Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ έχω την έκδοση H818P με Ελληνικά παντού 160 χαρακτήρες στα sms Και σχεδόν όλες τις μπάντες 3g-4g Και την 20(800)....μου το έφερε φίλος από Ουγγαρία και έτσι έχω και Ευρωπαϊκή εγγύηση από Lg (Σύμφωνα με επικοινωνία που είχα με Procordia καλύπτουν τα πάντα σε ανταλλακτικά που υπάρχουν για το μονοκαρτο εκτός αντικατάστασης)

4g βλέπεις κανονικά; με ποιον πάροχο;

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά από μια αδοξη πτώση του note 3 στο μάρμαρο, βρέθηκα με το g4 από σήμερα το πρωί. Μια πρώτη ερώτηση... Φωτογραφία την οθόνη πως την τραβάμε?

 

επειδη θελω να κανω την μεταβαση και το σκεφτομαι λογβ πενακι,οι φωτο που με ενδιαφερουν και αυτες πως ειναι? Γενικα σε σχεση με το Ν3..πως τα παει.....???

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

επειδη θελω να κανω την μεταβαση και το σκεφτομαι λογβ πενακι,οι φωτο που με ενδιαφερουν και αυτες πως ειναι? Γενικα σε σχεση με το Ν3..πως τα παει.....???

 

οι φωτο του ειναι κορυφαιες. μεγαλη διαφορα απο του νοτε. ειχα και το note παλια. ειδικα βραδυ πολυ μπροστα.

Link to comment
Share on other sites

οι φωτο του ειναι κορυφαιες. μεγαλη διαφορα απο του νοτε. ειχα και το note παλια. ειδικα βραδυ πολυ μπροστα.

 

την ημερα...??? Τοτε βγαζω συνεχεια φωτο...Απο ταχυτητα,μπαταρια.....??

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Προτεινα σε εναν φιλο να παρει το G4.Μπορει καποιος να μου πει αν εχει θεμα με την μπαταρια του;Για την καταναλωση λεω γιατι διαβασα καποια αρνητικα σχολια οτι την τρωει σχετικα γρηγορα.Αν μπορει καποιος να μου απαντηση αμεσα.

 

ΚΟΙΤΑ G2 δεν ειναι αλλα αν εχει χρηση τηλεφωνου 1,5 με 2 μερες σε βγαζει,αν παιζεις παιχνιδια βαρια σερφαρεις ασταματητα,βιντεο,φβ βαιμπερ και δε συμαζευεται 4,5 ωρες οθονη. η μετρια χρηση αυτων μια μερα περιπου μια χαρα ειναι.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Έβαλε κανείς με την 6.0 to xposed κ να έχει module twaeksbox lg g4?? Πρέπει να το αγοράσω για να λειτουργήσει??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν περάσει την 6.0 διαπίστωσαν τυχόν πτώση της έντασης του μεγαφώνου; Ειδικά σε ειδοποιήσεις, αλλά και γενικότερα;
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν περάσει την 6.0 διαπίστωσαν τυχόν πτώση της έντασης του μεγαφώνου; Ειδικά σε ειδοποιήσεις, αλλά και γενικότερα;

Ναι ειναι χαμηλοτερη η ενταση στις ειδοποιησεις και ηχους κλησεις γενικοτερα..

Link to comment
Share on other sites

την ημερα...??? Τοτε βγαζω συνεχεια φωτο...Απο ταχυτητα,μπαταρια.....??

 

την ημερα μαζι με το s6 βγαζουν τις καλυτερες στα αντροιντ. ταχυτητα σφαιρα.

μπαταρια θα σε βγαλει μια μερα αν το ζορισεις

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι χαμηλοτερη η ενταση στις ειδοποιησεις και ηχους κλησεις γενικοτερα..

Βρήκαμε κι ένα αρνητικό στην marshmallow λοιπόν...μαζί με την κατάργηση του knock code βέβαια...

Link to comment
Share on other sites

Με έπιασε μια μικρη ταραχη χθες. Δεν παταγε καλά ο φορτιστής και οταν το διαπίστωσα στις 3 ωρες ήταν στο 65%..όλα καλά τελικά.
Link to comment
Share on other sites

Σουπερ εξυπηρέτηση στην prokordia άλλαξαν άμεσος οθόνη και το ακουστικό γιατί ετριζε κάποιες φορές.Να ενημερώσω οτι αλλάζει ολο μαζί με πλαίσιο γύρο δεν κάθονται να ξεκολλήσουν την οθόνη με θερμοπιστολο.
Link to comment
Share on other sites

Σουπερ εξυπηρέτηση στην prokordia άλλαξαν άμεσος οθόνη και το ακουστικό γιατί ετριζε κάποιες φορές.Να ενημερώσω οτι αλλάζει ολο μαζί με πλαίσιο γύρο δεν κάθονται να ξεκολλήσουν την οθόνη με θερμοπιστολο.

 

Κι εμένα σήμερα ταξίδεψε στην procordia για το θέμα της μαύρης οθόνης στην κάμερα όπως ανέφερα λίγες σελίδες πίσω. Ελπίζω να έχω κι εγώ την ίδια τύχη με σενα

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέμε άμεσα εννοούμε ότι περιμένω εκεί και το παίρνω κιόλας?

Χάνεις εφαρμογές κλπ να φανταστώ.

Edited by lefteris112
Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι χαμηλοτερη η ενταση στις ειδοποιησεις και ηχους κλησεις γενικοτερα..

 

Γιατί το έκαναν αυτό; Και στην αναπαραγωγή μουσικής ισχύει το ίδιο;

Link to comment
Share on other sites

παρατηρω οτι το εφε καιρου στην οθονη κλειδωματος λειτουργει κανονικα και στην 6.0
τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν περάσει την 6.0 διαπίστωσαν τυχόν πτώση της έντασης του μεγαφώνου; Ειδικά σε ειδοποιήσεις, αλλά και γενικότερα;

 

Όντως επιβεβαιώνω ότι η πτώση έντασης που αναφέρεις είναι μεγάλη!

NEXUS 5 RED 32Gb - LG G4 BLACK LEATHER - NOKIA LUMIA 1520
Link to comment
Share on other sites

παρατηρω οτι το εφε καιρου στην οθονη κλειδωματος λειτουργει κανονικα και στην 6.0

 

Λειτουργεί κανονικά και στην 6.?? Δηλ τι εννοεις?

Στην 5.1 λειτουργούσε μόνο σε περίπτωση βροχής.. Αυτό δν είναι κανονικά..!

Κανονικά είναι να δουλεύει πάντως καιρού...!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα θελω να δοκιμάσω την 6 αλλα να εχω και την δυνατοτητα να γυρισω σε 5 αν δεν ! Ειμαι ρουτ ξεκλείδωτος και εχω κρατήσει και nandroid backup
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα θελω να δοκιμάσω την 6 αλλα να εχω και την δυνατοτητα να γυρισω σε 5 αν δεν ! Ειμαι ρουτ ξεκλείδωτος και εχω κρατήσει και nandroid backup

 

Φιλε καλησπερα. Μπορεις να δοκιμασεις την 6.0 βαζοντας την με το νεο εργαλειο το lg up. Νομιζω (οχι σιγουρα) οτι δεν παιζει ρολο που εισαι ξεκλειδωτος.

Απλα αν το κανεις εννοητε χανεις ρουτ κλπ. Δες εδω στους xda http://forum.xda-developers.com/g4/help/lgup-install-kdz-mm-lp-t3249803 ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέμε άμεσα εννοούμε ότι περιμένω εκεί και το παίρνω κιόλας?

Χάνεις εφαρμογές κλπ να φανταστώ.

 

Εμένα έκαναν 1 ώρα να το φτιάξουν.Αν υπάρχει το ανταλλακτικό στο κάνουν άμεσα.

Link to comment
Share on other sites

Θα παω την παρασκευη μαλλον.

Τους εδειξες τα καμμενα πιξελ με μαυρο φοντο και δεν σου ειπαν τιποτα ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε καλησπερα. Μπορεις να δοκιμασεις την 6.0 βαζοντας την με το νεο εργαλειο το lg up. Νομιζω (οχι σιγουρα) οτι δεν παιζει ρολο που εισαι ξεκλειδωτος.

Απλα αν το κανεις εννοητε χανεις ρουτ κλπ. Δες εδω στους xda http://forum.xda-developers.com/g4/help/lgup-install-kdz-mm-lp-t3249803 ;)

 

Ναι απλα λεω αν μπορω να κανω downgrade μετα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...