Jump to content

εισαγωγη 3 ευρω με καρτα των 10


racerr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι καλα ειδατε βαζω 10 δεκα ευρω και ταυτοχρονα μου τρωνε 7 ευρω ειναι λογικο?

πλεον βαζω μια φορα στους 2-3 μηνες διοτι νευριαζω

Link to comment
Share on other sites

ναι καλα ειδατε βαζω 10 δεκα ευρω και ταυτοχρονα μου τρωνε 7 ευρω ειναι λογικο?

πλεον βαζω μια φορα στους 2-3 μηνες διοτι νευριαζω

 

Αυτό πρέπει να το αναφέρεις στην WIND και όχι σε εμάς. Αν όντως συμβαίνει θα σου πιστώσουν τα χρήματα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πρέπει να το αναφέρεις στην WIND και όχι σε εμάς. Αν όντως συμβαίνει θα σου πιστώσουν τα χρήματα.

 

θα κανω μεταφορα στη vodafone

Link to comment
Share on other sites

Γράφτηκες στο φόρουμ πριν 3 μέρες. Σήμερα αποφάσισες να ανοίξεις νήμα για πρόβλημα με την wind. Καλώς σου απάντησε το παιδί πιο πάνω, ότι έπρεπε τόσο καιρό να απευθυνθείς στην ίδια την εταιρεία. Απορω κιόλας που μας λες οτι έχεις καιρό το πρόβλημα και θεώρησες λύση(???) το να γράψεις ένα παράπονο εδώ. Και η απάντησή σου στο παιδί ήταν, "θα πάω στη βόνταφον"...

Τελικά, προς τι το νήμα; Γιατί δεν πήγες στην βόνταφον τόσο καιρό, παρά χαραμίζεις και τον χρόνο ανθρώπων που περιμένεις να σου απαντήσουν ή που σε διαβάζουν;

Link to comment
Share on other sites

Γράφτηκες στο φόρουμ πριν 3 μέρες. Σήμερα αποφάσισες να ανοίξεις νήμα για πρόβλημα με την wind. Καλώς σου απάντησε το παιδί πιο πάνω, ότι έπρεπε τόσο καιρό να απευθυνθείς στην ίδια την εταιρεία. Απορω κιόλας που μας λες οτι έχεις καιρό το πρόβλημα και θεώρησες λύση(???) το να γράψεις ένα παράπονο εδώ. Και η απάντησή σου στο παιδί ήταν, "θα πάω στη βόνταφον"...

Τελικά, προς τι το νήμα; Γιατί δεν πήγες στην βόνταφον τόσο καιρό, παρά χαραμίζεις και τον χρόνο ανθρώπων που περιμένεις να σου απαντήσουν ή που σε διαβάζουν;

 

ποιος σου ειπε οτι θεωρησα λυση να το γραψω εδω

ωστοσο για τη μεταφορα δεν ειχα καθολου χρονο αν θες μη το διαβαζεις και μην απαντας:)

Link to comment
Share on other sites

ναι καλα ειδατε βαζω 10 δεκα ευρω και ταυτοχρονα μου τρωνε 7 ευρω ειναι λογικο?

πλεον βαζω μια φορα στους 2-3 μηνες διοτι νευριαζω

Μήπως ενεργοποιείται κάποιο πακέτο αυτόματα; τόσο δύσκολο να το ψάξεις αντί να νευριάζεις;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ενεργοποιείται κάποιο πακέτο αυτόματα; τόσο δύσκολο να το ψάξεις αντί να νευριάζεις;

 

Επίσης κάνε έναν έλεγχο μήπως και έχεις δώσει τον νούμερο σου σε κάποιο site και έχει ενεργοποιηθεί καμία υπηρεσία με 5ψήφια με μηνιαία συνδρομή και χάνεις το υπόλοιπο σου.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Λογικά σου αφαιρείται ο φόρος κινητής τηλεφωνίας : 10-12%=8,8

και στην συνέχεια ενεργοποιείται αυτόματα το πακέτο με 200΄προς όλους , άρα -5= 3,8 .

Link to comment
Share on other sites

Λογικά σου αφαιρείται ο φόρος κινητής τηλεφωνίας : 10-12%=8,8

και στην συνέχεια ενεργοποιείται αυτόματα το πακέτο με 200΄προς όλους , άρα -5= 3,8 .

 

δεν εχω βαλει καποιο πακετο εγω ποιος ο λογος να μου το βαζουν αυτοματα\'?

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω βαλει καποιο πακετο εγω ποιος ο λογος να μου το βαζουν αυτοματα\'?

Τόσο δύσκολο να μάθεις; 1269 η μέσω της εφαρμογής θα δεις τι γίνεται. Αν βαριέσαι βέβαια κανε μεταφορά σε άλλη εταιρία, πιο εύκολο.

Link to comment
Share on other sites

Τόσο δύσκολο να μάθεις; 1269 η μέσω της εφαρμογής θα δεις τι γίνεται. Αν βαριέσαι βέβαια κανε μεταφορά σε άλλη εταιρία, πιο εύκολο.

 

μεταφορα η καλυτερη λυση και πιο ωραια πακετα

να σαι καλα

Link to comment
Share on other sites

μεταφορα η καλυτερη λυση και πιο ωραια πακετα

να σαι καλα

Και αν εκεί δεις κάτι περίεργο τρέξε στην κοσμοτε . Μετά όμως τι θα κάνεις;

Link to comment
Share on other sites

Και αν εκεί δεις κάτι περίεργο τρέξε στην κοσμοτε . Μετά όμως τι θα κάνεις;

Θα πάει στην Q.... :p

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θα πάει στην Q.... :p

θα πηγαινοερχομαι :p δε μπορει να ειναι ολοι το ιδιο

Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν πολλά πακέτα καρτοκινητής για φορητότητες...χαχαχαχα

αλλά το θέμα είναι ότι αν έχεις ενεργοποιήσει 4ψηφια/5ψηφια τότε δυστυχώς αυτά θα σε ακολουθούν παντού!

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς, δεν έχεις περιέργεια να μάθεις τί ακριβώς συμβαίνει; Τόσους τρόπους σου πρότειναν τα παιδιά εδώ για να βγάλεις άκρη και τουλάχιστον να γνωρίζεις τί ακριβώς πληρώνεις και γιατί! Στην τελική, σκέφτηκες ποτέ ότι μπορεί και να αφαιρούνται δικαίως; Δεν λέω ότι έτσι είναι αλλά ότι έτσι ΜΠΟΡΕΙ να είναι.

Να προσθέσω ότι δεν είναι λογικό να μιλάς για αυτό το θέμα σε ένα forum και να μην επικοινωνείς με την εταιρεία. Δεν κερδίζεις κάτι έτσι.

Επίσης, θέλω να σου πω πως σε καμία άλλη εταιρεία δεν θα βρεις τα πακέτα που σου προσφέρει το f2g. Κάνε μια έρευνα αγοράς μόνος σου και θα δεις τί γίνεται. Και αυτό, σου το υπογράφω.

Τέλος, αν πας Q - που είναι περίπου το ίδιο πράγμα με το f2g- είσαι Θεός και σ' αγαπάμε όλοι.

Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό σενάριο είναι να έχει ενεργοποιημένα πακέτα τα οποία να ενεργοποιούνται αυτόματα με κάθε ανανέωση, τίποτα άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό σενάριο είναι να έχει ενεργοποιημένα πακέτα τα οποία να ενεργοποιούνται αυτόματα με κάθε ανανέωση, τίποτα άλλο.

 

Συμφωνώ. Απλά λέω ότι εν είναι λογικό να το συζητάμε εδώ μεταξύ μας και ο "παθών" να μην απευθύνεται στην εταιρεία.

Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό σενάριο είναι να έχει ενεργοποιημένα πακέτα τα οποία να ενεργοποιούνται αυτόματα με κάθε ανανέωση, τίποτα άλλο.

 

Λογικό μου φαίνεται αυτό και είναι κάτι που θα το δεις και θα το λύσεις πανεύκολα φαντάζομαι αν μιλήσεις μαζί τους;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...