Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δοκιμασε το greenify..πιο πολυ σε root παει αλλα κανε μια δοκιμη..πολλοι χωρις root το εχουν και ειναι οκ

Φίλε μην βάλεις τίποτα γιατί και να της κλείσεις αυτές θα ανοίξουν πάλι οπότε τζάμπα! !!απλά θα σου τρώει πιο πολύ μπαταρία! !!

 

Οπότε δε βάζω τίποτα. Ευχαριστώ.

 

Εχω την εντυπωση οτι φταιει αυτο γιατι κι εγω οταν το απενεργοποιω δε μου ερχονται τα email στο gmail app.

Ενημερωτικά εγώ με απενεργοποιημένο συγχρονισμό μου έρχονται τα e-mails σε όλους τους λογ/σμούς gmail που έχω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι μόλις την πέρασα και εγώ από λαπτοπ με Windows 10 όλα μια χαρά και η ρομ φαίνεται πιο αερατη.πρωτη φορά βλέπω την ράμ 50% ελεύθερη αντε να δούμε πως θα πάει από μπαταρία

 

Μισο λεπτο. Ποση ram σου δεσμευει το system? Εγω ειμαι καρφωμενος στο 1.5gb με nordic ron και nova launcher!

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

61% αν και δεν με νοιάζει ποτέ..

Η ραμ είναι για να δουλεύει, ;)

 

Ουπς!!! Από σβελταδα σου απάντησα εγώ που μόλις έβαλα την νέα γαλλική

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στα ξαφνικά σήμερα εμφανίστηκαν μπλε σημάδια στην μπροστά κάμερα. Το έχει δει κανείς άλλος; Κάηκε ο φακός; Τι κάνουμε τώρα;

 

Θεσσαλονίκη μένω

http://i62.tinypic.com/21k9u0p.png

Edited by Sheik

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στα ξαφνικά σήμερα εμφανίστηκαν μπλε σημάδια στην μπροστά κάμερα. Το έχει δει κανείς άλλος; Κάηκε ο φακός; Τι κάνουμε τώρα;

 

Θεσσαλονίκη μένω

http://i62.tinypic.com/21k9u0p.png

Εχει αναφερθει ξανα.

Κατευιειαν σερβις για αλλαγη, εννοειται δεν πληρωνεις τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Για να αλλάξετε csc code χρειάζεται μέσω recovery να κάνετε system format. Δεν αλλάζει μόνο με το format cache.

 

σε μενα δεν λειτουργει,περασα την γαλλικη ρομ,το εκανα και φακτορυ ρεσετ αλλα και απο recovery,και παλι τιποτα,παραμενει PL

Link to comment
Share on other sites

Εχει αναφερθει ξανα.

Κατευιειαν σερβις για αλλαγη, εννοειται δεν πληρωνεις τιποτα!

 

Θεσσαλονίκη που είναι το service ; Ή το στέλνω Αθήνα;

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Οταν αγορασα το s6 ειχε ρωσικη ρομ. Στην συνεχεια εβαλα μεσω odin την αγγλικη επειδη γνωριζα απο το s5 οτι περνουν ενημερωσεις πρωτα. Ολα καλα αλλαξε και το csc. Στην συνεχεια οταν ειδα οτι τα γαλλικα τις περνουν πρωτα τις ενημερωσεις περασα την γαλλικη διχως ομως δυστυχως το csc εμεινε αγγλικο. Για να μην πολυλογω η λυση που βρηκα ηταν να περασω παλι την ρωσικη και μετα την γαλλικη. Ετσι και αλλαξε το csc
Link to comment
Share on other sites

Από αγγλική σε γαλλική είχα θέμα με το csc και εγώ παλιά και είχα κάνει ότι ο φίλος παραπάνω

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλησπέρα έχω το τηλέφωνο εδώ κ πέντε μέρες κ ενώ γενικά μετά την αναβάθμιση είμαι πολύ ευχαριστημενοσ το πρόβλημα μου είναι το εξής στις κλήσεις πολλές φορές έχω πολλά κενά κ πολλές διακοπές κάτι που δεν είχα με το lg 3 που είχα πριν έχει κανείς άλλος πρόβλημα με το σήμα? Edited by dafly7
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα χτες κι εγώ την γαλλική rom απλά για να εχω γρηγορότερα την οποιαδήποτε αναβάθμιση της εταιρείας.

Δεν εχω καταλάβει κάποια ιδιαίτερή διαφορά,στην ram είναι ελάχιστα καλύτερό,σε ολα τα υπόλοιπα όμως,τίποτα το διαφορετικό.

Ωραίο το ανανεωμένο ui,όμως δεν με κράτησε...Nova launcher.

 

Ενα άλλο όμως πού με απασχολεί είναι το εξής.εχω βάλει ενα πρόγραμμα πού γενικά το χρησιμοποιώ σε συσκευές πού δεν έχουν tap to unlock,το gravity screen.

Το πρόβλημα μου είναι οτι δεν μου δουλεύει σωστά δυο τρεις μέρες τώρα.

Ενώ περνάω το χέρι μου από τους αισθητήρες και ξεκλειδώνει η οθόνη,μετά από λίγο δεν λειτουργεί με αποτέλεσμά να πατάω κλασσικά το power button για να ανοίγει.κάτι πού φυσικά δεν θέλω,καθώς δεν πατάω ούτε το power ούτε το hardware button.κόλλημα μου.

Εχει κάποια παρόμοιά εμπειρία κανείς άλλος?η κάποιο άλλο πρόγραμμα πού να παίζει?

Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ολα αυτα προγραμματα φιλε προβλημα δημιουργουν παρα διευκολυνουν..αφου δεν δουλευουν σταθερα....και τις περισσοτερες φορες αυξανουν δραματικα την καταναλωση....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα χτες κι εγώ την γαλλική rom απλά για να εχω γρηγορότερα την οποιαδήποτε αναβάθμιση της εταιρείας.

Δεν εχω καταλάβει κάποια ιδιαίτερή διαφορά,στην ram είναι ελάχιστα καλύτερό,σε ολα τα υπόλοιπα όμως,τίποτα το διαφορετικό.

Ωραίο το ανανεωμένο ui,όμως δεν με κράτησε...Nova launcher.

 

Ενα άλλο όμως πού με απασχολεί είναι το εξής.εχω βάλει ενα πρόγραμμα πού γενικά το χρησιμοποιώ σε συσκευές πού δεν έχουν tap to unlock,το gravity screen.

Το πρόβλημα μου είναι οτι δεν μου δουλεύει σωστά δυο τρεις μέρες τώρα.

Ενώ περνάω το χέρι μου από τους αισθητήρες και ξεκλειδώνει η οθόνη,μετά από λίγο δεν λειτουργεί με αποτέλεσμά να πατάω κλασσικά το power button για να ανοίγει.κάτι πού φυσικά δεν θέλω,καθώς δεν πατάω ούτε το power ούτε το hardware button.κόλλημα μου.

Εχει κάποια παρόμοιά εμπειρία κανείς άλλος?η κάποιο άλλο πρόγραμμα πού να παίζει?

Μήπως πρέπει να πας στις ρυθμίσεις προσβασιμοτητα και να ενεργοποιηθεί το πρόγραμμα που θέλεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα. Ευτυχής κάτοχος από εχθές το βράδυ. Ακόμα είμαι στο ψάξιμο! Πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές. Η μόνη ένσταση είναι η μπαταρία του αλλά ακόμα είναι πολύ νωρίς, μόλις μία φόρτιση.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Μήπως πρέπει να πας στις ρυθμίσεις προσβασιμοτητα και να ενεργοποιηθεί το πρόγραμμα που θέλεις?

Το είδα.δεν το εμφανίζει όμως εκεί.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...