Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οσον αφορα τη ρυθμιση για λογαριασμο Yahoo μου σπασε τα νευρα και μενα αλλα τελικα το βρηκα...αντι για Yahoo.gr γραψε Yahoo.com και εισαι ΟΚ...
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά όλα μου τα email τα έχω στο cloudmagic και μου έχουν λυθεί τα χέρια ...;)

 

Καλημέρες :)

Ειδοποιησεις στην επιφανεια εργασιας και στο εικονιδιο σου ερχονται κανονικα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. LG G4 φοβερό κ μέρα με τη μέρα που το χρησιμοποιώ με κάνει κ ποιο χαρούμενο που το επέλεξα.....

Επίσης κ η κάμερά του δε παίζεται.είτε η μπροστινή είτε φυσικά κ η πίσω....

Ερώτηση για κάποιον που γνωρίζει: η αφύπνιση υπάρχει τρόπος να χτυπάει κ όταν είναι απενεργοποιημένη η συσκευή?????

:D:blink::cry::cry::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι στα android δε χτυπαει η αφυπνιση οταν ειναι κλειστο το κινητο.

ΜySmartphone: Samsung Galaxy S24 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. LG G4 φοβερό κ μέρα με τη μέρα που το χρησιμοποιώ με κάνει κ ποιο χαρούμενο που το επέλεξα.....

Επίσης κ η κάμερά του δε παίζεται.είτε η μπροστινή είτε φυσικά κ η πίσω....

Ερώτηση για κάποιον που γνωρίζει: η αφύπνιση υπάρχει τρόπος να χτυπάει κ όταν είναι απενεργοποιημένη η συσκευή?????

:D:blink::cry::cry::rolleyes:

Ποτέ και σε κανένα android. Νομίζω ούτε σε windows phone.

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. LG G4 φοβερό κ μέρα με τη μέρα που το χρησιμοποιώ με κάνει κ ποιο χαρούμενο που το επέλεξα.....

Επίσης κ η κάμερά του δε παίζεται.είτε η μπροστινή είτε φυσικά κ η πίσω....

Ερώτηση για κάποιον που γνωρίζει: η αφύπνιση υπάρχει τρόπος να χτυπάει κ όταν είναι απενεργοποιημένη η συσκευή?????

:D:blink::cry::cry::rolleyes:

 

Αν ομως το εχεις στο flight mode δουλευει κανονικα το ξυπνητηρι...;)

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω τη βοηθεια σας

ειμαι κατοχος ενος Nexus 6 και σκεφτομαι να μεταβω στο G4 (επειδη θελω να βγαζω φωτογραφίες) ή σε Samsung S6..

θελω να μου πειτε που "πονάει" το G4 και αν αλλαζει το πισω καλυμμα και εαν πωλειται γενικα το leather back cover

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την παρεα!Μετα απο 3,5 χρονια συντροφια με το xperia s μου ηρθε το πληρωμα του χρονου να αλλαξω κινητο και επελεξα το g4 μετα απο ωριμη σκεψη το οποιο και περιμενω να μου ερθει.Παραγγειλα το καφε ταμπα δερματινο.

 

Ηθελα να ρωτησω αν μπορειτε να μου προτεινεται μια καλη ζελατινα για την οθονη και μια καλη θηκη.Ηθελα να παρω την γνησια της lg με το κυκλικο παραθυρο με τις λειτουργιες αλλα καπου διαβασα οτι ο μαγνητης που εχει το παραθυρακι χαραζει την οθονη,ισχυει?την εχει κανεις?Αν μπορουσατε να προσθεσετε και link με τις προτασεις σας θα το εκτιμουσα!

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω τη βοηθεια σας

ειμαι κατοχος ενος Nexus 6 και σκεφτομαι να μεταβω στο G4 (επειδη θελω να βγαζω φωτογραφίες) ή σε Samsung S6..

θελω να μου πειτε που "πονάει" το G4 και αν αλλαζει το πισω καλυμμα και εαν πωλειται γενικα το leather back cover

 

Αλλαζει το πισω καλυμμα και πωλειται κανονικα ξεχωριστα.

Εκει που ποναει ειναι η " ασχημια"του, κατα τα αλλα ειναι εξαιρετικο.

Αυτονομια μετρια βεβαια.

ΜySmartphone: Samsung Galaxy S24 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

 

Το αγόρασα και εγω πριν μερικες ημέρες και το μονο που παρατήρησα είναι ότι υπερθερμενεται αρκετα (αριστερα & δεξια απο την καμερα) μετα απο σχετικα αρκετη χρηση....!!!!...συμβαίνει και σε εσας..??

Αγορα απο eshop, προελευσης Τσεχια.

 

Και εγώ αγορασμένο από εκεί αλλά θερμοκρασία δεν μ ανεβάζει . Μονο σε απαιτητικά παιχνίδια μια φορά που δοκίμασα μονο και μονο γιαυτο. Ενα μηνα που το εχω δεν έχει ανεβασει παρα πολυ την θερμοκρασία που να ζεματαει.δεν ξέρω τι μπορεί να παιζει

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Ποτέ και σε κανένα android. Νομίζω ούτε σε windows phone.

 

ΛΑΘΟΣ Το ξυπνητηρι ακομα και με επενεργοποιημενη την συσκευη χτυπάει σε ολες τις android συσσκευες με MTK (MediaTech-China) επεξεργαστη.....δηλαδή σχεδον σε ολες τις συσκευες από κινα εκτος και αν αυτές φορανε Exynos (samsung) Snapdragon η' HiSilicon Kirin της Huawei......

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χαιρετω την παρεα!Μετα απο 3,5 χρονια συντροφια με το xperia s μου ηρθε το πληρωμα του χρονου να αλλαξω κινητο και επελεξα το g4 μετα απο ωριμη σκεψη το οποιο και περιμενω να μου ερθει.Παραγγειλα το καφε ταμπα δερματινο.

 

Ηθελα να ρωτησω αν μπορειτε να μου προτεινεται μια καλη ζελατινα για την οθονη και μια καλη θηκη.Ηθελα να παρω την γνησια της lg με το κυκλικο παραθυρο με τις λειτουργιες αλλα καπου διαβασα οτι ο μαγνητης που εχει το παραθυρακι χαραζει την οθονη,ισχυει?την εχει κανεις?Αν μπορουσατε να προσθεσετε και link με τις προτασεις σας θα το εκτιμουσα!

 

''ο μαγνητης που εχει το παραθυρακι χαραζει την οθονη''

Tι άλλο θα ακούσουμε.....καμια σχεση την εχω πανω στο τηλεφωνο από την πρωτη μερα.....μα καλα πως χαραζει την οθονη ο μαγνήτης εφόσον δεν τον βλέπεις καν???

Φιλε μην πας σε καμια άλλη θηκη...η original είναι όλα τα λεφτα....με παρα πολλες λειτουργιες...βαλε και ένα tempered glass (μαρκας 4smarts...βλεπε scroutz) και θα εισαι κομπλε.......

Και μη ξεχνατε να αγοράζεται παντα από Procordia (επισημο service-καταστημα Lg) είναι πιο φτυνα από οπουδήποτε άλλο και σιγουρα γνησια.....

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

''ο μαγνητης που εχει το παραθυρακι χαραζει την οθονη''

Tι άλλο θα ακούσουμε.....καμια σχεση την εχω πανω στο τηλεφωνο από την πρωτη μερα.....μα καλα πως χαραζει την οθονη ο μαγνήτης εφόσον δεν τον βλέπεις καν???

Φιλε μην πας σε καμια άλλη θηκη...η original είναι όλα τα λεφτα....με παρα πολλες λειτουργιες...βαλε και ένα tempered glass (μαρκας 4smarts...βλεπε scroutz) και θα εισαι κομπλε.......

Και μη ξεχνατε να αγοράζεται παντα από Procordia (επισημο service-καταστημα Lg) είναι πιο φτυνα από οπουδήποτε άλλο και σιγουρα γνησια.....

 

Στο g2 ή g3 αν θυμάμαι καλά αυτό γινόταν και πρότειναν όλοι να μην παίρνουν την αυθεντική. Τώρα δεν ξέρω αν ήταν ο μαγνήτης ή η ραφή, πάντως καλά έκανε και ρώτησε ο φίλος για να έχει το κεφάλι του ήσυχο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια θελω να παρω ενα καλο tempered glass και κυριως να μην χανω σε χρωματα απο κακης ποιοτητας γυαλι! Στο σκρουτζ το nillkin δειχνει να ειναι το καλυτερο αλλα ιδιαιτερα ακριβο! Απο εκει και περα λεω να παω στο αμεσως επομενο αλλα εκει υπαρχει μια συγχυση διοτι ολα εχουν ιδια τιμη πανω κατω! Μου ειχαν προτεινει το 4smarts αλλα....με τραβανε αλλα περισσοτερο! Οπως πχ της Χ-one και της ΟEM, εχετε να μου κανετε καποιο σχολιο για αυτα τα δυο πως τα βλεπετε σε ποιοτητα και αν καποιος τα εχει;;
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα που το δούλεψα αρκετά, σε θερμοκρασία δωματίου 24οC , με συνεχής ενημερώσεις λογισμικού & ενημερώσεις εφαρμογών δεν ανέβασε πάνω από 50οC όταν το LG L90 που έχω σαν δεύτερο, ανεβάζει στους 40οC, σίγουρα όταν το πιάνεις το αισθάνεσαι ζεστό σε σχέση με άλλα τηλέφωνα, αλλά από την στιγμή που δεν εμφανίζει πρόβλημα είμαι της άποψης ότι δεν υπάρχει λόγος αντικατάστασης διότι μπορεί να πέσεις σε άλλο με χειροτερο ή περισσότερα προβλήματα..
LG G4
Link to comment
Share on other sites

ΛΑΘΟΣ Το ξυπνητηρι ακομα και με επενεργοποιημενη την συσκευη χτυπάει σε ολες τις android συσσκευες με MTK (MediaTech-China) επεξεργαστη.....δηλαδή σχεδον σε ολες τις συσκευες από κινα εκτος και αν αυτές φορανε Exynos (samsung) Snapdragon η' HiSilicon Kirin της Huawei......

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

''ο μαγνητης που εχει το παραθυρακι χαραζει την οθονη''

Tι άλλο θα ακούσουμε.....καμια σχεση την εχω πανω στο τηλεφωνο από την πρωτη μερα.....μα καλα πως χαραζει την οθονη ο μαγνήτης εφόσον δεν τον βλέπεις καν???

Φιλε μην πας σε καμια άλλη θηκη...η original είναι όλα τα λεφτα....με παρα πολλες λειτουργιες...βαλε και ένα tempered glass (μαρκας 4smarts...βλεπε scroutz) και θα εισαι κομπλε.......

Και μη ξεχνατε να αγοράζεται παντα από Procordia (επισημο service-καταστημα Lg) είναι πιο φτυνα από οπουδήποτε άλλο και σιγουρα γνησια.....

Χαιρομαι που δεν υπαρχει προβλημα γιατι μου αρεσει πολυ αυτη η θηκη αλλα ειχα τρομαξει με αυτες τις υποτιθεμενες γρατζουνιες στην οθονη.

 

Οσον αφορα τις tempered glass της 4smarts βρηκα 2 στο skroutz αλλα απο τις φωτο που ειδα δεν εχουν "ανοιγματα" στους αισθητηρες και διαβασα εδω μεσα οτι καποια παιδια ειχαν προβλημα με αυτο.Υπαρχει τζαμακι της 4smarts με ανοιγματα στους αισθητηρες?

 

Και τελος οσον αφορα την procordia εχει online store?Γιατι εγω μονο την σελιδα του service βρισκω μονο!!!Κανω κατι λαθος?

 

Συγνωμμη για τις ισως αφελης ερωτησεις μου!

Link to comment
Share on other sites

ΛΑΘΟΣ Το ξυπνητηρι ακομα και με επενεργοποιημενη την συσκευη χτυπάει σε ολες τις android συσσκευες με MTK (MediaTech-China) επεξεργαστη.....δηλαδή σχεδον σε ολες τις συσκευες από κινα εκτος και αν αυτές φορανε Exynos (samsung) Snapdragon η' HiSilicon Kirin της Huawei......

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

''ο μαγνητης που εχει το παραθυρακι χαραζει την οθονη''

Tι άλλο θα ακούσουμε.....καμια σχεση την εχω πανω στο τηλεφωνο από την πρωτη μερα.....μα καλα πως χαραζει την οθονη ο μαγνήτης εφόσον δεν τον βλέπεις καν???

Φιλε μην πας σε καμια άλλη θηκη...η original είναι όλα τα λεφτα....με παρα πολλες λειτουργιες...βαλε και ένα tempered glass (μαρκας 4smarts...βλεπε scroutz) και θα εισαι κομπλε.......

Και μη ξεχνατε να αγοράζεται παντα από Procordia (επισημο service-καταστημα Lg) είναι πιο φτυνα από οπουδήποτε άλλο και σιγουρα γνησια.....

Δεν το γνώριζα αυτό για τους MEDIATEK επεξεργαστές. Εντυπωσιακό.

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι που δεν υπαρχει προβλημα γιατι μου αρεσει πολυ αυτη η θηκη αλλα ειχα τρομαξει με αυτες τις υποτιθεμενες γρατζουνιες στην οθονη.

 

Οσον αφορα τις tempered glass της 4smarts βρηκα 2 στο skroutz αλλα απο τις φωτο που ειδα δεν εχουν "ανοιγματα" στους αισθητηρες και διαβασα εδω μεσα οτι καποια παιδια ειχαν προβλημα με αυτο.Υπαρχει τζαμακι της 4smarts με ανοιγματα στους αισθητηρες?

 

Και τελος οσον αφορα την procordia εχει online store?Γιατι εγω μονο την σελιδα του service βρισκω μονο!!!Κανω κατι λαθος?

 

Συγνωμμη για τις ισως αφελης ερωτησεις μου!

 

Αυτό είναι το 4smarts Και αν προσέξεις έχει κοψίματα για ακουστικο κάμερα και αισθητήρα....

http://s15.postimg.org/gdu12az5j/20151006_200839.jpg

http://s24.postimg.org/koacn58ep/20151006_200846.jpg

 

Στην Procordia πας από εκεί η παίρνεις τηλέφωνο και στα στέλνουν αντικαταβολή....εγώ πήρα μπαταρία από σκρουτζομαγαζο 22 ευρώ ενώ Στην Procordia Την είχε 14 ευρώ....Όχι δεν έχει eshop...τα δερμάτινα καπακια βγαίνουν το μαύρο 32 ευρώ με την αντικαταβολή για Αθήνα και το κόκκινο 35 αντίστοιχα....οι circle case δεν ξερω

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το 4smarts Και αν προσέξεις έχει κοψίματα για ακουστικο κάμερα και αισθητήρα....

http://s15.postimg.org/gdu12az5j/20151006_200839.jpg

http://s24.postimg.org/koacn58ep/20151006_200846.jpg

 

 

καλησπερα σας,θελω να παρω ενα tempered glass και ειμαι αναμεσα σε αυτα

1)http://fixmobile.skroutzstore.gr/p.Nillkin-Anti-Burst-Tempered-Glass-9H-for-LG-G4.1221789.html

2)http://www.play247.gr/index.php?referrer=true&main_page=product_info&products_id=183286

πιο λετε να προτημησω....?????

σας ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Αν θες τόσο ακριβό τότε το nillkin
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...