Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
ποιο ειναι το καλυτερο radio για το 9000 με 6.1 παιδια;
λενε πολλοι οτι 1.15 ειναι η πιο καλη,εγω προσωπικα που τις δοκιμασα ολες μου δουλευαν και ειχαν την ιδια συμπεριφορα η ετσι μου φανηκε:Oτωρα εχω οπως και εσυ την τελευταια,την 1.18(αργησα να σου απαντησω γιατι τωρα το ειδα)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
δεν παει να πει οτι ειναι κακη η ρομ επειδη δεν αρεσει σε μενα!!!απλα δεν μου κανει επειδη δουλευω αρκετα το msn και καμμια φορα στελνω η παιρνω κανενα mms,η καθε ρομ ειναι συμφωνα με τα γουστα του καθενα καλη η κακη,απλα αυτα που ζηταω εγω τα βρηκα μονο στην 7.1 και 7.7;)
Link to comment
Share on other sites

δεν δουλευε το συγκεκριμενο msn??δοκιμασε κανεις να βαλει αλλη εκδοση του windows live messenger??

τωρα για τα mms εμενα προσωπικα δεν με πολυενδιαφερουν.

Link to comment
Share on other sites

παντος η 7.7 ειναι αρκετα καλη και σταθερη.

οτι δουλευει δεν το πεςιραζουμε.

αλλα μπορεις να κρατηθεις??

ε γιαννη??

Link to comment
Share on other sites

Kalispera kai apo emena.

Re paidia exw 1 prom me to qtek9000.eixa bali tin 7.7 apo xda.

Kai x8es bradi mou eir8e na fortoso tin original ver apo hts.

To update den egine giati sto 99% kolise kai mou elege gia to serial 1 munima.

Ksanafortosa tin 7.7 kai hr8e palu sta isatou.

Blepo shmera oti exete postari tin 8 apo xda,tin kano download ksekina to update, sto 99% kolise kai auti. Pou kataligoume,exw kolisi stin 7.7 kai den pao oute piso alla oute mprosta.

Kamia kali idea gia to pos mporo na to kseperaso?

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δεν παει καπου το μυαλο μου:(δεν ειναι προβλημα τις 7.7 γιατι χτες περασα την 8 και μετα απο λιγο παλι την 7.7,δοκιμασε και σε αλλο pc με xp παντα;)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παντος η 7.7 ειναι αρκετα καλη και σταθερη.

οτι δουλευει δεν το πεςιραζουμε.

αλλα μπορεις να κρατηθεις??

ε γιαννη??

ναι βλεπω και σενα που στις 2 την νυχτα ψαχνεις ρομ για το 3600:lol:θελεις να μπλεξεις ε;
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δεν δουλευε το συγκεκριμενο msn??δοκιμασε κανεις να βαλει αλλη εκδοση του windows live messenger??

τωρα για τα mms εμενα προσωπικα δεν με πολυενδιαφερουν.

3 διαφορετικες εκδοσεις εβαλα και στις 3 θα σου ελεγα τι πηρα:pοκ για τα μμς αλλα αφου δουλευουν σε αλλες ρομ γιατι να μην τα εχουμε;ετσι οπως παει δεν εχουμε βιντεοκληση δεν εχουμε μμς δεν εχουμε msn τοτε δεν βγαζω ενα νοκια 8210 που εχω στο συρταρι;:p
Link to comment
Share on other sites

kita ti ekana.alaksa pc dokimasa na trekso palu tin 8.

Sto kato meros pou mou leei ti ver 8a mou riksi,mono to CEimage versio exei kapoio ari8mo

To Extended image kai to Radio image den dixnoun tpt

Link to comment
Share on other sites

3 διαφορετικες εκδοσεις εβαλα και στις 3 θα σου ελεγα τι πηρα:pοκ για τα μμς αλλα αφου δουλευουν σε αλλες ρομ γιατι να μην τα εχουμε;ετσι οπως παει δεν εχουμε βιντεοκληση δεν εχουμε μμς δεν εχουμε msn τοτε δεν βγαζω ενα νοκια 8210 που εχω στο συρταρι;:p

 

τοτε ειναι προβλημα της ρομ,αλλα πως γινετε να δουλευει στις προηγουμενες και σε αυτη οχι?

πιστευω θα λυθει αυτο τις επομενες μερες.

οσο για το αντι να βαζουμε βγαζουμε(βιντεοκληση,mms,msn)δεν εχεις και αδικο.:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ναι βλεπω και σενα που στις 2 την νυχτα ψαχνεις ρομ για το 3600:lol:θελεις να μπλεξεις ε;

 

αποψε ρωταω για ρομ,δεν θα την περασω τωρα:lol:

δουλευω το πρωι.

απλα επειδη δεν εχω χρονο να κοιταξω,ειπα να ρωτησω:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Nai alla giati kolai sinexia sto 99% kai meta mou leei na kano recavery?

Oxi tpt alo den mporo na anikso kai to kinito etc.Prepi sunexeia na fortono tin 7.7

Helpareteme ligo prin to spaso.

A.to prob emfanistike mono otan dokimasa na rikso apo htc.

poio prin htan ola ok.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
και στα 2 pc στο κανει αυτο;δεν παει καπου το μυαλο μου,πρωτη φορα το ακουω αυτο;τοσο πολυ αρεσει στο μηχανακι σου η 7.7;
Link to comment
Share on other sites

nai re gamoto.

Kita ti ekana tora.Otan mou eblale pali to munima oti den egine sosta.ksanaetreksa to update.

Mou eipe oti to ekane 100%.kai tora nai men anigi ala kolaei stin boot screen pou leei to sima tis qtek kai kato deksia mou bgazei R.1.09.00 G 42.42.P8 kai O D.08.00 TML.kai ka8ete ekei xoris na kanei tpt alo

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
θα σου προτεινα κατι αλλο,αντεχεις να το κανεις;με αυτο τον τροπο καθαριζεις το ppc http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=289325 δεν το εχω κανει ποτε γιατι δεν ετυχε,με καθε επιφυλαξη
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
τι εκδοση bootloader φορας;δεν ξερω να σου πω με σιγουρια μηπως το προβλημα σου ειναι αυτο,για δες http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=Universal_Bootloader ειναι μονο για G3 συσκευες,εμενα το imate exei 1.01 και ενα 9000 ελληνικο που εχω 1.00(δεν το εχω πειραξει ειναι με γνησια 5αρια)
Link to comment
Share on other sites

you have to use it in bootloader mode , (Power + Light Bulb + Reset)

To power kai to reset ok ta katalabeno.to allo poio einai soz ki olas

 

ειναι ταυτοχρονα το κουμπι on/of και το κουμπι φωτισμου και μετα με την γραφιδα κανεις reset.

Link to comment
Share on other sites

κατι τετοια τρεμω στις αλλαγες ρομ!!!αντε να μου τυχει κατι τετοιο και ετσι οπως τα βλεπω κινεζικα αυτα που λετε θα το πεταξω στα σκουπιδια το 9000 μου,και ελεγα να δοκιμασω να περασω ρομ!!!!σιγα μην το κανω:p
Link to comment
Share on other sites

μην ανησυχεις καθολου.

ειναι πολυ απλο το να κανεις αυτη την διαδικασια.

οτι και να του κανεις το 9000 επανερχετε.

ειναι θηριο σε αυτα τα ζητηματα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...