Jump to content

Επιλογή κινητού μέχρι 200 ευρώ


frygania
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το SAR του moto g 2014 είναι όντως 1.5, είναι τυπογραφικό λάθος ή είναι τιμή που αφορά την Αμερική? :worry: :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 142
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το SAR του moto g 2014 είναι όντως 1.5, είναι τυπογραφικό λάθος ή είναι τιμή που αφορά την Αμερική? :worry: :dizzy:

 

καλή ερώτηση, με λίγο ψάξιμο η Μοτορολα Ελλάς έχει απαντήσει σε Έλληνα το 1,5

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5658315#post5658315

 

και από το site της, επιλέγωντας Ευρώπη και το μοντέλο δίνει 1,24

http://rfhealth-sar.motorola.com/SAR/english/sarEnglish-results.jsp?standard=ICNIRP-1&prodid=Moto+G+4G+-+XT1039

 

μιλάμε για ψησταριά εγκεφαλικών κυττάρων σε κάθε πρίπτωση..... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αντί να βάλεις τα κοψίδια στα κάρβουνα σήμερα που είναι και Τσικνοπέμπτη, απλώνεις 4 MOTO G από κάτω και στα ψήνουν στο πιτς φυτίλι και οικολογικά!!!!!!!! :lol: :rotfl: :lol: :rotfl: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι πάρα πολύ που υπάρχουν άτομα σαν και εσένα που βοηθούν τον κόσμο.Θα ήθελα αν μπορείς να μου προτείνεις κάποια κινεζιά όπως λες κοντά στα 150 ευρώ που να λειτουργεί Ελλάδα.Είμαι κάτοχος lumia 920 και ειμαι ευχαριστημένος πολύ,απλά επειδή διάφοροι φίλοι μου έχουν πάρει διάφορα κινέζικα με έχει πιάσει ζήλια όταν ακούω 8 πυρήνες, 2g ram και διάφορα άλλα!Να ξέρεις είμαι ψιλοάσχετος από αυτά!Ευχαριστώ προκαταβολικά!
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να επεξεργάζεσαι πολύ καλά αυτά που διαβάζεις, για να μη σου ξεφεύγουν τα σημαντικά!

Έχει προτείνει ο haki, στην αρχή αλλά δεν ήσουν προσεχτικός...:p

"Να στίψεις τη τσέπη σου" και να πάρεις το Moto G 2014 (απάντηση βέβαια για το SAR του δεν έχω λάβει ακόμα) ή το LG G3S γύρω στα 180 ευρώ.

Ναι, ξέρω, θα μου πεις ούτε εγώ διαβάζω καλά, γιατί θέλεις "Κινεζιά" και 8-πύρηνο, ενώ τα παραπάνω δεν είναι "Κινεζιές" και είναι 4-πύρηνα.

Υποστηρίζει πάντως ότι, ακόμα και έτσι, είναι καλύτερα ακόμα και από τις 8-πύρηνες ευτελείς "Κινεζιές"....;)

Ελπίζω να βοήθησα και να μη σε μπέρδεψα χειρότερα....:blink:

Link to comment
Share on other sites

Το βασικο πλεονεκτημα των κινεζικων ειναι τα 2GB ram εναντι των moto g και g3s.

 

1GB παραπανω κανει μεγαλη διαφορα στην εμπειρια χρησης.

 

Συμφωνω ομως οτι τα κινεζικα ενεχουν το ρισκο να αγοραστουν προβληματικα, ετσι την επαθα εγω με το lenovo a806 και την ελλατωματικη rom του. Τελικα τα προβληματα λυθηκαν με software update, αλλα ηταν σημαντικο το community που ασχοληθηκε μαζι του και ετσι ειχα προσβαση στο know-how που απαιτουνταν. Απο την αλλη, ενας φιλος μου που αγορασε το asus zenphone 5 δεν αντιμετωπισε ποτε κανενα πρόβλημα.

 

KOSTASHOR7, δες τα Jiayu s3 advanced και elephone p 6000. To πρωτο εχει πολυ καλο hardware, το δευτερο ειναι πολυ φθηνο.

Link to comment
Share on other sites

Το βασικο πλεονεκτημα των κινεζικων ειναι τα 2GB ram εναντι των moto g και g3s.

 

1GB παραπανω κανει μεγαλη διαφορα στην εμπειρια χρησης.

 

Συμφωνω ομως οτι τα κινεζικα ενεχουν το ρισκο να αγοραστουν προβληματικα, ετσι την επαθα εγω με το lenovo a806 και την ελλατωματικη rom του. Τελικα τα προβληματα λυθηκαν με software update, αλλα ηταν σημαντικο το community που ασχοληθηκε μαζι του και ετσι ειχα προσβαση στο know-how που απαιτουνταν. Απο την αλλη, ενας φιλος μου που αγορασε το asus zenphone 5 δεν αντιμετωπισε ποτε κανενα πρόβλημα.

 

KOSTASHOR7, δες τα Jiayu s3 advanced και elephone p 6000. To πρωτο εχει πολυ καλο hardware, το δευτερο ειναι πολυ φθηνο.

 

Tα elephone όμως έχουν πολύ κακό όνομα στο θέμα αξιοπιστία....

Link to comment
Share on other sites

Tα elephone όμως έχουν πολύ κακό όνομα στο θέμα αξιοπιστία....

 

Μπορει να εχουν, αλλα αν δεν κανω λαθος στα τελευταια μοντελα δεν εχουν ακουστει παραπονα... Απο εκει και περα οτι αγορα και να κανεις απο κινα ενέχει ρισκο.

Link to comment
Share on other sites

 

Τα ξέρασες όλα, απολαυστικά και εύστοχα, σε 2 αράδες! :bow:

Τελικά όμως δεν έχω καταλήξει, το vibe x2 συγκαταλέγεται ή όχι στις "κινεζιές"?? :lol: :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

XMorsX , καταρχάς σ ευχαριστώ για την απάντηση!Θα ήθελα ένα κινητό το οποίο με το που ανοίξω θα δουλεύει κανονικά , γιατί διαβάζω διάφορα για φλασαρίσματα προβλήματα με τον playstore.Επίσης κατάλαβα οτι σε όλα αυτά χρειάζεται μπαταρία πάνω από 3000 mah για να κρατάει!
Link to comment
Share on other sites

Αν έμεινες ευχαριστημένος με το Cubot (το οποίο είναι ένα "μέσο/τυπικό" κινέζικο), με το Meizu θα μείνεις ενθουσιασμένος (και με Huawei, Lenovo, ZTE και κάποια ακόμη). Με τα κριτήρια που έχεις δώσει παραπάνω και τιμή στα 200€, για μένα, το Meizu είναι μονόδρομος.-

 

 

Όχι, δεν είναι "πειραγμένο Lada"! Είναι καλύτερο, σαν Octavia, που είναι πολύ καλό αλλά δεν είναι ακόμη Passat! :lol:

 

Γουστάρω φάση που ξεκατινιαζόμαστε εδώ και είκοσι μέρες σε ένα thread που αυτός που το άνοιξε ούτε έδειξε το παραμικρό στοιχείο ενδιαφέροντος για τα γραφόμενα, ούτε επίσης και την παραμικρή ένδειξη ευγνωμοσύνης για τον χρόνο που σπαταλήσαμε για να του ανοίξουμε τα μάτια :mad:...και να βγάλουμε τα δικά μας! :lol:

 

Καλησπερα σε ολους τους συμφουρητες εδω μεσα! Μετα απο ψαξιμο και αναλογη ερωτηση σε αλλο νημα κατευθυνομουν προς αποκτηση του Meizu M1 Note το οποιο συμφωνα με την απαντηση καλυπτε τις απαιτησεις για την αποκτηση κινητου που ειναι οι κατωθι:

#4g

#Καλη καμερα (πισω+μπροστα). Βεβαια στο καλη καμερα γνωριζω οτι δεν εχουν τοσο σημασια τα πολλλα ΜΡ που εχουν ολα τα κινεζικα κινητα αλλα ο φακος που εχουν, πως υποστηριζουν τη λειτουργια της καμερας, το ευρος του φακου κτλ κτλ. σε αυτη τη περιπτωση ποια ειναι η καλυτερη προτασης σας?

#5 -5,5ιντσες για το λογο οτι σερφαρω αρκετες ωρες στο ιντερνετ και δεν θελω να βγαλω τα ματια μου και φυσικα η ποιοτητα της οθονης. (Full HD+)

#H Τιμη....ναι τωρα εδω ισως να μπορεσω να κανω και καποιες υποχωρησεις ως προς το ανωτατο οριο αλλα θα ηθελα να κινηθω στα 250ευρω και εκει γυρω.

 

Και τωρα φθανω στο λογο που ζηταω τη βοηθειας σας, εκει που ειχα καταληξει προς το Meizu διαβαζω τα σχολια απο το χρηστη @haki στο παραπανω thread οσον αφορα την αγορα κινεζικου κινητου....και αυτοματως παγωνω!!!!

Παραθετω μαλιστα και λιγα απο τα ποστ του haki που μου εκαναν εντυπωση και με εβαλαν σε δευτερες σκεψεις....

 

Εχουμε και λεμε λοιπον, και αναφερομαι ειδικα στο χρηστη haki τι μου προτεινετε και τι επιλογες εχω για τα παραπανω κριτηρια οσον αφορα την επιλογη κινητου?

Edited by bekatakis
προσθηκη σχολιου
Link to comment
Share on other sites

Φίλε @@haki άσε, θα απαντήσω εγώ για σένα...τα χεις πει ήδη στην αρχή του θέματος που ξεκατινιαστήκαμε και αυτός που το άνοιξε ούτε ένα ευχαριστώ! :lol: :p..... Δεν πειράζει, κάποιοι διευρύναμε τους πνευματικούς μας ορίζοντες...η γνώση δεν πάει χαμένη!!!!

Huawei Ascend P7, Xiaomi MI3, αν και με τιν τιμή του Huawei Honor 6 στα 280 ευρώ, είμαι σίγουρος ότι θα πρότεινες αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Και η Meizu είναι μια από τις ποιοτικότερες κινεζικές εταιρίες. Δεν μπορούμε να μιλήσουμε για το m1 note ακόμη γιατί δέν έχει κυκλοφορήσει ( η είναι πολύ καινούριο σε περίπτωση που έχω μείνει πίσως), αλλά αν η ποιότητα παραγωγής του είναι ανάλογη του mx4 τότε δεν υπάρχει λόγος να μην είναι αξιολογότατη συσκευή. Edited by XMorsX
Link to comment
Share on other sites

Το Meizu δεν είναι "κινεζιά", ειδικά από πλευράς υλικών και εξαρτημάτων. Θέλει όμως προσοχή ώστε, ανάλογα με την έκδοση του ίδιου μοντέλου, να έχει ενσωματωμένες Google Apps, υποστήριξη Ελληνικών και όλες τις απαραίτητες μπάντες συχνοτήτων.

 

Όλα αυτά τα P7, Xiaomi Mi3, Honor 6, εάν πληρούν τις ευρωπαϊκές προϋποθέσεις, ασφαλώς και δεν θεωρούνται "κινεζιές" αλλά απαιτείται προσοχή σε θέματα σέρβις (όχι τα Huawei) και να λάβουμε υπόψη ότι οι σούπερ κάμερες και οι γρήγορες αναβαθμίσεις δεν αποτελούν μερικά από τα χαρακτηριστικά τους. Ούτε βέβαια υπάρχουν και οι διάφορες "ευκολίες" που είναι ενσωματωμένες στα διάφορα τύπου Touchwiz κλπ. όπου πολλοί βρίσκουν χρησιμότατες λειτουργίες ενώ άλλοι τις απεχθάνονται και προτιμούν την "γύμνια" των Nexus.

 

@bekatakis: Εκείνο το εξαιρετικό Note 3 Neo πριν λίγο καιρό είχε σχεδόν 250 ευρώ και πληρούσε με το παραπάνω τις απαιτήσεις σου αλλά μάλλον εξαφανίστηκε. Τώρα, μ' αυτά τα χρήματα παίρνεις ένα ωραιότατο, ευρωπαϊκό Ρ7, με μοναδική ποιότητα και εμφάνιση, με επιδόσεις Galaxy S4 (όχι παραπάνω) και είσαι σε πολύ καλό επίπεδο...και με Lollipop σύντομα...κατά 99%.

 

τα mi3w,honor 6,mx4 που είχα έπαιρναν αναβάθμιση κάθε εβδομάδα,μπορείς να μου πεις ποιες μεγάλες εταιρίες το κάνουν αυτό?και δεν θέλει καμία προσοχή τουλάχιστον στα meizu για τα gapps,αν δεν είναι εγκατεστημενα τα google services απλά τα κάνεις εγκατάσταση απο το store της meizu

και σχετικά με το lenovo vibe x2 με 170-180 που κοστίζει πλέον μπορείς να αγοράσεις κάνα 2-3 άμα σου χαλάσει κάποιο αντί να το αγοράσεις απο Ελλάδα

Edited by leo06
Link to comment
Share on other sites

Το Meizu δεν είναι "κινεζιά", ειδικά από πλευράς υλικών και εξαρτημάτων. Θέλει όμως προσοχή ώστε, ανάλογα με την έκδοση του ίδιου μοντέλου, να έχει ενσωματωμένες Google Apps, υποστήριξη Ελληνικών και όλες τις απαραίτητες μπάντες συχνοτήτων.

 

Όλα αυτά τα P7, Xiaomi Mi3, Honor 6, εάν πληρούν τις ευρωπαϊκές προϋποθέσεις, ασφαλώς και δεν θεωρούνται "κινεζιές" αλλά απαιτείται προσοχή σε θέματα σέρβις (όχι τα Huawei) και να λάβουμε υπόψη ότι οι σούπερ κάμερες και οι γρήγορες αναβαθμίσεις δεν αποτελούν μερικά από τα χαρακτηριστικά τους. Ούτε βέβαια υπάρχουν και οι διάφορες "ευκολίες" που είναι ενσωματωμένες στα διάφορα τύπου Touchwiz κλπ. όπου πολλοί βρίσκουν χρησιμότατες λειτουργίες ενώ άλλοι τις απεχθάνονται και προτιμούν την "γύμνια" των Nexus.

 

@bekatakis: Εκείνο το εξαιρετικό Note 3 Neo πριν λίγο καιρό είχε σχεδόν 250 ευρώ και πληρούσε με το παραπάνω τις απαιτήσεις σου αλλά μάλλον εξαφανίστηκε. Τώρα, μ' αυτά τα χρήματα παίρνεις ένα ωραιότατο, ευρωπαϊκό Ρ7, με μοναδική ποιότητα και εμφάνιση, με επιδόσεις Galaxy S4 (όχι παραπάνω) και είσαι σε πολύ καλό επίπεδο...και με Lollipop σύντομα...κατά 99%.

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου haki αλλά μου φαίνεται ότι μπαίνω σε μεγαλύτερο δίλημμα, πρώτον τα παραπάνω μοντέλα που αναφέρεσαι να είναι ευρωπαϊκά τι ακριβώς σημαίνει; Δεν μπορώ να τα παραγγείλω από τα κλασσικά κινέζικα μαγαζιά;

Δεύτερον, και έχω το είχα δει Μία περίοδο το συγκεκριμένο note αλλά δε το πρόλαβα, όσον αφορά αν ήθελα να αποφύγω κινέζικο όπως έχω καταλάβει ότι προτείνεις...ποια θα ήταν η πιο συμφέρουσα πρόταση σου για να καλύπτει τις απαιτήσεις μου; lg g2 - note 3 και να περιμένω λίγο ακόμη....για πτώση και άλλο της τιμής τους η μήπως κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου haki αλλά μου φαίνεται ότι μπαίνω σε μεγαλύτερο δίλημμα, πρώτον τα παραπάνω μοντέλα που αναφέρεσαι να είναι ευρωπαϊκά τι ακριβώς σημαίνει; Δεν μπορώ να τα παραγγείλω από τα κλασσικά κινέζικα μαγαζιά;

Δεύτερον, και έχω το είχα δει Μία περίοδο το συγκεκριμένο note αλλά δε το πρόλαβα, όσον αφορά αν ήθελα να αποφύγω κινέζικο όπως έχω καταλάβει ότι προτείνεις...ποια θα ήταν η πιο συμφέρουσα πρόταση σου για να καλύπτει τις απαιτήσεις μου; lg g2 - note 3 και να περιμένω λίγο ακόμη....για πτώση και άλλο της τιμής τους η μήπως κάτι άλλο;

 

Μια χαρα μπορεις να τα παραγγείλεις αν τσεκάρεις αν οι μπάντες τους ειναι συμβατές με ελλαδα, και δεν μπορεις ή δεν ξερεις να τσεκάρεις με μια απλη ερωτηση σε ενα chat απο τα πολλα έγκυρα κινεζομαγαζα θα σου που αν το κινητο που θα σου στείλουν παίζει στην ελλαδα, αν εχει ελληνικα , αν εχει ή αν μπορούν να σου περάσουν σε περίπτωση που δεν εχει Google apps και οτι χρειάζεσαι ωστε να εισαι ...κύριος! Υπαρχουν άπειρες φρέσκιες προτάσεις καλών κινεζικών κινητών που δεν χρειάζεται να σπατάλες χρήμα για κινητα 2-3 ετών ή να περιμένεις καραούλι στο Σκρουτζ να πέσουν λίγο και λίγο και λίγο ακομα...

Link to comment
Share on other sites

Όχι, γτα κινεζομάγαζα συνήθως δεν διαθέτουν τα μοντέλα με τους κωδικούς και τις προδιαγραφές που προορίζονται για την Ευρώπη. Τα 90% των κινεζιών διαθέτουν τις 3G μπάντες 850/2100 όταν θα πρέπει να είναι 900/2100, ενώ με το 4G γίνεται της...Πόπης! Όταν λέω "ευρωπαϊκά" εννοώ να είναι από κάποια επίσημη ευρωπαϊκή αντιπορσωπεία όπως πχ. αυτές της Huawei, ZTE και Lenovo. Βλέπω αρκετά Galaxy Νote 3 Neo στα μεταχειρισμένα και είναι άψογο αν το βρείς σε εξαιρετική κατάσταση.

 

Δλδ ο κοσμος που ψωνίζει ο ενας μετα τον αλλον απο κινεζομαγαζα πέφτουν στο 10%? οπως και να εχει ενας απλός ελεγχος στις προδιαγραφές , που δεν ειναι μαυρο κουτί λύνει το θέμα της συμβατότητας! Και είπαμε μια απλη ερωτηση σε απλα αγγλικά σου απαντούν υπεύθυνα αν το κινητο που θες παίζει ελλαδα! Αν δεν παίζει παίρνεις το διπλανό που παίζει! Γιατι το κανεις να φαίνεται βουνό?

Edited by THANKIN
Link to comment
Share on other sites

Όχι, γτα κινεζομάγαζα συνήθως δεν διαθέτουν τα μοντέλα με τους κωδικούς και τις προδιαγραφές που προορίζονται για την Ευρώπη. Τα 90% των κινεζιών διαθέτουν τις 3G μπάντες 850/2100 όταν θα πρέπει να είναι 900/2100, ενώ με το 4G γίνεται της...Πόπης! Όταν λέω "ευρωπαϊκά" εννοώ να είναι από κάποια επίσημη ευρωπαϊκή αντιπορσωπεία όπως πχ. αυτές της Huawei, ZTE και Lenovo. Βλέπω αρκετά Galaxy Νote 3 Neo στα μεταχειρισμένα και είναι άψογο αν το βρείς σε εξαιρετική κατάσταση.

 

κατά την γνώμη σου πχ να αγοράσει το lenovo vibe x2 απο την Ελλάδα για να έχει 1 επιπλεον χρόνο εγγύηση να πληρώσει διπλάσια για να πάρει αν οχι ίδιο χειρότερο γιατί στην Ελλάδα πωλούνται τα μονοκαρτα

Link to comment
Share on other sites

Όχι! Ανήκουν στο 90% των παραπλανημένων και ούτε το έχουν πάρει καν χαμπάρι! :dash:

 

 

 

Αα, δηλαδή εσύ το να χρειάζεσαι τρείς μήνες για να πάει η κινεζιά στο σπίτι της για ανάρρωση, αφου σ' έχει πρήξει ο κινέζος για να του αποδείξεις ότι έχεις βλάβη, το αποκαλείς "12-μηνη εγγύηση"! Δεν έχω απολύτως κανένα σημείο επαφής με την λογική σου. Όποιος έχει, ας ακολουθήσει τις συμβουλές σου.

 

ε τότε αγοράζω 2 και μου μένουν κιόλας,οπότε αν χαλάσει το ένα το πετάω και δεν θα δώσω ποτέ τα διπλάσια χρήματα για να αγοράσω ίδιο αν οχι χειρότερο προϊόν

Link to comment
Share on other sites

Όχι! Ανήκουν στο 90% των παραπλανημένων και ούτε το έχουν πάρει καν χαμπάρι! :dash:

 

Μάλιστα το κάλυψες πλήρως το θέμα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ε τότε αγοράζω 2 και μου μένουν κιόλας,οπότε αν χαλάσει το ένα το πετάω και δεν θα δώσω ποτέ τα διπλάσια χρήματα για να αγοράσω ίδιο αν οχι χειρότερο προϊόν

 

Θα σου χαλάσουν και τα δυο και θα χρειαστείς διπλάσια φράγκα και χρονο για να τα στείλεις πισω! :lol::lol:δεν μπορει αν δεν πληρώσεις νταβατζιλίκι δεν αξίζει η τεχνολογια!

Link to comment
Share on other sites

Συμπλήρωσα το ποστ μου που παρέθεσες. Ρίξε μιά ματιά και μετά το "παρεμπιπτόντως"! :whistle:

 

ότι να'ναι

Link to comment
Share on other sites

Ότι να'ναι γράφεις εσύ ο διαβασμένος και έμπειρος.

 

ποιες είναι οι απαιτητικές προδιαγραφές?τι με ενδιαφέρει ποιες άλλες μπάντες υποστηρίζει αφού την 1800 που χρησιμοποιείτε στην Ελλάδα την υποστηρίζει επίσης το "ευρωπαϊκό" δεν φοράει κινέζικο επεξεργαστή?

Link to comment
Share on other sites

1. Η Wind και οι άλλες δύο ξεκινούν 4G στα 800.

2. Και ποιός είπε ότι εγώ θα έπαιρνα ευρωπαϊκό Lenovo; Είπα ότι όποιος θέλει Lenovo να προτιμήσει ευρωπαϊκό.

 

η wind δεν έχει 3g καλά καλά,τις απαιτητικές προδιαγραφές δεν μου είπες

Link to comment
Share on other sites

Οι απαιτητικές προδιαγραφές είναι (και) αυτές που πληροί ένας Qualcomm και που δεν πληροί (ακόμη) ένας Mediatek. Επίσης αυτές που πληροί μια κάμερα ένος ακριβού Nokia ή S5 ή Ζ3 και που δεν πληροί κανένα Lenovo. Επίσης είναι αυτές που αφορούν σε διάφορα ποιοτικά χαρακτηριστικά, όπωςε πχ. η απίστευτη συνομιλία και σήμα που διεξάγεται με ένα Motorola και που δεν διεξάγεται με τις κινεζιές. Υπάρχουν πολλά αλλά βαριέμαι να σου υποβάλλω το πλήρες report ή να συνεχίσω σ' αυτό το thread. Εσύ παράγγειλε δύο X2 για να είσαι καλυμμένος και ευτυχισμένος μαζί με όλους όσους έπεισες. Bon nuit!

 

ok,τώρα με επεισες,πάω να πετάξω τα mi3w,mx4,honor 6 γιατί δεν έχουν καλό σήμα,κάμερα........... και θα κρατήσω το ευρωπαϊκό nexus 5 που κάνει διακοπές το μικρόφωνο κατά την διάρκεια συνομιλίας

και ο φίλος που άνοιξε το θέμα αν θέλει να αγοράσει το X2 δεν θα ρωτήσει εμένα ή κάποιον που διάβασε κάτι στο νετ αλλά τους κατόχους στο αντίστοιχο θέμα

Edited by leo06
Link to comment
Share on other sites

3.639 εμφανίσεις, 5 ολόκληρες σελίδες και 73 μηνύματα για την αδιάφορη frygania. WOW!!

To ξεκατίνιασμα και τα σεμινάρια συνεχίζονται.

Κάποιοι μαθαίνουν και κάποιοι δε λένε να βάλουν μυαλό!!! :lol: :rolleyes: ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...