Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυσκολευομαι να καταλαβω τι εννοεις... Την τελευταια αρχικη οθονη που αφησες, αυτη θα βρεις οταν το ξεκλειδωσεις.

Εκτος και αν εννοεις την οθονη κλειδωματος. Αποσαφηνισε το λιγο

Οταν ειναι κλειστη η οθονη την ανοιγω με διπλο ταπ.Ανοιγει η πρωτη(εκει θελω να μην φαινεται τιποτα παρα μονο η ωρα) και μετα συροντας ανοιγει η κυριως οθονη.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Οταν ειναι κλειστη η οθονη την ανοιγω με διπλο ταπ.Ανοιγει η πρωτη(εκει θελω να μην φαινεται τιποτα παρα μονο η ωρα) και μετα συροντας ανοιγει η κυριως οθονη.

 

Τι αλλο σου δειχνει εσενα; Εγω μονο την ωρα βλεπω... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Τι αλλο σου δειχνει εσενα; Εγω μονο την ωρα βλεπω... :blink:

Ενταξει βγηκε.Μαλλον κατι ειχα πατησει στην εφαρμογη του καιρου κ εβγαινε και στην πρωτη οθονη.Βλεπεις κ η ηλικια...:lol:

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Παμε αλλη μια φορα...ουγγρικο το οποιο του εβαλα την 6.0 την ευρωπαικη και τωρα περασα την δικια του την ουγγρικη απο ενα site που την βρηκα θα εχω θεμα με την εγγύηση??

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Οι τελευταίες συζητήσεις για την αγορά του G4 μεταφέρθηκαν στο σωστό θέμα... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=428592

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω κανενα προβλημα. Κοιτα μην εχει μπει τιποτα στην θύρα για το μικρόφωνο

 

Δηλαδη οταν μιλας με ανοιχτη ακροαση και το αφηνεις σε αποσταση 1-1,5 μετρο, ο αλλος σε ακουει κανονικα;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Υπαρχει τροπος στην αρχικη οθονη οταν το ανοιγουμε να μην υπαρχει τιποτα απο widgets κτλ.Μονο φωτο και ωρα να φαινονται;Βαζω πχ. προγραμμα για τον καιρο και μου βγαινει μες την μεση με του που παω να το ανοιξω...

Κρατάς πατημένα τα widget και κάτι σέρνεις και θα σου βγάλει έναν κάδο πάνω. Τα σέρνεις κ ένα αφήνεις στον κάδο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 96 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιζει κατι με το μικροφωνο στην ανοιχτη ακροαση; Η ειναι γενικα ετσι; Αν δεν βαλω το στομα πολυ κοντα δεν με ακουνε οι αλλοι.

Το εχει παρατηρησει κανεις; Κριμα γτ χρησιμοποιω πολυ την ανοιχτη ακροαση.

Σε μένα λειτουργεί τέλεια η ανοιχτή!!! Με ακούνε μια χαρά και από μακρυά. Την χρησιμοποιώ τακτικά γι αυτό στο λέω...

Μιλάμε για μισό μέτρο (ίσως λίγο παραπανω) απόσταση όμως. Είναι λογικό να μην σε ακούνε αν απομακρυνθεις πολύ από την συσκευή.....

Δεν το εχω δοκιμάσει σε πιο μακρινή απόσταση.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη οταν μιλας με ανοιχτη ακροαση και το αφηνεις σε αποσταση 1-1,5 μετρο, ο αλλος σε ακουει κανονικα;

 

Και παραπανω μπορω να πω, το παραταω στο κρεβατι και μπορει να κανω δουλειες στο δωμάτιο και ακουγομαι μια χαρα

Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ 20d έχω δεν παρατήρησα καμμιά 20e να έρχεται (τουλάχιστον Ota) .προς το παρόν πένα είναι
Link to comment
Share on other sites

Η 20e είναι για το δίκτυο της Orange... δεν θα την δούμε σε ΟΤΑ.

 

καμιά 6.0.1 θα δούμε;;;;;;

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Ειχα συνηθισει να τις δινει με το σταγονομετρο τις αναβαθμισεις η LG , εχει αλλαξει καθολου σε αυτο τον τομεα; Δεν εχω ιδεα! Ισως δουμε, και λογικα θα δουμε και "N" αργοτερα... Θελω να πιστευω..
Link to comment
Share on other sites

μου έτυχε 2 φορές να μην τερματίζει η κλήση και να πρέπει να κανω restart. ειναι bug ; διορθώνεται νε κάποιο τρόπο;
Link to comment
Share on other sites

μου έτυχε 2 φορές να μην τερματίζει η κλήση και να πρέπει να κανω restart. ειναι bug ; διορθώνεται νε κάποιο τρόπο;

 

Μια απο τα ιδια.. Εβγαλα ενα dialer που ειχα βαλει και δεν το ξαναεκανε

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά. Μου έχει τύχει αρκετές φορές κατά την εισερχόμενη κλήση να μην ανοίγει η οθόνη με αποτέλεσμα να μην βλέπω ποιος καλεί και να μην μπορώ να απαντήσω. Έχει τύχει σε άλλον? Είναι bug της MM την οποία έχω?
Link to comment
Share on other sites

μου έτυχε 2 φορές να μην τερματίζει η κλήση και να πρέπει να κανω restart. ειναι bug ; διορθώνεται νε κάποιο τρόπο;

Μπορεί να μην ειχες καλο σημα εκει που ησουν. Μου εχει τυχει στο σπιτι αρλετεε φορες που δεν πιανω καλα κοσμοτε αν δεν εχει σημα να μην κλείνει μεχρι να βρει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά. Μου έχει τύχει αρκετές φορές κατά την εισερχόμενη κλήση να μην ανοίγει η οθόνη με αποτέλεσμα να μην βλέπω ποιος καλεί και να μην μπορώ να απαντήσω. Έχει τύχει σε άλλον? Είναι bug της MM την οποία έχω?

 

Εχεις βαλει καποια μπουρδα σε app κανενα θεμα δεν υπαρχει... Δεν μιλαμε για κινεζικο ή custom roms.

Τσεκαρε τις εφαρμογες σου λοιπον.

Και επισης σε οσους κολαει ας τσεκαρετε τις εφαρμογες σας. Μιλαμε για επισημη rom τετοια γελια bugs δεν θα επρεπε καν να αναφερονται.

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να δω αν έχω ξεκλείδωτο boot loader ?

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πως μπορώ να δω αν έχω ξεκλείδωτο boot loader ?

 

Προφανώς δεν έχεις γιατί σε κάθε επανεκκίνηση θα έβλεπες αυτό...

 

http://i.imgur.com/kAzL8XU.jpg

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

χτες σύνδεσα για πρώτη φορά το κινητό μου στον υπολογιστή για να μεταφέρω κάποιες φωτογραφίες απο το παλιό κινητό.

Όλα εντάξει με αυτό αλλά μετά έψαχνα να δώ πως μπορώ να κάνω ασφαλή κατάργηση της συσκευής για να μην έχω κάποιο θέμα με τα δεδομένα της κάρτας. Θυμάμαι σε παλαιότερες εκδόσεις και υπήρχε η επιλογή στο κινητό για ασφαλή κατάργηση, τώρα όμως δεν βρίσκω κάποια σχετική επιλογή ούτε στο κινητό αλλά και στον υπολογιστή δεν εμφανίζεται στις συνδεδεμένες usb συσκευές για να κάνω ασφαλή κατάργηση.

Ποιός είναι ο σωστός τρόπος αποσύνδεσης λοιπόν? Το αποσυνδέουμε έτσι? Το μόνο που σκέφτηκα (και έκανα) ήταν οτι το γύρισα σε "φόρτιση μόνο" απο τις επιλογές του κινητού και μετά το αποσύνδεσα.

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να δω αν έχω ξεκλείδωτο boot loader ?

 

Εαν δε τον ξεκλειδωσες , δεν ειναι ξεκλειδωτος :p

 

Σε καθε περιπτωση , οταν κανεις boot σου λεει οτι ειναι unlocked , αν ειναι ξεκλειδωτος.

 

Καλημέρα,

χτες σύνδεσα για πρώτη φορά το κινητό μου στον υπολογιστή για να μεταφέρω κάποιες φωτογραφίες απο το παλιό κινητό.

Όλα εντάξει με αυτό αλλά μετά έψαχνα να δώ πως μπορώ να κάνω ασφαλή κατάργηση της συσκευής για να μην έχω κάποιο θέμα με τα δεδομένα της κάρτας. Θυμάμαι σε παλαιότερες εκδόσεις και υπήρχε η επιλογή στο κινητό για ασφαλή κατάργηση, τώρα όμως δεν βρίσκω κάποια σχετική επιλογή ούτε στο κινητό αλλά και στον υπολογιστή δεν εμφανίζεται στις συνδεδεμένες usb συσκευές για να κάνω ασφαλή κατάργηση.

Ποιός είναι ο σωστός τρόπος αποσύνδεσης λοιπόν? Το αποσυνδέουμε έτσι? Το μόνο που σκέφτηκα (και έκανα) ήταν οτι το γύρισα σε "φόρτιση μόνο" απο τις επιλογές του κινητού και μετά το αποσύνδεσα.

 

Δεν νομιζω να υπαρχει πλεον ασφαλης καταργηση οπως παλαιοτερα. Εγω ετσι το αποσυνδεω, αν και σπανια το συνδεω με το usb μιας και τις μεταφορες τις κανω μεσω WiFi (εκτος απο βιντεο που ειναι πολλα ΜΒ )

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εαν δε τον ξεκλειδωσες , δεν ειναι ξεκλειδωτος :p

 

Εκτός και αν το πήρε μεταχειρισμένο και δεν γνωρίζει το παρελθόν της συσκευής.

 

τις μεταφορες τις κανω μεσω WiFi (εκτος απο βιντεο που ειναι πολλα ΜΒ )

 

Σε βάρος της μπαταρίας όμως.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εαν δε τον ξεκλειδωσες , δεν ειναι ξεκλειδωτος :p

 

Σε καθε περιπτωση , οταν κανεις boot σου λεει οτι ειναι unlocked , αν ειναι ξεκλειδωτος.

 

 

 

Δεν νομιζω να υπαρχει πλεον ασφαλης καταργηση οπως παλαιοτερα. Εγω ετσι το αποσυνδεω, αν και σπανια το συνδεω με το usb μιας και τις μεταφορες τις κανω μεσω WiFi (εκτος απο βιντεο που ειναι πολλα ΜΒ )

 

Μεταφορά αρχείων μέσω Wifi??? Τι? Πως? Έρχομαι απο WP οπότε αυτά είναι άγνωστες έννοιες... Θυμάμαι και ενα πρόγραμμα που παλιά ήταν αποκλειστικά για Sony Ericsson (μη smartphones) αλλά μετά έγινε android compatible που μπορούσες γενικά να διαχειριστείς όλο το κίνητο απο τον υπολογιστή (κλήσεις μηνύματα), σπαω το κεφάλι μου να θυμηθώ το όνομα του αν και είμαι σίγουρος οτι ο athanaso77 το θυμάται γιατί ήμασταν συνοδοιπόροι τότε στα forums αυτών των συσκευών :lol:

 

EDIT: Το θυμήθηκα! Myphone Explorer! Παίζει ακόμα αυτό ή υπάρχουν και καλύτερα πλέον?

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...