Jump to content

Landvo L500s


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

συμφωνώ και γω. το παρέλαβα σήμερα απο dealsmachine. πρέπει να βγάλεις το πίσω καπάκι στην αρχή , να το δουλέψεις λίγο και μετά οκ με το touch της οθονης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 195
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

περιμενε 1-2 μερες και θα βγαλει πληροφοριες

Ρε παίδες, μου είχαν δώσει το RI489896689CN και τώρα μου έδωσαν το RS213031727NL.

Ποιό από τα δυο ισχύει ??

Τα παιδιά είναι... χαρά ! :hypno:

iPhone 6

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, μου είχαν δώσει το RI489896689CN και τώρα μου έδωσαν το RS213031727NL.

Ποιό από τα δυο ισχύει ??

 

ρωτα το μαγαζι που παρηγγειλες,εμεις που να ξερουμε??

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, μου είχαν δώσει το RI489896689CN και τώρα μου έδωσαν το RS213031727NL.

Ποιό από τα δυο ισχύει ??

αυτο που ισχυει και γραφει στο email που ελαβες στο paypal.παντως αν ισχυει το δευτερο με ολλανδικο ταχυδρομειο καλυτερα γιατι θα παραλαβεις πιο γρηγορα.
Link to comment
Share on other sites

ρωτα το μαγαζι που παρηγγειλες,εμεις που να ξερουμε??

Ρε παλίκαρε, επειδή ΔΕΝ ξέρω ρωτάω στο forum πιο ενημερωμένους από εμένα.

Μπορεί να είναι σύνηθες το να αλλάζει το tracking number. μπορεί να είναι θέμα το gearbest.

 

Η ειρωνία προς τι ? Κρίμα δεν είναι ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 106 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

αυτο που ισχυει και γραφει στο email που ελαβες στο paypal.παντως αν ισχυει το δευτερο με ολλανδικο ταχυδρομειο καλυτερα γιατι θα παραλαβεις πιο γρηγορα.

Και τα δυο tracking numbers μου τα έστειλε στο μαιλ μου η GEARBEST.

Στις 2/6 το πρώτο κ σήμερα το δεύτερο.

Με paypal έχω πληρώσει.

Τα παιδιά είναι... χαρά ! :hypno:

iPhone 6

Link to comment
Share on other sites

Ρε παλίκαρε, επειδή ΔΕΝ ξέρω ρωτάω στο forum πιο ενημερωμένους από εμένα.

Μπορεί να είναι σύνηθες το να αλλάζει το tracking number. μπορεί να είναι θέμα το gearbest.

 

Η ειρωνία προς τι ? Κρίμα δεν είναι ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 106 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και τα δυο tracking numbers μου τα έστειλε στο μαιλ μου η GEARBEST.

Στις 2/6 το πρώτο κ σήμερα το δεύτερο.

Με paypal έχω πληρώσει.

θα σου ερθει ενημερωτικο email απο paypal με το σωστο tracknumber
Link to comment
Share on other sites

θα σου ερθει ενημερωτικο email απο paypal με το σωστο tracknumber

 

εμενα ποτε δεν μου εχει ερθει μειλ απο το πευπαλ με το τρακινγκ,καλυτερα να ρωτησει στο τσατ του GB

Link to comment
Share on other sites

εμενα ποτε δεν μου εχει ερθει μειλ απο το πευπαλ με το τρακινγκ,καλυτερα να ρωτησει στο τσατ του GB

εμενα μου εχει ερθει απο paypal και μαλιστα σημερα μου ηρθε πρωτα το track number απο email του paypal και υστερα μου ηρθε το ιδιο trackmumber απο το to2c.

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου εχει ερθει απο paypal και μαλιστα σημερα μου ηρθε πρωτα το track number απο email του paypal και υστερα μου ηρθε το ιδιο trackmumber απο το to2c.

 

αυτο προσπαθω να σου πω οτι δεν ερχετε παντα αυτο το μειλ....

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα ένα μαύρο.

Το touch της οθόνης καλό , αφαιρώ πάντα το screen ptotector και γίνεται περισσότερο ευαίσθητη.

Οθόνη λαμπερή αλλά υπο γωνία ξεθωριάζει , ποιός δουλεύει υπο γωνία.

Wi fi καλό

Δεν δοκίμασα ακόμα sim

Η μπαταρία φαίνεται να είναι όσο λέει.

Καθαρό android χωρις περικοκλάδες.

Link to comment
Share on other sites

Και τα δυο tracking numbers μου τα έστειλε στο μαιλ μου η GEARBEST.

Στις 2/6 το πρώτο κ σήμερα το δεύτερο.

Με paypal έχω πληρώσει.

 

Μπες στο site του gearbest. Στην παραγγελία έχει φώτο το δέμα που σου έστειλαν.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα ένα μαύρο.

Το touch της οθόνης καλό , αφαιρώ πάντα το screen ptotector και γίνεται περισσότερο ευαίσθητη.

Οθόνη λαμπερή αλλά υπο γωνία ξεθωριάζει , ποιός δουλεύει υπο γωνία.

Wi fi καλό

Δεν δοκίμασα ακόμα sim

Η μπαταρία φαίνεται να είναι όσο λέει.

Καθαρό android χωρις περικοκλάδες.

Bil για απλη χρηση το κινητακι τι λεει φιλε

Εχω Breeze και ειμαι σουπερ
Link to comment
Share on other sites

Bil για απλη χρηση το κινητακι τι λεει φιλε

 

Εβαλα SIM και δοκίμασα ομιλία και σημα

Μια χαρα κινητάκι είναι !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους τους φιλους του φορουμ. ειμαι νεο μελος για το LANDVO L500S και χρειαζομαι λιγη βοηθεια αν μπορει καποιος. πηρα πριν 3 ημερες το τηλεφωνο σε αντικατασταση του CUBOT S168. Βασικα νομιζω ειναι αδελφακια αυτα τα δυο. ιδιο μενου,ιδιο design.εχω ενα προβλημα με το ακουστικο. ακουγεται παρα πολυ χαμηλα ενω η ενταση ειναι στο maximum. δοκιμασα με το hands free και εχει τελειο ηχο ακομα και στο minimum. μηπως πρεπει να κανω καποια ρυθμιση η υπαρχει προβλημα με το ακουστικο? ευχαριστω εκ των προτερων για την βοηθεια.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους τους φιλους του φορουμ. ειμαι νεο μελος για το LANDVO L500S και χρειαζομαι λιγη βοηθεια αν μπορει καποιος. πηρα πριν 3 ημερες το τηλεφωνο σε αντικατασταση του CUBOT S168. Βασικα νομιζω ειναι αδελφακια αυτα τα δυο. ιδιο μενου,ιδιο design.εχω ενα προβλημα με το ακουστικο. ακουγεται παρα πολυ χαμηλα ενω η ενταση ειναι στο maximum. δοκιμασα με το hands free και εχει τελειο ηχο ακομα και στο minimum. μηπως πρεπει να κανω καποια ρυθμιση η υπαρχει προβλημα με το ακουστικο? ευχαριστω εκ των προτερων για την βοηθεια.

Για δες το [HowTo] Increase Speaker and Mic Volume

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου. επειδη δεν ειμαι και πολυ γνωστης εαν εννοεις (βελτιωση ηχου για ακουστικο και ενισχυτης εντασης για ηχεια)τα εχω μαρκαρει απο τις ρυθμισεις στο προφιλ ηχου. εαν ειναι καποια αλλη ρυθμιση και μπορεις βοηθησε με σε παρακαλω για να μην τρεχω στα σερβις. ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου. επειδη δεν ειμαι και πολυ γνωστης εαν εννοεις (βελτιωση ηχου για ακουστικο και ενισχυτης εντασης για ηχεια)τα εχω μαρκαρει απο τις ρυθμισεις στο προφιλ ηχου. εαν ειναι καποια αλλη ρυθμιση και μπορεις βοηθησε με σε παρακαλω για να μην τρεχω στα σερβις. ευχαριστω.

 

κανε κλικ πανω στο λινκ που εχει βαλει,εχει οδηγο και σου λεει ακριβως τι κανεις.....

το κινητο πρεπει να ειναι ρουτ

Edited by bill27
Link to comment
Share on other sites

κανε κλικ πανω στο λινκ που εχει βαλει,εχει οδηγο και σου λεει ακριβως τι κανεις.....

το κινητο πρεπει να ειναι ρουτ

Φιλε μου σε ευχαριστω για την πληροφορια. ομως οπως λες το κινητο πρεπει να ειναι root και εγω αυτο δεν γνωριζω να το κανω.σε ευχαριστω παντως για τον χρονο σου.

Link to comment
Share on other sites

manos1958_ δες το ποστ στην παραθεση απο κατω, αυτος γραφει για την ενταση στο ηχειο, εσυ ψαξε μηπως εχει ρυθμιση και για το ακουστικο. Δεν την ξερω καθολου την εφαρμογη και δεν ξερω αν θα δουλεψει.

Root μπορεις να κανεις πολυ ευκολα με το iroot

Για όσους έχουν θέμα με την χαμηλή ένταση ήχου.

Κατεβάζεται απο PlayStore το γνωστό VIPER4Android.

 

Στη κατηγορία Phone Speaker

Master Power , click και στα δύο

Enable

Forve Enable V4A

Speaker Optimization Enable

eXtra Loud Enable

 

Στις ρυθμίσεις της εφαρμογής ενεργοποίησα

Lock Effect Mode -> Speaker

FX Compatible Mode -> Compatible

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Εσεις που ηδη το εχετε απο αυτονομια μπαταριας τι λεη? Ποσο σας βγαζη και με τι χρηση(οθονη,wifi,data,τηλεφωνα)
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Kontax μπορεις σε παρακαλω να μου πεις τις ρυθμισεις που πρεπει να κανω απο το VIPER4Android για να αυξησω την ενταση του ακουστικου. τωρα το ακουω παρα πολυ χαμηλα. ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...