Jump to content

[MOTO] Modenas Dinamik 125


nmk1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και ομως κοβει, γιατι στα διχρονα η εξατμιση πρεπει να γεμιζει...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τι λετε τωρα ρε παιδια εξατμιση τερμα ελευθερας κοβει?!μην λετε χαζομαρες ισα ισα εχει μεγαλιτερο ανοιγμα στροφων!ομωσ δεν ειναι κ οτι καλιτερο εχει τραστια διαφορα απο τισ αλλεσ εξατμισοισ με καταλιτες κ κοφτες ομως με ζιγκλερομα καταλαβενεις πιο γρηγοροτερο γεμισμα!(των ταχυτητων)

File gia na gemisei swsta auti i exatmisi 8es ena 28ari karbirateraki gia na ginei swsti douleia...mono me ziglerwma den prokeitai na dwsei tpt k einai kalitera na exeis tin manisia epanw!

Pain is Inevitable - Suffering is Optional
Link to comment
Share on other sites

file mou den sou eipa oti oi zantes tou einai asximes!sou leo apla pos oi zantes tou dinamik einai apo alouminoxarto!stravonoun efkola giauto kai na tis prosexeis kai esi! dinamik>z

re c boomer me auti tin logiki pia zanta apo papaki den einai apo alouminoxarto???diladi an eixe aktinwtes opws tou Z to dinamik 8a itan kaliteres??na sto 8esw alliws ena palikari edw stin katerini pou exei zetaki...to exei olo sti souza k i zanta tou exei ginei sa skata re file ti na sou pw diladi...olo 8arakia kanei i zanta tou eleos!entwmetaksei gia na stravwsei opws les i zanta prepei na vreis megali lakouva k na peseis me polla xiliometra mesa....

Pain is Inevitable - Suffering is Optional
Link to comment
Share on other sites

τι λετε τωρα ρε παιδια εξατμιση τερμα ελευθερας κοβει?!μην λετε χαζομαρες ισα ισα εχει μεγαλιτερο ανοιγμα στροφων!ομωσ δεν ειναι κ οτι καλιτερο εχει τραστια διαφορα απο τισ αλλεσ εξατμισοισ με καταλιτες κ κοφτες ομως με ζιγκλερομα καταλαβενεις πιο γρηγοροτερο γεμισμα!(των ταχυτητων)

 

Κοβει η σκετη εξατμιση γιατι το Mikuni 22 που εχει απο μαμα δουλευει στο οριο αν βαλεις χειριποιητη η οποιαδηποτε αλλη εξατμιση(ελευθερη)...οποτε αν αγοραστε χειροποιητη ΠΡΕΠΕΙ να αγοραστε και Καρμπυρατερ τουλαχιστον 28!!!Μετα μπορειτε να κανετε και αλλα,αλλα τα δυο βασικα ειναι αυτα!!!

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Κοβει η σκετη εξατμιση γιατι το Mikuni 22 που εχει απο μαμα δουλευει στο οριο αν βαλεις χειριποιητη η οποιαδηποτε αλλη εξατμιση(ελευθερη)...οποτε αν αγοραστε χειροποιητη ΠΡΕΠΕΙ να αγοραστε και Καρμπυρατερ τουλαχιστον 28!!!Μετα μπορειτε να κανετε και αλλα,αλλα τα δυο βασικα ειναι αυτα!!!

 

+1;) poly swsta.. an kai ta exoume pei 300000 fores:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

Από εδώ και πέρα για όσους βάζουν Motul 600 να ξέρουν πώς σταμάτησε και πλέον στην θέση του είναι το Motul 710!;)

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ Ζ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΓΕ ΚΑΙ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΟ DINAMIK ΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΕΙΧΕ ΑΠΟ ΤΟ Ζ :) ΑΠΛΩΣ ΡΩΤΑΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ .
http://http//www.bikepics.com/pics/pics/yamaha-z125s-06-bikepics-575355.jpg
Link to comment
Share on other sites

:worry: Σοβαρα ?!Και γιατι σταματησε να βγαινει το motul 600?Αν ειναι οντος ετσι θα δεινουμε για λαδια 17ε τον μηνα για το motul 710!:wacko:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

perisoteri ipodinami--->perisotero gazi - pesisotera adalaxtika:lol: :lol: :lol: - pio omorfo mixanaki kai pio sosta frena-stisimo

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]variemai na strono!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

perisoteri ipodinami--->perisotero gazi - pesisotera adalaxtika:lol: :lol: :lol: - pio omorfo mixanaki kai pio sosta frena-stisimo

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:lol: :lol: oti peis:!:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

einai ligo yperanv ola ayta alla dekth h gnwmh soy. tespa ego tha krathsw to z kai as sernetai se sxesei me to dinamik.

 

Ρε φίλε τα πράγματα είναι απλά. Το πιο είναι πιο όμορφο είναι υποκειμενικό. Τώρα σε επιδόσεις μαμά το Dinamik είναι πιό γρήγορο. Τώρα σαν στήσιμο φρένο κτλπ αφού έχεις Ζ το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να οδηγήσεις ένα dinamik και να βγάλεις τα συμπεράσματά σου. Το μεγαλύτερο + είναι ότι είναι καινούργιο και αξιόπιστο!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

:worry: Σοβαρα ?!Και γιατι σταματησε να βγαινει το motul 600?Αν ειναι οντος ετσι θα δεινουμε για λαδια 17ε τον μηνα για το motul 710!:wacko:

 

13ε τα πείρα τα 710. Λογικά πρέπει να παίζουν στα 13-15e!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

na rotiso !min gelasei kaneis omos giati :kill: !otan doulevei reladi to mixanaki akougete io kilindros na kanei klak klak??? san na akougonte ta elatiria!kai pisteva oti tha strosei alla exo kanei 520 km kai akoma akougete o g@miolis!
[sIGPIC][/sIGPIC]variemai na strono!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

χερετε παιδια τι κανετε ποσ παν τα τουμπανα φιλε gredy πηρα ενα delo9rto δανεικο 28 αρι τι λεσ αξιζη νατο βαλο 70 ευρο μου το δηνη η ν α παρο κατι αλλο αλλα τορα δεν παιζουν πολα λευτα τι να βαλο για πεσ
Link to comment
Share on other sites

χερετε παιδια τι κανετε ποσ παν τα τουμπανα φιλε gredy πηρα ενα delo9rto δανεικο 28 αρι τι λεσ αξιζη νατο βαλο 70 ευρο μου το δηνη η ν α παρο κατι αλλο αλλα τορα δεν παιζουν πολα λευτα τι να βαλο για πεσ

έλεος, λίγο παραπάνω σεβασμό στα υπόλοιπα μέλη που διαβάζουν παρακαλώ. Ποστ με παρόμοιο στυλ γραψίματος θα αφαιρείται...

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει και ο Αντώνης πλέων αλλά δεν μιλάει η κουφάλα!:lol: :lol:

Έχει πορωθεί από τα γκάζια!:lol:

 

:lol: :lol: :lol: Πες τα ρε φιλε πες τα.. Αυριο θα στειλω τον δισκο οκ γιατι δεν παει αλλο να περιμενεις απλα δεν βρηκα κουτι...

Link to comment
Share on other sites

έλεος, λίγο παραπάνω σεβασμό στα υπόλοιπα μέλη που διαβάζουν παρακαλώ. Ποστ με παρόμοιο στυλ γραψίματος θα αφαιρείται...

 

Γιατι φιλε μου? μπορει το παιδι να μην ξερει να γραφει η να μην εχει παει σχολειο αυτο τι σημαινει οτι απογορευετε να πει την γνωμη του.. λιγο ρατσιστικο αυτο που λες!!

Link to comment
Share on other sites

Να πω και γω την γνωμη μου για την χειροποιητη εξατμιση... Ο φιλος macoss το εχει μαμα και εγω απλα μια χειροποιητη.. Σας αναφερω οτι δεν τον εφτανα με τιποτα μου εφευγε συνεχεια... Οταν εβαλα το καρπυλατερ 28 mikuni το μηχανακι πηγαινε καλυτερα μεν αλλα ηθελε και αλλα πειραγματα για να αποδωσει η εξατμιση.. Τωρα πιστευω ειναι καλυτερα... Αλλα οταν μπει και η reediera πανω πιστευω να ειμαστε οκ!! Αντε υπομονη v force 3 απο rd!
Link to comment
Share on other sites

έλεος, λίγο παραπάνω σεβασμό στα υπόλοιπα μέλη που διαβάζουν παρακαλώ. Ποστ με παρόμοιο στυλ γραψίματος θα αφαιρείται...

 

οκ sory den jerw na grafo kalla hremhse twra phra ypologisth kai mathenw ok mhn treleneste tha diorthoho kai sory sta ypoloipa melh

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: Πες τα ρε φιλε πες τα.. Αυριο θα στειλω τον δισκο οκ γιατι δεν παει αλλο να περιμενεις απλα δεν βρηκα κουτι...

 

Βάλτον σε αλουμηνόχαρτο! :lol: :lol:

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα εγω θα στο στειλω με οτι βρω αλουμινοχαρτο σακουλα εφημεριδα οτι να ναι...
Link to comment
Share on other sites

Να πω και γω την γνωμη μου για την χειροποιητη εξατμιση... Ο φιλος macoss το εχει μαμα και εγω απλα μια χειροποιητη.. Σας αναφερω οτι δεν τον εφτανα με τιποτα μου εφευγε συνεχεια... Οταν εβαλα το καρπυλατερ 28 mikuni το μηχανακι πηγαινε καλυτερα μεν αλλα ηθελε και αλλα πειραγματα για να αποδωσει η εξατμιση.. Τωρα πιστευω ειναι καλυτερα... Αλλα οταν μπει και η reediera πανω πιστευω να ειμαστε οκ!! Αντε υπομονη v force 3 απο rd!

 

Πρεπει να τα ανοιξουμε παλι να δεις που θα αλλαξει το σκηνικο!;)

Με αυτα που εχεις κανει στο μηχανακι μαλλον θα σε ψαχνω..:p Ρε'συ μονο με τα νικελ που εκανες το μηχανακι παει καλυτερα!;) :lol:

http://www.mototriti.gr/jpg/mtr/100/NEWS/Akrapovic_logo.jpg Ban Me I'm Famous
Link to comment
Share on other sites

Σωστα φιλε μονο με τα νικελ παει καλυτερα...:lol: :lol: :lol: :lol: πολυ πετυχημενο αυτο ακομα γελαω!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...