Jump to content

onDSL by Otenet


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εγω πανω που εβριζα τον οτε σε καθε στιγμη μου μετετρεψε την 384 σε 768 δωρεαν και με βουλωσε!κατεβαζω με 80 περιπου και τρελαινομαι!βεβαια σαν οικιακος χρηστης θα προτιμουσα να ειχα 384 με 20 αντι για 41 ευρω το μηνα παρα 768 στην αρχικη τιμη των 41 ευρω τον μηνα!
Link to comment
Share on other sites

εγω πανω που εβριζα τον οτε σε καθε στιγμη μου μετετρεψε την 384 σε 768 δωρεαν και με βουλωσε!κατεβαζω με 80 περιπου και τρελαινομαι!βεβαια σαν οικιακος χρηστης θα προτιμουσα να ειχα 384 με 20 αντι για 41 ευρω το μηνα παρα 768 στην αρχικη τιμη των 41 ευρω τον μηνα!

 

Απο ότι κατάλαβα έχεις αορίστου απο OTE.

Μπορείς να μπείς στο 6μηνο conn-x και να πληρώνεις 22.50 για την 384 (άρα 768 λόγω 2πλασιασμού)

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Απο ότι κατάλαβα έχεις αορίστου απο OTE.

Μπορείς να μπείς στο 6μηνο conn-x και να πληρώνεις 22.50 για την 384 (άρα 768 λόγω 2πλασιασμού)

ελα ρε!! μολις πηρα το 134 και μου εκαναν αυτο που μου ειπες!τοσο καιρο πληρωνα σαν τον βλακα 41.40 το μηνα!τωρα μου ειπε οτι θα δινω οτε+οτενετ/μηνα 24 ευρω!ΤΗΑΝΚ YOU!!μου ειπε οτι δεσμευομαι για ενα εξαμηνο και μετα αν εχει βγει αλλη προσφορα πηδαω σε αυτην.βεβαια αν αυριο μειωσει ο οτε τις αοριστου απο 41,40 ευρω σε 5(λεω εγω!) εγω για 6 μηνες θα δινω 24 ευρω/μηνα,ετσι?
Link to comment
Share on other sites

Einai i pilotiki anavathmisi pou kanei o ote. Se poia perioxi eisai? ego eimai agia paraskevi kai eimai kathilomenos sta 384 akoma
μενω κεντρο ,πεδιον αρεως!τωρα που εβαλα την 6μηνη προσφορα της conn-x εχω 768 με 24 ευρω/μηνα!!!!
Link to comment
Share on other sites

αν αυριο μειωσει ο οτε τις αοριστου απο 41,40 ευρω σε 5(λεω εγω!) εγω για 6 μηνες θα δινω 24 ευρω/μηνα,ετσι?

 

H χρέωση για τους επόμενους 6 μήνες ο,τι και να γίνει με τις τιμές αορίστου θα είναι 22.50 € /μήνα.

 

glad i could help.:D

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αυτο το ειδατε? ondsl kit 1024 με 26 ευρω το μηνα.Και αν απο το Σεπτεμβριο γινει 2048 θα ειναι μια χαρα,ετσι δεν ειναι ή οχι?:rolleyes: http://corporate.otenet.gr/otenet/home/individuals/

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

1024 με 26 ευρο ειναι πολυ λιγα αλλα ζηταει 12μηνη δεσμεση.αυτο ειναι προσφορα τησ οτενετ μεχρι τησ 31/7 Το αλλο που σου διπλασιαζει την ταχυτητα ειναι του conn-x και το κανει πιλοτικα σε μερικεσ περιοχες της αττικης. ρωτησα σε καταστημα oteshop σημερα και τα εμαθα ολα.

και αν εχεις ηδη δωδεκαμηνη δεσμευση μπορεις να την αυξησεις για αλλους 12 μηνες.

Link to comment
Share on other sites

1024 με 26 ευρο ειναι πολυ λιγα αλλα ζηταει 12μηνη δεσμεση.αυτο ειναι προσφορα τησ οτενετ μεχρι τησ 31/7 Το αλλο που σου διπλασιαζει την ταχυτητα ειναι του conn-x και το κανει πιλοτικα σε μερικεσ περιοχες της αττικης. ρωτησα σε καταστημα oteshop σημερα και τα εμαθα ολα.

και αν εχεις ηδη δωδεκαμηνη δεσμευση μπορεις να την αυξησεις για αλλους 12 μηνες.

Η ταχύτητα θα αυξηθεί λόγω της αναβαθμισεις στα κέντρα του ΟΤΕ και αυτό δεν είναι προσφορά που έχει το conn-x ,αλλά ξεκίνησε πιλοτικά από το κέντρο της Αθήνας και σιγά-σιγά θα επεκταθεί παντου.

 

Ακου τα έμαθες όλα από κατάστημα , και τότε εμείς εδώ τι κάνουμε ;:cool:

Link to comment
Share on other sites

Η ταχύτητα θα αυξηθεί λόγω της αναβαθμισεις στα κέντρα του ΟΤΕ και αυτό δεν είναι προσφορά που έχει το conn-x ,αλλά ξεκίνησε πιλοτικά από το κέντρο της Αθήνας και σιγά-σιγά θα επεκταθεί παντου.

 

Ακου τα έμαθες όλα από κατάστημα , και τότε εμείς εδώ τι κάνουμε ;:cool:

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

paidia apo Septebri o ote epidi tha katargisi tis 384 sindeseis kai epidi tha ananeosi to diktio tou gia ton logo afto opios exei 384 sindesi,tha tou tin kanei o ote dorean se 512,afto mono

 

oxi opios exi 512 den tha tou tin kani 1024 oute to 384 tha ginei 764 opos egrapse kapios...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ήδη γραμμή από OTEnet και δεν μπορώ να πάρο με λένε το kit χωρίς να γίνει διακοπή τις ίδια υπάρχουσας γραμμής (από OTEnet) και ξανά ενεργοποίηση

 

Το κακό είναι ότι με λένε ότι νάνε, άλλοι από OTenet με λένε ότι γίνετε αυτό άλλοι όχι, τρέχα γύρευε

Link to comment
Share on other sites

paidia apo Septebri o ote epidi tha katargisi tis 384 sindeseis kai epidi tha ananeosi to diktio tou gia ton logo afto opios exei 384 sindesi,tha tou tin kanei o ote dorean se 512,afto mono

 

oxi opios exi 512 den tha tou tin kani 1024 oute to 384 tha ginei 764 opos egrapse kapios...

 

 

mallon de ta ksereis kala file...enimerosou

kapoioi exoun idi 768 pou menoun kentro athina.

 

384 ginontai 768

512 >> 1mbit

1mbit >> 2mbit

Link to comment
Share on other sites

paidia apo Septebri o ote epidi tha katargisi tis 384 sindeseis kai epidi tha ananeosi to diktio tou gia ton logo afto opios exei 384 sindesi,tha tou tin kanei o ote dorean se 512,afto mono

 

oxi opios exi 512 den tha tou tin kani 1024 oute to 384 tha ginei 764 opos egrapse kapios...

 

Εδώ υπάρχουν και επίσημες ανακοινώσεις και κάποιοι ακόμη λένε για το τι τους είπαν τα καταστήματα και τι άκουσαν.

 

Η ελλειπής ενωμέρωση είνια χειρότερη από την άγνοια !

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=139103&highlight=OTE

Link to comment
Share on other sites

ok sorry ******* mou,den to epsaksa na ksero

apla proxtes pou piga sto germano na valo dsl mou ipan oti mono to 384 tha gini 512,ola ta ala tha paraminoun idia, lathos mou

 

 

Εντάξει ,τα σχόλια που έκανα στις απαντήσεις σου πηγαίναν περισσότερο για την έλλεψη σωστής ενημέρωσης από το ''εξειδικευμένο'' προσωπικό των μεγάλων καταστημάτων και λιγότερο για σένα.

 

Αλλά γενικά να το ψάχνεις το θέμα και να μην αρκείσαι στην μια απάντηση επειδή στην είπαν στο Γερμανό και άρα ξέρουν.

Link to comment
Share on other sites

xthes...energopoihthike i grami...pou logika i diadikasia arxise apo tis 3 iouliou...otan me piran tilefwno na tous steilw mia ekremotita....twra tha prepei na perimenw kamia bdomada gia ton kwdiko??? pws tha mou ta dwsoun...?

-stin aitisi eixe mia epilogi gia username....paizei rolo k ekeino logika?

 

edit: mipws iparxei kamia karta me adsln na parw na tin dokimasw mexri na erthei to username?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το username είναι εκείνο αλλά τον κωδικό θα σου τον πούνε αυτοί.

Αν έχει ενεργοποιηθεί η γραμμή πάρε τηλέφωνα και πρήξε τους τα ούμπαλα για να σου δώσουν τον κωδικό.

Εντωμεταξύ πάρε τηλέφωνο και καμιά forthnet για demo. Μην κάθεται άδικα η γραμμή.

Link to comment
Share on other sites

H Otenet διαφημίζει πως αν αγοράσουμε από 15/07 εώς 31/07 ondsl kit sta 384 θα πληρώσουμε για 384 και πως αν αγοράσουμε ondsl kit sta 1024 θα δίνουμε 26€ τον μήνα.

Σκέφτομαι να αγοράσω τώρα το kit στα 1024 πριν τις 31/07 και να το ενεργοποιήσω μετά τις 31/07 που τότε θα το χρειαστώ. Λέτε να υπάρξει κάποιο πρόβλημα και να μου αρνηθούν τα 26€ αλλά να μου πουν να τα πληώνω κανονικά γιατί έκανα ενεργοποίηση μετά?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...