Jump to content

Υπαρχει κατι καλυτερο απο το Moto g2014


mixlis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε αυτα τα λεφτα ?

Αναφερομαι σε εμπειρια χρησης κυριως αλλα και δυνατοτητων

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφερει το φθηνοτερο σωστο κινητο

Ειδα τα lg90 το xperia m2 και το lg g3 s

το m2 φαινεται καλη προταση λογω ποιοτητας κατασκευης αλλα μαλλον δεν θα παρει την 5.0

μετα βεβαια υπαρχει το 535 που σιγουρα ειναι καλο αλλα προτιμουσα κατι απο android

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφερει το φθηνοτερο σωστο κινητο

Ειδα τα lg90 το xperia m2 και το lg g3 s

το m2 φαινεται καλη προταση λογω ποιοτητας κατασκευης αλλα μαλλον δεν θα παρει την 5.0

μετα βεβαια υπαρχει το 535 που σιγουρα ειναι καλο αλλα προτιμουσα κατι απο android

 

Το g3 mini το θεωρώ καλύτερο από το μοτο,αλλά είναι και πιο ακριβό.Ζύγιζε τα και πραξε ανάλογα.Προφανώς σε αυτά τα λεφτά από Κίνα παίρνεις κατι πολύ ανώτερο από αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Το g3 mini το θεωρώ καλύτερο από το μοτο,αλλά είναι και πιο ακριβό.Ζύγιζε τα και πραξε ανάλογα.Προφανώς σε αυτά τα λεφτά από Κίνα παίρνεις κατι πολύ ανώτερο από αυτά.

 

Τελικα ενδιαφερομαι μονο για κινητα που θα παρουν σιγουρα την 5.0 αρα ολα τα αλλα αποριπτονται

ξεκιναμε απο το μοτο E και οτι μου προτεινετε

Ενναλακτικα υπαρχουν τα WP (Ο αδερφος μου εχει ενα 520 και σφαιρα παει και πηρε και αναβαθμιση)

Ειδα το το 735 ωρεο φαινεται αλλα δεν ξερω αν ειναι αναβαθμιση απο το 920 που ειχα

 

Το μοτο G 2014 αν εχω καταλαβει πρεπει να ειναι χειροτερη παντοφλα απο το 920 και 5" και χοντρο διορθωστε με αν κανω λαθος

ακουω προτασεις

Προτιμω οχι σκρουτζομαγαζα

Link to comment
Share on other sites

Τράβα κατα Κίνα μεριά.Εδώ δεν....

Vickmall

Minideal

To2c ......και κανα 2-3 μαγαζιά ακόμα που δεν τα θυμάμαι.

Με 110-150 ευρώ,γίνεσαι κουκλάκι !!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ενδιαφερομαι μονο για κινητα που θα παρουν σιγουρα την 5.0 αρα ολα τα αλλα αποριπτονται

ξεκιναμε απο το μοτο E και οτι μου προτεινετε

Ενναλακτικα υπαρχουν τα WP (Ο αδερφος μου εχει ενα 520 και σφαιρα παει και πηρε και αναβαθμιση)

Ειδα το το 735 ωρεο φαινεται αλλα δεν ξερω αν ειναι αναβαθμιση απο το 920 που ειχα

 

Το μοτο G 2014 αν εχω καταλαβει πρεπει να ειναι χειροτερη παντοφλα απο το 920 και 5" και χοντρο διορθωστε με αν κανω λαθος

ακουω προτασεις

Προτιμω οχι σκρουτζομαγαζα

 

σε αυτά τα λεφτά οσα κινιτα βρεις θα έχουν 1 gb ram και άπω ότι δοκίμασα lolipop στο nexus 5 καταναλώνει περισσότερη ram από το κιτκατ...... έτσι το να βάλεις lollipop σε συσκευη με 1gb ram = lagphone μόλις περάσεις μερικές εφαρμογές

 

έτσι δημιουργείτε ένα συμπέρασμα...... δεν μπορείς να εχεις και καλή συσκευη και 5.0 με αυτά τα χρήματα :)

 

Και εγγυηση ?

 

εσύ θελεις και την γάτα καλά και τον σκύλο χορτάτο....... η ανέβα στα χρήματα η κανε συμβιβασμούς

Link to comment
Share on other sites

Egodemis σε αυτό που λες περί lag- lollipop- 1gb ram συμπεριλαμβάνεται και το moto g 2nd gen ? Δεν αξίζει η αναβάθμιση του ?

Αναμεσα στο Moto g2014 και το lumia 730 Ποιο προτεινετε ?

Link to comment
Share on other sites

Egodemis σε αυτό που λες περί lag- lollipop- 1gb ram συμπεριλαμβάνεται και το moto g 2nd gen ? Δεν αξίζει η αναβάθμιση του ?

 

αν δεν βαλεις κανα viber fb skype μέσα (δλδ κλασσικές θεοβαριες εφαρμογές) οκ μέσα..... αλλιώς δεν........

 

γενικός android = μονόδρομος 2gb ram

Link to comment
Share on other sites

Αναλόγως τις απαιτήσεις του καθενός egodemis! Εγώ πχ στο g2 mini έχω όλες αυτές τις εφαρμογές και είμαι ευχαειστημενος, εσύ μπορεί να μην ήσουν! Πιστεύω οτι για απλή χρηση οποιαδήποτε συσκευή στο φάσμα των 150-200 ευρώ είναι ικανοποιητική!
Link to comment
Share on other sites

Αναμεσα στο Moto g2014 και το lumia 730 Ποιο προτεινετε ?

 

πιστευω το 730 πολυ καλυτερη συσκευη αλλα μερικες εφαρμογες ειναι κακογραμμενες σε Windows η απλα λειπουν καποια features. (viber)

Link to comment
Share on other sites

Αναλόγως τις απαιτήσεις του καθενός egodemis! Εγώ πχ στο g2 mini έχω όλες αυτές τις εφαρμογές και είμαι ευχαειστημενος, εσύ μπορεί να μην ήσουν! Πιστεύω οτι για απλή χρηση οποιαδήποτε συσκευή στο φάσμα των 150-200 ευρώ είναι ικανοποιητική!

 

Απο τοτε που ειχα Android (1.6) παντα κολουσε , :lol:παρηγγειλα το 730 ασ κλειδωθει :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...