Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Abnormal είναι το γεγονός ότι έχεις τέτοια κινητάρα και το έχεις και κάθεται :)

Παιδια ειναι ολα normal?http://imgur.com/7Z3LQ7R http://imgur.com/q5sVoRW
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειναι ολα normal?http://imgur.com/7Z3LQ7R http://imgur.com/q5sVoRW

 

Φίλε μου μήπως έχεις φορτίσει μερικώς το κινητό; τι εννοώ;Αν φορτίσεις το κινητό 100% και μετά όταν πάει 15% το ξαναφορτισεις μέχρι το 70% και πέσει στο 20% και φορτίσεις μέχρι το 75% το κινητό δεν θα μηδενίσει. Πρέπει να κάνεις πλήρη φόρτιση για να αρχίσει να μετράει από την αρχή. Πρέπει δηλαδή να το αφήσεις μέχρι 100%.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στην δικιά του εφαρμογή δεν γίνεται τίποτα να φανταστώ.....:/

 

Νομίζω στην εργοστασιακή γίνεται μόνο αν το αρχείο μουσικης περιέχει την εικονα. Όπως γίνεται με τα τραγούδια που πωλουνται στο play store. Τότε θα στην βγάζει. Στα mp3 που περνάς από το pc όχι. Με αυτό που σου είπα ομως κάνεις ότι θες. Μετενομασια, φωτο αλμπουμ, φωτο καλλιτέχνη, τα πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ δεν έχω θέματα (παρτίδα 505). Μάλιστα δεν είχα αποφασίσει αν θα το δώσω ή όχι αλλά προβληματίστικα οπότε το άνοιξα για να προλάβω το doa. 2 αναβαθμίσεις wifi και μια σε 6.0 με το lg bridge. Επαναφορά εργοστασιακών για τον φόβο των Ιουδαίων και όλα κομπλέ.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ δεν έχω θέματα (παρτίδα 505). Μάλιστα δεν είχα αποφασίσει αν θα το δώσω ή όχι αλλά προβληματίστικα οπότε το άνοιξα για να προλάβω το doa. 2 αναβαθμίσεις wifi και μια σε 6.0 με το lg bridge. Επαναφορά εργοστασιακών για τον φόβο των Ιουδαίων και όλα κομπλέ.

 

αν δεν κάνω λάθος εγώ ήμουν αυτός που σε έπεισε να το ανοίξεις σωστα?? :cool:

Ολα γύρο μου γυρίζουν
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ερωτηση... εαν αλλαξει η πλακετα της συσκευης αλλαζει και imei??? :confused:

ηρθε το κινητο απο το service αλλα τιποτα δεν εγινε... ο επιστημονας :lol: το εκανε απλα format και το ξαναστειλε πισω, με τη δικαιολογια πως ητανε κλειδωμενο και δε μπορουσε να κανει ελεγχο... :w00t: μου αρεσε που ειχε γραψει πως εκανε και software upgrade.... πριν το παραλαβω το ανοιξα μπροστα στο πωλητη και παγωσε ξανα...:mad: ευτυχως ητανε μπροστα και αυτος και το ειδε με τα ιδια του τα ματια... οποτε φτου ξαναπισω στο service εγραψε και υπομνημα πως ζηταω αλλαγη κινητου με καινουργιο... να δουμε τι θα βγει τωρα...

Link to comment
Share on other sites

πιεσέ τους , μπορείς να κάνεις και καταγγελία και ξεκαθάρισε τους ότι θα το κάνεις http://www.synigoroskatanaloti.gr/stk_faq1.html όπως τα λές φαίνεται ότι δεν έκανε απολύτως τίποτα.. κλασσική περίπτωση.. ελπίζω οταν σου ξανάρθει να σου έχουν στείλει και καινούργιο..
Ολα γύρο μου γυρίζουν
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ερωτηση... εαν αλλαξει η πλακετα της συσκευης αλλαζει και imei??? :confused:

ηρθε το κινητο απο το service αλλα τιποτα δεν εγινε... ο επιστημονας :lol: το εκανε απλα format και το ξαναστειλε πισω, με τη δικαιολογια πως ητανε κλειδωμενο και δε μπορουσε να κανει ελεγχο... :w00t: μου αρεσε που ειχε γραψει πως εκανε και software upgrade.... πριν το παραλαβω το ανοιξα μπροστα στο πωλητη και παγωσε ξανα...:mad: ευτυχως ητανε μπροστα και αυτος και το ειδε με τα ιδια του τα ματια... οποτε φτου ξαναπισω στο service εγραψε και υπομνημα πως ζηταω αλλαγη κινητου με καινουργιο... να δουμε τι θα βγει τωρα...

Λογικά δεν στάλθηκε στην procordia γιατί σίγουρα δεν θα είχες τέτοια αντιμετώπιση...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα προβλημα μου εμφανιζει μικρη στην οθονη την μπροστινη καμερα πως το διορθωνω αυτο αμεσα ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα προβλημα μου εμφανιζει μικρη στην οθονη την μπροστινη καμερα πως το διορθωνω αυτο αμεσα ;

Βγάλε το φλας ή βάλε το mode στο auto.

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

Λογικά δεν στάλθηκε στην procordia γιατί σίγουρα δεν θα είχες τέτοια αντιμετώπιση...

 

στη κυπρο ειμαι... αλλες εταιρειες ειναι εδω για το service της lg δυστυχως... επειδη οπως ακουω οι ανθρωποι στην procordia ειναι επαγγελματιες...

Link to comment
Share on other sites

στη κυπρο ειμαι... αλλες εταιρειες ειναι εδω για το service της lg δυστυχως... επειδη οπως ακουω οι ανθρωποι στην procordia ειναι επαγγελματιες...

 

Αν δεν κανω λαθος οντως αλλάζει το ΙΜΕΙ στην αλλαγή της πλακέτας.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

πιεσέ τους , μπορείς να κάνεις και καταγγελία και ξεκαθάρισε τους ότι θα το κάνεις http://www.synigoroskatanaloti.gr/stk_faq1.html όπως τα λές φαίνεται ότι δεν έκανε απολύτως τίποτα.. κλασσική περίπτωση.. ελπίζω οταν σου ξανάρθει να σου έχουν στείλει και καινούργιο..

 

ετσι καταλαβα και εγω φιλε... επειδη το κινητο πηγε κοντα τους στις 5.1.2016 το πηγα στην mtn 31.12.2015 λειτουργησε τελικα του εκανε ενα φορματ και τελος... ουτε καν εγκατασταση δεν ολοκληρωσε επειδη ηταν κλειδωμενο το τηλ μου ειπε... ταχα μου ενω το μονο που ηθελε ηταν ενα google account για να συνεχιστει η εγκατασταση στην αρχη... για γελια οπως στο λεω...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το εχω καιρο αλλα τωρα ασχοληθηκα.Εξυπνη διαμονη δεν εχουμε;
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το εχω καιρο αλλα τωρα ασχοληθηκα.Εξυπνη διαμονη δεν εχουμε;

 

Αν θυμάμαι καλά δεν το έβαλε στο g4 και κάποιοι κάνανε αίτημα να το βάλει , αλλά δεν ξέρω τι έχει γίνει τελικά με την όλη ιστορία.

Λογικά θα υπάρχει κάποια εφαρμογή στο playstore.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το εχω καιρο αλλα τωρα ασχοληθηκα.Εξυπνη διαμονη δεν εχουμε;

 

Δυστυχως οχι,πραγμα που με ξενισε κι εμενα αρκετα μολις το πηρα ερχομενος απο g3...Μεγαλη πατατα να το αφαιρεσουν...Βολευε πολυ

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως οχι,πραγμα που με ξενισε κι εμενα αρκετα μολις το πηρα ερχομενος απο g3...Μεγαλη πατατα να το αφαιρεσουν...Βολευε πολυ

Ναι οντως το τζι2 και τζι3 μου, το εχουν τελος παντων μπορει να την προσθεσουν ισως..

Edited by komias2
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Βγάλε το φλας ή βάλε το mode στο auto.

Να σαι καλα φιλε μου.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη ειχα το 4αρι παροπλισμενο και ξεχασα πως μια ιστοσελιδα μπορει καποιος να την βλει στην αρχικηβοθονη ως συντομευση, μπορει καποιος να μου θυμισει;

 

ok το βρηκα.

Edited by komias2
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα , επειδη ενδιαφερομαι να το αγορασω τωρα , απο που θα μπορουσα να το βρω φθηνοτερα ?

Σε γκρι

 

Τι να προσεξω ?

Edited by georgekok97
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα , επειδη ενδιαφερομαι να το αγορασω τωρα , απο που θα μπορουσα να το βρω φθηνοτερα ?

Σε γκρι

 

Τι να προσεξω ?

Δες εδώ http://www.skroutz.gr/s/6592480/LG-G4-32GB.html .......

 

Εγώ εμπιστεύομαι το kaizerstore και το kaizershop Που έχω αγοράσει από κει προηγούμενες συσκευές και δεν είχα πρόβλημα πουθενά. Τώρα το πήρα από sevespots.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το εχω καιρο αλλα τωρα ασχοληθηκα.Εξυπνη διαμονη δεν εχουμε;

Όχι δεν έχουμε. Και δεν ξέρω γιατί.Το μόνο που σκέφτομαι είναι ισως κάποια μήνυση από την samsung επειδή το είχε βάλει πρώτη αυτη σε συσκευή της. Υπάρχουν πολλές εφαρμογες. Κάποια που δούλεψα εγώ και είναι καλή αλλά ενεργοβόρα είναι το smart stay.

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ http://www.skroutz.gr/s/6592480/LG-G4-32GB.html .......

 

Εγώ εμπιστεύομαι το kaizerstore και το kaizershop Που έχω αγοράσει από κει προηγούμενες συσκευές και δεν είχα πρόβλημα πουθενά. Τώρα το πήρα από sevespots.

 

Δεν ξερω τι να περιμενω , μηπως πεσει η τιμη (προ-χριστουγεννων εποχη) ή βγει κατι καλυτερο απο g4

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι να περιμενω , μηπως πεσει η τιμη (προ-χριστουγεννων εποχη) ή βγει κατι καλυτερο απο g4

Το να περιμένεις να πέσει η τιμή οκ θα πέσει κάποια στιγμη. Το να βγει κάτι καλύτερο σημαίνει ότι θα είναι και κατά πολύ ακριβότερο άρα πάλι θα πρέπει να περιμένεις με την τιμή...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τελικα δεν ξερει καποιος γιατι μετα απο update σε v20c μου εμφανιζει το μηνυμα

"current version is not available for user.

can't find matched cust for NT-code mss/mnc[20201],subset[FF]"

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...