Jump to content

[MOTO] Modenas Dinamik 125


nmk1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Απο που προκειπτουν τα κυβικα?

 

Παλια ηξερα εναν τροπο αλλα τον ξεχασα.

Αν θυμαμαι καλα ειναι: διαδρομη * χιλιοστα * 3,14 / 4 Σωστα?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα ρε φιλε...οτι επιθυμεις...καλες βολτες με το Dinamik και τα μυαλα μεσα στο κεφαλι...!!!:p

 

Να σαι καλά ρε φίλε ευχαριστώ πολύ!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

34mm_delorto MENW DRAMA EIMAI 20 XRONWN

 

 

ME LENE GIORGO ...AN 8ELEIS NA SISTI8EIS PES M....

EMENA TO MIXANAKI MOU APO TA POLLA ALOGA STA PSILA DEN MPOREIS NA TO DAMASEIS TO TIMONI 8A SOU FYGEI..

 

SYNTOMA 8A BALW VIDEAKIA TIN KYRIAKH ME KONTRES ME Z 200 KAI VFR HONDA 400...

 

 

TO MODENAS MOU PYROVOLAEI PIRE APO TOU PYROVOLAKH :P

 

nomiza oti to eixes kanei sto mama kinitira na vgazei 180km

me lene bill exo kai ego to dinamik mou

exei ena thiridoma sxedon termata gia melontikh anavathmisi

prosorina einai 57mm me ena karmpilater oposleei kai to nickname 34mm delorto

kai afou to ftiakso meta to trakarisma pou eixa tha veltioso kialo

exo skopo ta 63mm!!!exo akousei oti exei provlima to mama xitonio einai alitheia!!!!?????:):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχουν βγει κατι μπιστονια χειροποιητα με ενα ελατηριο ειδικα για το μηχανακι.τα εχει δοκιμασει κανεις???
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχουν βγει κατι μπιστονια χειροποιητα με ενα ελατηριο ειδικα για το μηχανακι.τα εχει δοκιμασει κανεις???

 

ΠΟΥ??? ΠΟΤΕ???? ΠΟΣΟ????

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

οταν ειχε το μηχανακι ο αδερφος μου, κ ειχε παρει μια χειροποιητη απο το μοτορσοπ μοναστηρακι, του τα ειχε δειξει αυτος, αλλα δν θυμαμαι τιμη...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

mia erotish kserei kaneis an yparxei club modenas h an tha ftiaxtei????????????

 

Στο χέρι μάς είναι να κάνουμε ένα!:!:

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

to modenas mou paei sfaira....1h fora sta xronika eida toso grigoro mixanaki san to diko mu sta kybika tou oxi epeidi einai diko mou alla epeidi egine sosti douleia 4 minwn..tespa

 

AURIO KYRIAKH H MEGALH MERA!!!

 

Άντε με το καλό! ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΥΛΙΚΟΟΟΟ!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

καντε κανα κλαμπακι. και εμεις οι hondaκηδες εχουμε...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Παιδειά μπείτε και στο http://www.dragster.gr/forum πέφτει πολύ κράξιμο!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

greddyRx7 den thimame apo pou eisai alla na mhn minoume mono sta logia na mazeutoume na to kanoume erxete kai kalokairi na fanei!!!!!! ego gia paradigma tha pao sto nisi mou sth samo na to po kai ekei oti exoume kai oloi osoi tha einai sto club na to amolisoun sta meri tous kai epishs na katevenoume organomena sta diaforamerh(sef kai opou allou) kai na kername ta zetakia tsai sta kafenia!!!! me olo ton "sevasmo" sta z lol lol lol lol lol

rossi perimenoume ta videakia:ninja: :ninja: :ninja: :!: :!: :!: :O :O :O

Link to comment
Share on other sites

greddyRx7 den thimame apo pou eisai alla na mhn minoume mono sta logia na mazeutoume na to kanoume erxete kai kalokairi na fanei!!!!!! ego gia paradigma tha pao sto nisi mou sth samo na to po kai ekei oti exoume kai oloi osoi tha einai sto club na to amolisoun sta meri tous kai epishs na katevenoume organomena sta diaforamerh(sef kai opou allou) kai na kername ta zetakia tsai sta kafenia!!!! me olo ton "sevasmo" sta z lol lol lol lol lol

rossi perimenoume ta videakia:ninja: :ninja: :ninja: :!: :!: :!: :O :O :O

 

Από Θεσσαλονίκη είμαι...Βασικά τι να πώ ρε παιδειά...Σήμερα με έκλεψαν όλη την μάσκα από μπροστά! Πριν 3 βδομάδες το φανάρι τώρα αυτό...Τι να πώ....Τέσπα το μιχανάκι μπαίνει συνεργείο και θα βγεί ελπίζω πολύ δυνατό...

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Από Θεσσαλονίκη είμαι...Βασικά τι να πώ ρε παιδειά...Σήμερα με έκλεψαν όλη την μάσκα από μπροστά! Πριν 3 βδομάδες το φανάρι τώρα αυτό...Τι να πώ....Τέσπα το μιχανάκι μπαίνει συνεργείο και θα βγεί ελπίζω πολύ δυνατό...

 

Χαχαχαχαχα...καλα ρε 2η φορα?Ε τα κωλοπαιδα...πανε φορα του κανα συναγερμο...αλλα θα μου πεις τι να σου κανει και αυτος?Βαζε το σε καλο μερος ρε συ μην ειμαστε -1 Dinamik :happy:

 

Προσεχε γιατι το μπανιζουν πολυ και μπορει να στο παρουνε ολοκληρο την αλλη φορα...

 

Οσο για την συναντηση δεν γινεται τωρα να συναντηθουμε ολοι γιατι μενουν και Αθηνα,Σαμο,Ροδο κτλ κτλ πως θα γινει...

Το μονο απλο που μπορουμε να κανουμε ειναι ο καθε νομος club...μονο αυτο!!!Δεν ειναι δα και 1000αρες να κανουν μεγαλες αποστασεις...πως θα κατεβουνε απο Δραμα απο Σερρες και απο αλλες περιοχες παιδια που εχουν Dinamik???:blink: :blink:

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

34delorto απο ποιο μερος της σαμου εισαι.εγω εχω καταγωγη απο εκει απο τα Κουμέικα

"Λυπάμαι γιατί δεν μπορώ, να αντέξω στο χωρισμό και καθε απόγευμα θλιμμένο σε θυμάμαι.Με πέρνουνε τα δάκρυα, οι καημοί και τα παράπονα και νοίωθω τη ζωή μου να τελειώνει.." /// Julia ,te voglio bene!

-του Μάρκου

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα...καλα ρε 2η φορα?Ε τα κωλοπαιδα...πανε φορα του κανα συναγερμο...αλλα θα μου πεις τι να σου κανει και αυτος?Βαζε το σε καλο μερος ρε συ μην ειμαστε -1 Dinamik :happy:

 

Προσεχε γιατι το μπανιζουν πολυ και μπορει να στο παρουνε ολοκληρο την αλλη φορα...

 

Οσο για την συναντηση δεν γινεται τωρα να συναντηθουμε ολοι γιατι μενουν και Αθηνα,Σαμο,Ροδο κτλ κτλ πως θα γινει...

Το μονο απλο που μπορουμε να κανουμε ειναι ο καθε νομος club...μονο αυτο!!!Δεν ειναι δα και 1000αρες να κανουν μεγαλες αποστασεις...πως θα κατεβουνε απο Δραμα απο Σερρες και απο αλλες περιοχες παιδια που εχουν Dinamik???:blink: :blink:

 

Έχω συναγερμό αλλά εκείνη την ώρα κοιμάμαι και όταν κοιμάμαι δέν...:lol: Έβαλα και λαστιχάκια χαμηλοπρόφηλα Michelin όλα καλά!:)

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

τι λαστιχα michelin εβαλες??? αν εβαλες τα pilot ειναι κ γαμω...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

τι λαστιχα michelin εβαλες??? αν εβαλες τα pilot ειναι κ γαμω...

 

bingo!:) Βασικά έχω την εντύπωσει πώς φορτώνει και πιο γρήγορα το μιχανάκι τι να πώ...Ρε παιδειά έχει αλλάξει κανείς πίσω τακάκια και άν ναι τι μάρκα έβαλε? Έβαλα κάτι GOLD κάπως έτσι και με γ@μησ@ν το δισκόφρενο!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

bingo!:) Βασικά έχω την εντύπωσει πώς φορτώνει και πιο γρήγορα το μιχανάκι τι να πώ...Ρε παιδειά έχει αλλάξει κανείς πίσω τακάκια και άν ναι τι μάρκα έβαλε? Έβαλα κάτι GOLD κάπως έτσι και με γ@μησ@ν το δισκόφρενο!

 

Εγω εχω Nissin μπρος-πισω...και ειναι πολυ καλα!!!

 

Σκεφτομαι και εγω να βαλω Michellin Pilot...!!!

 

Ποσο σου πηρε...και που τα περασες...?

 

Εμενα οταν πηγα και ρωτησα σε ενα μαγαζι στην Κ.Καραμανλη μου ειπαν γυρω στα 65ευρω τα ελαστικα χωρις τα εργατικα ομως...!!!

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...