Jump to content

Blackview Breeze


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρεις μήπως αν είναι 8 η πίσω και στο banggood γιατι απο εκεί θα ήθελα να το παραγγείλω (Lolipop έχει το δικό σας ?) ? Το GPS κλειδώνει γρήγορα ? βρίσκει ακριβώς που είσαι στην διαδρομή πχ. αν είσαι στον Κηφισό παίζει να σε βγάζει οτι είσαι στον παράδρομο ?

Ευχαριστώ πολύ !!!

 

http://www.coolicool.com/blackview-breeze-mtk6582w-13ghz-quad-core-45-inch-fwvga-screen-android-50-3g-smartphone-g-39586?currency=USD

εδω ειναι φθηνοτερο με 8 μπ καμερα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 519
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστώ αλλά είχα κάποιους πόντους που έληγαν στο banggood και το παράγγειλα απο εκεί !

Θα δείξει τι διαφορές μπορεί να υπάρχουν :)

Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

παιδια μερικες ερωτησεις:

1. η rom ειναι ενοποιημενη?

2. εχει notification led? αν ναι, τι χρωματα?

3. οθονη ποσων σημειων ειναι?

4. εχει tap-to-wake?

5. εκανε κανενα update over-the-air?

6. εγινε root σε lollipop?

7. βρεθηκε συμβατη θηκη πλατης?

(μηπως ταιριαζει κανενος αλλου)

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

εγω για θηκη θα προτεινα αυτην:http://www.ebay.com/itm/Stylish-PU-Leather-Pouch-Case-Sleeve-with-Pull-Tab-for-BlackView-Phones-/181675374157?pt=LH_DefaultDomain_3&var=&hash=item2a4cb2364d απλα ειναι λιγο ακριβη....αλλιως πηγαινετε εδω μετα:http://www.ebay.com/itm/PU-Leather-bag-case-PULL-UP-TAB-Cord-Pouch-Cell-Phone-Accessory-For-Asus-/141642127275?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item20fa8757ab που ειναι για asus zenfone 5ιντσο και θα χωραει μια χαρα....γιατι εδω που τα λεμε η δικια του βγαινει σχεδον 10 ευρω...οποτε και η δευτερη που ειναι για asus 5ιντσο με 2.50 ευρω σχεδον μια χαρα του καθεται για μιση ιντσα ισα ισα θα ειναι οτι πρεπει στο υψος.. Edited by olympiakos
Link to comment
Share on other sites

Η θήκη μοιάζει ή δεν μοιάζει να είναι εντάξει? Γιατί και εμένα το breeze μου φαίνεται είναι μέσα οπότε γιατί να μην είναι εντάξει? Αν και με τους κινέζους δεν μπορείς ποτέ να είσαι σίγουρος.

Το δεν καταλαθος! :p

Link to comment
Share on other sites

παιδια μερικες ερωτησεις:

1. η rom ειναι ενοποιημενη?

2. εχει notification led? αν ναι, τι χρωματα?

3. οθονη ποσων σημειων ειναι?

4. εχει tap-to-wake?

5. εκανε κανενα update over-the-air?

6. εγινε root σε lollipop?

7. βρεθηκε συμβατη θηκη πλατης?

(μηπως ταιριαζει κανενος αλλου)

 

1) ?

2) οχι

3) 2

4) εχει αλλα δεν λειτουργει σωστα

5) θα δουμε στο μελλον , με android 5 ερχεται η συσκευη

6) οχι

7) οχι

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Ή Ρομ είναι ενοποιημένη,δινει περίπου 5.2 gb.

Σε μένα το tap to wake δουλεύει καλα παντως!

Έχει επάνω την τελευταία αναβάθμιση 6/5/15.

Link to comment
Share on other sites

Το GPS test κλείδωσε 8 απ τους 12 δορυφόρους χωρίς data και Wi-Fi με ακρίβεια 4 μετρα στο μπαλκόνι!

Όσο για το tap to wake ίσως και να έχετε δίκιο γιατί καμία φορά δεν πιανει,ίσως να φταίνε και ή ζελατινες όμως(δεν την έβγαλα ακόμα ναι μη βαρατε)!

Link to comment
Share on other sites

Το GPS test κλείδωσε 8 απ τους 12 δορυφόρους χωρίς data και Wi-Fi με ακρίβεια 4 μετρα στο μπαλκόνι!

Όσο για το tap to wake ίσως και να έχετε δίκιο γιατί καμία φορά δεν πιανει,ίσως να φταίνε και ή ζελατινες όμως(δεν την έβγαλα ακόμα ναι μη βαρατε)!

 

Ακριβως οπως τα λεει ο φιλος ειναι. Το gps του με εχει εντυπωσιασει !

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

το κινητο για λεφτα εως 60 ευρω ειναι πολυ καλο, μπορειτε ανετα να πλοηγηθειτε στο ιντερνετ , gps και γενικα ειναι ιδανικο για οποιον θελει να το δωσει σε καποια κοπελα η νεαρο για μια 1η επαφη με smartphone , απο το να αγορασετε δηλαδη ενα οποιοδηποτε αλλο κινητο στην ελληνικη αγορα με αυτα τα λεφτα καλυτερα να παρετε το blackview,

 

αυτο που πηρα εγω το εχω δωσει σε κοπελα που πριν ειχε ενα galaxy δεν θυμαμαι πιο αλλα το ειχε παρει 70ευρω ...

 

η μερα με τη νυχτα ... απλα.

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

το κινητο για λεφτα εως 60 ευρω ειναι πολυ καλο, μπορειτε ανετα να πλοηγηθειτε στο ιντερνετ , gps και γενικα ειναι ιδανικο για οποιον θελει να το δωσει σε καποια κοπελα η νεαρο για μια 1η επαφη με smartphone , απο το να αγορασετε δηλαδη ενα οποιοδηποτε αλλο κινητο στην ελληνικη αγορα με αυτα τα λεφτα καλυτερα να παρετε το blackview,

 

αυτο που πηρα εγω το εχω δωσει σε κοπελα που πριν ειχε ενα galaxy δεν θυμαμαι πιο αλλα το ειχε παρει 70ευρω ...

 

η μερα με τη νυχτα ... απλα.

 

Τα φτηνά samsung είναι σαν μπιχλιμπίδια!!! Απορώ πώς τα αγοράζει ο κόσμος. Τελείως φτηνιάρικα υλικά!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Από το menu key δεν μου δουλεύει το wallpapers, βγάζει μήνυμα (there is no enough memory to set wallparer).

Το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος;

Και δεν μπορώ να βρω πώς αλλάζεις wallpaper στη lockscreen.

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Από το menu key δεν μου δουλεύει το wallpapers, βγάζει μήνυμα (there is no enough memory to set wallparer).

Το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος;

Και δεν μπορώ να βρω πώς αλλάζεις wallpaper στη lockscreen.

Και εγώ το ίδιο έρορ έχω. Και επίσης δεν μπόρεσα ούτε εγώ να αλλάξω φόντο στην λοκ σκριν και φόντο έχω αλλάξει στην αρχική από το quick pic που χρησιμοποιώ σαν βασική συλλογή! Για να δούμε μήπως μας πει κάποιος άλλος κάτι..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στην αρχη δουλευε και αλλαζες κανονικα ταπετσαρια.Τωρα εχετε δικιο το βγαζει και εμενα

Ετσι ακριβώς. Αν το κάνεις επαναφορά, θα δουλέψει πάλι για λίγο.

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Έφαγα ώρες στο google και αυτά που βρήκα για το φόντο στην lockscreen θέλουν root. Δεν είχα ιδέα ότι στην lollipop έχει αφαιρεθεί η επιλογή να αλλάζεις φόντο στην lockscreen! Όσο για το φόντο στην αρχική οθόνη εγώ μπορώ και αλλάζω κανονικά μέσα από quick pic και χρησιμοποιώ Nova launcher 4.0.1 έκδοση.
Link to comment
Share on other sites

από θέμα μπαταρίας πόσο είναι η διάρκεια της;

Με μια φόρτιση με πήγε γύρο στις 35ωρες με ανοιχτό wifi συνέχεια και 3ω οθόνη και 2.5ω κλήσεις. Πολύ καλά τα πήγε για εμένα που φόρτιζα δυο φορές την μέρα τις περισσότερες φορές!

Link to comment
Share on other sites

Βαρεθηκα να το λεω το τηλεφωνο για τα λεφτα του ειναι κορυφη ειδικα οσοι το πηραμε στο 50

Το κινητό για την τιμή του είναι δώρο!! Μόνο ένα root μου λείπει τώρα για να βάλω xposed και τα modules που θέλω!

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό για την τιμή του είναι δώρο!! Μόνο ένα root μου λείπει τώρα για να βάλω xposed και τα modules που θέλω!

Σωστος ο Γιαννης

Εχω Breeze και ειμαι σουπερ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...