Jump to content

ZTE Nubia Z9 Max


Smartdigi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

demakhs ακομα και εσυ? Σκληροί στις διαπραγματευσεις οι ατιμοι! Χαχαχα δεν εχει έκπτωση λεει μονο για το z9 ισχυει και μου το ανεβασαν max 35$! :-P! Ειμαι γισ το +30$ και Meizu! Παω να το δω Public απο κοντα και να αποφασισω τελικα! Τι αλλες επιλογες έχουμε σε dual sim και μεχρι 280$ το πολυ?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 188
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στα λεγα, τα πέρασα και γω, ήμουν σίγουρος για την κατάληξη!

Αφού έχω αλλάξει γνώμη 33 φορές, αφού φοβηθηκα λίγο για το "Κορεατικό" LG G4 από διάφορα που διάβασα, αφού έχει τα samsung (ελπίζω γνήσια κ όχι κλωνους :worry:) σε μισή τιμή, αφού ο Χρήστος λέει προχώρα (αυτο σηκώνει έρευνα :!:), τι να κάνω υπεκυψα.

Ο μόνος μου ενδοιασμος είναι ποσο καλύτερο είναι το galaxy note 4 από το s5 (το οποίο ομως μ αρέσει λόγω μικρων διαστάσεων), αλλά κ το s6 το οποίο είναι πιο ακριβό.

 

Τώρα για τις απαιτήσεις σου,

https://www.fastcardtech.com/Letv-Le-1-Pro-X800-Android-Phone.html

https://www.fastcardtech.com/Asus-ZenFone-2-ZE551ML-Android-Phone.html

Και φυσικά το zte z9 max με τον snapdragon 810 στα

US$ 159.99! ! ! Χα χα χα χα χα χα χα χα

https://www.fastcardtech.com/ZTE-Nubia-Z9-Max-Android-Phone.html

 

Ή θα μας τρελανουν ή θα τους τρελανουμε!

Τους εστειλα στο καπάκι μήνυμα, αφού ανέβασαν τέτοια τιμή στο site, το εξής:

"Send me

https://www.fastcardtech.com/goods.php?id=14445

Snapdragon 810,

2GB/16GB,

WHITE COLOUR,

EU ADAPTOR,

ADD GOOGLE PLAY STORE,

TEMPERED GLASS FILM 2,

Dual USB Port Car charger

For $210.48...almost same with my money you keep for some days from now.

Please send order fast because big delay with this mess..."

:lol: :rotfl: :lol:

Edited by demakhs
Link to comment
Share on other sites

Καλά ανέβασαν τέτοιο Λίνκολν για το nubia? 159$?

Η ήπιαν τίποτε Ελληνικά τσιπουρα:lol: η πήραν ληγμένα ναρκωτικά. ...:O

Θα παραγγείλω ενα:p

Ρέθυμνο εσύ θα μας τρελάνεις και δεν γλυτώνουν με τίποτα μέχρι να πάρεις ένα τηλέφωνο. ..

Έχω ενα bosh μικρών διαστασεων___τούβλο εν όψη __

ΝΑ ΣΤΟ ΣΤΕΊΛΩ? :lol::lol::lol:

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου...τέτοιο Λίνκολν ανέβασαν οι αθεοφοβοι!

 

Παράγγειλε ένα Ρέθυμνο άμεσα γιατί μπορεί να σου στείλουν κανα Ηρακλειο και μετά θα τρέχεις και δε θα φτάνεις!

 

Bosch? Τι κανεις συλλογή και από ψυγεία?

 

Άντε ρε διόρθωσε τον κορεκτορα γιατί θα σε βγάλω στο νετ και θα γελανε και οι πέτρες.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edited by demakhs
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις χαρά στο κουράγιο σας που ασχολείστε ακόμη..:lol: demakhs ζήτα full refund,πάρε ένα doogee :lol: του 100αρικου και τα ρέστα φάτα σε σουβλάκια :lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα ενταξει το τερματισανε οι τυπάδες!!:lol::lol: Λοιπον demakhs ξανα αλλαξα αποψη!χαχαχα πηγα Public ειδα απο κοντα το MX5 και δοξα τω Θεο που δεν εκανα το deal να το παρω!Δε μου άρεσε σε κατι περισσοτερο απο το Z9!Tα είχα διπλα δίπλα και για τα γουστα μου τουλαχιστον υπερειχε σε όλα σχεδον το ZTE!Oθόνη κάμερα τα παντα!Και ξεκαθαρα σε εμφανιση !Οποτε στο δια ταυτα ζητάω απτους τρελους 50$ + 35$ το compensation και μου στελνουν το μικρο και το δίνω στο κολλητο μου!αχαχαχα αλλιως claim sto paypal kai dispute και να τελειώνουμε!Τριπλη τους παιζεις αυτους και το χεις χαμενο το στοιχημα!:lol::wacko:
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη πατριώτες, αλλά δεν καταλάβατε καλά...

Ας το κανω λοιπόν πιο λιανά μπας και ξεκολήσσετε! :tease:

 

Το zte nubia z9 max με τον MSM8994, ήτοι snapdragon 810, στην έκδοση 16/2 GB, κοστίζει πλέον στο fastcardtech (αχ ρε Βασίλη που μας έχεις μπλέξει :fool:), κρατηθείτε..........US$ 159.99.

*Σημείωση: αν επιλεγεί η έκδοση 16/3 GB η τιμή ανεβαίνει κατά 140 $, δηλαδή πλησιάζει την τιμή που έχει το ακριβό μοντέλο με τον snapdragon 810.....:secret:

 

Αφήστε λοιπόν τα 50 και τα 35 και τα refund και ζητήστε τους να σας το στείλουν και να σας χρωστάνε κιόλας!

 

Και αν, λέω μια στο εκατομμύριο γιατί οι Κινέζοι αυτά δεν τα κάνουν :!:, είναι η έκδοση με τον 615, λαχειάκι είναι και πάλι σε αυτή την τιμή!

 

Τι καλά που περνάμε με τα Κινεζάκια....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη πατριώτες, αλλά δεν καταλάβατε καλά...

Ας το κανω λοιπόν πιο λιανά μπας και ξεκολήσσετε! :tease:

 

Το zte nubia z9 max με τον MSM8994, ήτοι snapdragon 810, στην έκδοση 16/2 GB, κοστίζει πλέον στο fastcardtech (αχ ρε Βασίλη που μας έχεις μπλέξει :fool:), κρατηθείτε..........US$ 159.99.

*Σημείωση: αν επιλεγεί η έκδοση 16/3 GB η τιμή ανεβαίνει κατά 140 $, δηλαδή πλησιάζει την τιμή που έχει το ακριβό μοντέλο με τον snapdragon 810.....:secret:

 

Αφήστε λοιπόν τα 50 και τα 35 και τα refund και ζητήστε τους να σας το στείλουν και να σας χρωστάνε κιόλας!

 

Και αν, λέω μια στο εκατομμύριο γιατί οι Κινέζοι αυτά δεν τα κάνουν :!:, είναι η έκδοση με τον 615, λαχειάκι είναι και πάλι σε αυτή την τιμή!

 

Τι καλά που περνάμε με τα Κινεζάκια....:lol:

μα δεν υπάρχει συνδυασμός 810 και 2 γίγα ραμ

Link to comment
Share on other sites

α να γεια σου....:lol:

αντί λοιπόν να πάρουμε την έκδοση με τον snapdragon 615 με 209 που το είχαν μέχρι τώρα, θα την πάρουμε με 159.99$!

Τι λέμε τόση ώρα? :p

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως τους έστειλα τις φωτο με τα καμωματα τους που δειχνει τις τιμες και τους εδωσα 2 επιλογες πριν παω προς Paypal μερια!χαχαχαχα :lol: Η μου δίνετε 50$ η διαφορα τιμης συν 35$ το compensation δλδ 85$ και το μικρο μοντελο η μου στελνετε το μεγαλο!Αλλιως claim στο paypal και να τελειώνουμε!χαχαχα στανταρ θα απαντησουν αυριο δινουμε 35$ compensation!xaxaxaxa δε το συζητω οτι ειναι λαχειο η τιμη και στα 209,99$!'Οπως σου ειπα πηγα και τα βαλα διπλα διπλα με το Meizu και για μενα κερδισε στα περισσοτερα το zte!Αντε αυριο να δουμε τι επεισοδιο θα μας παιξουν οι κινεζοι!χαχαχαχα

Στα δικά μας τωρα αφου αποφασισαμε να το κρατησουμε :p!Βασίλη στην miui v7 που έβαλες δουλευουν κανονικα οι ειδοποιησεις??Στις πετάει στην οθονη κλειδώματος και δουλευει κανονικα το notification led?Τα θέματα που έχει η miui (επειδη τη δουλεψα λιγακι στο redmi note 2 απο ενα φιλο) δουλευουν κανονικα και στη ρομ που περασες εσυ?Κατεβαζεις οτι θέμα θέλεις?Και κατι τελευταιο...Οι επιλογες της καμερας που εχει στην αριστερη οθονη το κινητο είναι διαθέσιμες και στην miui rom η έχει αλλες επιλογες?

 

Ρε σεις οντως εκει που το εχει 159,99 αν επιλεξεις το μεγαλο παει στα 299 αλλα εχουν βγαλει και αλλο με τα 3Gb στα 209,99$

https://www.fastcardtech.com/ZTE-Nubia-Z9-Max-Dual-4G.html

Τρελααααα!!!!!

Edited by giankis
Link to comment
Share on other sites

giankis

ναι σε ολα οσο την δουλεψα οδον αφορα notifications-lock screen-themes δεν προσεξα το notification led:rolleyes:

για την καμερα εχει και τις 2, δλδ μια με μενου miui και αλλη μια stock:)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

giankis

ναι σε ολα οσο την δουλεψα οδον αφορα notifications-lock screen-themes δεν προσεξα το notification led:rolleyes:

για την καμερα εχει και τις 2, δλδ μια με μενου miui και αλλη μια stock:)

 

Το notification ειναι το στρογγυλακι κατω!Λοιπον κάνω τη διαδικασια που ειπες και βάζω αυτη με τα 520 Mb ετσι?Βασικα πες μου ποια ημερομηνια εχει η σωστη!Γιατι εχει αρκετες miui v7 στο λινκ που εστειλες τις προαλλες! :) Εβαλε μια και σημερα καποιος βλεπω!

Edited by giankis
Link to comment
Share on other sites

Το notification ειναι το στρογγυλακι κατω!Λοιπον κάνω τη διαδικασια που ειπες και βάζω αυτη με τα 520 Mb ετσι?Βασικα πες μου ποια ημερομηνια εχει η σωστη!Γιατι εχει αρκετες miui v7 στο λινκ που εστειλες τις προαλλες! :) Εβαλε μια και σημερα καποιος βλεπω!

ξερω βρε ποιο ειναι το notification.Αυτην βαλε.http://www.romzj.com/rom/38182.htm

Απο root-twrp εισαι κομπλε? Μην ξεχασεις να κανεις ενα nandroid backup (οπως εισαι τωρα) σε περιπτωση που στραβωσει κατι.

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

ξερω βρε ποιο ειναι το notification.Αυτην βαλε.http://www.romzj.com/rom/38182.htm

Απο root-twrp εισαι κομπλε? Μην ξεχασεις να κανεις ενα nandroid backup (οπως εισαι τωρα) σε περιπτωση που στραβωσει κατι.

 

Δεν έχω κάνει τίποτα ακόμα γιατι δεν ηξερα αν θα το δώσω η θα το κρατήσω οπότε να το είχα στα Ελληνικα!Μόνο ρουτ έκανα κομπλε!nandroid backup πως κάνεις γιατι δεν εχει τυχει να κάνω και ποτε!Οκ διάβασα λιγακι καταλαβα τι παιζει και πως γινεται! Thanks βασιλη :)

Edited by giankis
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη με ενδιαφερει η συσκευη κι εμενα,3 πολυ γρηγορες ερωτησεις.

-εχει ραδιο η συσκευη?

-απο μπαταρια πως παμε?

-θα ανταποκρινεται σε 4G της Vodafone?

Oneplus One to rule them all!
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάνει τίποτα ακόμα γιατι δεν ηξερα αν θα το δώσω η θα το κρατήσω οπότε να το είχα στα Ελληνικα!Μόνο ρουτ έκανα κομπλε!nandroid backup πως κάνεις γιατι δεν εχει τυχει να κάνω και ποτε!

custom recovery η twrp recovery εψεις βαλει ποτε σε τηλεφωνο?

Αν οχι google search και δες και κανενα βιντεακι....αλλιως με παιρνεις τηλεφωνο:)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

custom recovery η twrp recovery εψεις βαλει ποτε σε τηλεφωνο?

Αν οχι google search και δες και κανενα βιντεακι....αλλιως με παιρνεις τηλεφωνο:)

 

χαχαχ δε σε πρόλαβα!Έχω κάνει ναι θα τα καταφέρω!Αλλιως σε παιρνω τηλεφωνο !:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ότι θένε γράφουνε.

Άλλα στον τίτλο, άλλα στη μέση και άλλα στο τέλος και ο άλλος λέει ότι έχει πάρει 20 συσκευές χωρίς κανένα πρόβλημα....:blink: :worry:

Άντε τώρα εγώ να ρίξω παραγγελία...σαμσουν θα παραγγείλου, ποιος ξέρ' τι θα μου ρθει!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχ δε σε πρόλαβα!Έχω κάνει ναι θα τα καταφέρω!Αλλιως σε παιρνω τηλεφωνο !:lol:

 

Και κάτι τελευταιο και βασικο που ξέχασα Βασιλη!Απο διαχειριση ραμ πως τα παει με την miui?Ποση καταναλωνει σε ηρεμία περιπου??

Link to comment
Share on other sites

Ότι θένε γράφουνε.

Άλλα στον τίτλο, άλλα στη μέση και άλλα στο τέλος και ο άλλος λέει ότι έχει πάρει 20 συσκευές χωρίς κανένα πρόβλημα....:blink: :worry:

Άντε τώρα εγώ να ρίξω παραγγελία...σαμσουν θα παραγγείλου, ποιος ξέρ' τι θα μου ρθει!

Να μαθεις γραμματα Γερο τωρα στα πισω πισω να διαβαζεις εις βαθος τα γραφομενα:lol:

Μην κοιτας ποτε επικεφαλιδα.....παντα αυτα που γραφονται κατω κατω μετα τις φωτογραφιες και μεσα σε παρενθεσεις η κοκκινα γραμματα ειναι παντα σωστα:)

Παρε ενα να τελειωνουμεεεεεεεεεε:X

Αμα δεν ειναι αυτα που γραφει στο πληρωνω εγω:!:

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη με ενδιαφερει η συσκευη κι εμενα,3 πολυ γρηγορες ερωτησεις.

-εχει ραδιο η συσκευη?

-απο μπαταρια πως παμε?

-θα ανταποκρινεται σε 4G της Vodafone?

 

Καλησπέρα,

-έχει ραδιο

-μπαταρία αρκετα καλή (wifi παει και 5+ ώρες οθόνη)

-λογικα θα παίζει στο 4G vodafone αν και δε το εχω δοκιμασει :)

Link to comment
Share on other sites

Να μαθεις γραμματα Γερο τωρα στα πισω πισω να διαβαζεις εις βαθος τα γραφομενα:lol:

Μην κοιτας ποτε επικεφαλιδα.....παντα αυτα που γραφονται κατω κατω μετα τις φωτογραφιες και μεσα σε παρενθεσεις η κοκκινα γραμματα ειναι παντα σωστα:)

Παρε ενα να τελειωνουμεεεεεεεεεε:X

Αμα δεν ειναι αυτα που γραφει στο πληρωνω εγω:!:

 

Αυτό έχω καταλάβει και εγώ.

Δεν μας είπες τις σκέψεις σου για τον 810 16/2GB (που είναι 3GB σύμφωνα με τα λεγόμενα σου :confused:) στα 159,99 USD....:!:

ή μας την είπες?:wacko:

ή το παρήγγειλες κιόλας???:blink: :lol:

Edited by demakhs
Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχω καταλάβει και εγώ.

Δεν μας είπες τις σκέψεις σου για τον 810 16/2GB (που είναι 3GB σύμφωνα με τα λεγόμενα σου :confused:) στα 159,99 USD....:!:

ή μας την είπες?:wacko:

ή το παρήγγειλες κιόλας???:blink: :lol:

ΕΕΕ παρε να εχεις που δεν με πιστευεις κιολας:mad:

23716203413_b46bf3c6fd_c.jpgScreenshot_2016-01-12-23-53-25.png by Vasileios Kallioras, on Flickr

24234781352_cf63dcf10e_c.jpgScreenshot_2016-01-12-23-52-00.png by Vasileios Kallioras, on Flickr

24047436030_ee6abedc76_c.jpgScreenshot_2016-01-12-23-52-14.png by Vasileios Kallioras, on Flickr

Εγω δεν τα εχω μετρησει....20 εχω πει μονο?:worry::kill::offtopic:

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε πιστεύω, θέμα περί τούτου δεν υπήρχε.... :p

Δεν μας είπες όμως τις σκέψεις σου για τον 810 16/2GB (που είναι 3GB σύμφωνα με τα λεγόμενα σου ) στα 159,99 USD....:!: :!:

Link to comment
Share on other sites

Σε πιστεύω, θέμα περί τούτου δεν υπήρχε.... :p

Δεν μας είπες όμως τις σκέψεις σου για τον 810 16/2GB (που είναι 3GB σύμφωνα με τα λεγόμενα σου ) στα 159,99 USD....:!: :!:

Καθυστερημενο Χριστουγεννιατικο δωρο για εμας του εδω offtopic ειναι, δεν το καταλαβες?

Δεν το πηρες ακομη?:)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Nubia Z9 Max

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...