Jump to content

καλυτερο κινεζικο μεχρι 250 ευρω?


panos_6
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Oπως λεει και ο τιτλος ποιο ειναι το καλυτερο κινεζικο με αυτα τα λεφτα? Υπαρχει σε αυτα τα λεφτα και να ειναι οκταπυρανο, ραμ ανω των 2 γκιγκα, οθονη 5 με 6'', τουλαχιστον HD και μπαταρια να βγαζει φουλ χρηση μια μερα?

 

edit: θα μου ηταν καλυτερο αν το πουλαγαν εντος ελλαδας :)

Edited by panos_6
Link to comment
Share on other sites

To καλύτερο ''κινέζικο'' μέχρι 250 ευρώ δεν είναι κινέζικο.

Θα σου απαντήσουν σίγουρα παρακάτω και τα παιδιά εδώ στο φόρουμ, (ξέρουν περισσότερα από εμένα)

στα 250 ο απόλυτος κυρίαρχος ακόμα και τώρα είναι το lg g2.

Η ραμ του είναι ακριβώς όσο χρειάζεσαι(2gb)δεν νομίζω το πάνω απο 2 να κάνει διαφορά, σε ένα άριστο κινητό όπως το g2.

Επίσης εγγύηση 2 χρόνια με πολύ καλό service,πράγμα που σε κινέζικο δεν θα βρεις με τίποτα.

Τέλεια μπαταρία,άριστες επιδόδεις δεν νομίζω να υπάρχει κινέζικο να το συναγωνίζεται στα 250ε.Εκτώς αν θέλεις δίκαρτο.

Link to comment
Share on other sites

Για αγορά από Κίνα, προτείνω Jiayu S3 και Meizu M1 Note (το καθένα έχει τα +&- του, αλλά είναι εξαιρετικές συσκευές)... Για αγορά από Ελλάδα, Lg G2... ;) Edited by SpyrosR
Link to comment
Share on other sites

Για αγορά από Κίνα, προτείνω Jiayu S3 και Meizu M1 Note (το καθένα έχει τα +&- του, αλλά είναι εξαιρετικές συσκευές)... Για αγορά από Ελλάδα, Lg G2... ;)

 

 

αναμεσα στις 2 ειμαι κ γω...αν αγοραζα απο ελλαδα μαλλον θα πηγαινα στο lg g3 mini που βγαινει στα 170...

 

βοηθηστε μας λιγο περισσοτερο να αποφασισουμε :)

Link to comment
Share on other sites

αναμεσα στις 2 ειμαι κ γω...αν αγοραζα απο ελλαδα μαλλον θα πηγαινα στο lg g3 mini που βγαινει στα 170...

 

βοηθηστε μας λιγο περισσοτερο να αποφασισουμε :)

Άποψη μου από Ελλάδα

 

μέχρι 250 τότε LG G2 - Nokia Lumia 830

μέχρι 200 τότε Motorola Moto G 4G 2nd Gen - LG G3s - LG Spirit - Microsoft Lumia 640 LTE

μέχρι 150 τότε Huawei Ascend G620s - Sony Xperia E4g - LG L90 - Microsoft Lumia 640 LTE (πάλι)

μέχρι 100 τότε Huawei Ascend Υ550

 

Αυτά στα γρήγορα. Μπορεί και να μου διέφυγε κάποιο....:)

Edited by madman099
Link to comment
Share on other sites

Άποψη μου από Ελλάδα

 

μέχρι 250 τότε LG G2 - Nokia Lumia 830

μέχρι 200 τότε Motorola Moto G 4G 2nd Gen - LG G3s - LG Spirit - Microsoft Lumia 640 LTE

μέχρι 150 τότε Huawei Ascend G620s - Sony Xperia E4g - LG L90 - Microsoft Lumia 640 LTE (πάλι)

μέχρι 100 τότε Huawei Ascend Υ550

 

Αυτά στα γρήγορα. Μπορεί και να μου διέφυγε κάποιο....:)

 

και απο κινα μεχρι 200;

Link to comment
Share on other sites

Αφου ψαχνεις κινεζικο θα σου προτεινα το Lenovo K3 Note

Μες στο νημα του για παραπανω πληροφοριες

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6096716#post6096716

Xiaomi RedMi Note 2

Deus Ex Machina

Link to comment
Share on other sites

Αφου ψαχνεις κινεζικο θα σου προτεινα το Lenovo K3 Note

Μες στο νημα του για παραπανω πληροφοριες

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6096716#post6096716

 

 

αυτο κοιτουσα κ γω τωρα..για lenovo k3 note Λογικα η Huawei Honor 3C

Link to comment
Share on other sites

Δείτε και ένα αντίστοιχο θέμα εδώ για μέχρι 200 από Κίνα που ένας φίλος αναλύει σχετικά με τις τρεις συσκευές που συζητάμε (Μ1 Note, Lenovo, Jiayu) τα + & - τους...

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=415221

Link to comment
Share on other sites

Στο lenovo k3 note νομιζω οτι θα καταληξω και εγω. Φαινεται τουμπανιαρικο κινητο. Εχουν περασει ακετα κινητα απο το χερι μου αλλα εχω ενα θεμα οτι δεν μπορω να εχω πανω απο ενα χρονο το ιδιο κινητο. Θελω παντα μια ανανεωση. Αλλιως θα επαιρνα το Ζ3 θα το κραταγα εκει 3 χρονια και θα τελειωνε η υποθεση. Aυτο το Lenovo δεν εχει ερθει ακομα ελλαδα?
Link to comment
Share on other sites

Στο lenovo k3 note νομιζω οτι θα καταληξω και εγω. Φαινεται τουμπανιαρικο κινητο. Εχουν περασει ακετα κινητα απο το χερι μου αλλα εχω ενα θεμα οτι δεν μπορω να εχω πανω απο ενα χρονο το ιδιο κινητο. Θελω παντα μια ανανεωση. Αλλιως θα επαιρνα το Ζ3 θα το κραταγα εκει 3 χρονια και θα τελειωνε η υποθεση. Aυτο το Lenovo δεν εχει ερθει ακομα ελλαδα?

 

Συμφωνώ ότι φαίνεται τουμπανιάρικο και VFM, ωστόσο δες το link που παρέθεσα από πάνω... Αναφέρουν κάποια πράγματα για το Lenovo, που πιθανότατα δε θα σου αρέσουν ιδιαίτερα... ;)

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι ασχετο.

 

ενας φιλος ψαχνει αποκλειστικα κινητο με πενακι..

εχετε ιδεα απο τα κινεζοκινητα ποιο βγαινει με γραφιδα;

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι ασχετο.

 

ενας φιλος ψαχνει αποκλειστικα κινητο με πενακι..

εχετε ιδεα απο τα κινεζοκινητα ποιο βγαινει με γραφιδα;

 

Θα σου πρότεινα να ανοίξεις ξεχωριστό θέμα, για να το δει όποιος γνωρίζει πιο εύκολα.

Προσωπικά δε γνωρίζω κάτι αξιόλογο που να βγαίνει και να συνεργάζεται καλά με πενάκι και λίγο δύσκολο το βλέπω να υπάρχει από Κίνα μεριά... Εννοώ κάτι που το πενάκι να δουλεύει καλά όπως στο Note πχ, γιατί θεωρητικά σε όλα μπορείς να το χρησιμοποιήσεις... Το θέμα είναι πως συνεργάζεται...

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στο θέμα γιατί με ενδιαφέρει Κινητό μέχρι 200.

Σας ευχαριστώ γιατί οι πληροφορίες σας μέχρι τώρα είναι πολύ καλές. Ευχαριστώ SpyrosR, ADISSON, madman099, αλλά και τα αλλά παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...