Jump to content

UMI Hammer 4G LTE


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η μπαταρία μου είναι στο δρόμο για να έλθει και μάλιστα χωρίς tracking number !

Για να δούμε τι θα παραλάβω ! Έχει κάποιος παραλάβει την καινούργια μπαταρία ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 249
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φυσικα και κανεις αιτημα για refund πριν το στειλεις πισω,απο κει και περα η paypal επικοινωνει με το σαιτ και το πιθανοτερο ειναι αντικατασταση μη θελοντας να δυσφημιστει.θα ζητηθουν φωτογραφιες και αποδειξεις αγορας τα οποια καλα εινα να εχεις.

οπως προειπα καταννοω απολυτα οσους εχουν προβλημα με το κινητο απλα μιλωντας στατιστικα μη νομιζετε οτι και οι αλλες εταιριες ειναι καλυτερες.εγω το αγορασα απο coolicool 140 ευρω απο ευρωπη δωρεαν μεταφορικα tempered glass apo ebay αλλα 5 ευρουλακια και αλλα 5 μια θηκη δερματινη 150 ολα μαζι.δεν νοιμιζω σε αυτα τα λεφτα να εχει η αγορα καλυτερα κινητα με τοσο ενισχυμενη οθονη

Link to comment
Share on other sites

Kaλησπερα!

 

η'δη το εστειλα οπως μπορεις να δεις το ποστ μου πιο πανω,

Να ξεκινησω με το PayPal διαδικασια refund? Η' να περιμενω λιγο ακομα?

Link to comment
Share on other sites

Χα! Ειρωνια... (ενω εχω στειλει πισω το Χαμμερ και ...περιμενω)

Μολις εφτασε απο αλλο καταστημα, η θηκη που ειχα παραγγειλει στις 22 05 2015!

 

Την πληρωσα 3,28 Ευρω + China Post (China Post (0.10kg)): €2.77

 

Μου εχουν βαλει και ενα γκαντζετ στικερ και ενα LCD σκριν προτεκτορ. (το βαζω εδω για να μου πειτε απο τα χαρακτηριστικα αν αξιζει τιποτα)

Edited by Mick22
Link to comment
Share on other sites

Τελικά.... Μάλλον η umi δεν μαθαίνει με τίποτα. Δεν μπορεί να είναι πάλι "καταλαθος" και αυτό. Μας κοροϊδεύουν.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα την νέα μπαταρία με δώρο ακουστικά που είναι ότι καλύτερο στο είδος τους έχω δοκιμάσει σε ποιότητα !!!

 

Η επικοινωνία με την Vickmall πάντα άψογη και άμεση. Θα την δοκιμάσω και θα σας πω τα αποτελέσματα. Κατά τα άλλα το κινητό είναι άψογο για τα χρήματα του και έχω ήδη στο ιστορικό τουλάχιστον 10 πτώσεις ! Επομένως όπως είπα είναι ζητήματα quality control και όχι συνολικά μιας συσκευής που έχει προβλήματα.

 

[ATTACH]62158[/ATTACH]

[ATTACH]62159[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Οταν ειναι ευχαριστημενος 1 στους 100 πελατες,δεν ειναι θεμα quality control αλλα εταιρειας.Εχει αποδειχτει οτι τα προιοντα UMI ειναι αθλια.Μακρυα λοιπον.

Και στην δικια σου περιπτωση,το οτι ηρθε γρηγορα η μπαταρια με δωρο ακουστικα οφειλεται κατα 99% στο κορυφαιο ολων vickmall με το απιστευτο after sales του και τα 1% στην UMI...

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Οταν ειναι ευχαριστημενος 1 στους 100 πελατες,δεν ειναι θεμα quality control αλλα εταιρειας.Εχει αποδειχτει οτι τα προιοντα UMI ειναι αθλια.Μακρυα λοιπον.

Και στην δικια σου περιπτωση,το οτι ηρθε γρηγορα η μπαταρια με δωρο ακουστικα οφειλεται κατα 99% στο κορυφαιο ολων vickmall με το απιστευτο after sales του και τα 1% στην UMI...

 

Πράγματι όταν θέλω να αγοράσω κάτι που έχω αμφιβολίες όπως σε αυτή την περίπτωση αγοράζω μόνο από Vickmall !

 

Όποιος παραλάβει μπαταρία καινούργια please να ενημερώσει και να πει τις εντυπώσεις του από την νέα μπαταρία.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Οι πρώτες εντυπώσεις από την μπαταρία των 2250 mAh είναι ότι το κινητό επιτέλους συμπεριφέρεται απόλυτα φυσιολογικά. Φορτίζει όταν είναι ανοιχτό και το λειτουργώ και βλέπω ότι θα έχει περίπου μία μέρα αυτονομία για ένα μέσο χρήστη.

Όταν θα έχω περισσότερες μετρήσεις θα σας πω.

Link to comment
Share on other sites

Οι πρώτες εντυπώσεις από την μπαταρία των 2250 mAh είναι ότι το κινητό επιτέλους συμπεριφέρεται απόλυτα φυσιολογικά. Φορτίζει όταν είναι ανοιχτό και το λειτουργώ και βλέπω ότι θα έχει περίπου μία μέρα αυτονομία για ένα μέσο χρήστη.

Όταν θα έχω περισσότερες μετρήσεις θα σας πω.

 

Αυτα ειναι καλα νεα!Να το χαρεις σου ευχομαι!

Link to comment
Share on other sites

παρελαβα κι εγω την 2250 μπαταρια και οντως ειναι ακομα καλυτερα τα πραγματα μας εμεινε και η δευτερη μπαταρια αν και το πισω καπακι δεν ειναι για πολλα ανοιγματα μιας και κατα τη γνωμη μου ειναι πολυ δυσχρηστο στα κουμπωματα και ξεκουμπωματα και κινδυνευει να σπασει καποιο απ τα αυτακια.

απο κει και περα το εχω ολη μερα στα χερια και τα παει περιφημα και σε κανα δυο πεσιματακια σε τσιμεντο εμεινε σωο και αβλαβες.

ενας φιλος ειχε προβλημα με αλλο κινητο και βρηκε ακρη με paypal και αποζημιωθηκε,οποτε μαλλον και τα παιδια που θα κανουν το ιδιο θα εχουν την ιδια τυχη.το κακο εινα ιοτι μενουν χωρις κινητο μεχρι να παρουν αλλο (αν υπαρχουν τα χρηματα)μεχρι να αποζημιωθουν

η λυση της επισκευης εινα ιαπαραδεκτη 2,5 μηνες και βαλε χρειαζεται

Link to comment
Share on other sites

Οταν ειναι ευχαριστημενος 1 στους 100 πελατες,δεν ειναι θεμα quality control αλλα εταιρειας.Εχει αποδειχτει οτι τα προιοντα UMI ειναι αθλια.Μακρυα λοιπον.

Και στην δικια σου περιπτωση,το οτι ηρθε γρηγορα η μπαταρια με δωρο ακουστικα οφειλεται κατα 99% στο κορυφαιο ολων vickmall με το απιστευτο after sales του και τα 1% στην UMI...

Ω ναι! Συμφωνώ 100% και ως προς UMI και ως προς Vickmall.

Και απορώ, τόοοοσα να τόοοοσα μηνύματα που λένε τα απολύτως χειρότερα, γιατί αγοράζει ακόμη ο κόσμος UMI; Δεν ψάχνει για εντυπώσεις παλιότερων ιδιοκτητών;

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

απο τις 13 Ιουνιου το δεματακι με το κινητο μου δειχνει το Tracking οτι ειναι ως σημερα στο Arrival Import customs BEIJING.

 

Ειναι φυσιολογικο να μενει τοσες μερες? Ο τελικος προορισμος ειναι shenzhen

Link to comment
Share on other sites

Ω ναι! Συμφωνώ 100% και ως προς UMI και ως προς Vickmall.

Και απορώ, τόοοοσα να τόοοοσα μηνύματα που λένε τα απολύτως χειρότερα, γιατί αγοράζει ακόμη ο κόσμος UMI; Δεν ψάχνει για εντυπώσεις παλιότερων ιδιοκτητών;

Όλα τα μέχρι τώρα δημοφιλές τηλέφωνα της umi είναι απαράδεκτα έως άθλια. Τα έχουμε δει με αποδείξεις από τους κατέχοντες. Είναι πιο ακριβά, έχουν άθλια γραμμή παραγωγής, και after sale απλά δεν υπάρχει. Και νομίζω αυτό είναι το πιο σπαστικό. Να υπάρχουν πελάτες να υποστηρίζουν την εταιρεία μετα απο τοσες πατατες που εχει κανει και αυτή απλά να τους.. γράφει!

Και όλα αυτά τα λέω εγώ που είμαι κάτοχος umi c1 και δεν έχω προβλήματα. Απλώς να ελπίζουμε οτι κάποια στιγμή θα βάλουν μυαλό και θα φτιάχνουν καλά προϊόντα. Μέχρι τότε υπάρχουν τοοοσα αλλα τηλέφωνα φτηνότερα και καλυτερα που αξίζει να πάμε από κει.

Και μην δίνετε και τόσο βάση στα διάφορα επίσημα reviews. Το τι λένε οι απλοί χρήστες να κοιτατε

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα μέχρι τώρα δημοφιλές τηλέφωνα της umi είναι απαράδεκτα έως άθλια. Τα έχουμε δει με αποδείξεις από τους κατέχοντες. Είναι πιο ακριβά, έχουν άθλια γραμμή παραγωγής, και after sale απλά δεν υπάρχει. Και νομίζω αυτό είναι το πιο σπαστικό. Να υπάρχουν πελάτες να υποστηρίζουν την εταιρεία μετα απο τοσες πατατες που εχει κανει και αυτή απλά να τους.. γράφει!

Και όλα αυτά τα λέω εγώ που είμαι κάτοχος umi c1 και δεν έχω προβλήματα. Απλώς να ελπίζουμε οτι κάποια στιγμή θα βάλουν μυαλό και θα φτιάχνουν καλά προϊόντα. Μέχρι τότε υπάρχουν τοοοσα αλλα τηλέφωνα φτηνότερα και καλυτερα που αξίζει να πάμε από κει.

Και μην δίνετε και τόσο βάση στα διάφορα επίσημα reviews. Το τι λένε οι απλοί χρήστες να κοιτατε

Έχεις σε όλα δίκιο εκτός για την υποστήριξη. Δεν υπάρχουν πολλές κινέζικες με εργαλεία όπως το Root Joy.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

οταν ανακαλυψα το θεμα με την μπαταρια ειχα κανει αιτημα στην paypal για refund και σημερα πηρα αυτην την απαντηση

DisputeThe buyer and seller have 20 days to communicate directly to resolve an issue with this transaction. All disputed funds are held until the issue is resolved. If both parties can't agree to a solution, either party can escalate this to a PayPal claim.
EscalationThe buyer or seller asks PayPal to review the case and decide the outcome. We make every effort to resolve the claim within 30 days and restore funds to the rightful owner.
Awaiting other party's responsePayPal requests more information from the seller to resolve the issue. If the seller doesn't respond within 10 days, we close the case and restore funds to the rightful owner.
Requiring your actionPayPal requests more information from the buyer to resolve the issue. If the buyer doesn't respond within the allotted timeframe, we close the case and restore funds to the rightful owner.
Being reviewed by PayPalWe review the information the buyer and seller have provided. We try to reach a final decision quickly, but complex cases may take longer and require additional information from the buyer or seller.
Item returnThe seller or PayPal may decide to grant a full refund to the buyer if the merchandise is returned. Once delivery is confirmed and the refund is processed, the case is closed.
ClosedThis claim or case has been closed. A closed dispute cannot be reopened or escalated to a PayPal claim.
Disputed Amount:	
$158.59 USD
Buyer reason(s):
Different Design or Pattern
Substitute
Status
After careful review, we have determined that you are eligible for a refund. To qualify for this refund, please ship the items whose claims were granted back to the seller in their original condition and keep your tracking information. You are responsible for shipping and handling costs.

 

οποτε οσοι δυσαρεστημενοι δεν βγαζετε ακρη με τα σαιτ και τις χρονοβορες διαδικασιες τους ορματε στο paypal

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

οταν ανακαλυψα το θεμα με την μπαταρια ειχα κανει αιτημα στην paypal για refund και σημερα πηρα αυτην την απαντηση

DisputeThe buyer and seller have 20 days to communicate directly to resolve an issue with this transaction. All disputed funds are held until the issue is resolved. If both parties can't agree to a solution, either party can escalate this to a PayPal claim.
EscalationThe buyer or seller asks PayPal to review the case and decide the outcome. We make every effort to resolve the claim within 30 days and restore funds to the rightful owner.
Awaiting other party's responsePayPal requests more information from the seller to resolve the issue. If the seller doesn't respond within 10 days, we close the case and restore funds to the rightful owner.
Requiring your actionPayPal requests more information from the buyer to resolve the issue. If the buyer doesn't respond within the allotted timeframe, we close the case and restore funds to the rightful owner.
Being reviewed by PayPalWe review the information the buyer and seller have provided. We try to reach a final decision quickly, but complex cases may take longer and require additional information from the buyer or seller.
Item returnThe seller or PayPal may decide to grant a full refund to the buyer if the merchandise is returned. Once delivery is confirmed and the refund is processed, the case is closed.
ClosedThis claim or case has been closed. A closed dispute cannot be reopened or escalated to a PayPal claim.
Disputed Amount:	
$158.59 USD
Buyer reason(s):
Different Design or Pattern
Substitute
Status
After careful review, we have determined that you are eligible for a refund. To qualify for this refund, please ship the items whose claims were granted back to the seller in their original condition and keep your tracking information. You are responsible for shipping and handling costs.

 

οποτε οσοι δυσαρεστημενοι δεν βγαζετε ακρη με τα σαιτ και τις χρονοβορες διαδικασιες τους ορματε στο paypal

 

Μπορείς να ζητήσεις να σου δώσουν και τα μεταφορικά αν δεν τα καλύπτει ο Seller.

Link to comment
Share on other sites

ετσι ακριβως , αφου μιλησα πολλες φορες με το to2c , με τον Ελληνα εκπροσωπο της UMI εδω που μαλλον μονο για promotion ειναι , αφου εστειλα εμαιλ σε κεινο το ρωσσικο εκανα dispute στο paypal και ζηταγα 15$ για να παρω νεα μπαταρια . Απο το to2c μου ελεγαν να περιμενω και ξανα να περιμενω και ετσι το εκανα claim που εληγε στις 29/6 ετσι χτες μου εστειλε η to2c μαιλ και μου ελεγε να κλεισω το claim και θα μου στειλει τη μπαταρια και οτι εφταιγε η umi, λεω απο αλλα σαιτ (vickmail) εχουν ηδη στειλει και μαλιστα κι δωρο μαζι και εδωσα το λινκ εδω , μου λεει ακυρωσε και θα σου στειλουμε και εμεις δωρο , λεω οχι γιατι αν το ακυρωσω δε μπορω να το ξανανοιξω οποτε λεω η το στελνεις σημερα με tracking number (χτες) η θα αφησουμε το paypal να αποφασισει .. και τι εκανε? μετα απο 2 ωρες μου στελνει tracking number και φωτογραφια με το φακελο με την ετικετα στο ονομα μου και με παρακαλαγε να κλεισω το claim και του ειπα οτι οκ το κλεινω αλλα αν ειναι ψευτικο το tracking η δεν εχει μπαταρια μεσα θα τους ξευτιλισω παντου και ειπαν οτι δε λενε ψεμματα κλπ κλπ.. Οποτε αν ειναι αληθεια ολοι φοβουνται το paypal ειδικα σε τετοιες περιπτωσεις και με πιεση κανουν αυτα που θελουμε εμεις, αυτο καταλαβα απο την χτεσινη μου εμπειρια μ αυτους !!. Edited by reddevils.gr
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

ετσι ακριβως , αφου μιλησα πολλες φορες με το to2c , με τον Ελληνα εκπροσωπο της UMI εδω που μαλλον μονο για promotion ειναι , αφου εστειλα εμαιλ σε κεινο το ρωσσικο εκανα dispute στο paypal και ζηταγα 15$ για να παρω νεα μπαταρια . Απο το to2c μου ελεγαν να περιμενω και ξανα να περιμενω και ετσι το εκανα claim που εληγε στις 29/6 ετσι χτες μου εστειλε η to2c μαιλ και μου ελεγε να κλεισω το claim και θα μου στειλει τη μπαταρια και οτι εφταιγε η umi, λεω απο αλλα σαιτ (vickmail) εχουν ηδη στειλει και μαλιστα κι δωρο μαζι και εδωσα το λινκ εδω , μου λεει ακυρωσε και θα σου στειλουμε και εμεις δωρο , λεω οχι γιατι αν το ακυρωσω δε μπορω να το ξανανοιξω οποτε λεω η το στελνεις σημερα με tracking number (χτες) η θα αφησουμε το paypal να αποφασισει .. και τι εκανε? μετα απο 2 ωρες μου στελνει tracking number και φωτογραφια με το φακελο με την ετικετα στο ονομα μου και με παρακαλαγε να κλεισω το claim και του ειπα οτι οκ το κλεινω αλλα αν ειναι ψευτικο το tracking η δεν εχει μπαταρια μεσα θα τους ξευτιλισω παντου και ειπαν οτι δε λενε ψεμματα κλπ κλπ.. Οποτε αν ειναι αληθεια ολοι φοβουνται το paypal ειδικα σε τετοιες περιπτωσεις και με πιεση κανουν αυτα που θελουμε εμεις, αυτο καταλαβα απο την χτεσινη μου εμπειρια μ αυτους !!.

 

Προχθες παρέλαβα την καινουρια μπαταρια από το To2c, μετα απο ένα μονο email.

 

Απλά θέλει λιγο υπομονή όπως όλες οι αποστολες απο Κινα.

Αφου τους δινεί την μπαταρία η UMI, δεν νομιζω οτι έχουν κανενα λογω να μην στη στειλουνε.

Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος mick έχει δίκαιο.το ξερουμε οτι πήραμε κινεζικό κινητό αλλά τουλαχιστον μην διαφημιζουν αναληθειες.είναι ενα πολύ μέτριο κινητό.ναι μεν γρήγορο αλλά με πολλά προβληματα.τελος.όσο για κάποιους τύπους που με σχολιασαν αρνητικά αμα πάθαιναν το ίδιο να δω τι θα λέγαν.

Μετα απο 10+7 μερες απο την αποστολη/επιστροφη του UMI Hammer, μου επιβεβαιωσαν επι τελους οτι το εχουν παραλαβει στην Κινα και το τσεκαρουν (υπενθυμιζω για το αδικαιολογητο ραγισμα της οθονης, που συνεβει χωρις πτωση, στο κατω αριστερο ακρο)

Crossinig fingers :O

 

Ποσες μερες πιστευετε οτι πρεπει να περιμενω? Δεν κανω ακομα dispute PayPal

Edited by Mick22
Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα 2 μπαταριες μια απο την umi με δωρο ακουστικα και μια απο to2c και οι δυο ειναι 2250mah και η βελτιωση ειναι αισθητη!!!
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 10+7 μερες απο την αποστολη/επιστροφη του UMI Hammer, μου επιβεβαιωσαν επι τελους οτι το εχουν παραλαβει στην Κινα και το τσεκαρουν (υπενθυμιζω για το αδικαιολογητο ραγισμα της οθονης, που συνεβει χωρις πτωση, στο κατω αριστερο ακρο)

Crossinig fingers :O

 

Ποσες μερες πιστευετε οτι πρεπει να περιμενω? Δεν κανω ακομα dispute PayPal

Θα περιμένεις μέχρι να τους έρθει ή όρεξη...δυστυχώς. Κατά τη γνώμη μου πρέπει να τους πιέζεις καθημερινά για να κανεις την δουλειά σου πιο γρηγορα.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Θα περιμένεις μέχρι να τους έρθει ή όρεξη...δυστυχώς. Κατά τη γνώμη μου πρέπει να τους πιέζεις καθημερινά για να κανεις την δουλειά σου πιο γρηγορα.

Φιλε ουτε εγω ξερω ποσα ιμεηλς εχω ανταλαξει!!!:X

Επιμενω , ναι

 

Τελικα ... λοιπον οι Κινεζοι μου λενε οτι μπορουν να επιδιορθωσουν τη ραγισμενη οθονη.

Δεν μου λενε πως, οταν ζητησα να ξερω αν κανουν αντικατασταση οθονης η΄πως ακριβως. Λεγοντας - αυτη η κυρια με την οποια επικοινωνω, οτι δεν ειναι τεχνικος!!!

 

Με ρωτανε αν δεχομαι την επιδιορθωση.

Τι να κανω?

Ευχαριστω

 

Υγ ζητησα και ενα σκριιν προτεκτορ δωρο για την ταλαιπωρια μου ...και απαντησε οτι δεν μπορουν γιατι ειναι πολυ ακριβο!

Edited by Mick22
Link to comment
Share on other sites

Φιλε ουτε εγω ξερω ποσα ιμεηλς εχω ανταλαξει!!!:X

Επιμενω , ναι

 

Τελικα ... λοιπον οι Κινεζοι μου λενε οτι μπορουν να επιδιορθωσουν τη ραγισμενη οθονη.

Δεν μου λενε πως, οταν ζητησα να ξερω αν κανουν αντικατασταση οθονης η΄πως ακριβως. Λεγοντας - αυτη η κυρια με την οποια επικοινωνω, οτι δεν ειναι τεχνικος!!!

 

Με ρωτανε αν δεχομαι την επιδιορθωση.

Τι να κανω?

Ευχαριστω

 

Υγ ζητησα και ενα σκριιν προτεκτορ δωρο για την ταλαιπωρια μου ...και απαντησε οτι δεν μπορουν γιατι ειναι πολυ ακριβο!

 

Εγώ λέω να επέμβεις με Paypal και να ζητήσεις αποζημίωση διότι από ότι βλέπουμε δεν θα βγάλεις άκρη !!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να επέμβεις με Paypal και να ζητήσεις αποζημίωση διότι από ότι βλέπουμε δεν θα βγάλεις άκρη !!!

ναι, τελευταια απαντηση τους θα περιμενω αυριο.

 

Τι παιζει με PayPal τωρα ομως? Για το refunding λεω.

Εφ οσον το Paypal εχει διακοψει με Ελλαδα οσον αφορα τις αγορες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...