Jump to content

Κινητό σαμςουνγκ μέχρι 350€και λιγο σαρ


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας. Επειδη δεν ξερω τιποτα απο κινητα( ειμαι μαθητής 1ης γυμνασίου), απευθύνομαι σε εσάς να με καθοδηγήσετε. Πήραμε βαθμούς και οι γονείς μου θα μου πάρουν κινητό επειδη το παλιό μου samsung galaxy s mini ειναι στα τελευταία του. Θελω σαμσουνγκ επειδη εχει πολυ καλη ποιότητα. Απο σκρουτζομαγαζο θα το παρω. Α ναι μέχρι 350€.Τελευταιο και σημαντικότερο δεν θελω να εχει πολυ sar. Κάπου μέχρι 0,30 το πολυ. Εχω κοιτάξει λιγο και ειμαι ανάμεσα σε:S4 i9506, s4 i9515 kai a5. Αμα εχετε καποιο αλλο σαμσουνγκ να μου προτείνετε συμβατό στις απαιτήσεις μου θα το εκτιμούσα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 50
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

s4 i9515 < S4 i9506 < a5 design και λιγοτερο φορτωμενο. Θα σου προτεινα Note 3 στα public εχει 350 αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα σε βολεψει στο μεγεθος. Αλλιως κοιτα και το alpha πολυ ανωτερο απο το α5
Link to comment
Share on other sites

ή note 3 ή alpha.

 

 

επισης, εχεις σκεφτει την αγορα της Κινας? Με μια γρηγορη ματια στο φορουμ θα καταλαβεις οτι ειναι πολυ δημοφιλεις οι συσκευες της κινας.

Με 350 ευρω αγοραζεις ευκολα το πανεμορφο και πανισχυρο Meizu mx4.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

ή note 3 ή alpha.

 

 

επισης, εχεις σκεφτει την αγορα της Κινας? Με μια γρηγορη ματια στο φορουμ θα καταλαβεις οτι ειναι πολυ δημοφιλεις οι συσκευες της κινας.

Με 350 ευρω αγοραζεις ευκολα το πανεμορφο και πανισχυρο Meizu mx4.

 

Κίνα δεν θέλουν οι γονείς μου λόγω εγγύησης για το αμα πάθει κατι εγω δεν εχω καποιο θέμα αρκει να μην εχει σαρ

 

----- προσθήκη μηνύματος 65 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

galaxy alpha

 

Ποσο σαρ εχει? και πόση μνήμη? νομιζω δεν ειναι επεκτασημη

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

s4 i9515 < S4 i9506 < a5 design και λιγοτερο φορτωμενο. Θα σου προτεινα Note 3 στα public εχει 350 αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα σε βολεψει στο μεγεθος. Αλλιως κοιτα και το alpha πολυ ανωτερο απο το α5

 

ΝOTE 3 πέφτει λιγο μεγαλο

Link to comment
Share on other sites

Στο σκρουτζ το s5 ειναι στα 350 (αντε οκ, 352.80) http://www.skroutz.gr/s/4503613/Samsung-Galaxy-S5-16GB.html Θα βγει κανενα δεκαρικο παραπανω απο τα 350 αλλά νομιζω αξιζει συγκριτικα με s4.
Link to comment
Share on other sites

Κίνα δεν θέλουν οι γονείς μου λόγω εγγύησης για το αμα πάθει κατι εγω δεν εχω καποιο θέμα αρκει να μην εχει σαρ

 

----- προσθήκη μηνύματος 65 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ποσο σαρ εχει? και πόση μνήμη? νομιζω δεν ειναι επεκτασημη

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

ΝOTE 3 πέφτει λιγο μεγαλο

 

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_alpha-6573.php

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αφού θες Samsung στα 350 ευρώ μονόδρομος είναι το galaxy S5.....τώρα αν δεν σου αρέσει το design του πάρε το galaxy alpha που είναι πιο όμορφο
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αφού θες Samsung στα 350 ευρώ μονόδρομος είναι το galaxy S5.....τώρα αν δεν σου αρέσει το design του πάρε το galaxy alpha που είναι πιο όμορφο

 

Αντιθετος, 3 ειναι οι δρομοι αναλογα τις ιντσες που θελει, αλλα ναι, και οι τρεις ειναι μονοδρομοι, μικρο ->Alpha (και εγω αυτο θα πρότεινα σα καλύτερη επιλογή) ,μεσαιο S5 (η χειρότερη επιλογή κατ-εμε απο τις τρεις) και μεγαλο το νοτελι (αξιοπρεπεστατο)

Link to comment
Share on other sites

Το noteli θα το πρότεινα αμέσως αλλά ξεφεύγει σε τιμή έχει πάει στα 450 ευρώ. Το S5 είναι καλύτερο απ το alpha και μεγαλύτερη οθόνη έχει και καλύτερη μπαταρία έχει και επέκταση μνήμης παίρνει και αλλάζεις μπαταρία και έχει και full hd οθόνη, απλά είναι πιο άσχημο απ το alpha αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε και όλα. Εκτός αν ο φίλος μπορεί να δώσει 400 ευρώ να πάρει το htc m8 Edited by elessar86
Link to comment
Share on other sites

Lg g2,Lg g3.Xperia z2,z1 compact αμα θες μικρο τηλεφωνο με μεγαλες επιδοσεις.Το meizu mx4 ερχεται απο τον γερμανο-cosmote στα 359€.Μιλαμε για ενα πολυ καλο τηλεφωνο,εχει ελληνικα και παιρνει συχνα updates η rom(Flyme OS το οποιο βασιζεται πανω στο Android).Ψαξε το λιγο ;) Επισης s5 και galaxy alpha ειναι πολυ καλα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αφού θες Samsung στα 350 ευρώ μονόδρομος είναι το galaxy S5.....τώρα αν δεν σου αρέσει το design του πάρε το galaxy alpha που είναι πιο όμορφο

 

Το σ5 Εχει πολυ σαρ

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου 0.30 δεν θα βρεις σχεδόν κανένα κινητό...ένα sar 0.40-0.50 δεν θεωρείται πολύ μια χαρά είναι. και το s4 0.39 έχει. Πάρε το A5 απλά δεν είναι και το καλό όσο το s5 Edited by elessar86
Link to comment
Share on other sites

S4 mini,s5 mini δες.Μην εχεις κολλημα με το sar ;) Μεχρι 0,5 καλα ειναι.Το wi-fi εχει περισσοτερη ακτινοβολια.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Galaxy alpha εξαιρετική πρόταση και πιο όμορφη ντινεζατο και premium αίσθηση από το άχαρο s5.

Το έχει και ο Γερμανός στα 329 ευρώ.

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=68810&selectedCategoryId=93

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Samsung galaxy s5 είναι αδιάβροχο + μια καταπληκτική οθόνη + camera κλπ και υπάρχει external battery original με 3500mah αν θες περισσότερη αυτονομία.
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Για δυνατό,.ομορφο και με χαμηλό sar κινητό μονόδρομος το S4 black edition i9506 :)(Snapdragon 800)
Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μετα απο λιγο πρήξιμο κατάφερα και έπεισα τους γονείς μου να παρω το σ5 σε μαυρο. Υπάρχουν θήκες να παρω ή οχι?(δεν μ αρεσει η αίσθηση του πισω μέρους αλλα σε μέγεθος οτι πρεπει)
Link to comment
Share on other sites

Ψαξε για καποια θηκη που να καλυπτει το πισω μερος,βγαινει γυρω στα 10-15 ευρω.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...