Jump to content

Eurovision 2015


maarinos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα 5 υποψήφια τραγούδια για την Ελληνική συμμετοχή.

Την τετάρτη 4 Μαρτίου θα γίνει η επιλογή για τον διαγωνισμό της Αυστρίας στη ΝΕΡΙΤ

Edited by maarinos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 58
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πιάστο ένα και βάρα το άλλο :X :X

 

Κατά την γνώμη μου δεν πρέπει να κατεβαίνουμε eurovision, είναι ανόητο το λιγότερο να δίνει ο κόσμος (γιατί δεν τα βάζουν από την τσέπη τους) λεφτά για κάτι τέτοιο και ειδικά αυτή την εποχή ..

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ψηφιζα Shaya ή C:Real.Ιδιαιτερα στο πρωτο μου εκανε εντυπωση που εχει και μια εθνικ νοτα,κατι που πουλαει στην eurovision.Και της Θωμαης Απεργη ειναι ωραιο και ξεσηκωτικο, αλλα πιστευω οτι ενα τραγουδι με 100% ελληνικους στοιχους δεν θα αγγιξει τους ευρωπαιους να μας ψηφισουν.
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά προτιμώ Μαρία-Έλενα Κυριάκου, μπορεί να είναι μπαλάντα, αλλά είναι ένα αξιοπρεπέστατο κομμάτι πλαισιωμένο με φωνάρα...
Link to comment
Share on other sites

Κανένα δεν μου έκανε εντύπωση. Από το κακό στο χειρότερο κάθε χρόνο βλέπω..

Ποιο κακό? Από το τραγικό στο τραγικοτερο...

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Μου φαινεται οτι φετος για πρωτη φορα μετα απο πολλααααα χρονια δεν θα δω eurovision....Μεγαλη ξενερα. Edited by NetSurfer_g7
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα σε όλους!Τι γνώμη έχετε για την ελληνική συμμετοχή με την Μαρία-Έλενα Κυριάκου?Θα δείτε eurovision φέτος?:pΠιστεύετε ότι θα μπούμε τελικό και αν ναι πώς θα πάμε?

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Άκουσα όλα τα κομμάτια και η άποψή μου είναι μια. Απ' το κακό στο χειρότερο.

Δε νομίζω να κάτσω να παρακολουθήσω φέτος. Δε μου κινεί το ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

Άκουσα όλα τα κομμάτια και η άποψή μου είναι μια. Απ' το κακό στο χειρότερο.

Δε νομίζω να κάτσω να παρακολουθήσω φέτος. Δε μου κινεί το ενδιαφέρον.

Θα συμφωνίσω.....

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Άκουσα όλα τα κομμάτια και η άποψή μου είναι μια. Απ' το κακό στο χειρότερο.

Δε νομίζω να κάτσω να παρακολουθήσω φέτος. Δε μου κινεί το ενδιαφέρον.

 

Θα συμφωνίσω.....

 

+1.Πρωτη φορα που η eurovision δεν μου κανει καμια αισθηση να την παρακουλουθησω.

Link to comment
Share on other sites

Μα τι να δεις; Προσωπικά πάντα θεωρούσα ανούσιο αυτό το διαγωνισμό. Δεν έχει κάποιο νόημα, εκτός από κάποια ωραία remixes κομματιών του διαγωνισμού που κυκλοφορούν μετά από λίγο καιρό :p
Link to comment
Share on other sites

Μα τι να δεις; Προσωπικά πάντα θεωρούσα ανούσιο αυτό το διαγωνισμό. Δεν έχει κάποιο νόημα, εκτός από κάποια ωραία remixes κομματιών του διαγωνισμού που κυκλοφορούν μετά από λίγο καιρό :p

Πια η γνώμη σας για τον/την περσινό/ή νικητή/τρια?:lol:

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου καίγεται καρφί για το τι θα κάνουν φέτος, το εξευτέλισαν τελείως.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Πια η γνώμη σας για τον/την περσινό/ή νικητή/τρια?:lol:

 

I'm an open minded person ;)

Σαν θέαμα λίγο άσχημο αισθητικά αλλά οκ. Επιλογές του καθενός είναι αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Πια η γνώμη σας για τον/την περσινό/ή νικητή/τρια?:lol:

Είναι άσχημο το ότι η συμμετοχή της Αυστρίας πέρσι χρησιμοποίησε την ιδιαιτεροτητα του ανθρώπου που έστειλε για την νίκη. Κανένας δεν ψήφισε το τραγούδι, ψήφισε τα όσα υποστηρίζει ο καλλιτέχνης.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Ποτε δε με ένοιαζε αυτή η διοργάνωση!! Το μόνο που με νοιάζει φέτος, είναι να πιάσουμε καμία Ιταλία στο στοίχημα :D
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Είναι άσχημο το ότι η συμμετοχή της Αυστρίας πέρσι χρησιμοποίησε την ιδιαιτεροτητα του ανθρώπου που έστειλε για την νίκη. Κανένας δεν ψήφισε το τραγούδι, ψήφισε τα όσα υποστηρίζει ο καλλιτέχνης.

Λες να γίνει και φέτος το ίδιο;

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

Είναι άσχημο το ότι η συμμετοχή της Αυστρίας πέρσι χρησιμοποίησε την ιδιαιτεροτητα του ανθρώπου που έστειλε για την νίκη. Κανένας δεν ψήφισε το τραγούδι, ψήφισε τα όσα υποστηρίζει ο καλλιτέχνης.

Έχεις απόλυτο δίκιο και πιστεύω ότι αυτό είναι πονηρό και άσχημο!Θυμάστε τις γιαγιάδες από τη Ρωσία πριν 2 χρόνια?Και αυτές δεύτερες βγήκαν!Και πάω στοίχημα ότι φέτος θα πάει πολύ καλά η συμμετοχή της Φιλανδίας με το σύνδρομο down!

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λες να γίνει και φέτος το ίδιο;

Πιθανό!Εκεί ποντάρουν!Στο γεγονός ότι ο κόσμος βλέπει κάτι διαφορετικό.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο και πιστεύω ότι αυτό είναι πονηρό και άσχημο!Θυμάστε τις γιαγιάδες από τη Ρωσία πριν 2 χρόνια?Και αυτές δεύτερες βγήκαν!Και πάω στοίχημα ότι φέτος θα πάει πολύ καλά η συμμετοχή της Φιλανδίας με το σύνδρομο down

 

Σύνδρομο down; :confused:

Από τη μια έρχεται στο μυαλό σου η εκμετάλευση αλλά από την άλλη μπράβο στον άνθρωπο που το παλεύει και δεν τα παρατάει.

Link to comment
Share on other sites

Σύνδρομο down; :confused:

Από τη μια έρχεται στο μυαλό σου η εκμετάλευση αλλά από την άλλη μπράβο στον άνθρωπο που το παλεύει και δεν τα παρατάει.

Έχεις δίκιο σε αυτό.Υπάρχει αλληλοεπίδραση.....Πάντως οι διοργανωτές έχουν καταλάβει ότι το ''διαφορετικό'' πουλάει!Το κοντσίτα πόσες χιλιάδες έχει βγάλει??Και δε λέω που κέρδισε λέει για την ''καριέρα'' μετά.....

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Είχε ήδη καριέρα, χρόνια

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...