Jump to content

Football Manager 2005


architect_duth
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 183
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

to kalo einai pos sxetika pio diasimoi paixtes erxonte pio eykola apo to proigoumeno pou gia na rthoun eprepe na einai stin ilikia tou rivaldo kai kana 2 xronia +.
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσατε να πειράζατε τον editor και μέσα από το παιχνίδι με τον save game editor αλλά τότε θα χανόταν όλη η ουσία του παιχνιδιού!!!

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

Θελω λιγο να μου εξηγησετε τι σημαινουν μερικα attributes :

flair, first touch, teamwork, work rate, influence, determination, concentration, composure, anticipation, aggression, agility, balance, natural fitness και pace. Λιγα ε; :p

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Epeidi blepw oti mono gia paixtes den lete edw lew na sas pw egw merikes paixtoures pou exw edopisei sto FM2005.:

Marco Taddonio...GK

Pasqualino Saldo...DL

Alessandro Risi...DC

Paolo Grossi...MR

Keke...ML

parte autous kai idiaitera ton prwto kai ton teleutaio na sas bgoune ta matia!!

Link to comment
Share on other sites

Ελα που με huge database δεν μου βρισκει κανεναν :wacko:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος madhack (30 Νοέ. 2004 , 12:50)

 

apisteuto re si. ti sto diaolo. egw oute kan egw huge database. o enas paizei sti milan reserves o allos sti juventous reserves kai genika einai se gnostes omades.

 

 

Eισαι σιγουρος οτι δεν εχεις επιλεξει να αρχισεις με fake players?Μλκια ερωτηση αλλα πρεπει να τη κανω! :D

 

Διαφορετικα θα πρεπει να εχει καποιος φορτωμενο το ιταλικο πρωταθλημα η τουλαχιστον τους παικτες,απο αυτο,δε μπορω να σκεφτω κατι αλλο... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τι σημβαινει; Ενω σχεδον σε καθε παιχνιδι παιζω πολυ καλυτερα απο τις αντιπαλες ομαδες, κανω πολυ περισσοτερες ευκαιριες, εχω πολυ καλους παιχτες, πως γινεται και βαζω πολυ λιγα γκολ και οι αλλοι με μια ευκαιρια με ισοφαριζουν; Θα τρελαθω ρε πουστη μου :mad:. Τι μπορω να κανω;;;;;;;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος madhack (29 Νοέ. 2004 , 23:08)

 

Epeidi blepw oti mono gia paixtes den lete edw lew na sas pw egw merikes paixtoures pou exw edopisei sto FM2005.:

Marco Taddonio...GK

Pasqualino Saldo...DL

Alessandro Risi...DC

Paolo Grossi...MR

Keke...ML

parte autous kai idiaitera ton prwto kai ton teleutaio na sas bgoune ta matia!!

 

Φίλε εκτός από τους ήδη φτιαγμένους στην πραγματικότητα παίκτες όπως Ronaldinho, Henry, Casillas κτλ, όλοι οι άλλοι μικροί ή ακόμη και μεγάλοι παίκτες που δεν είναι κορυφαίοι ΑΛΛΑΖΟΥΝ από παιχνίδι σε παιχνίδι κατά την δημιουργία του. Αυτό συμβαίνει ΙΔΙΩΣ με τους πιο μικρούς παίκτες αλλά και καμία φορά και με μεγάλους που είπα. Συκγεκριμένα:

Keke: Pot ability 27 :blink:

Όσο για τους υπόλοιπους...απλά δεν υπάρχουν στο δικό μου!!!!

:blink: :blink: :eek: :eek: :confused: :confused:

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

episeis mou tin espase pou xalasan ton A.Cerci. ITAN TO PALIKARI MOU...den to katalavenoun???sto 03-04 petage toulaxiston ena goal se kathe match. malista exw sosi ena game pou eixa paiksei me tin monaco gia to championsleague kai tis eixa riksei 6...to kalo einai oti KAI TA EKSI TA EIXE BALEI O CERCI!!!!ti lete gia auto?
Link to comment
Share on other sites

Τι λες; Σε εναν φιλο μου ενας βραζιλιανος πηρε και την ελληνικη υπικοοτητα και παιζει κα στην εθνικη κιολας :wacko:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

madhack όταν θέλεις να διορθώσεις ή να προσθέσεις κάτι σε υπάρχον post μπορείς να χρησιμοποιείς το http://www.myphone.gr/forum/image/edit.gif για να αποφύγεις τα συνεχόμενα posts.
Link to comment
Share on other sites

[OFFTOPIC] Συμφωνώ με τον mcde απόλυτα και θα στο έλεγα κι εγώ. Είναι αρκετά ενοχλητικό να διαβάζει ένα μήνυμα διακοπτόμενο.

 

Ωστόσο φίλε μπορείς μέσω του PRE-GAME EDITOR ή του SAVE GAME EDITOR να κόψεις και να ράψεις το παιχνίδι στα μέτρα σου!!! Είναι βέβαια μία τσατσιά αλλά αν δεν το παρακάνεις είναι ok! ;)

Α, όσο αφορά τις υπικοότητες, αυτές σε κάθε πρωτάθλημα αποκτούνται μετά από κάποια χρόνια παραμονής του παίκτη στην χώρα. Για παράδειγμα στην Ισπανία η εθνικότητα αποκτάται μετά από 5 :( χρόνια παραμονής του παίκτη στην ομάδα!!! Για Ελλάδα νομίζω είναι 3 χρόνια μόλις!!! Βέβαια μπορείς ΚΑΙ ΑΥΤΟ να το παιράξεις από τον EDITOR. ;) :p

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

Τελικα παρατησα τον Παναθηναικο, ξεκινησα καινουργιο με την μπαρτσα, και παω τρενο. Ριχνω συνεχεια 5αρες και 4αρες. Ε, δεν πηγαινε αλλο να φερνω ισοπαλιες με κωλοπετινιτσες μεσα στην εδρα μου :mad: . Τωρα ομως με την μπαρτσελονα..... :happy:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

BARCA μια ζωή!!!! ΠΡΟΣΕΧΕ πριν την έναρξη του πρωταθλήματος (καλοκαίρι και χειμώνα) θα σου βγάζει στη λίστα κάτω αριστερά όταν είσαι στην ομάδα και μία επιλογή SUBMIT SQUAD PLAYERS (νομίζω). Εσύ θα πρέπει να δηλώσεις SQUAD για BARCA A, B, C. Δήλωσε Α όσους παίκτες θες (έως 25 αλλά 3 ξένους μόνο) και τους υπόλοιπους βάλ’ τους στην Β και C, δήλωσέ τους και μετά μετέφερέ τους στην Α ομάδα, ΑΛΛΙΩΣ δεν θα μπορείς να τους χρησιμοποιήσεις!!!

ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΜΕ 1 ΠΑΙΚΤΗ!!! :cry:

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

Και εγω την επαθα ετσι με εναν παιχτη. Τον Shinji ono. Ειναι παιχταρας ριχτου ενα βλεφαρο ;) . Εχω 5 non eu στη 1η ομαδα. Αμα βαλω οσους περισευουνε στην 2η, θα μπορουν να παιξουν στα παιχνιδια της 1ης;;;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Mια ερωτησούλα :

Το παιχνίδι, έχει διαφορετικές γλώσσες? Το ρωτάω γιατι εγώ "αγόρασα" κατα λάθος την γερμανική version, και τώρα δεν ξέρω πώς να το γυρίσω στα Αγγλικά!!! Αν υπάρχει η δυνατότητα γλώσσας, παρακαλώ πείτε μου πως να την αλλάξω, περιγραφικά.... (πατάς το κουμπάκι κάτω δεξιά, οπου εκεί βρίσκεις την τ3η επιλογή απο το τέλος...........)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ilias1908 ( 2 Δεκ. 2004 , 20:25)

 

Και εγω την επαθα ετσι με εναν παιχτη. Τον Shinji ono. Ειναι παιχταρας ριχτου ενα βλεφαρο ;) . Εχω 5 non eu στη 1η ομαδα. Αμα βαλω οσους περισευουνε στην 2η, θα μπορουν να παιξουν στα παιχνιδια της 1ης;;;

 

Ναι φίλε μου...έτσι μπορείς να έχεις 25+25+7(νομίζω)=57 παίκτες σύνολο και θα μπορούν να παίζουν κανονικά. Απλά θα τους έχεις SUBMIT ως B και C παίκτες.

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

A, ok. Καλη μαγκεια ;) . Δες και τον Shinji Ono που σου λεω. Δεν θα χασεις τπτ. Παντως εμενα μου παιζει 10αρια :p

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jimpanourgias ( 3 Δεκ. 2004 , 08:34)

 

Mια ερωτησούλα :

Το παιχνίδι, έχει διαφορετικές γλώσσες? Το ρωτάω γιατι εγώ "αγόρασα" κατα λάθος την γερμανική version, και τώρα δεν ξέρω πώς να το γυρίσω στα Αγγλικά!!! Αν υπάρχει η δυνατότητα γλώσσας, παρακαλώ πείτε μου πως να την αλλάξω, περιγραφικά.... (πατάς το κουμπάκι κάτω δεξιά, οπου εκεί βρίσκεις την τ3η επιλογή απο το τέλος...........)

 

 

Vriskeis tis epiloges kai allazeis thn glwssa. Nomizw exei agglika, germanika kai ollandika :wacko: .

 

An psaxnete epithetiko? Calaio kai Heinz. Eidika o prwtos se 5 agwnes 11 gkol :wacko: :blink: :blink: :wacko: .

 

Tha mas trelanei :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος architect_duth ( 3 Δεκ. 2004 , 15:12)

 

Ναι φίλε μου...έτσι μπορείς να έχεις 25+25+7(νομίζω)=57 παίκτες σύνολο και θα μπορούν να παίζουν κανονικά. Απλά θα τους έχεις SUBMIT ως B και C παίκτες.

 

Τους εβαλα στην B ομαδα, αλλα μου τους εμφανιζει ως ineligible. Γιατι ρε γαμωτο;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...