Jump to content

Microsoft Lumia 640 XL


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο το double tap και το glance ειναι αυτο. Τα χρησιμοποεις? Στα ξενα φορα υπαρχουν απειρες αναφορες για τετοια περιστατικα. Σε συγγενικο μελος τα ειχα κλεισει αλλα τα ηθελε. Τα αφησα ανοιχτα, με φοβο μηπωσ βγαλει προβλημα αλλα εν τελει δεν εχει βγαλει κατι.

 

Ναι τα είχα και τα δυο ανοιχτά,αν τα έκλεινα θα εξαφανιζόταν η γραμμή ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια εχει παρει το κινητό η αδερφή μου, πωε γίνεται να σταματήσουν οι φωτογραφίες να ειναι κινούμενες σαν mini video?

 

 

 

Θα ανοίξεις την κάμερα θα πατήσεις κάτω δεξιά στις ρυθμίσεις θα διαλέξεις φωτογραφία και θα απενεργοποίησης την επιλογή ζωντανές εικόνες

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το παρουσίασε η apple μόλις πριν ένα μήνα ως ΤΗΝ καινοτομία στη φωτογραφία, εμείς θα το απενεργοποιήσουμε;
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Θα ανοίξεις την κάμερα θα πατήσεις κάτω δεξιά στις ρυθμίσεις θα διαλέξεις φωτογραφία και θα απενεργοποίησης την επιλογή ζωντανές εικόνες

Σε ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Θα πάω το 640xl μου στο Nokia care γιατί έχει θέμα με τα ακουστικά..Επειδή έχω περάσει τα 10 λέτε να χρειάζεται πριν το πάω να το γυρίσω στα 8.1;
Link to comment
Share on other sites

Καλό θα ήταν να είσαι στην επίσημη έκδοση όταν πας κάποιο κινητό για service...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλό θα ήταν να είσαι στην επίσημη έκδοση όταν πας κάποιο κινητό για service...

 

Θα τους πάρω τηλέφωνο πρώτα να ρωτήσω..Μεγάλη ταλαιπωρία όμως...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δεν θα ήταν καλό στο service να πεις ότι χρησιμοποιείς μη επίσημη έκδοση... Θα μπορούν να το χρησιμοποιήσουν για κάθε πρόβλημα που θα τους παρουσιάσεις όπως επίσης και να στο βγάλουν εκτός εγγύησης...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ναι, δεν θα ήταν καλό στο service να πεις ότι χρησιμοποιείς μη επίσημη έκδοση... Θα μπορούν να το χρησιμοποιήσουν για κάθε πρόβλημα που θα τους παρουσιάσεις όπως επίσης και να στο βγάλουν εκτός εγγύησης...

 

Ευχαριστώ πολύ..(Έχουμε εύκαιρο οδηγό για το rollback;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ..(Έχουμε εύκαιρο οδηγό για το rollback;)

 

Κατεβάζεις το Windows Device Recovery Tool, το εγκαθιστάς, συνδέεις τη συσκευή στον υπολογιστή σου και τα υπόλοιπα τα κάνει το πρόγραμμα αυτόματα.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κανείς τα 10 να μας πει εντυπώσεις και αν αξίζει να τα βάλω?

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Θα ανοίξεις την κάμερα θα πατήσεις κάτω δεξιά στις ρυθμίσεις θα διαλέξεις φωτογραφία και θα απενεργοποίησης την επιλογή ζωντανές εικόνες

 

ΜΑΛΛΟΝ εννοεις απο το PHOTOS απο το application list και οχι την CAMERA αυτη καθεαυτη. Εγω ετσι το εκανα βασιζομενος στο Hint που εδωσες. Thanx

Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κανείς τα 10 να μας πει εντυπώσεις και αν αξίζει να τα βάλω?

 

Ναι και αξίζει πιστεύω η διαδικασία.Μόνο και μόνο το οπτικό να σκεφτείς είναι ένα συν.Αλλά εδώ είμαστε οφ..

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ΜΑΛΛΟΝ εννοεις απο το PHOTOS απο το application list και οχι την CAMERA αυτη καθεαυτη. Εγω ετσι το εκανα βασιζομενος στο Hint που εδωσες. Thanx

 

Και απο τις ρυθμίσεις της κάμερας γίνεται.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

οκ αφου το λες. Ισως εγω να μπερδευτηκα με την καμερα. Ολα καλα ομως και εγινε δουλεια. / Τασος
Link to comment
Share on other sites

γεια σας ειμαι νεος κατοχος του κινητου και πρωτη φορα wp και θα ηθελα να κανω καποιες ερωτησεις :) 1)υπαρχει δυνατοτητα screenshot? 2)εχετε να προτεινεται καποιο καλο πληκτρολογιο με emoticons? 3)το κινητο το αγορασα απο σκρουτζομαγαζο και οι οδηγιες χρησεις καθως και καποιες εφαρμογες μεσα ηταν στα γερμανικα.το θεμα ειναι οτι στην αρχικη με τα κουτακια ειχε καποιες γερμανικες εφημεριδες και κατι αλλα που εμενα δεν με ενδιαφερουν και τα διεγραψα,αλλα τωρα το κουτακι εκεινο εχει μεινει μαυρο.δεν μπορει να αντικατασταθει απο καποια αλλη εφαρμογη???δεν φαινεται και πολυ ωραιο μεσα στην μεση της οθονης ενα μαυρο κενο :( ευχαριστω πολυ για το χρονο σας και συγγνωμη αν οι ερωτησεις μου ειναι λιγο χαζες :p
Link to comment
Share on other sites

γεια σας ειμαι νεος κατοχος του κινητου και πρωτη φορα wp και θα ηθελα να κανω καποιες ερωτησεις :) 1)υπαρχει δυνατοτητα screenshot? 2)εχετε να προτεινεται καποιο καλο πληκτρολογιο με emoticons? 3)το κινητο το αγορασα απο σκρουτζομαγαζο και οι οδηγιες χρησεις καθως και καποιες εφαρμογες μεσα ηταν στα γερμανικα.το θεμα ειναι οτι στην αρχικη με τα κουτακια ειχε καποιες γερμανικες εφημεριδες και κατι αλλα που εμενα δεν με ενδιαφερουν και τα διεγραψα,αλλα τωρα το κουτακι εκεινο εχει μεινει μαυρο.δεν μπορει να αντικατασταθει απο καποια αλλη εφαρμογη???δεν φαινεται και πολυ ωραιο μεσα στην μεση της οθονης ενα μαυρο κενο :( ευχαριστω πολυ για το χρονο σας και συγγνωμη αν οι ερωτησεις μου ειναι λιγο χαζες :p

 

Screenshot πάτησε το power και το volume UP ταυτόχρονα.

Πληκτρολόγια δεν μπαίνουν αλλά εκτός της Microsoft.

Όσο για το παράθυρο που έμεινε μαύρο, πάτησε παρατεταμένα επάνω του και θα σου βγάλει επιλογή να το σβήσεις.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω στο θέμα εικονιδίων της επιφάνειας εργασίας:

Επίσης πατώντας πάνω σε κάποιο εικονίδιο παρατεταμένα αλλάζει η επιφάνεια εργασίας και τα εικονίδια μπορούν είτε να μικρύνουν (βελάκι) είτε να διαγραφούν (απαγορευτικό pin) είτε να μετακινηθούν (τα "τραβάμε"με το δάκτυλο).

 

Με την ευκαιρία να πω πως το πήρα κι εγώ πριν 10 μέρες από Cosmote με 229 € σε 10 άτοκες δόσεις. Είναι το 640 XL LTE. Πήρα επίσης μια πολύ λεπτή θήκη σιλικόνης και ένα tempered glass.

Ακουστικά ταιριάζουν μια χαρά αυτά από το προηγούμενο κινητό LG L5.

Ο φορτιστής μοιάζει φτηνιάρης μπροστά σε αυτόν του LG.

Διάβαζα καιρό το θέμα και το είχα αποφασίσει να αλλάξω από android σε win phone. Είμαι πολύ ευχαριστημένος μέχρι στιγμής, δεν έχω αντιμετωπίσει ιδιαίτερη δυσκολία σε όσα θέματα έψαξα και ρύθμισα. Επίσης να πω πως ήταν εφτασφράγιστο :) στη συσκευασία του και μου άρεσε πολύ η πανεύκολη μεταφορά επαφών, μουσικής, μηνυμάτων και άλλων αρχείων από το android LG. Επίσης πολύ γρήγορο upload με 4G της Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

φιλε αμα περασεις τα 10 θα παθεις πλακα,ειναι σαν νέο κινητο και δουλευει πλεον απροβληματιστα
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για τις απαντήσεις σας,το βρηκα αυτο με τα εικονιδια!!!! ηθελα επισης να ρωτησω γτ οταν παω να δω ενα βιντεο στο internet(οχι youtube)μου βγαζει το μηνυμα error loading player:no playable sources found.ξερετε τι μπορει να φταει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε ποιες μεγαλες αλυσιδες μπορουμε να το βρουμε;Γιατι ειδα στα public ας πουμε οτι εχει εξαντληθεί..

 

δοκίμασε τον Κοτσόβολο.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 640 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...