Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σου ηρθαν?Μπραβο!

 

Στην αισθηση σου κανουν καπως πιο ποιοτικα?Δηλαδη τα αξιζουν τα λεφτα?

 

τα παπουτσια τα συγκεκριμενα ειναι πολυ ωραια σαν σχεδιο....Τωρα γι αυτο που ρωτας γιαννη σιγουρα δεν τα αξιζουν τα λεφτα τους....Κακη ποιοτητα κατασκευης κατ εμε,απο ανατολη,και πολυ αβολη σολα!Ειχα παρει και εγω παρομοια καποτε!!Ωστοσο οι κοπελες βλεποντας d&g θα τα εκτιμησουν και θα λαβεις καλα σχολια :p:p οποτε ειναι πολυ καλη αγορα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

στα D&G παντελονια τα νουμερα ειναι οπως σε ολα τα παντελονια ή εχουν καμια ιδιαιτεροτητα π.χ. 2 νουμερα πανω 2 κατω κτλ; ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

τα παπουτσια τα συγκεκριμενα ειναι πολυ ωραια σαν σχεδιο....Τωρα γι αυτο που ρωτας γιαννη σιγουρα δεν τα αξιζουν τα λεφτα τους....Κακη ποιοτητα κατασκευης κατ εμε,απο ανατολη,και πολυ αβολη σολα!Ειχα παρει και εγω παρομοια καποτε!!Ωστοσο οι κοπελες βλεποντας d&g θα τα εκτιμησουν και θα λαβεις καλα σχολια :p:p οποτε ειναι πολυ καλη αγορα!!!

 

Κοιτα εχω καποια sneakers diesel που τα χα παρει 130,αλλα με βολεψαν πολυ.Σιγουρα πιο ακριβα απο puma κτλ αλλα μου αρεσαν αρκετα και τα τσιμπησα,αν και ετσουξε λιγακι.

 

Ωστοσο για sneakers δε δινω 200 ευρω ουτε για ενα τζιν παντελονι.Το θεωρω κοροιδια.

 

Απλα επειδη βλεπω τις τιμες για dg γενικοτερα υπερβολικες αναρωτιεμαι αν τα παιρνουμε για το σηματακι ή για το design ή για την ποιοτητα κατασκευης!

 

Επαναφερω το ποστ που ειχα κανει μηπως εχει καποιος καμμια ιδεα:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3471934#post3471934

Edited by john1987
Link to comment
Share on other sites

Σου ηρθαν?Μπραβο!

 

Στην αισθηση σου κανουν καπως πιο ποιοτικα?Δηλαδη τα αξιζουν τα λεφτα?

για μενα πιστευω πως τα αξιζουν τα λεφτα του. Η ποιοτητα είναι πολυ καλή και βασικό... είναι βολικά. Τωρα αν πεσει και κανενα γκομενακι ευπροσδεχτο! :p
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

στα D&G παντελονια τα νουμερα ειναι οπως σε ολα τα παντελονια ή εχουν καμια ιδιαιτεροτητα π.χ. 2 νουμερα πανω 2 κατω κτλ; ευχαριστω

 

Έχουν μια μικρή λεπτομέρεια, π.χ αν φοράς 40 νούμερο σε άλλο jean άλλης εταιρίας σίγουρα στρώνει αλλά όχι και 100%, το d&g όταν φορέσεις το νούμερό σου θα διαπιστώσεις πως το jean στρώνει απόλυτα. :)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχουν μια μικρή λεπτομέρεια, π.χ αν φοράς 40 νούμερο σε άλλο jean άλλης εταιρίας σίγουρα στρώνει αλλά όχι και 100%, το d&g όταν φορέσεις το νούμερό σου θα διαπιστώσεις πως το jean στρώνει απόλυτα. :)

 

σε ολα φοραω 34 και ετσι πηρα και αυτο σε 34 http://www.yoox.com/item.asp?tskay=361A2971&cod10=36189059JW&sts=orders80 .

Link to comment
Share on other sites

παιδία help!!

 

λοιπόν έβλεπα από luisa τα 3 παρακάτω jeans:

http://www.luisaviaroma.com/index.aspx?#getData.aspx|CallType=Product&prodId=04Y28&des=&cat=40&gender=men&group=clothing&vendorColor=MDg5&season=actual&seasProdID=53I

http://www.luisaviaroma.com/index.aspx?#getData.aspx|CallType=Product&prodId=04Y46&des=&cat=40&gender=men&group=clothing&vendorColor=MDg5&season=actual&seasProdID=53I

http://www.luisaviaroma.com/index.aspx?#getData.aspx|CallType=Product&prodId=04Y47&des=&cat=40&gender=men&group=clothing&vendorColor=MDg5&season=actual&seasProdID=53I

 

ώπος βλέπετε είναι και τα 3 τα ίδια, η μόνη τους διαφορά είναι ότι το πρώτο είναι 18cm , το δεύτερο είναι 16,5 και το τρίτο είναι 19cm ... Σε τι ακριβώς αναφέρεται αυτό? μήκος (?) μου φαίνεται πολύ λίγο, εαν πάλι αναφέρεται στην μέση? πάλι μου φαίνεται άκυρο... γνωρίζει κανείς? thaks =)

Link to comment
Share on other sites

ώπος βλέπετε είναι και τα 3 τα ίδια, η μόνη τους διαφορά είναι ότι το πρώτο είναι 18cm , το δεύτερο είναι 16,5 και το τρίτο είναι 19cm ... Σε τι ακριβώς αναφέρεται αυτό? μήκος (?) μου φαίνεται πολύ λίγο, εαν πάλι αναφέρεται στην μέση? πάλι μου φαίνεται άκυρο... γνωρίζει κανείς? thaks =)

Parathrhse liγο τα μπατζάκια και θα καταλαβεις :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Parathrhse liγο τα μπατζάκια και θα καταλαβεις :rolleyes:

 

χμμ, δεν μου φαίνεται και τεράστια η διαφορά, πάντως υπάρχει, thanks ! =)

Link to comment
Share on other sites

Τα D&G παπούτσια καμία σχέση πάντως με τα dolce&gabbana. Προτιμώ να σκάσω το 30-50ρι παραπάνω χωρίς κουβέντα αν το έχω.

Ηolic μη τα πάρεις ρε, κάνε βόλτα Αθήνα ή περίμενε εκπτώσεις.Σα να κλέβει εκκλησία το Lusia είναι.

ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΡΕΕΕ!

Edit:Νέο κουλ personal κουπονάκι απο luisa με....20% πάλι!...Εχμ που είναι το emoticon με το κ***δάχτυλο;

Edited by VeCo
Προσοχή στο λεξιλόγιο παρακαλώ
Link to comment
Share on other sites

Ηolic μη τα πάρεις ρε, κάνε βόλτα Αθήνα ή περίμενε εκπτώσεις.Σα να κλέβει εκκλησία το Lusia είναι.

ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΡΕΕΕ!

Edit:Νέο κουλ personal κουπονάκι απο luisa με....20% πάλι!...Εχμ που είναι το emoticon με το κολοδάχτυλο;

 

pffttt μιλάμε σε τραγικά δηλίματα είμαι, ειλικρινά πιστεύω ότι και να πάρω θα με κλέψουν άγρια, αυτό που λές ισχύει για το luisa... τι εκπτώσεις να περιμένω? από το luisa? Το cruel... ehmmm cool ήθελα να πώ, κουπονάκι από το luisa πόσο personal είναι? Σε άλλους χρήστες δεεεεεεν? :-D

 

Βασικά σκευτόμουν ότι λέεεμε τώρα, 250Ε για d^2 ούτε στο yoox den βρίσκεις, και είναι και new season, υπάρχει περίπτωση να τα βρω αυτά athens καλύτερη τιμή? Δεν το πολυ πιστεύω ρε συ.... Τι να πω τα έχω χαμένα, απλά θέλω απεγνωσμένα ένα καλύτερο-καλό jean ... αλλά από τιμές... δεν βγάζω άκρη.

Link to comment
Share on other sites

μου θέλετε και luisa...ποιος κακός άνθρωπος σας έμαθε αυτά τα περίεργα μέρη...

έλαβα και άλλο κουπόνι από luisa -20% -------> κάδος απορριμάτων

Link to comment
Share on other sites

Τομμυ μια μπλούζα που έιχα παρει απο το κολωνάκι μου ξέβαψε.Οπότε τέρμα τα τόμμυ.

Gant τα παλιά γαμ@@αν, για τώρα δεν έχω γνώμη.

To luisa καμιά φορά κάνεις καλές εκπτώσεις.Π.Χ. Έχω πετύχει 40+35% με κουπόνι που δε το λες και άσχημα.Αλλα να το αγοράσεις χωρίς έκπτωση χωρίς να το έχεις δοκιμάσει δε λέει....Οκ μια φορά είχα πάρει ένα dolce jean που εδώ είχε 500(:ninja::X:cry: δε το ξανακάνω ρε μη βαράτε) και το luisa το είχε χωρίς έκπτωση 475 αλλά το είχα δοκιμάσει εδώ πρώτα.Για διαφορές 5-10 ευρώ και χωρίς να το έχω δοκιμάσει δε ρισκάρω.

Link to comment
Share on other sites

Τομμυ μια μπλούζα που έιχα παρει απο το κολωνάκι μου ξέβαψε.Οπότε τέρμα τα τόμμυ.

Gant τα παλιά γαμ@@αν, για τώρα δεν έχω γνώμη.

To luisa καμιά φορά κάνεις καλές εκπτώσεις.Π.Χ. Έχω πετύχει 40+35% με κουπόνι που δε το λες και άσχημα.Αλλα να το αγοράσεις χωρίς έκπτωση χωρίς να το έχεις δοκιμάσει δε λέει....Οκ μια φορά είχα πάρει ένα dolce jean που εδώ είχε 500(:ninja::X:cry: δε το ξανακάνω ρε μη βαράτε) και το luisa το είχε χωρίς έκπτωση 475 αλλά το είχα δοκιμάσει εδώ πρώτα.Για διαφορές 5-10 ευρώ και χωρίς να το έχω δοκιμάσει δε ρισκάρω.

 

Γιατί? Δεν μπορείς να κάνεις return από το luisa?

Link to comment
Share on other sites

Τομμυ μια μπλούζα που έιχα παρει απο το κολωνάκι μου ξέβαψε.Οπότε τέρμα τα τόμμυ.

Gant τα παλιά γαμ@@αν, για τώρα δεν έχω γνώμη.

To luisa καμιά φορά κάνεις καλές εκπτώσεις.Π.Χ. Έχω πετύχει 40+35% με κουπόνι που δε το λες και άσχημα.Αλλα να το αγοράσεις χωρίς έκπτωση χωρίς να το έχεις δοκιμάσει δε λέει....Οκ μια φορά είχα πάρει ένα dolce jean που εδώ είχε 500(:ninja::X:cry: δε το ξανακάνω ρε μη βαράτε) και το luisa το είχε χωρίς έκπτωση 475 αλλά το είχα δοκιμάσει εδώ πρώτα.Για διαφορές 5-10 ευρώ και χωρίς να το έχω δοκιμάσει δε ρισκάρω.

 

Βασικά έτσι ώπος το λές ακούγεται αρκετά τραγικό το luisa, δηλαδή επιστροφές δεν κάνουν ποτέ? Αυτά τα -20% κουπόνια, είναι αποκλειστικά για αυτόν που έχει το e-mail account υποθέτω.. right?

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως μου εστειλαν το FR20FW κουπονι και δουλευει χωρις να εχω κανει sign in....Δεν εχω αγορασει ποτε απο εκει και δε μου εχουν στειλει ποτε προσωπικο κουπονι,απο οσο θυμαμαι :(
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως μου εστειλαν το FR20FW κουπονι και δουλευει χωρις να εχω κανει sign in....Δεν εχω αγορασει ποτε απο εκει και δε μου εχουν στειλει ποτε προσωπικο κουπονι,απο οσο θυμαμαι :(

 

you almost made my day pal! <3

 

να ήταν και για τα new arrivals , αλλά ok!! hehe

Edited by holic
Link to comment
Share on other sites

Βασικά έτσι ώπος το λές ακούγεται αρκετά τραγικό το luisa, δηλαδή επιστροφές δεν κάνουν ποτέ? Αυτά τα -20% κουπόνια, είναι αποκλειστικά για αυτόν που έχει το e-mail account υποθέτω.. right?

 

Δεν είπε ρε οτι δεν κάνουν επιστροφές.

Όταν ήρθαν τα δικά είχε ενα τόμο ολόκληρο που έπρεπε να συμπληρώσεις για να το επιστρέψεις :p

Πάντως για φέτος έκλεισα στο luisa, δεν το σηκώνει η τσέπη μου!

 

Μπήκα χθες στο asos και με 230ευρο ψώνισα ενα σορό πράγματα, απο τα ανοιξιάτικα asos που κ καλα είναι -20%.

...
Link to comment
Share on other sites

εχω κανει μια παραγγελια απο το yoox, σε περιπτωση που φαω καμια πατατα με το νουμερο τι πληρωνω για αλλαγη;
Link to comment
Share on other sites

εχω κανει μια παραγγελια απο το yoox, σε περιπτωση που φαω καμια πατατα με το νουμερο τι πληρωνω για αλλαγη;

 

εχει free return....τωρα για αλλαγη δεν γνωριζω αν εχει συγκεκριμενη πολιτικη.Σου προτεινω να βαλεις τα λεφτα σε moneyoox και οποτε το δεχτουν το δεμα και σου βαλουν τα moneyoox το ξανααγοραζεις σε αλλο νουμερο.

Link to comment
Share on other sites

Τομμυ μια μπλούζα που έιχα παρει απο το κολωνάκι μου ξέβαψε.Οπότε τέρμα τα τόμμυ.

Gant τα παλιά γαμ@@αν, για τώρα δεν έχω γνώμη.

 

Φιλε μου εγω εχω παρει παρα πολλα items απο tommy και δε μου εχει συμβει απο οσο θυμαμαι κατι παρομοιο.Γενικα πιστευω οτι σε casual ρουχα αξιζουν παρα πολυ,φυσικα με προσφορες απο το καταστημα (περσι ειχε κατι πολυ καλες) και σε εκπτωσεις γιατι οι κανονικες τιμες ειναι αστα να πανε.

 

Τωρα ισως πεταχτει καποιος να πει το γνωστο μυθο οτι ειναι ρατσιστης:p

 

Απο gant μου ειχε αρεσει πολυ αυτο,αλλα τελικα δεν το ειχα αγορασει περυσι.

 

http://www.gantuk.com/shop/mens/sweaters/half_zip_sacker_rib_sweater/navy/?page=0

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε η παραγγελια απο dress for less. com αλλα μια ζακετα δεν μου κανει ποια ειναι η διαδηκασια να την στηλω πησω και να μου στηλουνε το σωστο μεγεθος ?
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτη ειναι η διαδικασια.

 

Πηγαινε στο κατω μερος της σελιδας του site και πατα returns να δεις τι παιζει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...