Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυριο πρωι πιστευω να την δω με μια ανεση λογω ωρας που τα μαγαζια ειναι αδεια σχεδον.

Και στα Public στην Αθηνα διαθεσιμο για επιδειξη απο αυριο.

Μου ηρθε newsletter.

 

http://postimg.org/image/pfdnuv3wt/

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μου ηρθε και εμενα σημερα εμαιλ απο τα Public για προπαραγγελια και με δωρω τον ασυρματο φορτιστη!

 

το σ6 στα 769 και το Edge στα 899! η τιμη στο Edge ειναι εξωφρενικη ετσι! και μιλαμε για το 32 τωρα ...! ενα καλο εκανε η σαμη αλλαξε υλικα και ταυτοχρονα εκανε 5 βηματα πισω στην τιμη!

 

και απο Kotsovolo email για προπαραγγελια

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα και στα υπόλοιπα δίκτυα Cosmote, Germanος κ.λ.π.

 

Δυστυχώς η τιμή θα παίξει ψηλά με το απλό της βασικής έκδοσης στα 769€.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

δλδ μ ρεσει που λενε δινουν Δωρο και τον ασυρματο φοριστη! ωπα ωπα σαμη στην ουσια τον πληρωνουμε και αυτον με αυτην την τιμη ! δεν ειναι τζαμπα!
Link to comment
Share on other sites

... το σ6 στα 769 και το Edge στα 899! η τιμη στο Edge ειναι εξωφρενικη ετσι! και μιλαμε για το 32 τωρα ...! ενα καλο εκανε η σαμη αλλαξε υλικα και ταυτοχρονα εκανε 5 βηματα πισω στην τιμη!...

 

Μην κοιτάς που εμείς στην Ελλάδα είμαστε πλούσιοι και ως large βάζουμε και ένα καπελάκι, στην Ευρώπη στα 699€ θα παίξει και αυτή είναι η τιμή που έχει θέσει η Samsung.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Έγινε η αγορά μέσω samsung.com/uk.

Στα χέρια μου στις 9 Απριλίου.:)

 

Εγώ που το τσέκαρα τώρα το δίνει το απλό 32-αρι στις £600 = 830 € και με παραλλαβή στις 15 Απριλίου.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το τσέκαρα τώρα το δίνει το απλό 32-αρι στις £600 = 830 € και με παραλλαβή στις 15 Απριλίου.

 

Όποιος πρόλαβε πρόλαβε... τα δείχνει όλα τώρα "Out of Stock"

Μιλάω πάντα για το Edge;

 

Επόμενη φουρνιά - Scheduled to ship on Apr 24, 2015

Edited by geovass
Link to comment
Share on other sites

Όποιος πρόλαβε πρόλαβε... τα δείχνει όλα τώρα "Out of Stock"

Μιλάω πάντα για το Edge;

 

Επόμενη φουρνιά - Scheduled to ship on Apr 24, 2015

Καλομίλητο από τώρα και περιμένουμε review!! :)
Link to comment
Share on other sites

Έγινε η αγορά μέσω samsung.com/uk.

Στα χέρια μου στις 9 Απριλίου.:)

 

Με το καλο να παραλαβεις Γιωργο.

Εννοειται πως περιμενουμε εντυπωσεις απο την καλυτερη συσκευη της αγορας μεχρι την ελευση του note 5...

Link to comment
Share on other sites

Όποιος πρόλαβε πρόλαβε... τα δείχνει όλα τώρα "Out of Stock"

Μιλάω πάντα για το Edge;

 

Επόμενη φουρνιά - Scheduled to ship on Apr 24, 2015

 

ωραιος με το καλο,και χρονια πολλα κι ολας!

τι χρωματακι;

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή είχα σκεφτεί για το πρασινάκι αλλά όταν είδα από κοντά το άσπρο μου άρεσε πολύ.

Λόγο γιαλιού τα σκούρα χρώματα αφήνουν πολλές - πάρα πολλές δαχτυλιές με αποτέλεσμα να δείχνει συνέχεια βρώμικο.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα βάλουν όλοι κάποιο protector πίσω για δαχτυλιές και γρατσουνιές.
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

το λευκο ειναι ιεροσυλια σε αυτο το κινητο αχαχαχ! μπλε ανοιχο,πρασινο,χρυσο τα μονα που αξιζουν πιστευω
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει πάντως ότι στο λευκό δεν φαίνονται οι δαχτυλιές. Αλλά και εμένα δεν μου άρεσε πολύ αυτό το χρώμα, προτιμώ τα πιο σκούρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω τρελαθεί με το κινητό. Είναι πράγματι ότι καλύτερο έχει βγάλει η Samsung. Έχω προ-παραγγείλει το S6 Edge 128gb Black. Είπαν για 17/4... Για να δούμε...
Link to comment
Share on other sites

... Έχω προ-παραγγείλει το S6 Edge 128gb Black ...

 

και edge και 128. Αχχχ :rolleyes:.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα βάλουν όλοι κάποιο protector πίσω για δαχτυλιές και γρατσουνιές.

Δεν υπάρχει κανένας λόγος για κάτι τέτοιο

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Για εμένα στανταράκι σε χρυσό και χωρίς καμία προστασία για να το χαίρομαι στο μέγιστο :).
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω τρελαθεί με το κινητό. Είναι πράγματι ότι καλύτερο έχει βγάλει η Samsung. Έχω προ-παραγγείλει το S6 Edge 128gb Black. Είπαν για 17/4... Για να δούμε...
:X:X:X:X:X 1100 ευρω????
Link to comment
Share on other sites

:X:X:X:X:X 1100 ευρω????

 

Το θέμα δεν είναι τα 1100. Το θέμα είναι τι το κάνεις σε ένα χρόνο που θα βγει το s7 edge , με φοβερή πλέον μπαταρία, αδιάβροχο κλπ και θα σε τρώει να το πάρεις, ενώ το s6 edge σου των 1100 θα έχει 400 στα σκρουτζομαγαζα.

 

Εκτός και αν σκοπεύει κάποιος να το κρατήσει 3 -4 χρόνια οπότε είναι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν είναι τα 1100. Το θέμα είναι τι το κάνεις σε ένα χρόνο που θα βγει το s7 edge , με φοβερή πλέον μπαταρία, αδιάβροχο κλπ και θα σε τρώει να το πάρεις, ενώ το s6 edge σου των 1100 θα έχει 400 στα σκρουτζομαγαζα.

 

Εκτός και αν σκοπεύει κάποιος να το κρατήσει 3 -4 χρόνια οπότε είναι μια χαρά.

 

Προφανώς και δεν περιμένεις απάντηση στο ερωτημά σου. Δεν είναι όλα τα τηλέφωνα για όλους τόσο από πλευράς χαρακτηριστικών όσο και από τιμής. Αυτός που το θέλει το edge και μπορεί να το πάρει θα το πάρει και του χρόνου θα πάρει το S7 edge ακόμα και αν το έχει να κάθεται. Δεν είναι δυνατόν επειδή εγώ δεν μπορώ να πάρω μία Porsche να λέω ο άλλος που θα την πάρει τι θα την κάνει ;);

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...