Jump to content

[MOTO] Modenas Dinamik 125


nmk1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΝΑΙ ΦΙΛΕ ΤΟ ΕΙΔΑ!! ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙΔΙΟ ΜΕ ΤΟ DYNAMIC!!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΖΑΝΤΕΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΑΚΤΙΝΕΣ. Η ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ ΑΥΤΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ MODENAS ΕΧΟΥΝ ΣΑΝ ΤΕΧΝΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΤΗΝ KAWASAKI ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΑΙ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΤΟΥΣ!!!

the more i study the more i learn

the more i learn the more i forget

the more i forget the less i know

so why study???????? :O

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ!!!!ΓΡΑΦΩ ΣΗΜΕΙΑ ΑΥΡΙΟ :X !Και γω αυτά λέω και έχουν συμφωνήσει!!!Έχεισ δίκιο αλλα θα το αρχίσω σιγά σιγά και στην αρχή δν θα τρέχω εξάλου είναι και το στρώσιμο που θα κάνω 1000km.Μέχρι το Πάσχα που θα το πάρω θα οδηγάω μ'άλλον το 50αρι του ξαδέρφου μου.Αυτοσ θα παρει αυτοκίνητο μάλλον οπου να ναι αρα θα μου το δίνει.Ρε παιδιά όποιοσ έχει κανα βιντεάκι dinamic αν μπορει να μου το στειλει pls---> nect89@msn.com

DINAMIC FUN

:D

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι λετε τωρα;οποιος δηλαδη δεν εχει ξαναοδηγησει μηχανακι με συμπλεκτη ή 125 πρεπει πρωτα να παρει ενα 50αρι,να δωσει τοσα λεφτα και μετα 2-3 μηνες που εχει μαθει να παρει το μηχανακι που θελει και να δωσει τοσα λεφτα;τι ημαστε ρε σεις;τιποτα πλουσιοι;ή μηπως εχουμε γκομενα την αθηνα ωναση;byffy don't worry!εχουμε ακομα ενα χρονο να μαθουμε να οδηγαμε και 125 και με συμπλεκτη.φιλους με μηχανακια εχουμε,θα μας μαθουν-ειδικα αν τους ταξουμε και καμια βολτουλα με το dinamic.συμφωνεις;

οσα για προβληματα ολα τα 2Τ τα ιδια σχεδον παθαινουν.(εχω ενα βιντεακι απο innova,αλλα δεν εχει ηχο.το θελετε;-3gp ειναι)

"Λυπάμαι γιατί δεν μπορώ, να αντέξω στο χωρισμό και καθε απόγευμα θλιμμένο σε θυμάμαι.Με πέρνουνε τα δάκρυα, οι καημοί και τα παράπονα και νοίωθω τη ζωή μου να τελειώνει.." /// Julia ,te voglio bene!

-του Μάρκου

Link to comment
Share on other sites

Opios den exei ka8olou empeiria kai 8elei na paei kateu8eian se tetia mixanakia prepei na einai idiaitera prosektikos.Ki ego pisteba oti mou lene m$#@$es mexri pou efaga tin feta kai arxisa na skeftomai me to pano kefali...
Link to comment
Share on other sites

Telika to apogevma tha to paraggeilo.Prokataboli 200 euro kai ta alla me epitagi apo ton patera mou.To thema einai oti den thelei na to balei sto onoma tou,kai thelo sto diko mou.Den exo kleisei akoma ta 18. Lete na mporo na to grapso sto onoma mou ???
Link to comment
Share on other sites

Nαι εχεισ δικιο fx_Ovios!Ηδη εχω ταξει βολτες!!!Ρε αυτο το μηχανακι τα χει ολα μιλαμε δν αντεχω να μην το παρω :( .Κανω και καθημερινα δυσκολεσ διαδρομες το χειμωνα.Και τωρα μεσα στη ζεστη δν αντεχω :( Σημερα θα κατσω να πρηξω τουσ γονεισ μου παλι :p !!Με το πολυ πρηξιμο παντα κατι βγαινει!

DINAMIC FUN

:D

Link to comment
Share on other sites

sakis mc το innova παει το πολυ 110km στ αληθεια.αλλα 110 πραγματικα km.απο κοντερισια το κοντερ του γραφει 140 και το τερματιζει! armani μπορεις να μου στειλεις το βιντεο με το z.εσυ cryptonara το εχεις;αν ναι στειλε μου το please.το e-mail moy einai: fxovios@hotmail.com

ela re file to crypton einai poli kalo michanaki mi moy pis. gia an einai to innova kalitero,mpori den ksero.ti eksatmisi einai kali gia crypton;aaaa gia to videaki moy to esteile o armani(thanks)gamato otan leme etsi pos anebasi tis strofes,,trela.tha soy to estelna mono poy den ksero pos stelnis video se e-mail sry. stile moy esy poy kseris to innova-video kai fotos please.

papakia 4 ever!!!

Link to comment
Share on other sites

Ego paraskevi anebaino athina gia na agoraso mixanaki.

Den sas leo omos ti einai, mono sas leo oti einai papi.

Otan to paro tha sas steilo photo...

Os tote ypomoni mia bdomada....

Link to comment
Share on other sites

se kanoniko dromo itan ena mikuni 26 exei kai exatmisi ta 160 fisika den einai pragmatika alla tha to metrisw me mia mixani kai tha sas pw posa einai pragmatika an thes pes mou to email sou na sou steilw ena binteo na deis
sakis
Link to comment
Share on other sites

γεια σας μαγγες καινουργιοσ ειμαι ειμαι πολυ πορωμενος με το dynamic.το πολυ σ ενα μηνα θα το παρω κ εγω χρωμα δε ξερω ακομα.ομως εχω καποιες αμφιβολιες σχετικα με τ καταναλωση κυριος του λαδιου κ λιγοτερο τ βενζινης.δεν εχο καθαρη εικονα ρωταω φιλους μου κ ο καθενασ μου λεει τα δικα του. εχο στρογγιλοφαναρο κολοφτιαγμενο κ φοβαμε μη μου κακοφανει επειδη το ενα ειναι 4τ και το αλλο 2τ καλα στα γκαζια τ διαφορα δεν τ συζηταω αλλα μη το παρω κ μου ζηταει ολη μερα λαδια ακομα τα 2τ δεν τα εμπιστευομαι πολυ στις μεγαλες διαδρομες γιατι εχουν υψηλοτερες θερμοκρασιες απο τα 4τ.αυτα ειναι τα κολιματα που τρωω με το dynamic και δε το εχω παρει ηδη δεν ειχα ποτε 2τ κ δε ξερω τ παιζετε ολοι μου λενε να μην μπλεξω με διχρονα.και θελω να μου πειτε κ εσεις τ γνωμη σας.ποια λαδια ειναι καλα κ φτηνα.στα ποσα χιλιομετρα ζηταει το λαδακι.κ βενζινα? ο συνεπιβατις βρωμαει απο τον καπνο που βγαζει η εξατμιση?κ τελος θελω να μου πειτε αν ειχε κανενασ προβλημα απο θερμοκρασιες κολιματα κ τετοια.σασ παρακαλω απαντηστε
http://www.bikepics.com/pics/icon/modenas-dynamic125-06-bikepics-590056.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα όσο νά 'ναι 2Τ είναι... Το λαδάκι του θα το καίει... Αν βέβαια μείνει μαμά το πρόβλημα δεν είναι και τόσο μεγάλο... Για το συνεπιβάτη που είπες, δε βρωμάει γιατί έχω κάτσει άπειρες φορές συνεπιβάτης και σε Ζ και σε Dinamik... Προβλήματα από του φίλου μου, δε ξέρω νά ,βγαλε προς το παρόν... Για πολύ μεγάλες διαδρομές δεν έναι το πλέον κατάλληλο αλλά αν δεν το σκίζεις στη διαδρομή πηγαίνει πολύ άνετα...

PORSCHE BoxsterS 3.2

Mini CooperS

KAWASAKI ZX10 07 muzzy's full exhaust, PCIII, K&N

Είμαι πλέον ευτυχισμένος.....:D

Link to comment
Share on other sites

den prokeite na to peirakso giati k ayto pou exo tora apo t stigmi pou evala xeri epano etroge leyta synexeia olo zimies k thelo na apalago apo aythn tin talaiporia thelo ena mixanaki na pigainei arketa kala oikonomiko kai ftino alla mallon den yparxei tetoio.to mono ftino einai to dynamic alla ap oti vlepo otan to paro tha plirono oli mera.exo adiko?
http://www.bikepics.com/pics/icon/modenas-dynamic125-06-bikepics-590056.jpg
Link to comment
Share on other sites

φιλε thunerabe δεν θα πληρωνεις κι ολη τη μερα!απλως θα θελεις καθε 3-4 μερες βενζινη.cryptonara πες μου το e-mail σου να σου στειλω το βιντεο.ρε sakis στειλε μου κι εμενα το βιντεο αν θες(fxovios@hotmail.com)

"Λυπάμαι γιατί δεν μπορώ, να αντέξω στο χωρισμό και καθε απόγευμα θλιμμένο σε θυμάμαι.Με πέρνουνε τα δάκρυα, οι καημοί και τα παράπονα και νοίωθω τη ζωή μου να τελειώνει.." /// Julia ,te voglio bene!

-του Μάρκου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...