Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα το lg g4 έχει ραδιόφωνο η όχι.Ευχαριστώ.

Έχει φίλε μου.

Σημασία δεν έχει η πτώση, αλλά η πρόσκρουση.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα από το πρωί του έκανα αλλιώτικο τεστ δεν το άφησα από τα χέρια μου και ορίστε το αποτέλεσμα. 5 ώρες και 40 οθόνη..Σούπερ... :p

Γιατι δεν με αφηνει να βαλω καποια φωτο??Και στον πινακα ελεγχου μου λεει Δεν έχετε συνάψει κανένα αρχείο.Exceed forum quota...:wacko:

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω πολυ. :)

Δηλαδη χρειαζομαι εναν Micro USB to HDMI HDTV Converter Adapter.

 

Παρατηρω επισης διαφορα τιμων. π.χ. αυτο που εβαλες ειναι στα 15 ευρω, ενω βρισκω και αλλα με 5. http://www.amazon.com/MHL-Micro-USB-Adapter-conversion-official/dp/1060697416

Εχει να κανει με την μαρκα, τις προδιαγραφες εξοδου εικονας, την συμβατοτητα ή και παιζουν και μουφες ψευτο ανταπτορες. ?

 

Μιας και μου ειναι δυσκολο να παραγγειλω απο εξωτερικο εαν υποπεσει κατι στην αντιληψη σας Ελλαδα, θα προτιμουσα απο εδω, αν ειμαστε σιγουροι οτι οποιοδηποτε μοντελο βρεθει, θα δουλεψει κανονικα.

 

Διαβασα στα specs της lg οτι το κινητο υποστηριζει 4K slimport.

Οποτε λογικα ειτε παρω mhl, ειτε slimport adapter θα δουλεψει και με τους 2 τροπους ή μονο με τον slimport adapter. ?

http://cellphones.lovetoknow.com/blogs/the-smarter-phone/are-micro-usb-slimport-and-mhl-the-same

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα από το πρωί του έκανα αλλιώτικο τεστ δεν το άφησα από τα χέρια μου και ορίστε το αποτέλεσμα. 5 ώρες και 40 οθόνη..Σούπερ... :p

Γιατι δεν με αφηνει να βαλω καποια φωτο??Και στον πινακα ελεγχου μου λεει Δεν έχετε συνάψει κανένα αρχείο.Exceed forum quota...:wacko:

Φοτο αν μπορεις και με τι ρυθμισεις?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Φοτο αν μπορεις και με τι ρυθμισεις?

 

Τι εννοείς δεν έχω αλλάξει κάτι...πάω στην διαχείριση συνημμένων να ανεβάσω ένα screenshot και μου βγάζει exceed quota...Και δεν έχω κρατήσει καμία φώτο από παλιά στα συνημμένα μου είναι άδεια...θέλει κάποια ρύθμιση έξτρα??

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά. Από banggood 9 ευρώ από την Ευρωπαϊκή αποθήκη τους

Υπάρχει και σε Ελληνικό κατάστημα. http://www.e-smartbuy.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=3590&virtuemart_category_id=414&Itemid=71

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Με μια αρκετή διαφορά στην τιμή όμως...

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία όντως είναι η 10e αλλά έχει δοθεί μόνο στη Πολωνία. Οι υπόλοιποι εχουν 10d. Δίνεται τμηματικά ανά region και όχι ταυτόχρονα σε όλους. Μπορείς να τη κατεβάσεις εάν θέλεις και να τη περάσεις μόνος σου

 

ενταξει δεν νομιζω να εχουνε καπια μεγαλη διαφορα...8α περιμενω να δω ποτε 8α μας δωσουνε το 6αρι.σε ευχαστω.

 

http://prntscr.com/92vatl

Link to comment
Share on other sites

Μιας και αναφέρθηκε σε προηγούμενο ποστ για παρτιδες, πως καταλαβαινουμε αν μια παρτιδα είναι καινούρια ή παλιά? Εγώ για παράδειγμα έχω την 507. Να ανησυχησω ?

 

Υ.Γ. η παρτίδα είναι τα τρία πρώτα ψηφία του S/N που αναγράφεται πάνω στο κουτί.

Edited by tsahmatsis
Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3034811

Βγήκε xposed για μας που έχουμε βάλει την 6.0... Πολύ γρήγοροι. Μπράβο τους!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

Σε κάθε G4 με leather back cover δίνεται στο κουτί και το πλαστικό καπάκι;

Ναι φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

Σε κάθε G4 με leather back cover δίνεται στο κουτί και το πλαστικό καπάκι;

 

 

Ακριβως ετσι....

Link to comment
Share on other sites

Μιας και αναφέρθηκε σε προηγούμενο ποστ για παρτιδες, πως καταλαβαινουμε αν μια παρτιδα είναι καινούρια ή παλιά? Εγώ για παράδειγμα έχω την 507. Να ανησυχησω ?

 

Υ.Γ. η παρτίδα είναι τα τρία πρώτα ψηφία του S/N που αναγράφεται πάνω στο κουτί.

 

Ακριβώς! Δεν έχεις να ανησυχείς για κάτι εάν και εφόσον δεν έχεις αντιληφθεί κάποιο πρόβλημα.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πρόβλημα με τις παρτίδες λέμε.

 

 

 

 

Με την 6 υπάρχει καμιά διαφορά στην πράξη;

 

Γιατι,εχει παρει κανεις επισημα 6 για να ξερουμε?

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει ούτε ένας με πολωνικό τηλέφωνο που να έχει περάσει μαμά την 6.0 να μας πει της πρώτες εντυπώσεις του?? :p

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Μα τοσο μάπα κεραίες έχουν τα LG; Είχα L9ii, G2 και τώρα με το G4 πάλι τα ίδια, το σήμα διαρκώς αυξομειώνεται, άλλες φορές χάνεται στιγμιαία τελείως και μετά γεμίζει απότομα, τι να πω πια..
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το stock image αρκετο καιρο πλεον..Το touch εχει βελτιωθει κατα πολύ,μεχρι παρα πολυ θα ελεγα,η αναμονη στη μπαταρια ειναι πολυ καλυτερη και το awake του επεξεργαστή αρκετα κατω.Κατα τ'αλλα δειχνει πιο smooth και εχει και αθόρυβο πανω στα διακοπτακια.Αυτα εν ολίγοις!
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το stock image αρκετο καιρο πλεον..Το touch εχει βελτιωθει κατα πολύ,μεχρι παρα πολυ θα ελεγα,η αναμονη στη μπαταρια ειναι πολυ καλυτερη και το awake του επεξεργαστή αρκετα κατω.Κατα τ'αλλα δειχνει πιο smooth και εχει και αθόρυβο πανω στα διακοπτακια.Αυτα εν ολίγοις!

 

Τι ειναι το "stock image",για εμας τους αδαεις?:O

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Η μαμα εκδοση απλά την εχω περασει με recovery μονος μου.Δεν εχει ερθει επισημα σαν αναβαθμιση. ;)

 

Α,ναι..Η μπαταρια εχει καμμια διαφορα που λενε οτι βελτιωνεται στην Μ??

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...