Jump to content

Lg L90 vs Lumia 640


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καταλαβαίνεις ότι αυτό που γράφεις είναι οξύμωρο έτσι?

Δηλαδή από τη μία τα wp είναι ελλιπή αλλά το "πλήρες" android θέλει rootάρισμα και έχει lag!

Σηκώνω τα χέρια ψηλα...

 

ετσι ειναι πληρότητα = κατανάλωση αρκετών πόρων...........

 

πχ για δεύτερη συσκευη εχω wp γιατί εκεί θέλω δύο τρία πράγματα και τα θέλω όσο σφαιρατα γίνεται....... από την άλλη το mate 7 το εχω για υπολογιστή τσέπης και τρέχει τα πάντα μέσα ακόμη και servers

Edited by egodemis
Link to comment
Share on other sites

Αρα για σενα και το ios είναι ελλιπές...

 

δεν το λες........... με jailbreak κάνεις θαύματα καθώς υπάρχει τεράστια κοινότητα που ασχολείται με αυτό...... ενώ τ wp η τα δέχεσαι όπως είναι η δεν τα δέχεσαι :)

Link to comment
Share on other sites

δεν το λες........... με jailbreak κάνεις θαύματα καθώς υπάρχει τεράστια κοινότητα που ασχολείται με αυτό...... ενώ τ wp η τα δέχεσαι όπως είναι η δεν τα δέχεσαι :)

Προσωπικά εμένα δεν με χαλάνε καθόλου κι έτσι όπως είναι. Νομίζω όμως ότι και με windows υπάρχει πλέον τρόπος να άρεις κάποιους περιορισμούς. Δεν το γνωρίζω όμως σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά εμένα δεν με χαλάνε καθόλου κι έτσι όπως είναι. Νομίζω όμως ότι και με windows υπάρχει πλέον τρόπος να άρεις κάποιους περιορισμούς. Δεν το γνωρίζω όμως σίγουρα.

 

ούτε εμένα για χρυσή δεύτερης συσκευής που το εχω είναι πραγματικά αψογα και για οποιονδήποτε κάνει ιδία χρήση που κάνω εγώ με δεύτερή συσκευη θα είναι αψογα(calls,sms, viber, weather etc) ........... για υπολογιστή τσέπης δεν κάνουν όμως που να χτυπιούνται

Link to comment
Share on other sites

Δεν συμφωνώ. Το "υπολογιστής τσέπης" και " επαγγελματική χρήση" σηκώνει πολλή συζήτηση που δεν είναι της παρούσης γιατί

θα χαλάσει το thread.

Link to comment
Share on other sites

Δεν συμφωνώ. Το "υπολογιστής τσέπης" και " επαγγελματική χρήση" σηκώνει πολλή συζήτηση που δεν είναι της παρούσης γιατί

θα χαλάσει το thread.

 

yap αρκετό spam κάναμε θα περάσει κάνα mod βόλτα θα πάμε μπάνιο :lol:

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας τις απόψεις και αφού παρατηρώ οτι με το lumia 640 θα ειμαι καλυμμένος, μάλλον αυτό θα πάρω με μια μικρή πιθανότητα να στραφώ στο Lg G3 mini s (skroutz)
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας τις απόψεις και αφού παρατηρώ οτι με το lumia 640 θα ειμαι καλυμμένος, μάλλον αυτό θα πάρω με μια μικρή πιθανότητα να στραφώ στο Lg G3 mini s (skroutz)

 

Θα σε προτρέψω και εγώ για το lumia 640, σαφώς πιο φρέσκια πρόταση.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ή αυτό θα πάρω (με όλα τα αρνητικά του phone store που είδα πρόσφατα σε ενα lumia 630), ή το huawei g620s (με μόνο αρνητικό τη μη αποσπώμενη μπαταρία)

Τελευταίες γνώμες δεκτές.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...