Jump to content

Τι δεν μας αρέσει καθόλου σε μια γυναίκα/έναν άντρα;


georgekap1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

O megalos m erwtas p xw kollhsei trela edw k mhnes.. m kane to e3hs.. ta ftia3e mazi m oso ta xe me tn prwhn t faswnontan me mia h opoia meta apo mena egine kopela t... elege psemata gia mena stus filus m k twra 8elei na maste 3ana mazi... me liga logia... YPOKRISIA, PSEMA, AXARISTIA -gt egw edwsa ta panta- k polla alla... pf antres...... :cry:

 

Το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να αλλάξεις nickname. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

O megalos m erwtas p xw kollhsei trela edw k mhnes.. m kane to e3hs.. ta ftia3e mazi m oso ta xe me tn prwhn t faswnontan me mia h opoia meta apo mena egine kopela t... elege psemata gia mena stus filus m k twra 8elei na maste 3ana mazi... me liga logia... YPOKRISIA, PSEMA, AXARISTIA -gt egw edwsa ta panta- k polla alla... pf antres...... :cry:

Ε καλά να πάθετε με αυτούς που πάτε και μπλέκετε :p Γενικά οι γυναίκες έχετε μια αδυναμία στους μαλ*κες :p Και μη μου πεις όχι, συνέχεια γίνεται αυτό. Μαζόχες γενιέστε. Την πατάτε και μετά έρχεστε και κλαίγεστε λες κ σας φταίνε άλλοι.

Link to comment
Share on other sites

Loved_girl και Χριστινούλα, δυστυχώς αυτό που λέτε ισχύει και σε άντρες και σε γυναίκες. Πολλές φορές είναι δύσκολο να δούμε την πραγματικότητα γιατί τυφλωνόμαστε από τον έρωτα-βασικά απ'την εικόνα που σχηματίζουμε για κάποιο άτομο, άσχετα αν αυτή ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα ή όχι.
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Ε καλά να πάθετε με αυτούς που πάτε και μπλέκετε :p Γενικά οι γυναίκες έχετε μια αδυναμία στους μαλ*κες :p Και μη μου πεις όχι, συνέχεια γίνεται αυτό. Μαζόχες γενιέστε. Την πατάτε και μετά έρχεστε και κλαίγεστε λες κ σας φταίνε άλλοι.

 

εμενα ξερεις τι μου την σπαει?οτι ναι μεν πανε με μ@Λ@κες(πες οτι ετυχε),μετα ομως το ξερουν οτι αυτος ειναι μ@λ@κ@ς&παρολα αυτα συνεχιζουν&ειναι κολλημενες μαζι του!!!ντιπ νιονιο ρε παιδακι μου δεν υπαρχει???ελεος...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Ε καλά να πάθετε με αυτούς που πάτε και μπλέκετε :p Γενικά οι γυναίκες έχετε μια αδυναμία στους μαλ*κες :p Και μη μου πεις όχι, συνέχεια γίνεται αυτό. Μαζόχες γενιέστε. Την πατάτε και μετά έρχεστε και κλαίγεστε λες κ σας φταίνε άλλοι.

 

εμενα ξερεις τι μου την σπαει?οτι ναι μεν πανε με μ@Λ@κες(πες οτι ετυχε),μετα ομως το ξερουν οτι αυτος ειναι μ@λ@κ@ς&παρολα αυτα συνεχιζουν&ειναι κολλημενες μαζι του!!!ντιπ νιονιο ρε παιδακι μου δεν υπαρχει???ελεος...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

O megalos m erwtas p xw kollhsei trela edw k mhnes.. m kane to e3hs.. ta ftia3e mazi m oso ta xe me tn prwhn t faswnontan me mia h opoia meta apo mena egine kopela t... elege psemata gia mena stus filus m k twra 8elei na maste 3ana mazi... me liga logia... YPOKRISIA, PSEMA, AXARISTIA -gt egw edwsa ta panta- k polla alla... pf antres...... :cry:
αποριες:

εσυ ηξερες οτι τα φτιαξατε ενω ηταν με αλλη;

τι ψεματα ελεγε στους φιλους του;

τωρα ειναι μονος του;

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
χτες ειχε παρτυ το σχολειο μου. κ εκει που καθομουν στον παγκο με τους φιλους μου κ θαυμαζαμε το γυναικειο πληθυσμο ειδα ενα κοριτσι που με κοιταζε. κοιταζομασταν για ενα 10 λεπτο περιπου κ εκει που πηρα αποφαση να παω να της μιλησω βγαζει καπνο και χαρτακια κ αρχισε να στριβει τσιγαρο! δεν μπορω να σας περιγραψω πως ενοιωσα! πληρης αηδια!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χτες ειχε παρτυ το σχολειο μου. κ εκει που καθομουν στον παγκο με τους φιλους μου κ θαυμαζαμε το γυναικειο πληθυσμο ειδα ενα κοριτσι που με κοιταζε. κοιταζομασταν για ενα 10 λεπτο περιπου κ εκει που πηρα αποφαση να παω να της μιλησω βγαζει καπνο και χαρτακια κ αρχισε να στριβει τσιγαρο! δεν μπορω να σας περιγραψω πως ενοιωσα! πληρης αηδια!

 

πράγματι είναι χάλια και η πλάκα είναι ότι νομίζουν ότι κάτι κάνουν!!!:(

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

πράγματι είναι χάλια και η πλάκα είναι ότι νομίζουν ότι κάτι κάνουν!!!:(

 

δεν με πειραξε τοσο που καπνιζε. με απωθησε φοβερα ομως που καπνιζε στριφτο.:blink:. εβγαλε στο ακυρο τα χαρτακια κ αρχισε να στριβει!:X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το στριψιμο του τσιγαρου απαιτει μια διαδικασια η οποια σε κανει να ξεχωριζεις απο το αλλους καπνιστες οι οποιοι απλα βαζουν το τσιγαρο στο στομα κ το αναβουν. κ αυτο με εκνευρισε! ειπα απο μεσα μου: εισαι που εισαι σκ@τα με το τσιγαρο!θες κ στριφτο μωρη!:mad:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απεχθείς αντρικές συνήθειες:

1. να περπατούν και να "τακτοποιούν" το "κάτω" σύστημα.

2. να περπατούν και να φτύνουν.

 

απεχθείς γυναικείες συνήθειες:

1. το βρύσιμο σαν νταλικέρηδες,

2. να περπατούν και να καπνίζουν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απεχθείς αντρικές συνήθειες:

1. να περπατούν και να "τακτοποιούν" το "κάτω" σύστημα.

2. να περπατούν και να φτύνουν.

 

Το 1. υπαρχει, αναλογως...

Π.χ. σε αλλους δεν υπαρχει και σε αλλους (περιπτωση καθηγητη) υπαρχει και με το παραπανω και μαλιστα μπροστα σε κοσμο (να πεις οτι προσεχουν λιγο) ...

Link to comment
Share on other sites

2. να περπατούν και να καπνίζουν

 

ενω αν δεν περπατουν δεν υπαρχει προβλημα :)

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

Απεχθείς αντρικές συνήθειες:

1. να περπατούν και να "τακτοποιούν" το "κάτω" σύστημα.

2. να περπατούν και να φτύνουν.

 

απεχθείς γυναικείες συνήθειες:

1. το βρύσιμο σαν νταλικέρηδες,

2. να περπατούν και να καπνίζουν

1. οφείλεται αρκετές φορές στο ότι κάποιοι φορούν μοπεράκια και δεν εφαρμόζει καλά στην θήκη.

2. έχεις δίκιο

3. έχεις δίκιο

4. αν είναι καθιστές δεν σε ενοχλέι, έτσι;

Link to comment
Share on other sites

1. οφείλεται αρκετές φορές στο ότι κάποιοι φορούν μοπεράκια και δεν εφαρμόζει καλά στην θήκη.

2. έχεις δίκιο

3. έχεις δίκιο

4. αν είναι καθιστές δεν σε ενοχλέι, έτσι;

 

με ενοχλεί γιατί δεν καπνίζω αλλά και στο δρόμο...τόσο πολύ πια???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

[/b]

 

με ενοχλεί γιατί δεν καπνίζω αλλά και στο δρόμο...τόσο πολύ πια???

 

η αληθεια ειναι οτι αυτο και μενα μου φαινεται γυφτια... καντε λιγο υπομονη!!! σε ανδρες και γυναικες με ενοχλει...

οπως και να οδηγουν μεσα στο αυτοκινητο και ο οδηγος και οι υπολοιποι! ημαρτον ρε παιδια... ;);)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

κατι που απεχθανομαι γενικα και στα δυο φυλα ειναι τα ψεματα και η υποκρισια!

 

ειναι κατι που οταν μπαινει σε μια σχεση φιλικη/ερωτικη θα τελειωσει με σιγουριά καποια στιγμη με ασχημο τροπο και θα πληγωθουν και οι δυο..

ειναι στην ανθρωπινη φυση βεβαια να λεμε ψεματα αλλα προσωπικα σε θεματα σοβαρων σχεσεων προσπαθω να ειμαι παντα ειλικρινης και το καταφερνω ως επι το πλειστον!

Link to comment
Share on other sites

αχ να σας πω αυτο που με εκνευρισε πριν μιση ωρα..

που ολοι πια κανουν τους γιατρους.

πιο συγκεκριμενa:στον χωρο αναμονης πριν καμια ωριτσα ακουω δυο κυριες που περιμενουν.η μια ειναι το επομενο μου ραντεβου και η αλλη εχει ερθει νωριτερα απο την ωρα που της εχω πει.συζητουν λοιπον για το προβλημα της μιας(θελει απονευρωση) και ακουω την αλλη να της λεει "αααα να μην κανεις απονεθρωση.να πεις στην γιατρο πρωτα να σου κανει ενα σφραγισμα και μετα αν εχεις και παλι προβλημα,τοτε προχωρας στην απονευρωση"

 

και μετα ερχεται η αλλη μεσα και μου το προτεινει σαν λυση.να της εξηγεις εσυ πως αν δεν γινει τωρα η απονευρωση,παει το δοντακι χαθηκε,και παει για γεφυρουλα,και αυτη να επιμενει!!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αχ να σας πω αυτο που με εκνευρισε πριν μιση ωρα..

που ολοι πια κανουν τους γιατρους.

πιο συγκεκριμενa:στον χωρο αναμονης πριν καμια ωριτσα ακουω δυο κυριες που περιμενουν.η μια ειναι το επομενο μου ραντεβου και η αλλη εχει ερθει νωριτερα απο την ωρα που της εχω πει.συζητουν λοιπον για το προβλημα της μιας(θελει απονευρωση) και ακουω την αλλη να της λεει "αααα να μην κανεις απονεθρωση.να πεις στην γιατρο πρωτα να σου κανει ενα σφραγισμα και μετα αν εχεις και παλι προβλημα,τοτε προχωρας στην απονευρωση"

 

και μετα ερχεται η αλλη μεσα και μου το προτεινει σαν λυση.να της εξηγεις εσυ πως αν δεν γινει τωρα η απονευρωση,παει το δοντακι χαθηκε,και παει για γεφυρουλα,και αυτη να επιμενει!!!

Να συμπληρώσω αυτό που λές και να πώ οτι δεν υπάρχει τίποτα πιο σπαστικό απο το να σου ζητάνε να κάνεις κάτι που οι ίδιοι δεν ξέρουν και είναι δουλειά σου και να σου λένε ΠΩΣ να το κάνεις... Και ακόμα πιο σπαστικό όταν επιμένουν κιόλας... Κάθε φορά όταν γίνεται αυτό μου ρχεται να τους πω Ε αφού το ξες τόσο καλά γιατί φώναξες εμένα; Κάντο μόνος σου!

 

Offtopic :whistle:

Link to comment
Share on other sites

1.να πει "εσυ ποσο εισαι??" και να ξεφουρνισει μια ηλικια αρκετα μεγαλυτερη απο την δικη σου

2.να παει να φωναξει τον σερβιτορο (υποτιθεται) και να πληρωσει κρυφα αυτος τον λογαριασμο

3.να φλερταρει με κυρια μεσα στο λεωφορειο.(εχε χαρη που ηταν σαν αυτες που σου αρεσουν.κοντουλα και αμακιγιαριστη)

 

 

 

και ναι,μπορειτε να κραξετε ολοι σας τον σουβλακι-3- γιατι αυτος τα εκανε αυτα εχθες το βραδυ!!

 

 

υγ.Πολυζωη,το 'πα και το κανα...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

1.να πει "εσυ ποσο εισαι??" και να ξεφουρνισει μια ηλικια αρκετα μεγαλυτερη απο την δικη σου

2.να παει να φωναξει τον σερβιτορο (υποτιθεται) και να πληρωσει κρυφα αυτος τον λογαριασμο

3.να φλερταρει με κυρια μεσα στο λεωφορειο.(εχε χαρη που ηταν σαν αυτες που σου αρεσουν.κοντουλα και αμακιγιαριστη)

 

 

 

και ναι,μπορειτε να κραξετε ολοι σας τον σουβλακι-3- γιατι αυτος τα εκανε αυτα εχθες το βραδυ!!

 

 

υγ.Πολυζωη,το 'πα και το κανα...

 

:lol::lol::lol::lol::lol: καποια εκανες εξαλλη σουβλακι!!!! :lol::lol:

το πρωτο ηταν το χειροτερο!!!! θα παθαινα σοκ και θα τον σφαλιαριζα στη θεση σου!!!

υ.γ: αληθεια κυκλοφορουν και αμακιγιαριστες στη θεσσαλονικη;;; απο ποτε;; να το δω και να μην το πιστεψω...

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Μια πετυχαμε σε ολη την πολη και ο σουβλακις ετρεξε να την καπαρωσει...το τι λεγανε δεν λεγεται..μεχρι και για μια γειτονισσα της πιασανε την κουβεντα η οποια γειτονισσα,ηταν χοντρη και αδυνατισε.

το τι ειπε μαλιστα αυτη με το που κατεβηκε ο σουβλακις δεν λεγεται!!(αλλα δεν μπορω να τα γραψω εδω γτ θα με βρισει ο σουβλακις μετα):p

 

υγ.που να το σφαλιαρισω το παιδι καλε...ασε που φορουσε και μπλουζα αλα σουπερμαν (βλεπε superworm χαχαχα)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μια πετυχαμε σε ολη την πολη και ο σουβλακις ετρεξε να την καπαρωσει...το τι λεγανε δεν λεγεται..μεχρι και για μια γειτονισσα της πιασανε την κουβεντα η οποια γειτονισσα,ηταν χοντρη και αδυνατισε.

το τι ειπε μαλιστα αυτη με το που κατεβηκε ο σουβλακις δεν λεγεται!!(αλλα δεν μπορω να τα γραψω εδω γτ θα με βρισει ο σουβλακις μετα):p

 

υγ.που να το σφαλιαρισω το παιδι καλε...ασε που φορουσε και μπλουζα αλα σουπερμαν (βλεπε superworm χαχαχα)

 

ωραια πραγματα!!! :D:D:D:rolleyes::rolleyes:

 

αυτη τη μια να την φυλαξουμε ως κορη οφθαλμου... σπανιο φαινομενο!

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Freak, σε ευχαριστώ πολύ που δεν άνοιξες καινούριο topic όπως υποσχέθηκες. Αλλά δυστυχώς ήρθες 2η, έτυχε να είναι ένας γνωστός στο λεωφορείο και με έθαψε στον αρειανό περίγυρο....
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...