Jump to content

[MOTO] Modenas Dinamik 125


nmk1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δέν φτιάχνει ο δράκος μηχανάκια ρε!!!!!!! Μην λέτε ότι να ναι!

 

 

 

 

se mena to les re??o drakos auth thn stigmh einai 500 metra makria mou den xero ti einai?

MINE:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τα έχουμε πει, τα έχουμε ξαναπεί. Το forum δεν είναι για chat, ούτε για προσωπικές συζητήσεις. Κάντε καλή χρήση του.:!:

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

se mena to les re??o drakos auth thn stigmh einai 500 metra makria mou den xero ti einai?

 

Δέν λέω εσένα βρε! Λές να μην ξέρω ότι ξέρεις τι κάνει ο δράκος!:lol:

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

ti thes na tou kaneis kai posa lefta eisai diatethimenos na doseis?

 

koita tha balw mia ridiera thiridwma ena karbyrateraki basika exw ena 36 mikyni kai to poylaw giati den mpenei kai pistonaki ena 57 wosner kai mia mpiela apo oti akoysa poy bghke basika psaxnome akoma

Link to comment
Share on other sites

o drakos den sou leei tipota esena????o kaliteros mixanikos einai kai se dixrona

 

re file ti drakos kai tetoia o kathenas leei oti thelei exeis paei na sto ftiaksh kai milas yparxoyn poli poy kseroyn alla exoyn ftiaksh z kai gia ta z yparxoyn ta panta egw thelw kapoion na exei bgalei modenas na to katexei to mhxanaki mhn kanei phramata sto diko moy ok ante gia na katalabenomaste edw mesa

Link to comment
Share on other sites

παιδια ενα ωραιο μηχανακι εχει στο bikepics, ενα κιτρινο, που εχει βαψει ολο το μαυρο το πλαστικο που ειναι πανω απο την πισω ροδα, που κατεβαινει εως την αναρτηση
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

παιδια ενα ωραιο μηχανακι εχει στο bikepics, ενα κιτρινο, που εχει βαψει ολο το μαυρο το πλαστικο που ειναι πανω απο την πισω ροδα, που κατεβαινει εως την αναρτηση

 

Γύφτικο...:mad:

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

koita tha balw mia ridiera thiridwma ena karbyrateraki basika exw ena 36 mikyni kai to poylaw giati den mpenei kai pistonaki ena 57 wosner kai mia mpiela apo oti akoysa poy bghke basika psaxnome akoma

 

Ωραια αυτα που λες... Μην ξεχνας και τα ρευματα... θα χεις ενα αξιοπιστο φτιαξιμο με αυτα που λες δεν νομιζω να εχεις προβλημα... Ο στροφαλος που βγηκε ειναι απλα για να κανουνε ολα τα πιστονια της αγορας χωρις πατεντα... Την στιγμη που θα βαλεις το wosner δεν χρειαζεσε να αλλαξεις μπιελα.. Αμα το κανες 59 χιλ 60 και βαλε θα χρειαζοσουνα να βρεις μπιελα γιατι η μπιελα του dinamik εχει κοντη διαδρομη... Mε αυτα που λες εισαι μια χαρα... Και καρπυλατερ μπορεις να βαλεις μεχρι 30 31 και να κουπωνουν μια χαρα τα πλαστικα..

Link to comment
Share on other sites

Ωραια αυτα που λες... Μην ξεχνας και τα ρευματα... θα χεις ενα αξιοπιστο φτιαξιμο με αυτα που λες δεν νομιζω να εχεις προβλημα... Η μπιελα που βγηκε ειναι απλα για να κανουνε ολα τα πιστονια της αγορας χωρις πατεντα... Την στιγμη που θα βαλεις το wosner δεν χρειαζεσε να αλλαξεις μπιελα.. Αμα το κανες 59 χιλ 60 και βαλε θα χρειαζοσουνα να βρεις μπιελα γιατι η μπιελα του dinamik εχει κοντη διαδρομη... Mε αυτα που λες εισαι μια χαρα... Και καρπυλατερ μπορεις να βαλεις μεχρι 30 31 και να κουπωνουν μια χαρα τα πλαστικα..

 

diladi les na balw kai mia mpiela h den einai aparethto giati ama einai konth h mamisia na ebaza tin alli exw ena 36 mpenei alla ta plastika fobame re sy

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεσαι στροφαλο για αυτα τα χιλιοστα.. Μια χαρα θα πηγαινει το μηχανακι σου... Πχ αμα το κανες 59 δεν θα πηγαινε καλα γιατι εχει κοντη διαδρομη η μπιελα του dinamik.. Το καρπυλάτερ μπαινει και δουλευει μια χαρα.. Αλλα τα πλαστικα ξεχνα τα δεν κουνπωνουν με την καμμια... Η μονη περιπτωση να κουμπωσουν τα πλαστικα ειναι να φτιαξεις μια πιο μακρια εισαγωγη για το καρπυλατερ αλλα δεν νομιζω να σου δουλεψει καλα το μηχανακι...
Link to comment
Share on other sites

ουτε εμενα μου αρεσει το χρωμα greedy, λεω που εχει βαψει εκεινο το πλαστικο
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

ρε σεις τι λετε πια..τι ρολο παιζει η μπιελα.αν εχετε προβλημα βαλτε μια πιο λεπτη φλατζα καρτερ.αμα η αλλη μπιελα ηταν πιο μακρια το πιστονακι θα χτυπουσε πανω στην κεφαλη..

και κατι αλλο εμπιστοσυνη δεν υπαρχει.ψαχτητε,ρωτηστε και μαθεται να το φτιαχνεται μονοι σας το μηχανακι.ειδικα στα διχρονα δεν ειναι τιποτα το σπουδαιο.δεν ειπα βεβαια να ανοιξεις τα καρτερ,αλλα πιστονια καρμπυρατερ ριντ και ρυθμισμα μπορεις να τα κανεις.αλλωστε και τα ρεκτιφιε η τις θυριδες δεν τα κανουν τα συνεργεια.εμας τουλαχιστον τα στελνουν σε μηχανουργεια στην Αθηνα με τα οποια μπορεις ευκολα και ο ιδιος να συνεννοηθεις!

 

mister Σωτηρη.. με το που στρωσεις βιντεο εε..

"Λυπάμαι γιατί δεν μπορώ, να αντέξω στο χωρισμό και καθε απόγευμα θλιμμένο σε θυμάμαι.Με πέρνουνε τα δάκρυα, οι καημοί και τα παράπονα και νοίωθω τη ζωή μου να τελειώνει.." /// Julia ,te voglio bene!

-του Μάρκου

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις τι λετε πια..τι ρολο παιζει η μπιελα.αν εχετε προβλημα βαλτε μια πιο λεπτη φλατζα καρτερ.αμα η αλλη μπιελα ηταν πιο μακρια το πιστονακι θα χτυπουσε πανω στην κεφαλη..

και κατι αλλο εμπιστοσυνη δεν υπαρχει.ψαχτητε,ρωτηστε και μαθεται να το φτιαχνεται μονοι σας το μηχανακι.ειδικα στα διχρονα δεν ειναι τιποτα το σπουδαιο.δεν ειπα βεβαια να ανοιξεις τα καρτερ,αλλα πιστονια καρμπυρατερ ριντ και ρυθμισμα μπορεις να τα κανεις.αλλωστε και τα ρεκτιφιε η τις θυριδες δεν τα κανουν τα συνεργεια.εμας τουλαχιστον τα στελνουν σε μηχανουργεια στην Αθηνα με τα οποια μπορεις ευκολα και ο ιδιος να συνεννοηθεις!

 

mister Σωτηρη.. με το που στρωσεις βιντεο εε..

 

Για στροφαλο μιλαμε φιλε μου.. Αρα μια χαρα τα λεμε.. (Με μπερδεψε ο φιλος με την μπιελα στροφαλο ηθελα να γραψω) Συμφωνω μαζι σου δεν ειναι τιποτα σπουδαιο και γω το φτιαχνω αλα πειραματα στο μηχανακι μου δεν θα κανω... Θα το παω σε ανθρωπο που ξερει ανθρωπο εμπιστοσυνης..

Link to comment
Share on other sites

Να δω πως θα το βαλεις... Αμα τα καταφερεις και κουμπωσουν τα πλαστικα και το νηχανακι δουλευει μια χαρα θα παραδεχτω το μαστορα σου...
Link to comment
Share on other sites

Κατσε φιλε μου να το θεσω σωστα.. Σωτηρη σε πιο τευχος ειναι η μπιελα αυτη ρε...?
Link to comment
Share on other sites

http://img224.imageshack.us/img224/2379/untitled1xs5.jpg

Για αυτο εδω μιλαμε...

 

re file me trelanes twra sto magazi poy diafimizi thn mpiela tha to ftiaxw telika poly mastoras file einai sto perama exei bgalei pola ma para pola dixrwna kai panw apola modenas poly dinata modenas

Link to comment
Share on other sites

Kαι που το ξερεις οτι ειναι πολυ μαστορας τον πηρες τηλ και σου αρχισε τα εγω φτιαχνω κτλ...?
Link to comment
Share on other sites

Λεωφόρος Ειρήνης 259 Πέραμα.. Ειναι εκθεση και συνεργιο μαζι ο τυπος.. Θα περασω μια βολτα να δω τι εχει.. 9 με 9 ειναι ανοιχτα!!
Link to comment
Share on other sites

Kαι που το ξερεις οτι ειναι πολυ μαστορας τον πηρες τηλ και σου αρχισε τα εγω φτιαχνω κτλ...?

 

1on exei bgalei kai sto xl video me zt modenas fx glx kai kathara o typos den pezete exw dei mhxanakia toy alla den eiksera oti einai aytos egw ayrio bgazw to mhxanaki kai sabato prwi paw na kaninisw times kai genika tin metatrwph h mpiela moy eipe to palikari moy eipe einai aparethth giati einai agwnistiki elafria kai genika mpenei se ola ta xiliosta kai einai ena xiliwstw megalyterh apo thn mama egw file antonio ekei tha paw einai kai konta apo to spiti moy mia xaroyla file

Link to comment
Share on other sites

re file me trelanes twra sto magazi poy diafimizi thn mpiela tha to ftiaxw telika poly mastoras file einai sto perama exei bgalei pola ma para pola dixrwna kai panw apola modenas poly dinata modenas

 

Χρόνια πολλά ρε τρελέ!:up: :up:

Άντε και σύντομα να κάνεις το Dinamik :shoot:

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Κατσε φιλε μου να το θεσω σωστα.. Σωτηρη σε πιο τευχος ειναι η μπιελα αυτη ρε...?

 

Τεύχος Νοεμβρίου αυτό με το Rx7 και το Evo από έξω!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...