Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, χθες καθώς χρησιμοποιούσα το κινητό μου την ώρα που φόρτιζα ξαφνικά το κινητό αφού ανέβασε αρκετά τη θερμοκρασία έσβησε και από τότε δεν άνοιξε ξανά. Τώρα όποτε το φορτίζω το κινητό δεν ανταποκρίνεται ενώ πάλι ανεβάζει θερμοκρασία στο πάνω μέρος του κινητού. Έχω σκοπό να επικοινωνήσω με την εταιρία μπας και βγάλω άκρη. Το Έχω το κινητό Απ' το Δεκέμβρη και δεν ξέρω αν πιάνει κάποια εγγύηση ή όχι (αν ναι χρειάζονται χαρτια κλπ; η Δε θα χρειαστεί;) Να μιλήσω με το μαγαζί που αγόρασα το κινητό ή απευθείας τη Σάμσουνγκ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χτες όταν τράβηξα φωτογραφία παρατήρησα κάτι σαν βρωμιά αλλά δεν είναι πάνω στο τζάμι της κάμερας γιατί το καθαρισα.

http://imgur.com/a/aFfOD

ξερετε αν ειναι οντως προβλημα της καμερας ή αν μπορω να κανω κατι για να λυθει;

Το είχα παλιά σε άλλο κινητό και απλά το πήγα σέρβις και μου άλλαξαν κάμερα.. Από τότε δεν το ξαναειχα..

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας

Μου έχει έρθει ειδοποίηση για μια ενημέρωση γύρω στα 350MB

Την έχει κάνει κανένας? Έχει δει καμία διαφορά?

 

Καμμία μέχρι στιγμής

Link to comment
Share on other sites

παιδες παρατηρειτε καθολυ λαγκ στη συσκευή σας? εγω βλεπω ελαφρως να εχει τις 2 τελευταίες εβδομάδες..

 

οσοι περασαν αναβαθμηση λογισμικού εχουν καμια παρατήρηση αρνητική ή θετική?

Link to comment
Share on other sites

παιδες παρατηρειτε καθολυ λαγκ στη συσκευή σας? εγω βλεπω ελαφρως να εχει τις 2 τελευταίες εβδομάδες..

 

οσοι περασαν αναβαθμηση λογισμικού εχουν καμια παρατήρηση αρνητική ή θετική?

 

Συμφωνώ ότι έχει γίνει ένα κλικ πιο αργό. Όχι οτι κάνει μεγάλη διαφορά αλλά για κάποιον που τα ψειρίζει αυτά μάλλον θα το παρατηρήσει.

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι έχει γίνει ένα κλικ πιο αργό. Όχι οτι κάνει μεγάλη διαφορά αλλά για κάποιον που τα ψειρίζει αυτά μάλλον θα το παρατηρήσει.

 

η διαφορα δεν ειναι μεγάλη οπως είπες αλλα φαίνεται.. και το λαγκ επίσεις.. εχεις κανει την τελευταία αναβάθμιση? αν ναι οως τη βλεπεις.. περιμενω να ερθει σε μενα μηπως και ρολαρει καλύτερα..

Link to comment
Share on other sites

η διαφορα δεν ειναι μεγάλη οπως είπες αλλα φαίνεται.. και το λαγκ επίσεις.. εχεις κανει την τελευταία αναβάθμιση? αν ναι οως τη βλεπεις.. περιμενω να ερθει σε μενα μηπως και ρολαρει καλύτερα..

 

Στην BTU ήρθε μια των 55ΜΒ την προηγουμενη βδομαδα. Οποτε δεν αλλαξαν τοσο σημαντικα τα πραγματα. Η μπαταρια ιδια μου φαινεται ως τωρα, λαγκ ισως ενα κλικ στο ανοιγμα των εφαρμογων...

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έχω παρατηρήσει εγώ με την τελευταία αναβάθμιση σε γερμανική συσκευή είναι ότι πλέον κάτω από τον ήλιο στην αυτόματη φωτεινότητα η φωτεινότητα δεν ανεβοκατεβαίνει.

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έχω παρατηρήσει εγώ με την τελευταία αναβάθμιση σε γερμανική συσκευή είναι ότι πλέον κάτω από τον ήλιο στην αυτόματη φωτεινότητα η φωτεινότητα δεν ανεβοκατεβαίνει.

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ισχύει.. καποιες φορες που περπαταω βραδυ σε σκοτεινό σημειο και για δύο μέτρα βρίσκω αρκετό φως,η φωτεινότητα αυξανεται, οταν μπαινω ξανα σκιερο μέρος η φωτεινότητα μένει στα υψη χωρις να πέφτει αυτοματα οπως πρέπει...

Link to comment
Share on other sites

ισχύει.. καποιες φορες που περπαταω βραδυ σε σκοτεινό σημειο και για δύο μέτρα βρίσκω αρκετό φως,η φωτεινότητα αυξανεται, οταν μπαινω ξανα σκιερο μέρος η φωτεινότητα μένει στα υψη χωρις να πέφτει αυτοματα οπως πρέπει...

Εγώ εννοώ ένα τρεμόπεγμα που έκανε.

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλοι.

 

Θα ηθελα την γνωμη σας για ενα σοβαρο προβλημα που εχω πριν στειλω το κινητο για επισκευη. ξεκινησε την κυριακη οταν και το κινητο αποσυνδεοταν απο το φορτιστη και εκανε συνεχεια τον ηχο συνδεσης. με το γνησιο φορτιστη μου εγραφε στην οθονη οτι το κινητο φορτιζει αργα πριν αποσυνδεθει, με αλλους που δοκιμασα φορτιζε για λιγη ωρα και μετα σταματαγε. επισης μου ανοιγοκλεινε η εφαρμογη για το gear vr και εδω και δυο μερες ανοιγει και το power sharing σε ασχετες στιγμες.

το εχω μονιμα σε ultra εξοικονομηση ενεργειας γιατι αν το γυρισω σε κανονικη λειτουργια μου ανοιγοκλεινουν εφαρμογες που εχουν σχεση με την συνδεση του κινητου με περιφερειακα. εχω κανει factory reset και αν προλαβω σημερα θα κανω και επανεγκατασταση της official rom.

απο οτι καταλαβαινω η θα στρωσει με την εγκατασταση η εχει θεμα η micro usb και πρεπει να παει για αλλαγη... εχω διαβασει σε καποια ξενα φορουμς οτι το κινητο νομιζει πως συνδεω το oculus vr και για αυτο ξεκιναει η εφαρμογη. που σημαινει οτι εχει θεμα το λογισμικο η οτι εχει βραχυκυκλωσει η θυρα απο τις θερμοκρασιες της γρηγορης φορτισης...

 

εσεις τι λετε;

Link to comment
Share on other sites

Την έκανα την αναβάθμιση.. Περίπου 77 Mb ήταν..

 

Πολύ lag ρε παιδιά.. Πολύ lag.. Κυρίως εντοπίζεται στο chrome (μόλις ανοίγεις την εφαρμογή σκρολάροντας προς τα κάτω την σελίδα) και στο instagram. To facebbok ρολάρει καλά..

 

Μάλλον οι εφαρμογές της google ίσως την κάνουν τη δουλειά.. Το κινητό φύσαγε και τώρα γυρνάει στην εποχή της lollipop που είχε και τότε κάποια lag.. Tο καταστρέψανε..

Link to comment
Share on other sites

Την έκανα την αναβάθμιση.. Περίπου 77 Mb ήταν..

 

Πολύ lag ρε παιδιά.. Πολύ lag.. Κυρίως εντοπίζεται στο chrome (μόλις ανοίγεις την εφαρμογή σκρολάροντας προς τα κάτω την σελίδα) και στο instagram. To facebbok ρολάρει καλά..

 

Μάλλον οι εφαρμογές της google ίσως την κάνουν τη δουλειά.. Το κινητό φύσαγε και τώρα γυρνάει στην εποχή της lollipop που είχε και τότε κάποια lag.. Tο καταστρέψανε..

 

Φίλε ούτε το instagram λαγκάρει ούτε ο chrome. Βασικά ο chrome πάντα ήταν αργός αλλά έχε χάρη που είναι όλοι οι κωδικοί από τα σάιτ αποθηκευμένοι σε αυτόν. Ίσως προσπαθήσω να τους περάσω στον browser της Samsung ο οποίος είναι πυροβόλο. Πάει απίστευτα γρήγορα

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και εγώ το update της γερμανικής DBT έκδοσης ( 352mb) , αλλά δεν βλέπω καμιά διαφορά, ούτε θετική, ούτε αρνητική. Βέβαια όλες τις μαμίσιες εφαρμογές τις έχω αντικαταστήσει με άλλες του playstore οπότε ούτε launcher μπορώ να κρίνω ( χρησιμοποιώ Nova Prime) , ούτε chrome ή stock internet browser ( χρησιμοποιώ UC ), ούτε dialer app ( χρησιμοποιώ True phone dialer ), ούτε gallery app, sms app ( χρησιμοποιώ chomp sms ) , mail app και google maps. Γενικά όπως δεν είχα κανένα πρόβλημα πριν, δεν έχω και τώρα με το μικρό update.

 

@Glx90, αν bloatware εννοείς τις google εφαρμογές, αυτές θα τις έχεις σε κάθε έκδοση. Αν εννοείς τοπικές εφαρμογές κάποιας χώρας, εγώ είτε με τη γερμανική, είτε με τη γαλλική, είτε με την αγγλική 6.0.1, δεν θυμάμαι να μου εγκαταστάθηκε κάποια παραπανίσια εφαρμογή. Μπορεί να μη θυμάμαι και καλά βέβαια αλλά νομίζω πως δεν είχα τέτοιο θέμα με καμία έκδοση.

Edited by ipred
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και εγώ το update της γερμανικής DBT έκδοσης ( 352mb) , αλλά δεν βλέπω καμιά διαφορά, ούτε θετική, ούτε αρνητική. Βέβαια όλες τις μαμίσιες εφαρμογές τις έχω αντικαταστήσει με άλλες του playstore οπότε ούτε launcher μπορώ να κρίνω ( χρησιμοποιώ Nova Prime) , ούτε chrome ή stock internet browser ( χρησιμοποιώ UC ), ούτε dialer app ( χρησιμοποιώ True phone dialer ), ούτε gallery app, sms app ( χρησιμοποιώ chomp sms ) , mail app και google maps. Γενικά όπως δεν είχα κανένα πρόβλημα πριν, δεν έχω και τώρα με το μικρό update.

 

@Glx90, αν bloatware εννοείς τις google εφαρμογές, αυτές θα τις έχεις σε κάθε έκδοση. Αν εννοείς τοπικές εφαρμογές κάποιας χώρας, εγώ είτε με τη γερμανική, είτε με τη γαλλική, είτε με την αγγλική 6.0.1, δεν θυμάμαι να μου εγκαταστάθηκε κάποια παραπανίσια εφαρμογή. Μπορεί να μη θυμάμαι και καλά βέβαια αλλά νομίζω πως δεν είχα τέτοιο θέμα με καμία έκδοση.

 

Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Έχεις δοκιμάσει την ελληνική? Έχει διαφορα?

Edited by m7ixalis
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, χθες καθώς χρησιμοποιούσα το κινητό μου την ώρα που φόρτιζα ξαφνικά το κινητό αφού ανέβασε αρκετά τη θερμοκρασία έσβησε και από τότε δεν άνοιξε ξανά. Τώρα όποτε το φορτίζω το κινητό δεν ανταποκρίνεται ενώ πάλι ανεβάζει θερμοκρασία στο πάνω μέρος του κινητού. Έχω σκοπό να επικοινωνήσω με την εταιρία μπας και βγάλω άκρη. Το Έχω το κινητό Απ' το Δεκέμβρη και δεν ξέρω αν πιάνει κάποια εγγύηση ή όχι (αν ναι χρειάζονται χαρτια κλπ; η Δε θα χρειαστεί;) Να μιλήσω με το μαγαζί που αγόρασα το κινητό ή απευθείας τη Σάμσουνγκ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Eπικοινωνείς με τη smartec ή κάποιο άλλο επίσημο service samsung της περιοχής σου και το πας εκεί. Έχεις δύο χρόνια εγγύηση. Τους ρωτάς αν θέλουν την απόδειξη αγοράς. Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Έχεις δοκιμάσει την ελληνική? Έχει διαφορα?

 

Όχι, την ελληνική δεν την έχω βάλει και δεν βρίσκω κανένα λόγο να τη βάλω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

Μια ερωτηση.... Διαγραφτηκαν απο λαθος τα μηνυματα sms απο την συσκευη...δεν υπαρχει καποιο back up / ουτε απο το προγραμμα της sammy... υπαρχει τροπος ανακτησης??

 

ps εχω βρει κατι προγραμμα υστερα απο αναζητηση...αλλα δεν γνωριζω κατα ποσο ειναι αξιοπιστα...

 

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Και ήρθε η ώρα να μοιραστώ μαζι σας κάτι αρνητικό για τη συσκευή η οποία κλείνει στα χέρια μου χρόνο σε ένα μήνα.

 

Όλα καλά σε γενικές γραμμές για τη συσκευή αυτή κάθε αυτή, εχει όμως παρατηρήσει κανείς σας κακά fps σε ορισμένες βασικές εφαρμογές δεδομένου του επιπέδου της συσκευής; Συγκεκριμένα, θα δείτε ότι στο Google maps η το Here maps οταν "κινειστε" στο χώρο η κινηση του χάρτη γινεται με αρκετό lag και πεσμενα fps έχοντας εμπειρία που μονο smooth δε θα τη λέγαμε. Το ιδιο συμβαίνει και στα animations όταν περιηγουμαστε σε σχόλια-πανω σε σχολια, στην εφαρμογη του Facebook. Lag. Τα παραπάνω δε συμβαίνουν η συμβαίνουν πολύ λιγότερο σε συσκευες με Snapdragon 808 και Snapdragon 800 που θεωρουνται κατώτερα chips κάτι που εχω επιβεβαιώσει ο ίδιος.

Ψάχνοντας το παραπέρα, κάνοντας geekbench (compute) βλέπω ότι το S6 εχει αρκετα χαμηλα σκορ οσο αφορα το renderscript σε κάποια test. Συγκεκριμένα το S6 στο renderscript score, σε ορισμένους τομείς (gaussian blur, particle physics, depth of field) τοποθετειται κοντα με το Galaxy S4 ενώ το Galaxy S5 (snapdragon 801) βρισκεται σε πιο καλα επιπεδα. Τα ίδια στο συγκεκριμένο benchmark συμβαίνουν και στο Meizu MX5 Pro που εχει το ιδιο ακριβώς τσιπακι.

 

Υποθέτω υπαρχει καποια αδυναμια στη συγκεκριμένη CPU/GPU η σε καποιο σχετικο driver που δεν υπάρχει στους Qualcomm. Χωρις να μπορω να το επιβεβαιώσω, βλέπω επίσης γενικώς καποιες γκρίνιες στο Internet για τους exynos πως δεν λειτουργούν στα games τοσο καλα, οσο οι αντίστοιχοι Qualcomm.

 

Επιστρέφοντας στο δια ταύτα, το θεωρώ λιγο απαραδεκτο να βλέπω το παλιο μου Xperia Z Ultra και το Nexus 5x να συμπεριφερονται καλυτερα σε κάτι τοσο βασικο οπως οι χάρτες, απο το ακριβοπληρωμενο μου Galaxy S6.

Ποια είναι η αποψη σας;

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Edited by Nikos751
Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελαμια γρηγορη απντηση στο ερωτημα μου,διοτι αυριο πρεπει να καταληξω....

Λοιπον εχω ενα Ζ3 1 μηνα,και μου προτειναν ανταλλαγη με s6 edge,με σπασμενο τζαμι,αξιζει να το ανταλλαξω και να επισκευασω το s6 edge ?

 

Ευχαριστω και συγγνωμη που δεν το βζω στους διαξιφησμους αλλα χρειαζομαι αμμεση απαντηση

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Επιστρέφοντας στο δια ταύτα, το θεωρώ λιγο απαραδεκτο να βλέπω το παλιο μου Xperia Z Ultra και το Nexus 5x να συμπεριφερονται καλυτερα σε κάτι τοσο βασικο οπως οι χάρτες, απο το ακριβοπληρωμενο μου Galaxy S6.

Ποια είναι η αποψη σας;

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Αυτο που αναφερεις για το google maps προσωπικα δεν παρατηρησα κατι ,αν και για μενα δεν ειναι αυτος λογος συγκρισης με αλλα κινητα , τι πιστευεις οτι δεν σε καλυπτει το s6; για να το εχεις ενα χρονο πιστευω σε καλυπτει και με το παραπανω ,οσο για τα διαφορα που λενε σε διαφορα site τι να πω; πες μου ενα τηλεφωνο που κυκλοφορει και δεν θ ακουσεις ενα αρνητικο ,ο οποιοσδηποτε μπορει να γραψει πολλα και διαφορα ,για μενα απλα μη δινεις σημασια ,ακομη και τα τεστ για μενα δεν λενε πολλα

 

 

παιδια θα ηθελαμια γρηγορη απντηση στο ερωτημα μου,διοτι αυριο πρεπει να καταληξω....

Λοιπον εχω ενα Ζ3 1 μηνα,και μου προτειναν ανταλλαγη με s6 edge,με σπασμενο τζαμι,αξιζει να το ανταλλαξω και να επισκευασω το s6 edge ?

 

Ευχαριστω και συγγνωμη που δεν το βζω στους διαξιφησμους αλλα χρειαζομαι αμμεση απαντηση

 

Προσωπικα αν εχει μικρο ραγισμα εξωτερικα θα εκανα την συναλλαγη και δεν θα αλλαζα την οθονη ,τωρα αν εχει μεγαλο σπασιμο-ραγισμα στην εσωτερικη οθονη πιστευω δεν αξιζει την επισκευη

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα αν εχει μικρο ραγισμα εξωτερικα θα εκανα την συναλλαγη και δεν θα αλλαζα την οθονη ,τωρα αν εχει μεγαλο σπασιμο-ραγισμα στην εσωτερικη οθονη πιστευω δεν αξιζει την επισκευη

 

Δουλευουν ολα,απλως εχει ραγισμα στο τζαμι....οχι εσωτερικα...

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα αν εχει μικρο ραγισμα εξωτερικα θα εκανα την συναλλαγη και δεν θα αλλαζα την οθονη ,τωρα αν εχει μεγαλο σπασιμο-ραγισμα στην εσωτερικη οθονη πιστευω δεν αξιζει την επισκευη

 

 

 

Αφου δεν ειναι εσωτερικα προχωρα ,αν ειχες και μια φωτο να δουμε ακομη καλυτερα ,εμενα δεν θα με ενοχλουσε καθολου, τωρα για σενα δεν ξερω ,μη σε παρω και στο λαιμο μου

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που αναφερεις για το google maps προσωπικα δεν παρατηρησα κατι ,αν και για μενα δεν ειναι αυτος λογος συγκρισης με αλλα κινητα , τι πιστευεις οτι δεν σε καλυπτει το s6; για να το εχεις ενα χρονο πιστευω σε καλυπτει και με το παραπανω ,οσο για τα διαφορα που λενε σε διαφορα site τι να πω; πες μου ενα τηλεφωνο που κυκλοφορει και δεν θ ακουσεις ενα αρνητικο ,ο οποιοσδηποτε μπορει να γραψει πολλα και διαφορα ,για μενα απλα μη δινεις σημασια ,ακομη και τα τεστ για μενα δεν λενε πολλα

 

 

 

 

Πρακτικά με καλύπτει, εννοείται. Δεν εμποδίζει άλλωστε αυτο το lag το να κάνεις τη δουλειά σου. Απλώς έχω εμπειρία από πολλές συσκευές, οπότε μπορω να αναγνωρίσω τη συγκεριμενη αδυναμία. Και factory reset έχω κάνει και χωρίς αλλες εφαρμογές το εχω τεστάρει. Δεν αλλάζει κάτι. Για το χαος στο ιντερνετ γενικα εχεις απόλυτο δικιο, το ανεφερα το συγκεριμενο επειδή έχει αρκετα πιθανώς άμεση σχέση.

 

Γενικότερα, αλλάζω πολύ συχνά συσκευές και ομολογουμενως η συγκεκριμένη είναι από τις μακροβιότερες στα χέρια μου, γεγονος που σημαίνει ότι με έχει βολέψει πολύ. Απλως το συγκεκριμένο ζήτημα, απο τεχνικής κυρίως απόψεως το θεωρώ κακό οταν πληρώνεις τόσα χρήματα. Και δυστυχώς είναι μια ένδειξη των διαφόρων ατελειων-προβληματων στο κόσμο του Android. Όλες οι Android συσκευές, διαφόρων εταιρειών λιγο η πολύ έχουν κουσούρια αλλα εμφανή και άλλα οχι με αίτια που δεν ειναι του παροντος. Είναι μια ρωσικη ρουλετα τι θα σου τυχει και αν θα επηρεάσει τη προσωπική χρήση του καθενός. Οι συσκευές της Apple από την άλλη ότι κουσούρια μπορείς να βρεις, είναι στη πλειοψηφία τους by design που λεμε (βλ. περιορισμοί του ios που μ ενοχλουν και εμενα προσωπικα διότι είχα συσκευή). Εκεί ειναι η διαφορά. Αναφέρω επιλεκτικά κάτι που αφορα την Apple μόνο για καλύτερη κατανοηση του τι εννοώ ως ζητηματα σε όλες τις συσκευες Android, δεν εκθειάζω, ούτε συγκρίνω στη προκειμένη.

 

Ευχαριστώ για την άποψή σου στο θέμα, οντως αυτο που ηθελα ειναι να δω ποσοι ενοχλούνται απο αυτο, και πως το βλέπετε το θέμα.

 

Αν δεις κουνωντας με το δαχτυλο το χάρτη ενω εισαι ζουμ σε καποιο τετραγωνο, η εικονα δεν αλλάζει ομαλα (smoothly), αλλα κομματιαστα, με lag όπως λεμε.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Edited by Nikos751
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...