Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν προσέξεις, πάνω από εκεί που γράφεις το κείμενο έχει ένα εικονίδιο που λέει προσθήκη εικόνας. Είναι κάτω από ένα γαλάζιο βελάκι που δείχνει αριστερά.

 

ναι αλλα αυτό ανεβαζει από καποιο λιγκ που εχεις βαλει τις εικονες.... από τον υπολογιστη αμεσα πως ανεβάζουμε?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίδες μια ερώτηση σε όσους είχαν και τα 2 s6, απλό και edge.

Αξίζει η μετάβαση στο edge.? Τώρα εδώ και ένα μήνα έχω το απλό σε χρυσό και σκέφτομαι να πάω στο edge. Πόσο μπορώ να σπρωξω το δικό μου που είναι 32gb αγορασμένο 15/12;

Γενικότερα ποια είναι τα υπέρ του edge?

 

Παντως απο τη στιγμη που ειναι λιγο πανω απο 400 ευρω, σιγουρα κατω απο 350 θα το βαλεις, αναλογως και τι θηκες εχεις ή αλλα αξεσουαρ.

Δες και μια βολτα στο ινσομνια σε τι τιμες πουλιεται.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα αυτό ανεβαζει από καποιο λιγκ που εχεις βαλει τις εικονες.... από τον υπολογιστη αμεσα πως ανεβάζουμε?

 

Πάτησε το συνδετήρα που βρίσκεται αριστερά από το γαλάζιο βελάκι που δείχνει αριστερά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μενα ,ηθελα να σας ρωτησω τα 32g ειναι αρκετά?δεν περναω παιχνίδια κτλ αλλα κυρίως φώτο κ μουσική
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μενα ,ηθελα να σας ρωτησω τα 32g ειναι αρκετά?δεν περναω παιχνίδια κτλ αλλα κυρίως φώτο κ μουσική

 

Και τα 16 ειναι αρκετα αν τα ριχνεις ολα στο pc σου. Θελω να πω οτι καποια στιγμη διαπιστωσα οτι εριχνα τα παντα στο pc και δεν απολαμβανα καμια φωτο/βιντεο. Ετσι, τα τελευταια 2-3 χρονια αφηνω πολλες φωτο και βιντεο στο κινητο, και καθε φορα που βρισκομαστε με παρεα και συζητημε για "τοτε που πηγαμε εκει" ή για το "πως ειναι εκει.." εχω προχειρες τις φωτο, τις πεταω στη smart TV ή απο την οθονη τις βλεπουμε και πλεον νοιωθω οτι εχουν αξια. χιλιαδες φωτο στο pc αχρηστες..

Το μονο που αλλαξα ειναι οτι δεν βγαζω 50 φωτο στο ιδιο σημειο, αυτη τη σπαταλη δηλαδη που καναμε συνηθως οταν ειδαμε οτι ειναι τσαμπα.. Αν βγαλω πολλες θα τις δω μετα και θα κρατησω 1-2 ακομα και απο ολοκληρη εκδρομη, αλλα θα τις εχω μεσα στο κινητο. Ετσι πηρα 128αρι και ηδη εχω καμια 30αρια δεσμευμενα απο την 1η μερα. (αν σκεφτεις οτι τα βιντεο πιανουν πολυ χωρο επισης..).

Το κακο με τα 4Κ ειναι οτι δεν τα παιζει η smart TV.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό είναι το θέμα, οτι Θέλω να έχω μαζί μου φωτογραφίες και βίντεο και φοβάμαι ότι μαζί με τις εφαρμογές θα μου είναι οριακός ο χώρος
Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό είναι το θέμα, οτι Θέλω να έχω μαζί μου φωτογραφίες και βίντεο και φοβάμαι ότι μαζί με τις εφαρμογές θα μου είναι οριακός ο χώρος

 

αν θες να εχεις και παλιες και νεες, τοτε παρε 64αρι. Εγω οπως ειπα εχω 3 ετων φωτο στο κινητο. Και αμα παρω καινουριο θα κανω ισως μια εκκαθαριση αλλα τα πιο πολλα αρχεια θα μπουν και στο νεο. (επισης εχω και σε ενα πορτοφολακι την sd μου μαζι με το καλωδιο ΟΤG του Ζ3c και ριχνω και εκει back up Καθως η καρτα μου ηταν 64GB και καινουρια).

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα το S6 Blue Topaz, τοποθέτησα τη nanosim μέσα, πατάω το power button στα δεξιά, αλλά το κινητό δεν ανοίγει. Πόσα δευτερόλεπτα πρέπει να πατηθεί; Μήπως δεν έχει καθόλου μπαταρία μέσα; Τι λέτε να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορει να μην εχει μπαταρια..εστω και λιγο..δοκιμασε με τον φορτιστη αλλιως να το πας πισω εχεις doa
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορει να μην εχει μπαταρια..εστω και λιγο..δοκιμασε με τον φορτιστη αλλιως να το πας πισω εχεις doa

 

Μόλις το έβαλα στην πρίζα όπως ήταν σβηστό, άναψε η οθόνη και μου έδειξε ένα εικονίδιο μπαταρίας που μέσα έγραφε 0%. Είναι δηλαδή εντελώς άδεια; Τώρα έχει πάνω ένα κόκκινο led αναμμένο. Δεν σημαίνει ότι φορτίζει;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το έβαλα στην πρίζα όπως ήταν σβηστό, άναψε η οθόνη και μου έδειξε ένα εικονίδιο μπαταρίας που μέσα έγραφε 0%. Είναι δηλαδή εντελώς άδεια; Τώρα έχει πάνω ένα κόκκινο led αναμμένο. Δεν σημαίνει ότι φορτίζει;

 

Ναι περιμένε 10-15 λεπτά και δοκίμασε πάλι. Θα ανοίξει λογικά απλά ήταν εντελώς άδεια η μπαταρία

Link to comment
Share on other sites

Ναι περιμένε 10-15 λεπτά και δοκίμασε πάλι. Θα ανοίξει λογικά απλά ήταν εντελώς άδεια η μπαταρία

 

Εντάξει. Πατώντας το κεντρικό κουμπί, τώρα λέει ότι η μπαταρία είναι στο 7%. Θα το περιμένω να φορτίσει πλήρως όπως είναι κλειστό και σε καμία ωρίτσα που θα έχει τελειώσει δοκιμάζω. Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις! :)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα το S6 Blue Topaz, τοποθέτησα τη nanosim μέσα, πατάω το power button στα δεξιά, αλλά το κινητό δεν ανοίγει. Πόσα δευτερόλεπτα πρέπει να πατηθεί; Μήπως δεν έχει καθόλου μπαταρία μέσα; Τι λέτε να κάνω;

 

παντως θα επρεπε να εχει ενα 40-50% μπαταρια. Κανενα κινητο δεν φευγει απο εργοστασιο με αδεια μπαταρια. ΑΝ δεις λοιπον μικρη διαρκεια κτλ πηγαινε το πισω. Πιθανον η μπαταρια να ειναι προβληματικη ή απλα δεν την φορτισαν αλλα μου κανει εντυπωση τοσο αδεια..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να σας ρωτησω , εφαρμογές οπως πχ paypal λειτουργούν με δακτυλικό αποτύπωμα ή Πρέπει να βάζω κωδικο καθε φορά? Αυτή η λειτουργία με βόλευε πολυ στο iphone. Τωρα ειμαι με ενα huawei mate s που ειναι φανταστικό τηλέφωνο άλλα έμαθα πώς οι 5.5 ίντσες ειναι απαγορευτικές για μένα . Ελεγα να γυρίσω παλι σε iPhone αλλα οσο ποιο πολυ διαβάζω και βλέπω βίντεο για το s6 τόσο μου αρέσει
Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να σας ρωτησω , εφαρμογές οπως πχ paypal λειτουργούν με δακτυλικό αποτύπωμα ή Πρέπει να βάζω κωδικο καθε φορά? Αυτή η λειτουργία με βόλευε πολυ στο iphone. Τωρα ειμαι με ενα huawei mate s που ειναι φανταστικό τηλέφωνο άλλα έμαθα πώς οι 5.5 ίντσες ειναι απαγορευτικές για μένα . Ελεγα να γυρίσω παλι σε iPhone αλλα οσο ποιο πολυ διαβάζω και βλέπω βίντεο για το s6 τόσο μου αρέσει

Δεν το έχω δοκιμάσει,έχω διαβάσει ότι δουλεύει,μέρα με τη νύχτα η συσκευή ακόμα και με το iphone 6s plus που έχει η αδερφή μου,το μετάνιωσε μόλις είδε από κοντά το edge gold platinum έτη φωτός μπροστά η Samsung και με marshmallow αλλάζει και τα δεδομένα του software.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω δοκιμάσει,έχω διαβάσει ότι δουλεύει,μέρα με τη νύχτα η συσκευή ακόμα και με το iphone 6s plus που έχει η αδερφή μου,το μετάνιωσε μόλις είδε από κοντά το edge gold platinum έτη φωτός μπροστά η Samsung και με marshmallow αλλάζει και τα δεδομένα του software.

 

πραγματικα το s6 ειναι ενα πανέμορφο τηλεφωνο και σφαιρατο σε ολα του!!και ειδικα τωρα που εδω και τρεις μερες εχω 6.0.1 beta marshmallow το τηλεφωνο πηγε σε αλλο επιπεδο πραγματικα ακομα καλύτερη καμερα! multitasκing οπως θα επρεπε να ηταν απο την αρχη 13 εφαρμογες και δεν ξαναφορτωσε καμια !!!!(αυτος ηταν και ο λογος που το ειχα κανει ροοτ) πολυ πιο smooth χωρις lags και σφαιρα ,το δακτιλικο αποτύπωμα εχει βελτιωθεί και αλλο!!!:D

εχει κανει πολυ καλη δουλεια στην 6.0.1 beta ελπιζω μην την χαλάσει στη official !!

 

και κατι άσχετο παιδια εχω κανα δυο tempered glass παραπανω (την μια την φοράω πολυ καλη ποιοτητα!!)δεν μου χρειάζονται αν θελει κανεις ας μου στειλει πμ!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους κατοχος και εγω του απλου s6 32 εδω και κατι ωρες,αγορασα το κινητο στα 439.90ε απο την γνωστη αλυσιδα seven,το κινητο ειναι η ελβετικο η ουγγρικο δεν γνωριζω ακομα 100%...θελω να σας κανω μια ερωτηση οπου προβληματιστηκα,εκανα το γνωστο σε ολους antutu και μου εβγαλε μονο 55000...ειναι φυσιολογικο αυτο?και πολυ μα πολυ κακη διαχειριση ραμ...79% χωρις να παιζω καν καποιο παιχνιδι...κατα τα αλλα κινηταρα αν και δεν μπορω να γραψω ολοκληρωμενη γνωμη ακομα...θα χαρω να σας ακουσω γιατι περνανε χιλιαδες ιδεες στο μυαλο μου μηπως το κινητο εψει καποιο προβλημα
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους κατοχος και εγω του απλου s6 32 εδω και κατι ωρες,αγορασα το κινητο στα 439.90ε απο την γνωστη αλυσιδα seven,το κινητο ειναι η ελβετικο η ουγγρικο δεν γνωριζω ακομα 100%...θελω να σας κανω μια ερωτηση οπου προβληματιστηκα,εκανα το γνωστο σε ολους antutu και μου εβγαλε μονο 55000...ειναι φυσιολογικο αυτο?και πολυ μα πολυ κακη διαχειριση ραμ...79% χωρις να παιζω καν καποιο παιχνιδι...κατα τα αλλα κινηταρα αν και δεν μπορω να γραψω ολοκληρωμενη γνωμη ακομα...θα χαρω να σας ακουσω γιατι περνανε χιλιαδες ιδεες στο μυαλο μου μηπως το κινητο εψει καποιο προβλημα

 

μπορει ναναι τυχαιο..εγω θα εκανα μια επαναφορα εργοστασιακων και επανεγκατασταση λογισμικου εφοσον ειναι καινουριο. Επισης μπορει να θες και αναβαθμιση αν δεν εχει την τελευταια.. βαλτο στο smart switch. Εμενα εβγαλε περιπου 69-70 χιλιαδες.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους κατοχος και εγω του απλου s6 32 εδω και κατι ωρες,αγορασα το κινητο στα 439.90ε απο την γνωστη αλυσιδα seven,το κινητο ειναι η ελβετικο η ουγγρικο δεν γνωριζω ακομα 100%...θελω να σας κανω μια ερωτηση οπου προβληματιστηκα,εκανα το γνωστο σε ολους antutu και μου εβγαλε μονο 55000...ειναι φυσιολογικο αυτο?και πολυ μα πολυ κακη διαχειριση ραμ...79% χωρις να παιζω καν καποιο παιχνιδι...κατα τα αλλα κινηταρα αν και δεν μπορω να γραψω ολοκληρωμενη γνωμη ακομα...θα χαρω να σας ακουσω γιατι περνανε χιλιαδες ιδεες στο μυαλο μου μηπως το κινητο εψει καποιο προβλημα

 

φιλε μου για την κακη μνημη ειναι κατι φυσιολογικό ναι!!θα γινει καπως καλυτερω με την marsmallow!!τωρα στο antutu παίζουν αρκετα πραγματα ρολο !! !)να εχεις πανω απο 50% μπαταρια 2)να εχεις καθαρη την μνημη ραμ 3) αστο να κρυώσει κανενα 30 λεπτα και μετα τρεξε το θα βγαλεις σιγουρα το σκορ που πρεπει!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου για την κακη μνημη ειναι κατι φυσιολογικό ναι!!θα γινει καπως καλυτερω με την marsmallow!!τωρα στο antutu παίζουν αρκετα πραγματα ρολο !! !)να εχεις πανω απο 50% μπαταρια 2)να εχεις καθαρη την μνημη ραμ 3) αστο να κρυώσει κανενα 30 λεπτα και μετα τρεξε το θα βγαλεις σιγουρα το σκορ που πρεπει!!
η αληθεια ειναι οτι η μπαταρια ηταν καπου στο 20-30% οταν εκανα το antutu...δεν ηταν καθολου κρυο και ειχε κανει ενημερωσεις πριν...κατα τα αλλα πολυ ωραιο...γλιστραει πολυ απο το χερι....εκπληκτικη οθονη...και θελει και nano sim και εγω εχω micro εκλεισαν και τα μαγαζια και απο δευτερα....ημουν πρωην κατοχος s5 και το πουλησα σημερα και ειπα να δω τι κανει το s6 :)
Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι η μπαταρια ηταν καπου στο 20-30% οταν εκανα το antutu...δεν ηταν καθολου κρυο και ειχε κανει ενημερωσεις πριν...κατα τα αλλα πολυ ωραιο...γλιστραει πολυ απο το χερι....εκπληκτικη οθονη...και θελει και nano sim και εγω εχω micro εκλεισαν και τα μαγαζια και απο δευτερα....ημουν πρωην κατοχος s5 και το πουλησα σημερα και ειπα να δω τι κανει το s6 :)

 

εγω το antuntu το τρεχω μολις κανω καθαρη εγκατασταση, ειτε με την αγορα ειτε απο αναβαθμιση, το κατεβαζω πρωτο πρωτο, κλεινω wifi ή γενικα αναβαθμιση εφαρμογων να μην κανει τετοιες διαδικασιες και το τρεχω.. Εχω δει διαφορες μεχρι 5000, οπως επισης αν το τρεξεις 2 φορες με αποσταση 1-2 λεπτων την 1η απο τη δευτερη (ισα να δροσισει λιγο ο επεξεργαστης) τοτε η 2η παει κανα 1000αρικο παραπανω αφου εχει φορτωσει ολα τα δεδομενα στις μνημες απο πριν. Ομως το 55αρι σου μου φαινεται λιγο, εκτος αν ειχες εξοικονομηση.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

εγω το antuntu το τρεχω μολις κανω καθαρη εγκατασταση, ειτε με την αγορα ειτε απο αναβαθμιση, το κατεβαζω πρωτο πρωτο, κλεινω wifi ή γενικα αναβαθμιση εφαρμογων να μην κανει τετοιες διαδικασιες και το τρεχω.. Εχω δει διαφορες μεχρι 5000, οπως επισης αν το τρεξεις 2 φορες με αποσταση 1-2 λεπτων την 1η απο τη δευτερη (ισα να δροσισει λιγο ο επεξεργαστης) τοτε η 2η παει κανα 1000αρικο παραπανω αφου εχει φορτωσει ολα τα δεδομενα στις μνημες απο πριν. Ομως το 55αρι σου μου φαινεται λιγο, εκτος αν ειχες εξοικονομηση.

Αμαν!εχεις δικιο ηταν ανοιχτη η εξοικονομηση!!!και ειπα θα την κλεισω οταν το τρεξω και το ξεχασα!!!ποσο εχεις βγαλει antutu φιλε μου τωρα στα κοντα?εννοω στο τελευταιο το antutu

Link to comment
Share on other sites

Αμαν!εχεις δικιο ηταν ανοιχτη η εξοικονομηση!!!και ειπα θα την κλεισω οταν το τρεξω και το ξεχασα!!!ποσο εχεις βγαλει antutu φιλε μου τωρα στα κοντα?εννοω στο τελευταιο το antutu

 

Εγώ επειδή το κινητό πάει μπάλα. .δεν κοιτάω antutu. ...

 

ΥΓ:έχω κολλήσει να το αλλάξω με το edge....αλλά δεν θέλω να μπω σε έξοδα. ...εξάλλου το έχω 4 μέρες. ...:(

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Αμαν!εχεις δικιο ηταν ανοιχτη η εξοικονομηση!!!και ειπα θα την κλεισω οταν το τρεξω και το ξεχασα!!!ποσο εχεις βγαλει antutu φιλε μου τωρα στα κοντα?εννοω στο τελευταιο το antutu

 

Εγώ επειδή το κινητό πάει μπάλα. .δεν κοιτάω antutu. ...

 

Απο οσο θυμαμαι κοντα στα 70.000.

 

ΥΓ:έχω κολλήσει να το αλλάξω με το edge....αλλά δεν θέλω να μπω σε έξοδα. ...εξάλλου το έχω 4 μέρες. ...:(

 

Αξιζει το edge, εγω επειδη το εχει μια κολλητη το S6, το βλεπω και λεω οτι δε θα το επαιρνα ποτε, οσο αφορα την ομορφια. Το αν βολευει ειναι υποκειμενικο, εμενα και μαρεσει και με βολευει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγώ επειδή το κινητό πάει μπάλα. .δεν κοιτάω antutu. ...

 

ΥΓ:έχω κολλήσει να το αλλάξω με το edge....αλλά δεν θέλω να μπω σε έξοδα. ...εξάλλου το έχω 4 μέρες. ...:(

 

φιλε εγω δεν θα το αλλαζα με τιποτα με το edge γιατι μου κανει σαν να εχει μικρότερη οθονη θα φταίνε οι κουρμπες μαλλον!!και δεν με βολεψε καθολου στο χερι !!!!και δεν εχει τιποτα παραπανω απο το απλο s6!!!εγω θα ελεγα κρατα το και ησύχασε;)

ειναι μονο πιο όμορφο στην εμφανιση ναι!!!τιποτα αλλο!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...