Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απ οσο γνωριζω απο φιλο, το standard shipping τους ειναι gtp ... ητοι dhl με φορτηγο απο Γερμανια, σταση θεσσαλονικη στα ελτα, και μετα Αθηνα... χρονος 3weeks στην καλυτερη.

 

Ωχ, κατάλαβα...ψωνίζεις καλοκαιρινά το καλοκαίρι και στα φέρνουν χειμώνα:X

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειναι ασφαλες να βαλω καρτα για να παραγγειλω απο http://www.abercrombie.com ?

θελω τουλαχιστον 500 ευρω ρουχα απο κει

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

ειναι ασφαλες να βαλω καρτα για να παραγγειλω απο http://www.abercrombie.com ?

θελω τουλαχιστον 500 ευρω ρουχα απο κει

Αφού είναι το επίσημο site της abercrombie είναι ασφαλές,αλλά έχει και paypal για μεγαλύτερη ασφάλεια.

Εδώ το πρόβλημα είναι με τα ευρώ που θα πληρώσεις στο τελωνείο ,αλλά ας σου πει καλύτερα κάποιος που τα ξέρει αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς απο εδώ--> http://www.shoesquest.com/?Πραγματικά τρομακτικες τιμές:shock: Edited by aleka_gates
Link to comment
Share on other sites

θα πληρωσω πολλα τελωνειο? γιατι το λες αυτο? εχω κανει ηδη την λιστα μου κ ανυπομονω να παραγγειλω
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς απο εδώ--> http://www.shoesquest.com/?Πραγματικά τρομακτικες τιμές:shock:

 

Όντως εκπληκτικές τιμές ...τσάντες(μαιμού)που κοστίζουν 10 ευρω να τις πουλάνε 200 ευρώ :).

Εντομεταξύ δεν έχει και paypal οπότε αν παραγγείλεις μάλλον δεν θα σού ΄ρθει τίποτα...

Edited by alexdd
Link to comment
Share on other sites

ειναι ασφαλες να βαλω καρτα για να παραγγειλω απο http://www.abercrombie.com ?

θελω τουλαχιστον 500 ευρω ρουχα απο κει

 

Αθήνα που μπορώ να βρώ; δεν έχω δει στο Attica

Link to comment
Share on other sites

έχει παραγγείλει κάποιος από το συγκεκριμένο site http://www.allstarshop.gr/shop/categories/%CE%91%CE%BD%CE%B4%CF%81%CE%B9%CE%BA%CF%8C/?
Blackberry 9000-9650-9810-9900-Q10 White-Q10 Black
Link to comment
Share on other sites

Αθήνα που μπορώ να βρώ; δεν έχω δει στο Attica

 

δυστηχως δεν εχει αθηνα και αν εχει θα χει καποια λιγα κομματια. καταστηματα οριτζιναλ εχει μονο Αγγλια και Αμερικη δυστηχως :(

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

έχει και στην Ιταλία...

εγώ στο Χαλάνδρι έχω βρει μαγάζι με πολύ μεγάλη ποικιλία...

Blackberry 9000-9650-9810-9900-Q10 White-Q10 Black
Link to comment
Share on other sites

θα πληρωσω πολλα τελωνειο? γιατι το λες αυτο? εχω κανει ηδη την λιστα μου κ ανυπομονω να παραγγειλω

 

Μην κάνεις το λάθος. Οι δασμοί θα είναι γύρω στα 200 ευρώ ,μπορεί και παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

έχει και στην Ιταλία...

εγώ στο Χαλάνδρι έχω βρει μαγάζι με πολύ μεγάλη ποικιλία...

που στο χαλανδρι??

 

Μην κάνεις το λάθος. Οι δασμοί θα είναι γύρω στα 200 ευρώ ,μπορεί και παραπάνω.

 

καλα μας δουλευουν?γιατι τοσο πολλα? και γω πως θα παραγγειλω αυτα που θελω?πρεπει να παω αγγλια??

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Έτσι κάνουν όλοι. Φθηνά αεροπορικά με προσφορές και 3μερα εξωτερικό.Λονδίνο ή Μιλάνο. Ετοιμάσου όμως για τρελές ουρές ;),ίσως περιμένεις κι 100 μέτρα έξω από την είσοδο μαζι με 1000 πιτσιρίκια :confused:,είναι απίστευτο το θέαμα. Απίστευτο είναι το θέαμα και εσωτερικά βέβαια.Έχει μακράν τις πιο ωραίες υπαλλήλους σε σχέση με όλα τα άλλα καταστήματα.
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον.Είναι κάτι σαν club η όλη φάση.Στην είσοδο έχει ένα ημίγυμνο μοντέλο με φέτες κοιλιακούς μαζί με μία τρομερή 2μετρη και κάτι τύπους με ακουστικά να βάζουν λίγους λίγους πελάτες.Μέσα φωτορυθμικά , τέρμα η μουσική και 20 άτομα να περιμένουν να μπουν στα δοκιμαστήρια. Την έχουν ψάξει τη δουλειά οι υπεύθυνοι,όλα είναι θέμα marketing.Αυτά θέλει η νέα γενιά ,αυτά δίνει η A&F με την και καλά monobrand αποκλειστικότητα. Edited by james55
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον.Είναι κάτι σαν club η όλη φάση.Στην είσοδο έχει ένα ημίγυμνο μοντέλο με φέτες κοιλιακούς μαζί με μία τρομερή 2μετρη και κάτι τύπους με ακουστικά να βάζουν λίγους λίγους πελάτες.Μέσα φωτορυθμικά , τέρμα η μουσική και 20 άτομα να περιμένουν να μπουν στα δοκιμαστήρια. Την έχουν ψάξει τη δουλειά οι υπεύθυνοι,όλα είναι θέμα marketing.Αυτά θέλει η νέα γενιά ,αυτά δίνει η A&F με την και καλά monobrand αποκλειστικότητα.

 

Ακριβως οπως τα λες ειναι.Ειχα παει ταξιδι στο Λονδινο πριν 2 βδομαδες και πηγα στο μαγαζι της A&F,το οποιο βρισκεται σε μια καθετο στην Regent Street.

 

Προσωπικα σιχαθηκα εκει μεσα!Απιστευτη ζεστη,αδιανοητα πολυς κοσμος,δεν μπορουσες να αναπνευσεις.

 

Ουρες στα δοκιμαστηρια,ουρες ατελειωτες στα ταμεια,λες και τα πουλανε τζαμπα.Δηλαδη η ουρα εκανε κυκλους μεσα στο μαγαζι,και ηθελες να δεις ενα ρουχο σε εναν παγκο ξερω γω,και σε εμποδιζε η ουρα με κοσμο.

 

Κατι φουτερακια/φορμες ειχε καλα,αλλα σε καμμια περιπτωση δεν μπορω να καταλαβω την τρελα με την A&F..

 

(τιμες 25% περιπου πιο φθηνες απο Ελλαδα)

Link to comment
Share on other sites

εκανα μια παραγγελεια απο asos απο εναν αλλο υπολογιστη και ετυχε να μην αλλαξω το νομισμα σε ευρω και το αφησα σε λιρες. στο σπιτι ειχα υπολογισει τα λεφτα (το εχω σε ευρω το νομισμα), τα εβαλα ακριβως και τωρα ειδα οτι μου περισσεψαν λεφτα.

 

επρεπε να δωσω την παραγγελια σε ευρω;

Link to comment
Share on other sites

Καλα...τα εχω παρει τρελα με το asos... Εχουν στειλει απο Κυριακη 17 του μηνα και ακομα τιποτα... Δηλαδη ελεος και χωρις voucher μεταφορικης... Ποσο θελουν δηλαδη να μεταφερουν ενα πακετακι απο Αγγλια; Με φορτηγα τα στελνουν και αυτοι; Κανενας αλλος απο Αθηνα που εχει παρει τπτ απο asos τελευταια και ακομα περιμενει ή μονο εγω; lol
Link to comment
Share on other sites

Καλα...τα εχω παρει τρελα με το asos... Εχουν στειλει απο Κυριακη 17 του μηνα και ακομα τιποτα... Δηλαδη ελεος και χωρις voucher μεταφορικης... Ποσο θελουν δηλαδη να μεταφερουν ενα πακετακι απο Αγγλια; Με φορτηγα τα στελνουν και αυτοι; Κανενας αλλος απο Αθηνα που εχει παρει τπτ απο asos τελευταια και ακομα περιμενει ή μονο εγω; lol

 

Με τι το πήρες; Με standard shipping φαντάζομαι, αφού δεν έχει και tracking number, έτσι;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Με τι το πήρες; Με standard shipping φαντάζομαι, αφού δεν έχει και tracking number, έτσι;

 

 

Ok το παρελαβα σημερα, και το εστειλα πισω.... πολυ στενο....ελεος.... θελω personal tailor nowwww *sadface* τανα ζωη δν μας εκανες βασιλιαδες... χαχα ακυρο, αλλα λογο ημερας ψιλο-εγγυρο.... whatever

Link to comment
Share on other sites

Γιατι σβηστηκε το post μου, ποιος ειναι ο moderator, να μου στειλει pm, οταν σβηνουμε ενα post ενημερωνουμαι τον χρηστη!:mad::mad::mad:
Link to comment
Share on other sites

Γιατι σβηστηκε το post μου, ποιος ειναι ο moderator, να μου στειλει pm, οταν σβηνουμε ενα post ενημερωνουμαι τον χρηστη!:mad::mad::mad:

Σύμφωνα με τους όρους πρόσβασης και χρήσης, που αποδέχτηκες με την εγγραφή σου :

1) Γράφουμε πάντα ontopic, χρησιμοποιώντας ήδη υπάρχοντα θέματα για ζητήματα που μας απασχολούν.Το ποστ σου αναφερόταν σε παπούτσια, ΔΕΝ διαγράφηκε, αλλά μεταφέρθηκε στο σωστό τόπικ(βλέπε Παπούτσια)

2) Οι moderators δεν είναι υποχρεωμένοι να στέλνουν pm για κάθε τους ενέργεια. Καλό λοιπόν θα είναι, πριν αρχίσεις να κατηγορείς/φωνάζεις κτλ, να αναρωτιέσαι/σκέφτεσαι/ψάχνεις τι έχει συμβεί και που τυχόν είσαι λάθος.

3) Απαγορεύεται να βγάινεις δημόσια και να διαμαρτύρεσαι! Αν'αυτού, οφείλεις σε τέτοιες περιπτώσεις να στέλνεις ένα pm σε κάποιον mod/super mod και θα πάρεις σύντομα την απάντηση σου.

 

Κατά συνέπεια, όπως βλέπεις,είσαι ήδη offside εις τριπλούν, οπότε next time 2 φορές σκεφτόμαστε και 1 γράφουμε...:)

thanks,καλημέρα σας...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...