Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια ερωτηση και απο εμενα please...

Stone Island υπαρχει περιπτωση να βρω στην Πατρα;

ειμαι σχετικα νεος στην πολη και δεν ξερω την αγορα καλα....

thanks προκαταβολικα...

τουλ μεχρι τον ιουλιο δεν υπηρχε.

Ωραίο αλλά για Asos brand, πανάκριβο!!

 

gfdimopo: θα σου πω αύριο τις διαστάσεις γιατί το έχω πάει για πλύσιμο στο καθαριστήριο "η μάνα μου" :p

 

εχει 70 % wool γι αυττο και το χτυπαει.Προσωπικα Ελλαδα μπορεις να βρεις τετοιο jacket σε αυτα τα λεφτα.

μαγκες ωραιο φενετε το χακι πουλοβερακι που λετε...αλλα βλεπψ λιγο χυμα τα μανικια του,συνηθως medium φοραω...τι νουμερο λετε να το παρω?

 

ο,τι νουμερο φορας συνθηως,φορας και στο Ασος :happy:

 

 

μια τελευταια ερωτηση παιδια...ΕΝΑ ΠΑΛΙΟ ΜΕΛΟΣ,ο james55 που βρισκεται?Εχω να δω ποστ του πολλους μηνες

 

στο fb βρηκα αυτο TRICKORTREAT@YOOX at checkout to get 10% off the entire Fall-Winter collection

Edited by stelios85
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχει 70 % wool γι αυττο και το χτυπαει.Προσωπικα Ελλαδα μπορεις να βρεις τετοιο jacket σε αυτα τα λεφτα.

 

Ναι έχεις δίκιο, δεν το είχα δει. Και πάλι βέβαια τόσα λεφτά για Asos branded ρούχο, δε θα έδινα εκτός και αν γούσταρα απίστευτα το σχέδιο.

 

stelios, o james55 έχει γινει guru55!

 

Ναι, πήρε προαγωγή :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

 

Μήπως γνωρίζετε πού μπορώ να βρω ρούχα ragwear στη Θεσσαλονίκη;

 

Ευχαριστώ

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι ακριβώς είναι το Hollister?

 

Ειναι brands της abercrombie , εχει ξεχωριστα μαγαζια και ισως λιγο πιο φθηνες τιμες.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, διαβαζω εδω και ωρα τις συζητησεις σας και νομιζω οτι μπορειτε να με βοηθησετε. η σελιδα ioffer.com ειναι αξιοπιστη?θελω να κανω αρκετες αγορες αλλα με ενα ψαξιμο στο γκουγκλ ειδα πολλα παραπονα οτι τα προιοντα δεν εφτασαν ποτε ατους παραληπτες. εχει παραλαβει ποτε κανεις σας προιον απο αυτην την σελιδα????
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο φόρα, γνωρίζετε μήπως που μπορώ να βρω αυθεντικά ρούχα του brand La Martina σε σχετικά πιο οικονομικές τιμές; Τα περισσότερα που βρίσκω είναι ρούχα κατασκευασμένα στην Τουρκία. Κάποιο καλό και έμπιστο online shop με ποικιλία για να διαλέξει κανείς; Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, διαβαζω εδω και ωρα τις συζητησεις σας και νομιζω οτι μπορειτε να με βοηθησετε. η σελιδα ioffer.com ειναι αξιοπιστη?θελω να κανω αρκετες αγορες αλλα με ενα ψαξιμο στο γκουγκλ ειδα πολλα παραπονα οτι τα προιοντα δεν εφτασαν ποτε ατους παραληπτες. εχει παραλαβει ποτε κανεις σας προιον απο αυτην την σελιδα????

 

όπου βλέπεις πολλά παράπονα, μένε μακριά.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση , ξερει κανεις κανενα site που να κανει το αντίθετο απο αυτο που κανουμε εμεις τοσο καιρο ? δηλαδη να αγοραζει τσαντες-ρουχα ? με ενδιαφέρει κυρίως για καινούργια είδη ή έστω και second hand..Thanks
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το http://www.coggles.com/ ειναι αξιοπιστο;;ξερουμε;;;

thanks προκαταβολικα...:)

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Ενδιαφερομαι να αγορασω αυτο εδω το μπουφαν απο το yoox

http://www.yoox.com/item/YOOX/BILLABONG/dept/clothingmen/tskay/361A2971/rr/1/cod10/41217864ID/sts/sr_clothingmen80#

Ξερετε καποιο αλλο online καταστημα με παρομοια στυλ μπουφαν σε καλες τιμες?

 

ΥΓ.: Εαν τελικα παρω απο το yoox και δεν μου κανει στο νουμερο, δεχονται επιστροφες?

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση , ξερει κανεις κανενα site που να κανει το αντίθετο απο αυτο που κανουμε εμεις τοσο καιρο ? δηλαδη να αγοραζει τσαντες-ρουχα ? με ενδιαφέρει κυρίως για καινούργια είδη ή έστω και second hand..Thanks

 

ναι υπαχει πχ το http://www.styleforum.net/

μπορεις να βαλεις αγγελια και να αγορασεις κιολας ελαφρος μεταχεθρισμενα.εχω παρεικατι lanvin sneakers και ενα leather bomber jacket burberry αποπ κει σε πολυκαλες τιμες.απλά εχεις να κανεις μe αλλους ανθρωπος και οχι με το siτε οποτε θελει προσοχη αλλα ειναι πολυ πιο ασφαλες απο ebay

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το http://www.coggles.com/ ειναι αξιοπιστο;;ξερουμε;;;

thanks προκαταβολικα...:)

 

Είναι αξιόπιστο,είναι απο τα γνωστά site απο UK,το παρακολουθώ εδώ και καιρό αλλά δεν έχει τύχει να παραγγείλω κατι. Να ρωτήσω κάτι,έχει αλλάξει και σε σας το yoox σε ελληνικά,γιατί έχει εδώ και 2 μέρες σε μένα βγαίνει στα ελληνικά και μου την έχει δώσει λίγο γιατί το είχα συνηθίσει στα αγγλικά και τώρα ψιλοχάνομαι,δεν μπορώ να το συνηθίσω.

Link to comment
Share on other sites

Είναι αξιόπιστο,είναι απο τα γνωστά site απο UK,το παρακολουθώ εδώ και καιρό αλλά δεν έχει τύχει να παραγγείλω κατι. Να ρωτήσω κάτι,έχει αλλάξει και σε σας το yoox σε ελληνικά,γιατί έχει εδώ και 2 μέρες σε μένα βγαίνει στα ελληνικά και μου την έχει δώσει λίγο γιατί το είχα συνηθίσει στα αγγλικά και τώρα ψιλοχάνομαι,δεν μπορώ να το συνηθίσω.

 

Ναι , ηταν κατι που σχεδιαζόταν εδω και καιρο ...

Link to comment
Share on other sites

Ναι , ηταν κατι που σχεδιαζόταν εδω και καιρο ...

 

σχεδιαζοταν και η αυξηση τιμων σε πολλες μαρκες συγχρονως για την πλουσια Ελλαδα :sick::sick:??+8% αυξηση στα περισσοτερα του dream box μου :shoot::kill: .με τις υγειες μας

Link to comment
Share on other sites

Είναι αξιόπιστο,είναι απο τα γνωστά site απο UK,το παρακολουθώ εδώ και καιρό αλλά δεν έχει τύχει να παραγγείλω κατι. Να ρωτήσω κάτι,έχει αλλάξει και σε σας το yoox σε ελληνικά,γιατί έχει εδώ και 2 μέρες σε μένα βγαίνει στα ελληνικά και μου την έχει δώσει λίγο γιατί το είχα συνηθίσει στα αγγλικά και τώρα ψιλοχάνομαι,δεν μπορώ να το συνηθίσω.

 

 

thaaaaaaaaaanks...

τελικα δεν κρατηθηκα και εκανα την παραγγελια προχτες για αυτο

http://www.asos.com/Gloverall/Gloverall-Made-In-England-Waxed-Cotton-Duffle-Coat/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1757038&SearchQuery=GLOVERALL&sh=0&pge=0&pgesize=20&sort=-1&clr=Burgundy

 

δεν το ειχε το asos και το πηρα απο το coggles..

το μονο που με χαλασε ειναι οτι "για λογους ασφαλειας" μου ζητησαν αποδεικτικο διευθυνσης και τα φωτογραφια απο τους 8 πρωτους αριθμους της καρτας μου.....λογικα επειδη ειδαν παραγγελια απο Ελλαδα......παντως μου το εστειλαν και το περιμενω....

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, πιο ηλεκτρονικό μαγαζάκι θα προτιμούσατε για αγορά ανδρικών παπουτσιών Prada;;; :shifty:

The HD2 has no limits. It's middle name is INFINITE!

P800, P990i, P1, LEO(!), Sensation, Lg Nexus4, Lg Nexus5, One M8(!), Z5_6853

Αντώνης.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, πιο ηλεκτρονικό μαγαζάκι θα προτιμούσατε για αγορά ανδρικών παπουτσιών Prada;;; :shifty:

 

Αυτό εδώ φυσικά, που είναι και το official :D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, να ρωτησω ξερει κανεις που μπορω να βρω στην πατρα ή οπουδηποτε αλλου denim and supply ρουχα?
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει άραγε η αγορά ακριβού ανδρικού πορτοφολιού?ρωτάω γιατί μου φαίνονται πραγματικά πολλά λεφτά 200+ euro για ένα πορτοφόλι...και έτσι δεν ξέρω τι να διαλέξω π.χ να αγοράσω ένα πορτοφόλι bottega veneta ή να αγοράσω ένα πορτοφόλι δερμάτινο ναι μέν με το ίδιο μοτίβο(πλεχτό δέρμα) όχι του εν λόγω οίκου αλλά στα μισά λεφτά τουλάχιστον?
D.G.
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει άραγε η αγορά ακριβού ανδρικού πορτοφολιού?ρωτάω γιατί μου φαίνονται πραγματικά πολλά λεφτά 200+ euro για ένα πορτοφόλι...και έτσι δεν ξέρω τι να διαλέξω π.χ να αγοράσω ένα πορτοφόλι bottega veneta ή να αγοράσω ένα πορτοφόλι δερμάτινο ναι μέν με το ίδιο μοτίβο(πλεχτό δέρμα) όχι του εν λόγω οίκου αλλά στα μισά λεφτά τουλάχιστον?

 

Άποψή μου, αγόρασε ρούχα καλύτερα. Τι να το κάνεις το πορτοφόλι των 200+ ευρώ αν μετά δεν έχεις τι να βάλεις μέσα; :p

Εκτός και αν δεν έχεις οικονομικό θέμα, οπότε δεν υπάρχει και πρόβλημα.

 

Για πορτοφόλι, 200 ευρώ δε θα έδινα πάντως ακόμα και εκατομμύρια να είχα στην τράπεζα.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...