Jump to content

KingZone Z1


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Του απαντησε τελικά σήμερα, hi,friend.this data is correct and i can confirm it to you .This is the Official Kingzone give us .If you have other problems, you can contact with me .

have a nice day !

 

Απάντηση από cooliool σε άλλη ερώτηση για το μέγεθος του τηλεφώνου :

Coolicool 13 hours ago

hi,friend.

143.8X71.8X7.3mm,139g.this is the real size .Yeah ,you can imagibe how small of the phone ,my friend.

Edited by stavros1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 176
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αντε να το παρει κανενας για να μας κανει ενα ωραιο review!!!

παιδια notification led εχει?

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

και η τιμη ανεβηκε...

 

Καμία 30 αρια δολάρια ακριβότερο απο τον ανταγωνισμό...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πολυ ανεβικε!!!!!

232 δολλαρια!!!!!

με αυτα τα λεφτα περνεις καλυτερο τηλεφωνο!!!

κριμα και ηθελα να το παρω :(:(:(

:mad::mad::mad:

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

Πωπω τρελό παπατζιλίκι η Kingzone. Από ότι βλέπω τελικά παρόμοιες διαστάσεις με το Jiagu S3,όπως ανέφεραν κάποια παιδιά στα πρώτα ποστς.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πιστεύω το μέγεθος του Kingzone είναι ένα μεγάλο ψέμα..απλα δείτε αυτό

 

 

Και η οθονη απο το s3 φαινεται σαν να λείπει γυρω γυρω , τουλαχιστον το kingzone εχει και μεγαλη οθονη

Link to comment
Share on other sites

και στο geek γράφει ότι είναι 143,8 mm μήκος....

 

http://www.everbuying.net/product815048.html

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

και στο geek γράφει ότι είναι 143,8 mm μήκος....

 

http://www.everbuying.net/product815048.html

 

αλλο ενα βιντεακι που φαίνεται να μην έχει τέτοιες διαστάσεις..

Link to comment
Share on other sites

και στο geek γράφει ότι είναι 143,8 mm μήκος....

 

http://www.everbuying.net/product815048.html

 

αλλο ενα βιντεακι που φαίνεται να μην έχει τέτοιες διαστάσεις..

πως γινεται ομως τα βιντεο να τους διαψευδουν?

εκτος του οτι φαινετε μεγαλυτερο αν ειδατε στην συγκριση ενω το μειζου και το γειασου ειναι πληρως φωτεινα στα βιντεο το κινγκζονε ειχε μαυρες μπαρες γυρο γυρο, σαν η ενεργο οθονη να ειναι μικροτερη απο το ευρος που καλυπτει η πραγματικη οθονη,

αλλα οταν το εδειχνε απο κατω και τα 3 οφιλω να παραδεχτω οτι το κινγζονε ειχε καλυτερο απο τα αλλα σε προβολη υπο γωνια

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

και ενα συγκριτικο απο kimovil

http://www.kimovil.com/en/compare/ecoo-e04,jiayu-s3-2gb,kingzone-z1,meizu-m1-note

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

αλλο ενα βιντεακι που φαίνεται να μην έχει τέτοιες διαστάσεις..

 

Αν παρατηρήσετε στο 2:08 του βίντεο η οθόνη του KINGZONE είναι μικρότερη από τα άλλα... Οπότε μάλλον 5'' είναι

 

edit:

Η συνέχεια του βίντεο με έκανε να αναθεωρήσω... Δεν ξέρω. Τι λέτε;

Πάντως το KINGZONE ήταν το μόνο με φωτιζόμενα πλήκτρα.

Edited by sotosk
Spend time to think before you do...
Link to comment
Share on other sites

ενα τεστ με μεζουρα και ζυγαρια λυνει αρκετες αποριες.

 

πως να τους εμπιστευθεις τωρα οταν αλλα μετρα δινουν τα σαιτ κι αλλα στο βιντεο.φαντασου τωρα να γινεται και κατι αναλογο με τα υπολοιπα χαρακτηριστικα του.κριμα γιατι σκεφτομουν να το παρω:dizzy:

Link to comment
Share on other sites

Μολις το πρωτοείδα το κινητό λέω πάει το έχω πάρει κιώλας....έπιτα διαπιστώνω το μεγα ψεμα με τις διαστάσεις και μετα την άθλια κορνίζα γύρω απο την οθόνη και ντεμέκ πολύ μικρά bezel στις πλαινες πλευρες...τρίχες κατσαρές...
Link to comment
Share on other sites

209.99$ απο coolicool..... φαινεται καλο...δεν την εχω δουλεψει βεβαια την εταιρεια ποτε, το εχει παραγγειλει κανεις για να εχουμε νεα?
With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω εχω περιπου ενα χρονο το kingzne k1 και απο οτι καταλαβα αυτο ειναι η συνεχεια του το ζ1 , το κινητο μου εχει σοβαρο προβλημα στο σημα με την vodafone ολα τα αλλα ειναι τελεια για αυτο θελω να δω αν το νεο κινητο εχει θεμα παλι διαφορετικα θα το παρω, θα δουμε αν το δοκιμασει καποιο παιδι (λογικα πρεπει να ειναι παρτιδες καλες που θα πεσεις)
Link to comment
Share on other sites

Στο dealsmachine.com το Z1 βγαινει στα κατι λιγοτερο απο 170€, και με την εκπτωση απ'το κουπονι εγγραφης (50$), ισως γυρω στα 160€ (μια και η αρχικη τιμη του Z1 σε δολαρια ειναι 210$). Δεδομενου οτι το τηλεφωνο ειναι σε pre-sale περιοδο και δεν υπαρχει stock ακομα στα περισσοτερα (αν οχι σε ολα τα) sites, (ακομα κι αν δηλωνουν οτι εχουν stock δεν πιστευω οτι ειναι ετσι), ελπιζω να μην ανεβει η τιμη του οταν το παραλαβουν. Το λεω αυτο γιατι στο banggood.com σε καποιο σχολιο σχετικα με το τηλεφωνο, απο το staff ειπαν στον ενδιαφερομενο οτι οι τιμες ειναι ενδεικτικες και οτι μολις παραλαβουν θα συγκεκριμενοποιησουν και την τιμη, που αρα παει να πει οτι δεν ειναι ακομα τελικη... (;!). Ενα ειναι σιγουρο... Οτι στις 15/3, που βγαινει το τηλεφωνο στα ανοιχτα, θα το μαθουμε συντομα! Παντως σκοπευω να το τσιμπησω, αν καταφερω προσεχως να οριστικοποιησω τον paypal λογαριασμο μου!
Link to comment
Share on other sites

εγω ρε παιδια θα το ειχα παρει, το σκεφτομαι πολυ σοβαρα,

ειναι παρα πολυ ομορφο αλλα αυτες η μπαρες γυρο γυρο απο την οθονη με χαλανε παρα πολυ

λετε το τελικο οταν θα βγει στην αγορα να μην της εχει?

:confused::confused::confused:

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

Στο to2c έχει $199.99

Θα περιμενω απο focalprice, και ας ειναι και πιο ακριβο, εχουν φανταστικο after sales, ειμαι VIP dropshipper ομως.

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν το δοκιμασει καποιος εδω στην ελλαδα θα δουμε τι λεει .....κατι ομως μου λεει πως θα βγαλει πολλα προβληματα για να δουμε?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...