Jump to content

Need for Speed UnderGround 2


elteo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 584
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (27 Νοέ. 2004 , 01:33)

 

Κι όμως... :wacko: :whistle:

 

 

Και πως γίνεται αυτό παρακαλώ??? :confused: :o :wacko: :blink: :cry:

Mobiles: Samsung Galaxy Nexus

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ησυχια χθεσ επαιξα το nfsu2 και πιστευω πως ειναι πολυ καλυτερο απο το 1.Σχετικα με την αστυνομια εκανα λαθος αλλα ολα τα αλλα δηλαδη πως μπορεις να κανεις κοντρα με οποιν ειναι στον δρομο ειναι αληθεια.Επισης μπορεις να πας το αμαξι για δυναμομετρηση και για ελεγχο κρατηματων και τελικης ταχυτητας.Προσωπικη παντα αποψη γαμ.....ο.
sotiris--says--that
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς πώς μπορώ και αν μπορώ να πουλήσω κάποιο αυτοκίνητο που έχω μέσα στο Garage???Επίσης θέλω να μάθω αν γίνεται να σπάσω κάπως το συμβόλαιο με κάποιον sponsor!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rocky13 (29 Νοέ. 2004 , 15:54)

 

den ginete.. an thes ta antalaseis me stock sto car lot.. alla na ta doseis kai na pareis leuta ksexna to.. :(

 

 

Έστω και αυτό, γιατί πήρα ένα Hummer κατά λάθος και θέλω να το αλλάξω τουλάχιστον!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kentoner2000 (25 Νοέ. 2004 , 21:27)

 

Ρε παιδια να ρωτησω κατι

Γιατι εχουν βαλει το παλιο Golf GTI και οχι το καινουριο??? :blink:

 

Και κατι ακομα.Εμενα εκτος απο τα υπολοιπα αυτοκινητα εχει και ενα Polo και ενα Civic type R :confused: Πως εγινε αυτο παλι???

Το παιχνιδι το εχει και ενας φιλος μου αλλα δεν τα εχει αυτα τα 2 αυτοκινητα...

 

 

Δεν υπήρχε οταν κυκλοφόρησε :)

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

αν δεν ειναι πολυ βαρυ, στειλε μου με pm το e-mail μολις το παρω να σου το στειλω. μην το περιμενεις πριν απο Παρασκευη
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί καποιος να μου το γράψει σε cd και να μου το στείλει??

οποιος μπορεί και εχει χρονο ας μου στειλει ΠΜ για να του δωσω διευθυνση, ευχαριστω! :)

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Tο τερμάτισα και εγώ χθες... Όσο σκεφτομαι πόσα λεφτά μπορεία να έδωσε κάποιος για να το αγοράσει, χαζεύω...

Τέσπα... Καλό ήταν για 4-5 μέρες...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (30 Νοέ. 2004 , 23:08)

 

Tο τερμάτισα και εγώ χθες... Όσο σκεφτομαι πόσα λεφτά μπορεία να έδωσε κάποιος για να το αγοράσει, χαζεύω...

Τέσπα... Καλό ήταν για 4-5 μέρες...

 

Eχεις απολυτο δικιο.Δεν ειναι για πανω απο 4 μερες.Τις τελευταιες μερες επαιζα για να το τερματισω και οχι επειδη μου αρεσε..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (30 Νοέ. 2004 , 23:08)

 

Tο τερμάτισα και εγώ χθες... Όσο σκεφτομαι πόσα λεφτά μπορεία να έδωσε κάποιος για να το αγοράσει, χαζεύω...

Τέσπα... Καλό ήταν για 4-5 μέρες...

 

 

Ανάλογα αμα έχεις κολλήσει στο PC 24 ώρες το 24ωρο έτσι είναι...εγώ για παράδειγμα έχω να κάνω και πιο σημαντικά πράγματα από το να παίζω συνέχεια!!!Το παίζω για να χαλαρώσω!!Όσο για τον φίλο που λέει ότι το έπαιαζε για να το τερματίσει και όχι επειδή του θέλω να του πω ότι είναι μεγαλύτερη βλακεία να παίζεις κάτι επειδή θέλεις να το τερματίσεις, και όχι επειδή σου αρέσει από το να δώσεις κάποια λεφτά για να το πάρεις αυθεντικό επειδή το γουστάρεις!!!Για κάτι που δεν μου αρέσει δεν 8α έδινα ούτε αυτά τα 5 euros για τηναντιγραφή, ούτε τον χρόνο για να το κατεβάσω από το Internet ενω για κάτι που μου αρέσει θα έδινα χωρίς να το σκεφτώ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ragezer ( 1 Δεκ. 2004 , 02:43)

 

Ανάλογα αμα έχεις κολλήσει στο PC 24 ώρες το 24ωρο έτσι είναι...εγώ για παράδειγμα έχω να κάνω και πιο σημαντικά πράγματα από το να παίζω συνέχεια!!!Το παίζω για να χαλαρώσω!!Όσο για τον φίλο που λέει ότι το έπαιαζε για να το τερματίσει και όχι επειδή του θέλω να του πω ότι είναι μεγαλύτερη βλακεία να παίζεις κάτι επειδή θέλεις να το τερματίσεις, και όχι επειδή σου αρέσει από το να δώσεις κάποια λεφτά για να το πάρεις αυθεντικό επειδή το γουστάρεις!!!Για κάτι που δεν μου αρέσει δεν 8α έδινα ούτε αυτά τα 5 euros για τηναντιγραφή, ούτε τον χρόνο για να το κατεβάσω από το Internet ενω για κάτι που μου αρέσει θα έδινα χωρίς να το σκεφτώ...

 

 

1-2 ώρες τη μέρα έπαιζα. Ντάξει τις πρώτες 2 μέρες είχα κολλήσει, μπορεί να παιζα και 2-3 ώρες σερί. Αλλά μετά έπαιζα κανα 2 φορές τη μέρα από μια ώρα και πολύ λέω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ακομα παιζω....αλλα μολις πριν λιγο εκανα ενα αρκετα καλο σκορ στο drift...οχι overall αλλα σε ενα drift....Για ριξτε μια ματια....και αν θελετε postαρετε και τα δικα σας σκορ σε drift...τελικες σε drag....κλπ...αντε να θυμηθουμε τα παλια!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς βρήκες key!!!!!???? Για online??? Που? για πές καμιά info!!!!
Link to comment
Share on other sites

Σιγα μην κατσω να κατεβαζω αρχεια 25mb.....Δικα σας ειπα σκορ.....Αντε να θυμηθουμε τα παλια.......
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rocky13 ( 5 Δεκ. 2004 , 13:10)

 

video-club file mou

 

 

σωστός.... :o

αρκεί να μην το έχει πάρει άλλος...θα το κοιτάξω...! thanx! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (27 Νοέ. 2004 , 17:18)

 

Μόνο μέσω lan.

 

 

pos tha leitoyrgesei to lan exo prospa8isei alla den ta katafera

an ta exei kataferei kaneis na mou pei leptomeries

Σ' ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΨΕΥΤΡΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΜΟΝΑΧΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΛΕΝΤΙΖΕΙΣ

tenten99[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος thsss ( 8 Δεκ. 2004 , 01:54)

 

Pou fenete poso tis ekato exo vgalei?

 

 

pata to f4

Σ' ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΨΕΥΤΡΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΜΟΝΑΧΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΛΕΝΤΙΖΕΙΣ

tenten99[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ανακάλυψα πόσο σπαστικό είναι στους U.R.L. αγώνες να τρέχουν οι αντίπαλοί σου σαν τρελοί μόνο στο τελευταίο γύρο! :angry:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...