Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να μην βιαζεσαι θες να καταστρεψεις το τηλεφωνο;οταν ερθει η ωρα του θα σου ερθει.Τι κολοπιλαλαωσας πιανει και αγχωνεσται με τις αναβαθμισεις δε δουλευει αξιοπρεπως η συσκευη σας;
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

βρε μια χαρα δουλευει κ ετσι απλα προσπαθω να το κανω αφου εχει ερθει μ λεει αλλα δν γινεται γτ ειναι κατεστραμμενη

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τη γραφή SMS και να γράφεις ολόκληρες λέξεις. Η πρακτική αυτής της γραφής έχει καταργηθεί μαζί με τα greeklish. Δες εδώ και την αντίστοιχη ανακοίνωση.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Μείνε όπως είσαι...άσε την αναβάθμιση...μπες στο νήμα του g4 να διαβάσεις...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα ,πριν 10 λεπτα αγορασα ενα red leather με sn 602

Το κινητο ερωτας!!!!

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

γεια σας.. εχω το lg g4 δεν μου εχει ερθει ενημερωση μεσω οτα για την εκδοση 6.0 κ προσπαθω να την κανω μεσα απο το lg bridge και οταν την κανω μου λεει η ενημερωση ειναι κατεστραμμενη .. τι γινεται τωρα? την κανω εδω κ ενα μηνα και μου βγαζει το ιδιο πραγμα..

 

Λογικά έχεις αργή σύνδεση ή κατεβάζει κι άλλα αρχεία ταυτότχρονα ή είναι βαρυφορτωμένος ο server της LG. Είναι και μεγάλο το αρχείο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβες...την στιγμη που παιζει το βιντεο παταω τις ρυθμισεις για την φωτεινοτητα.

ΑΚΟΜΗ και οταν ειναι ξε-τικαρισμενο το auto, η συσκευη κατα την αναπαραγωγη εφαρμοζει auto.

 

Οταν κανω scroll απο πανω προς τα κατω να εμφανιστει παλι η μπαρα φωτεινοτητας το βιντεο κανει παυση και η μπαρα φωτεινοτητας επιστρεφει εκει που την ειχα π.χ. στο 80% χωρις auto.

Οταν διωξω παλι την μπαρα φωτεινοτητας, το βιντεο συνεχιζει την αναπαραγωγη και η φωτεινοτητα πεφτει και παλι.

Ξανα ανοιγω την μπαρα και για ενα κλασμα του sec προλαβαινω να δω την μπαρα απο το 3-5% να εκτοξευεται και παλι στο 80% που το ειχα.

 

Με λιγα λογια... κατα την αναπαραγωγη βιντεο ακομη και χωρις auto, η φωτεινοτητα λειτουργει με auto. Και αν εισαι σε χωρο με πολυ χαμηλο φωτισμο πεφτει καπου στι 3-5%.

 

ΟΜΩΣ...το ελυσα διαφορετικα το προβλημα και το μοιραζομαι μαζι σας.

Μπορει η μπαρα φωτεινοτητας να παιζει auto το τικαρεις δεν το τικαρεις, ΑΛΛΑ ΑΝ κατα τη διαρκεια του βιντεο συρεις προς τα πανω το δαχτυλο στην αριστερη πλευρα της οθονης, εμφανιζεται αλλη μπαρα φωτεινοτητας του player οπου, εκει που θα το πας, εκει μενει. Αν παλι ανοιξεις ομως με σκρολ την μπαρα φωτεινοτητας απο το μενου, θα ξανα πεσει παλι και η μπαρα του player.

 

Μαλλον το εκαναν αυτο για να κρατησουν οσο μπορουν την αυτονομια σε καλα καλυτερα επιπεδα. Αν δεν εβρισκα ομως την μπαρα του Player να παραμενει, θα ηταν εκνευριστικο το auto μονιμα, σε σκοτεινο χωρο.

 

Ναι, το έχουν κάνει σαν το mx player. Από την δεξιά πλευρά αυξομειωνεις τον ήχο. Αν δεν απατώμαι όταν πας να παίξεις μετά άλλο βίντεο σου κραταει την τελευταία ρύθμιση, και μάλλον το έχουν κάνει ώστε να το βάζεις σε μια στάθμη που σου αρέσει και να μην αλλάζει όλη την ώρα όπως της συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

εδω ανεβασα ενα βιντεο https://www.youtube.com/watch?v=dLeipX7v9Dg&feature=youtu.be για το κρασαρισμα των φωτογραφιων μου με αυτη την καρτα http://www.e-shop.gr/kingston-sdca3-32gb-32gb-micro-sdhc-uhs-i-u3-with-adapter-p-PER.555753 η οποια ειναι η δευτερη η πρωτη εκανε το ιδιο στο LG G3 που ειχα και αφου την πηγα πισω για προβληματικη μου εδωσαν καινουρια και κανει τα ιδια τωρα στο 4αρι.....δεν ξερω αν φταιει η 6.0 η κατι αλλο αλλα ειναι πολυ σπαστικο να χανεις φωτο για αυτο το λογο......φυσικα στο βιντεο φαινεται και αυτο το σπαστικο μικρο λαγκαρισμα που εχω...και δεν φευγει για κανενα λογο.....

 

Καλημέρα και απο εμένα..

Να επιβεβαιώσω ότι και εγώ έχω πρόβλημα αλλά όχι αυτού του είδους...

Εγώ δεν μπορώ να διαγράψω τις photo που τραβάω... Μου λέει ότι πρέπει να ανοίξω το Gallery.

Τελικά η διαγραφή έγινε επιτυχώς μόνο μέσω του File manager του κινητού...!

Τι είναι πάλι αυτό... Δυο μέρες την έχω την κάρτα...

LG G4 S/N 601, Android 6.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμένα..

Να επιβεβαιώσω ότι και εγώ έχω πρόβλημα αλλά όχι αυτού του είδους...

Εγώ δεν μπορώ να διαγράψω τις photo που τραβάω... Μου λέει ότι πρέπει να ανοίξω το Gallery.

Τελικά η διαγραφή έγινε επιτυχώς μόνο μέσω του File manager του κινητού...!

Τι είναι πάλι αυτό... Δυο μέρες την έχω την κάρτα...

LG G4 S/N 601, Android 6.

Είναι μάλλον θέμα ΜΜ. Οπως και οταν πρωτοκυκλοφόρησε η λολιποπ υπήρχαν παρόμοια θεματα στην sd με file managers απο το goolgle play.

Link to comment
Share on other sites

Είναι μάλλον θέμα ΜΜ. Οπως και οταν πρωτοκυκλοφόρησε η λολιποπ υπήρχαν παρόμοια θεματα στην sd με file managers απο το goolgle play.

 

και μενα δηλαδη θεμα λογισμικού ειναι??γιατι και το λαπτοπ που τις περναω κρασαρισμενες φαινονται.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποιος browser ειναι καλυτερος για σερφαρισμα;Εγω που δουλευω τον chrome βλεπω οτι καταναλωνει αρκετη μπαταρια.

 

εγω δουλευω τον μανα της συσκευης ειναι σφεντονα.......ρε παιδια ειδα τωρα μετα απο ψαξιμο κατι με τις επιλογες της καρτας sd αν δηλαδη απο την αρχη την δηλωσω για αποθηκευτικο χωρο η για επεκταση της μνημης κατι τετοιο δεν θυμαμαι τι ακριβως ειχα επιλεξει υπαρχει περιπτωση να ειχα κανει λαθος επιλογη για αυτο να μου κρασαρει τις φωτο???εχθες περασα 3 βαριες εφαρμογες σητν Sd και μετα ετρεχαν κανονικα....αν ειχα επιλεξει να ειναι μονο αποθηκευτικος χωρος δεν θα τις δεχοταν???τι λετε??

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα ,πριν 10 λεπτα αγορασα ενα red leather με sn 602

Το κινητο ερωτας!!!!

 

Καλώς τον, να το χαρείς..... :)

Απορία, έχει κατευθείαν mm ?

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Τελευταίο καιρό έχω κάτι κολλήματα στην συσκευή μου . Όλες τίς αναβαθμήσεις τίς έχω κάνει μέσο ΟΤΑ μέχρι τώρα. Να του κάνω μια αναβάθμηση μέσο Bridge μπάς και φτιάξουν τα κολλήματα ? Επειδή διαβάζω εδω στο forum οτι είναι καλύτερο μέσο Bridge. Τί λέτε ?

 

 

Thanks

Edited by OAL
Link to comment
Share on other sites

Τελευταίο καιρό έχω κάτι κολλήματα στην συσκευή μου . Όλες τίς αναβαθμήσεις τίς έχω κάνει μέσο ΟΤΑ μέχρι τώρα. Να του κάνω μια αναβάθμηση μέσο Bridge μπάς και φτιάξουν τα κολλήματα ? Επειδή διαβάζω εδω στο forum οτι είναι καλύτερο μέσο Bridge. Τί λέτε ?

 

 

Thanks

Μπορεις να του κανεις επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μπας και καθαρισει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας !

 

Μόλις παρέλαβα το G4 GENUINE LEATHER BLACK......εντάξει το κινητό εκ πρώτης οψης είναι φοβερό !

S/N 602XXXX

ANDROID 6.0

V20D

Το κουτί γράφει DEU και MADE IN KOREA

BARCODE 88060XXXXXX13

Από ποια χώρα είναι Γερμανία ? Με την εγγύηση στην LG Hellas θα είμαι οκ ?

Link to comment
Share on other sites

@BillCrx

Ναι από Γερμανία.

Σ΄μένα 601, S/N από 602 έρχεται με android 6.0, από τι βλέπω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας !

 

Μόλις παρέλαβα το G4 GENUINE LEATHER BLACK......εντάξει το κινητό εκ πρώτης οψης είναι φοβερό !

S/N 602XXXX

ANDROID 6.0

V20D

Το κουτί γράφει DEU και MADE IN KOREA

BARCODE 88060XXXXXX13

Από ποια χώρα είναι Γερμανία ? Με την εγγύηση στην LG Hellas θα είμαι οκ ?

Καλοριζικο φιλε. Μια χαρα θα είσαι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ξερει κανείς γιατί μου αναβει μονο

του οταν το βγάζω απο την φόρτιση;

Edited by morcheeba
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ξερει κανείς γιατί μου αναβει μινο του οταν το βγάζω απο την φόρτιση;

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα ξερει κανείς γιατί μου αναβει μονο

του οταν το βγάζω απο την φόρτιση;

Όταν το βάζεις για φόρτιση,το βάζεις κλειστό ή ανοιχτό;

Link to comment
Share on other sites

Όταν το βάζεις για φόρτιση,το βάζεις κλειστό ή ανοιχτό;

 

Κλειστό αφού ανοίγει μόνο του όταν το βγάζω από την φόρτιση

Edited by morcheeba
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας !

 

Μόλις παρέλαβα το G4 GENUINE LEATHER BLACK......εντάξει το κινητό εκ πρώτης οψης είναι φοβερό !

S/N 602XXXX

ANDROID 6.0

V20D

Το κουτί γράφει DEU και MADE IN KOREA

BARCODE 88060XXXXXX13

Από ποια χώρα είναι Γερμανία ? Με την εγγύηση στην LG Hellas θα είμαι οκ ?

 

Καλημέρα! Καλορίζικο. Από που το πήρες, γιατί ψάχνομαι κι εγώ αυτές τις μέρες να το αγοράσω;

pitcap!
Link to comment
Share on other sites

Κλειστό αφού ανοίγει μόνο του όταν το βγάζω από την φόρτιση

 

χαχαχαχαχα δεν ανοιγει οταν το βγαζεις ανοιγει με το που το βαζεις αν συνδεσεις το τηλ κλειστο στο φορτιστη και γω την επαθα ετσι

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ξερει κανείς γιατί μου αναβει μονο

του οταν το βγάζω απο την φόρτιση;

Έτσι κάνει σε όλους. Αν το βάλεις στην πρίζα απενεργοποιημενο ανοίγει μόνο του. Όταν το βάζεις ανοίγει όχι όταν το βγάζεις !

 

 

Αν θες να το φορτίσεις απενεργοποιημένο βάλτο πρώτα στην πρίζα και κλειστο μετά!

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Έτσι κάνει σε όλους. Αν το βάλεις στην πρίζα απενεργοποιημενο ανοίγει μόνο του. Όταν το βάζεις ανοίγει όχι όταν το βγάζεις !

 

 

Αν θες να το φορτίσεις απενεργοποιημένο βάλτο πρώτα στην πρίζα και κλειστο μετά!

Έτσι κάνω αλλά όταν τελειώσει η φόρτιση και βγάζω τον φορτιστή από την πρίζα και το καλώδιο από το τηλέφωνο ανοίγει!

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

χαχαχαχαχα δεν ανοιγει οταν το βγαζεις ανοιγει με το που το βαζεις αν συνδεσεις το τηλ κλειστο στο φορτιστη και γω την επαθα ετσι

 

Οταν τελειώσει η φόρτιση και βγάζω τον φορτιστή από την πρίζα και το καλώδιο από το τηλέφωνο ανοίγει!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...