλιώς να το περιγράψω σωστά, στα animation στο άνοιγμα εφαρμογών ή ακόμα και όταν κάνω scroll μέσα στο μενού των ρυθμίσεων ή στο μενού των εγκατεστημένων εφαρμογών ή στις επαφές.

 

Οπότε ειδικά με αφορμή το τελευταίο που γράφεις θέλω να ρωτήσω το φόρουμ, τι σκορ σας βγάζει στο Antutu; Έχει μεγάλα σκαμπανεβάσματα στα benchmark ή πετυχαίνει πάντα το μέγιστο σκορ του με συνέπεια; Γιατί το G4 της κοπέλας μου βγάζει απροσδόκητα χαμηλά σκορ, χαμηλότερα από το M8, πέφτει μέχρι και 56.000 και δύσκολα και σπάνια θα δείξει το μέγιστο των 67.000 Το κινητό είχε 6.0 από το εργοστάσιο και είναι παρτίδα 602. Να αρχίσουμε να αγχωνόμαστε για πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην είμαι κάτοχος αλλά τις τελευταίες βδομάδες χειρίζομαι το G4 ίσως περισσότερο και από το δικό μου κινητό. Το G4 δεν είναι πιο smooth από το M8 μου. Επιεικώς ισοπαλία θα έλεγα. Και έχοντας διαβάσει εδώ και καιρό τόσα σχόλια για το πόσο πυροβόλο και smooth είναι το G4, με κάνατε να αισθάνομαι σαν εξωγήινος με το πόσο διαφορετικά αντιλαμβάνομαι τα πράγματα. Και σε καμία περίπτωση δεν αναφέρομαι για το Play Store που είναι φυσικότατα τα lag γιατί προσπαθεί να φορτώσει μεγάλο αριθμό εικόνων ταυτόχρονα. Μου κάνει εντύπωση όμως γιατί τόσο συχνά παρουσιάζει lag spikes ή λόξιγκα ή κόμπιασμα ή δεν ξέρω πως αλλιώς να το περιγράψω σωστά, στα animation στο άνοιγμα εφαρμογών ή ακόμα και όταν κάνω scroll μέσα στο μενού των ρυθμίσεων ή στο μενού των εγκατεστημένων εφαρμογών ή στις επαφές.

 

Οπότε ειδικά με αφορμή το τελευταίο που γράφεις θέλω να ρωτήσω το φόρουμ, τι σκορ σας βγάζει στο Antutu; Έχει μεγάλα σκαμπανεβάσματα στα benchmark ή πετυχαίνει πάντα το μέγιστο σκορ του με συνέπεια; Γιατί το G4 της κοπέλας μου βγάζει απροσδόκητα χαμηλά σκορ, χαμηλότερα από το M8, πέφτει μέχρι και 56.000 και δύσκολα και σπάνια θα δείξει το μέγιστο των 67.000 Το κινητό είχε 6.0 από το εργοστάσιο και είναι παρτίδα 602. Να αρχίσουμε να αγχωνόμαστε για πρόβλημα;

 

Καλησπερα φιλε μου. Δεν εχω ιδεα τι βγαζει στο antutu γιατι δε με αφορα καν, αλλα αν μου πεις ποια ειναι η σωστη εκδοση να κατεβασω, θα ριξω μια δοκιμη :)

Lag spikes παρατηρω τα απολυτα φυσιολογικα οταν πρεπει κατι να φορτωθει πρωτη φορα, εικονες πχ. Αλλα μιλαμε για ενα "τσικ" , που δεν ειναι καν αντιληπτο τις περισσοτερες φορες, ειδικα στον μεσο χρηστη, αλλα και στον πιο "εξειδικευμενο", δεν προκαλεί προβλήματα . Δε καθυστερει την πλογηγηση μου , το σκρολλαρισμα μου etc. Στο μενου δε, το παραμικρο θεμα. Να φταιει που αλλαξα launcher ? δε νομιζω, το μενου δεν εχει να κανει με τον Launcher. (χρησιμοποιω Buzz , που ειναι all-in-one και με βολευει αφανταστα).

Edited by tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην είμαι κάτοχος αλλά τις τελευταίες βδομάδες χειρίζομαι το G4 ίσως περισσότερο και από το δικό μου κινητό. Το G4 δεν είναι πιο smooth από το M8 μου. Επιεικώς ισοπαλία θα έλεγα. Και έχοντας διαβάσει εδώ και καιρό τόσα σχόλια για το πόσο πυροβόλο και smooth είναι το G4, με κάνατε να αισθάνομαι σαν εξωγήινος με το πόσο διαφορετικά αντιλαμβάνομαι τα πράγματα. Και σε καμία περίπτωση δεν αναφέρομαι για το Play Store που είναι φυσικότατα τα lag γιατί προσπαθεί να φορτώσει μεγάλο αριθμό εικόνων ταυτόχρονα. Μου κάνει εντύπωση όμως γιατί τόσο συχνά παρουσιάζει lag spikes ή λόξιγκα ή κόμπιασμα ή δεν ξέρω πως αλλιώς να το περιγράψω σωστά, στα animation στο άνοιγμα εφαρμογών ή ακόμα και όταν κάνω scroll μέσα στο μενού των ρυθμίσεων ή στο μενού των εγκατεστημένων εφαρμογών ή στις επαφές.

 

Οπότε ειδικά με αφορμή το τελευταίο που γράφεις θέλω να ρωτήσω το φόρουμ, τι σκορ σας βγάζει στο Antutu; Έχει μεγάλα σκαμπανεβάσματα στα benchmark ή πετυχαίνει πάντα το μέγιστο σκορ του με συνέπεια; Γιατί το G4 της κοπέλας μου βγάζει απροσδόκητα χαμηλά σκορ, χαμηλότερα από το M8, πέφτει μέχρι και 56.000 και δύσκολα και σπάνια θα δείξει το μέγιστο των 67.000 Το κινητό είχε 6.0 από το εργοστάσιο και είναι παρτίδα 602. Να αρχίσουμε να αγχωνόμαστε για πρόβλημα;

 

Όλα τα κινητά που είχα και έχω, στο Play έχουν κόλλημα. Είναι του ίδιου του Play. γιατί δεν κάνεις μια επαναφορά?

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα κινητά που είχα και έχω, στο Play έχουν κόλλημα. Είναι του ίδιου του Play. γιατί δεν κάνεις μια επαναφορά?

 

Δε μιλαει για το play. Λεει για lag spikes που παρατηρει σε εφαρμογες και σε σκρολαρισμα.

Link to comment
Share on other sites

Δε μιλαει για το play. Λεει για lag spikes που παρατηρει σε εφαρμογες και σε σκρολαρισμα.

 

ωπ σόρρυ. λάθος κατάλαβα.

Link to comment
Share on other sites

Λαγκ ίσως υπάρχει σε απειροελαχιστες περιπτώσεις. Παράδειγμα εμενα στο browsing σπάνια ασπριζει στο σκρολινγκ. Πράγμα ενός δεύτερου βέβαια το οποίο για εμένα τουλάχιστον δεν χριζει σημασίας. Έχω αλλάξει δύο g4 και κομπιασμα δεν έχω δει. Βέβαια σε σύγκριση με το ζ2 που τα είχα δίπλα δίπλα ήταν πιο σμουθ το δεύτερο και πήγαινε πιο βουτηρενια στις εναλλαγές μενού, browsing . Αυτά όλα νομίζω δεν είναι αξια σημασίας διότι τα καλά που έχει το κινητό μας δεν το διαθέτουν αλλά στο εύρος της τιμής αυτής όπως πχ κάμερα, αποσπωμενη μπαταρία.
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!

Μια ερωτηση,ισως και λιγο χαζη.. Τον ηχο που κανει η καμερα οταν τραβαω φωτογραφια μπορω απο καπου να τον απενεργοποιησω? Ψαχνω αρκετα αλλα δεν βρισκω κατι! Ειμαι λιγο ασχετος απο android κι ισως δεν εχω ψαξει σωστα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!

Μια ερωτηση,ισως και λιγο χαζη.. Τον ηχο που κανει η καμερα οταν τραβαω φωτογραφια μπορω απο καπου να τον απενεργοποιησω? Ψαχνω αρκετα αλλα δεν βρισκω κατι! Ειμαι λιγο ασχετος απο android κι ισως δεν εχω ψαξει σωστα..

 

Οι ηχοι της καμερας απενεργοποιουνται οταν βαλεις το κινητο στη δονηση ή στην σιγαση. Δεν υπαρχει ειδικο μενου εντος καμερας για απενεργοποιηση τους.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!

Μια ερωτηση,ισως και λιγο χαζη.. Τον ηχο που κανει η καμερα οταν τραβαω φωτογραφια μπορω απο καπου να τον απενεργοποιησω? Ψαχνω αρκετα αλλα δεν βρισκω κατι! Ειμαι λιγο ασχετος απο android κι ισως δεν εχω ψαξει σωστα..

 

Μόνο αν βάλεις το τηλέφωνο στο αθόρυβο, δηλ να μην έχεις ούτε ήχο κλήσης.

Link to comment
Share on other sites

Οταν θελετε να τραβηξετε φωτος χωρις ηχο κλειστρου, απλα πιεστε το volume down απο τα πισω κλειστρα για να κλεισει εντελως ο ηχος. Οταν τελειωσετε με τις ληψεις, απλα ξανα ανεβαστε τον.
Link to comment
Share on other sites

Αν οντως παντως ειχες συμπεριφορα παρομοια με αυτη που συμβαινει οταν βαζεις ADV recorder, πραγματικα ειχες ενα θεματακι , δεν "εκατσε" καλα κατι.

932ΜΒ νομιζω λες , γιατι αν ηταν GB ... :lol:

 

Δε ξερω αν φαινεται στο service menu φιλε μου το γεγονος οτι φλασαρες αλλη ρομ. Να ευχεσαι και ολοι ευχομαστε, να μη χρειαστεις την procordia ΠΟΤΕ. :)

 

μολις τελειωσα τα παντα....μια απο τα ιδια...μαλλον ειναι σε ολους ετσι κριμα παντως ισως να ειναι θεμα της 6.0 και με κανενα μικρο update στο μελλον να γινει σουπερ....ετσι και στο g3 στην 5 μολις πηρε το 5.0.1 εστρωσαν τα παντα ειδομεν!!αυριο περιμενω και μια καινουρια καρτα u3 οχι οτι θα γινει καμια διαφορα απλα στο θεμα αλμπουμ ισως δω καποια βελτιωση!!τουλαχιστον περασα την μαμα ρομ και αν βγει κατι χτυπα ξυλα ειμαι κομπλε!!!στο xda ειδα εχει ολες τις εκδοσεις του μαρκετ και εχει καποιες πολυ προχωρημένες εμενα ειναι η 6.0.5 αν και δεν εχει διαφορα μιας και πριν ειχα βαλει την τελευταια απο κει και δεν αλλαξε κατι!!απο περιεργεια παντως θα εχω το νου μου εξω μηπως και παρει το ματι μου κανενα δικο μας και θα το κανω ντου να μου δωσει το συσκευη να ριξω μια ματια!!ξερεται ολοι πως ειναι να εχετε μαγκωσει με κατι και να σας τρωει!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

μολις τελειωσα τα παντα....μια απο τα ιδια...μαλλον ειναι σε ολους ετσι κριμα παντως ισως να ειναι θεμα της 6.0 και με κανενα μικρο update στο μελλον να γινει σουπερ....ετσι και στο g3 στην 5 μολις πηρε το 5.0.1 εστρωσαν τα παντα ειδομεν!!αυριο περιμενω και μια καινουρια καρτα u3 οχι οτι θα γινει καμια διαφορα απλα στο θεμα αλμπουμ ισως δω καποια βελτιωση!!τουλαχιστον περασα την μαμα ρομ και αν βγει κατι χτυπα ξυλα ειμαι κομπλε!!!στο xda ειδα εχει ολες τις εκδοσεις του μαρκετ και εχει καποιες πολυ προχωρημένες εμενα ειναι η 6.0.5 αν και δεν εχει διαφορα μιας και πριν ειχα βαλει την τελευταια απο κει και δεν αλλαξε κατι!!απο περιεργεια παντως θα εχω το νου μου εξω μηπως και παρει το ματι μου κανενα δικο μας και θα το κανω ντου να μου δωσει το συσκευη να ριξω μια ματια!!ξερεται ολοι πως ειναι να εχετε μαγκωσει με κατι και να σας τρωει!!!

 

Η τελευταια εκδοση του market ειναι η 6.2.14.Α , αν δε κανω λαθος, και αυτη ειναι που εχω.

Αν ησουν στην πολη μου θα σου εδινα τη συσκευη για να τεσταρεις και να παμε διπλα-διπλα να δουμε τι στραβο συμβαινει.

Ισως να καταλαβαιναμε οτι υπερβαλεις ή να διαπιστωναμε οτι τα βλεπουμε πολυ ρομαντικα επειδη σκασαμε 3+ κατοσταρικα και θελουμε να τα δικαιολογησουμε.

Γνωμη μου ειναι πως υπερβαλεις , φιλικα παντα!

Μολις ειδα οτι εισαι Θεσσαλονικη. Επειδη μετα το πασχα θα κατεβω πολυ πιθανο, αν εισαι ακομη κατοχος, μπορουμε να το κανονισουμε :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...