Jump to content

[MOTO] Modenas Dinamik 125


nmk1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Greedy η μαμα ριντιερα ειναι αυτη στις φωτο;το πιστονι σου παντως δεν θα επρεπε να ειναι ετσι μαυρισμενο πανω πανω.μηπως εχεις πολυ πλουσιο το μιγμα σου;

 

Η μαμά ριντιέρα είναι ναι...Το πιστόνι στην photo δέν είναι από το δικό μου μιχανάκι αλλά από του κολλητού μου το dynamic το οποίο φτιάχνετε και αυτό! Όντως είναι υπερβολικά καμμένο και είναι και τελείος μαμά το μιχανάκι! Και το έστρωσε και 1200km! Θέλω να δώ το δικό μου που δέν το έστρωσα ποτέ πως θα είναι το πιστόνι μέσα!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kalispera paides!tin pempti me to kalo paw gorgoli gia Dinamik k exw 2 apories.. 1.Me metritis 8a to parw kateu8ian i prepei na perimeno pinakides ktlp! 2.pos 8a vgalw ta autokolita xwris na minei ixnos? an mpori na mou pi kapoios... Euxaristo
http://www.mototriti.gr/jpg/mtr/100/NEWS/Akrapovic_logo.jpg Ban Me I'm Famous
Link to comment
Share on other sites

kalispera paides!tin pempti me to kalo paw gorgoli gia Dinamik k exw 2 apories.. 1.Me metritis 8a to parw kateu8ian i prepei na perimeno pinakides ktlp! 2.pos 8a vgalw ta autokolita xwris na minei ixnos? an mpori na mou pi kapoios... Euxaristo

 

Ειτε μετρητοις το παρεις ειτε με δοσεις σου το δινουν εκεινη την ωρα...

 

Υπαρχουν 2 περιπτωσεις που μπορει να μην στο δωσουν εκεινη την στιγμη...

 

1).Θελουν να κανουν εναν τελευταιο ελεγχο...

 

2).και πιο συνηθες φαινομενο ειναι οτι αν πας να το παρεις με δοσεις θα πρεπει αυτοι να στειλουν ενα fax στην τραπεζα στην οποια θα καταθετεις τις δοσεις καθε μηνα και αν εγκριθει εκεινη την στιγμη εισαι οκ το παιρνεις και φευγεις αν ομως η τραπεζα εχει κλεισει τοτε θα το παρεις την επομενη μερα...

 

 

Για τα αυτοκολλητα...με ενα απλο πιστολακι μαλλιων περιπου 10cm απο το αυτοκολλητο(οχι πιο κοντα γιατι υπαρχει περιπτωση να μαλακωσει και το πλαστικο μαζι) και με ενα τσιμπιδακι για τα φρυδια(παρε απο την θεια/αδερφη/μανα/γειτονισσα σου:p :p ) τα τραβας σιγα σιγα και βγαινουν πολυ ευκολα...

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

thanks paidia alla telika 8a to parw kapaki i 8a mou poun ela se 2-3 meres :( ???

 

Μάλλον σε 2-3 μέρες όπως έκαναν και με μένα!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

GreddyRx7 se poia perioxh meneis thess??egw kalamaria..

 

Από αμπελώκηπους είμαι:!: φίλε! Κανόνισε Παρασκευή να βρεθούμε carrefour!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδειά και με την εισαγωγή την χειροποίητη που κάναμε...πάλι το μιχανάκι δέν πάει...μην πώ και χειρότερα από μανίσιο...οπότε πάω για πιστονάκι και θυρύδες! Πείτε ρε παιδειά λίγο όσοι βάλατε πιστόνια τι πιστόνια βάλατε??? Τόσο δύσκολο είναι? Ο πείρος τις μπιέλας είναι 17mm και δεν τεριάζουν πολλά πιστόνια για πείτε τι βάλατε να ξέρουμε!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Από αμπελώκηπους είμαι:!: φίλε! Κανόνισε Παρασκευή να βρεθούμε carrefour!

 

File eimai twra kw..otan erthw ton allo mhna..na sou pw thn xeiropoihth poso thn exete thess?

Link to comment
Share on other sites

File eimai twra kw..otan erthw ton allo mhna..na sou pw thn xeiropoihth poso thn exete thess?

 

Από 160ε ξεκινάνε..

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

to eklisa k mou ipan apo vgomada..eos tote ipomoni! alli mia erotisi,pos

3ilonoun ta fanaria?

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kαλα ρε συ ακομα δεν το πηρες και θες να τα ξηλωσεις???:p

 

Λοιπον ειναι πολυ απλο...το φαναρι το πισω ειναι βιδωμενο πανω στο λασπωτηρα και βγαινει ολο μαζι...λοιπον η μια βιδα βρισκεται κατω απο την σελα αν την ανοιξεις θα την δεις μια μεγαλη ειναι και την ξεβιδωνεις...οι αλλες δυο ειναι απο την κατω μερια του λασπωτηρα(πρεπει να σκυψεις για να το δεις)...βγαζεις τα μανισια φλας που ειναι βιδωμενα αριστερα&δεξια του λασπωτηρα!!!Το βγαζεις ολο αυτο το πραγμα ''φαναρι-λασπωτηρα'' βγαζεις και το κουμπωμα του καλωδιου απο οπου παιρνει ρευμα...και μετα το αντικαταστηνεις με το καινουργιο φαναρι με τα ενσωματωμενα φλασακια...Πιστευω να σε βοηθησα:happy: :happy: :happy:

 

Βασικα ειναι πολυ ευκολο ψαξτο και μονος σου μονο 3 βιδες το κρατανε αν καταλαβες ποιες λεω το βγαζεις...Καλη επιτυχια...:p

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

kala re paidia na sas rwthsw kati giati ta perissotera pou exw dei mamisia einai teleiws kofes_?thymamai pws phgaine toz mou otan eixa twra to exw poulhsei,,,,vlepw ayta kai apogohteyomai re gamoto giati eimai fun ths dixronias...xerete an yparxei apoio allo ergaleio papi me dixrono 125 moter kai symplekth kainourio enow.an nai poio montelo_?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

kala re paidia na sas rwthsw kati giati ta perissotera pou exw dei mamisia einai teleiws kofes_?thymamai pws phgaine toz mou otan eixa twra to exw poulhsei,,,,vlepw ayta kai apogohteyomai re gamoto giati eimai fun ths dixronias...xerete an yparxei apoio allo ergaleio papi me dixrono 125 moter kai symplekth kainourio enow.an nai poio montelo_?

 

Και τί ήρθες να μας πείς τώρα ρε μεγάλε? Πώς πήγαινε το Ζ σου μανίσιο καλύτερα? @@ μέντολες!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

ok dynamic_125 thanx to mono pou den katalava ine oti i 8a exeis laspotira/flashakia i tpt apo ta dio?8a i8ela apla na vgalw ta flash..
http://www.mototriti.gr/jpg/mtr/100/NEWS/Akrapovic_logo.jpg Ban Me I'm Famous
Link to comment
Share on other sites

pou einai to M6 OEO

loipon paidia xtes to vradi sthn keratea egine mia kodra me aytokinita

M6 enantion S3

to M6 612 aloga to S3 605

etreksan 1100m kai to M6 efage 2 karotses

o mythos loipon tou "patao oti kinite" telos

thimaste einai to M6 pou eixe vgei sto periodiko XL

giayto loipon POU EINAI TO M6 OEO???????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Σιγά ρε! Την τρέχω την Μ6 και με το dynamic! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

To poio grigoro manisio mixanaki mexri twra einai ro Aprilia RS 125

Το οποίο βγάζει 35αλογα? Η ειναι το καινουριο με τα 45?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Βγηκε στην παραγωγη και ενα 125αρι που εχει 160 hp στον τροχο...:p :p

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Βγηκε στην παραγωγη και ενα 125αρι που εχει 160 hp στον τροχο...:p :p

kaneis lathos einai 180 aloga to eida xtes lol lol lol lol lol

Link to comment
Share on other sites

Ά ναι ρε κάτι πείρε το μάτι μου και εμένα...Προσπέρασα ένα τέτοιο τις προάλλες και με λέει ρε φίλε που πάς 180 άλογα έχω και του λέω εγώ έχω 18 άλλα καθαρόαιμα MODENAS POWER!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Ά ναι ρε κάτι πείρε το μάτι μου και εμένα...Προσπέρασα ένα τέτοιο τις προάλλες και με λέει ρε φίλε που πάς 180 άλογα έχω και του λέω εγώ έχω 18 άλλα καθαρόαιμα MODENAS POWER!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D

 

 

:devil: :devil: :devil: Χεxεxεxε Ετσι ετσι..........!!!

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Με 'μενα γελάτε?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...