Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερώτηση! Αν αγοράσω μία microSD 6GB ή 8GB θα την αναγνωρίζει, η θα έχω πρόβλημα ??
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

λεπον εβαλα και αλλη ρομ και παλι τα ιδια αυτη τη φορα χωρις ρομ error το κινητο σβυνει και για να ξανααναψει πρεπει να περιμενεις κανα 20λεπτο ;)

και τελικα αγορασα αυτη http://www.batteries.gr/product_info.php?products_id=1369 και τη περιμενω σημερα αυριο :) ( 20 ευρω κατω απο την original και 100% συμβατη!!)

 

@Akis_k θα πρεπει να την υποστιριζουν τα windows που φορας αμα ειναι απο ACE πρεπει να τους παρεις ενα τηλ αλλιως δες στο xda-developers εαν τα υποστιριζει η ρομ που φορας

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
καλοριζικια και η δικια σου:)ο δησιος παντα ειχε καλης ποιοτητας μπαταριες,θυμαμε παλια τις GP,και εγω τετοια θα αγοραζα αλλα δυστυχως την θελω την διαρκεια οποτε...περιμενω αυριο το κουριερ με το φορτηγο,του εχω κρατησει και θεση να το παρκαρει κατω απο το σπιτι:p
Link to comment
Share on other sites

Πριν 5 λεπτα παραγγειλα αυτο το πραγμα http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=4664 μιλαμε για θηριο ε;:p τρεμω στην ιδεα τι οψη θα εχει η συσκευη μου:lol::lol:

 

Την έχω πάρει και εγώ πάνω απο 6 μήνες τώρα. Δυστυχώς δεν κουμπώνει ιδιαίτερα καλά :(- θέλει και τον τρόπο της. Την βάζω όταν θέλω GPS και είμαι με την μηχανή και γενικά όταν δεν έχω εύκολη πρόσβαση σε φορτιστή. Δεν το μετάνιωσα πάντως:)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά SDHC 4GB δέχεται το 9000?

 

Σύμφωνα με το xda developers και η rom του laurentious και του Jwright υποστηρίζουν και μάλιστα απροβλημάτηστα.

Πάντως σκέφτομαι σε λιγότερο από εβδομάδα να αγοράσω μια 8GB SDHC. Τότε θα μπόρω να μιλήσω πιο σίγουρα!

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Την έχω πάρει και εγώ πάνω απο 6 μήνες τώρα. Δυστυχώς δεν κουμπώνει ιδιαίτερα καλά :(- θέλει και τον τρόπο της. Την βάζω όταν θέλω GPS και είμαι με την μηχανή και γενικά όταν δεν έχω εύκολη πρόσβαση σε φορτιστή. Δεν το μετάνιωσα πάντως:)
ωχ ωχ μην μου λες τετοια:blink:γνησια μπαταρια της qtek και δεν κουμπωνει καλα;:confused:
Link to comment
Share on other sites

δεν πας στα σιγουρα 4g;:O

 

malon tin 4ara tha paro, gia na eimai sigouros :).

 

 

(plaka exei na grafeis post me to 9000 apo tin kafeteria)

Link to comment
Share on other sites

και καλα θα κανεις,ο τασος πηρε και δεν του κανει δυστυχως

 

Ποια rom χρησιμοποιεί και δεν δουλεύει;

wm5 ή wm6;

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

6 παιδια έχω !! Η sd 4GB κανονική μου τρέχει καλά. Η SDHC 4GB δεν τρέχει !! δέν την αναγνωρίζει καθόλου.
Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=340713 αυτη ειναι που περιμενουμε αυριο;lepes περιμενουμε την παρουσιαση σου:D
kala re pedia Plaka mas kanoun??? oute auth exei videocall:toso duskolo einai na ftiazoun mia rom pou na tis uposthrizei?
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
αυτο μου την σπαει!!!!ασχετα αν δεν την δουλευω πολυ θελω να ξερω οτι υπαρχει,κριμα ρε ****το,στο 3600 τα 6αρια δουλευουν αψογα
Link to comment
Share on other sites

ωχ ωχ μην μου λες τετοια:blink:γνησια μπαταρια της qtek και δεν κουμπωνει καλα;:confused:

Καλά κουμπώνει αλλά όχι τέλεια... :( Δεν μου έχει βγεί ποτέ μόνη της:)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
απο αυτονομια πως σου παει;τωρα με 5 λεπτα ομιλια και 5 sms καθως και 10 λεπτα wifi την ημερα βγαζω με το ζορι σχεδον 2 μερες,υπαρχει περιπτωση να φτασω τις 4;
Link to comment
Share on other sites

6 παιδια έχω !! Η sd 4GB κανονική μου τρέχει καλά. Η SDHC 4GB δεν τρέχει !! δέν την αναγνωρίζει καθόλου.

 

Δεν καταλαβαίνω γιατί σκάτε. Αφού το card reader του 9000 είναι για τα μπάζα και η ταχύτητα ανάγνωσης/εγγραφής πολύ χαμηλή, είτε του βάλεις 150Χ, είτε 80Χ (ούτε στο 40Χ δε φτάνει), οπότε πάλι καλά που αναγνωρίζει την απλή 4GB (που παρεπιμπτόντως είναι και 150Χ). Και σε αυτή ακόμη υπάρχουν προβλήματα (έχουν να κάνουν με τη σωστή αποθήκευση των φωτογραφιών που τραβάμε με την κάμερα, όταν επιλέξουμε αποθήκευση στην κάρτα, κάτι που δεν εμφανίζεται σε μικρότερες κάρτες).

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω βαρεθεί το 9000 (είναι και VODA V1640) πού λέτε να πάω?

7500???

Εχει τα 6αρια από την μάνα του ή θα πρέπει να τα περάσω μόλις το πάρω?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω βαρεθεί το 9000 (είναι και VODA V1640) πού λέτε να πάω?

7500???

Εχει τα 6αρια από την μάνα του ή θα πρέπει να τα περάσω μόλις το πάρω?

 

i 7500 i tytn 2

dialekse kai pare :)

Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

6 παιδια έχω !! Η sd 4GB κανονική μου τρέχει καλά. Η SDHC 4GB δεν τρέχει !! δέν την αναγνωρίζει καθόλου.

 

Τάσο , ποιά SDHC κάρτα αγόρασες?

Ποιας εταιρίας(Kingston, Transcend, etc), τι class είναι (4, 6);

Έχεις κανα link;

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...