Jump to content

Need for Speed UnderGround 2


elteo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος houla (22 Νοέ. 2004 , 09:02)

 

Που μπορω να βρω το patch που λετε?

Δεν καταφερα να το βρω πουθενα :confused:

 

 

Στο site της EA. Μπορεις να πας και στο check for updates που υπαρχει στο start-programs-EA games

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 584
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bασικά και εγώ παρατήρησα ότι ακόμα και με το επίπεδο λεπτομέριας στο τέρμα, ο δρόμος εμφανίζεται αρκετά τετραγωνισμένος (βασίκα την πρώτη φορά που έτρεξα το παιχνίδι τα τετράγωνα ήταν τεράστια, αλλά μετά από μία επανεκίνηση διορθώθηκε εν μέρη το πρόβλημα αλλά εξακολουθεί να είναι έντονο). Λέτε ότι με το patch θα διορθωθεί;

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Opoios to valei as mas pei entyposeis. Yparxei kai sto http://www.noobwars.gr stin arxiki selida kapou stin mesi anaferei gia " Patch released for NFS:Underground 2 "
http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

den xerw an diafonite alla se sxesh me to 1 to nfs u 2 exei a8lia mousikh. Sto 1 ixan bgalei 2 progrmatakia gia na baleis dika sou komatia (to ena gia trancoding sto format tis EA kai to allo gia na to ensomatosei sto game) psaxnw na brw kati gia to NFSU2 alla den exw brei....kai den exw dokimasei ta progs tou 1 an doulevoun kai sto 2

HUAWEI NEXUS 6P 32GB GREY

LENOVO MIX 3 10"

NOKIA LUMIA 920 White WIN10 SAMSUNG NEXUS S ANDROID 4.1.2 JELLY BEAN

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 3G ANDROID 4.0.4 ICE CREAM SANDWICH

NOKIA 2700 CLASSIC HTC TOUCH HD, SONY ERICSSON P910I-P900I, SIEMENS SL45,NOKIA 7110-5110

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr (22 Νοέ. 2004 , 10:48)

 

Bασικά και εγώ παρατήρησα ότι ακόμα και με το επίπεδο λεπτομέριας στο τέρμα, ο δρόμος εμφανίζεται αρκετά τετραγωνισμένος (βασίκα την πρώτη φορά που έτρεξα το παιχνίδι τα τετράγωνα ήταν τεράστια, αλλά μετά από μία επανεκίνηση διορθώθηκε εν μέρη το πρόβλημα αλλά εξακολουθεί να είναι έντονο). Λέτε ότι με το patch θα διορθωθεί;

Ακριβώς αυτό λέω και εγώ. Έχω κατεβάσει και θα δοκιμάσω update στο παιχνίδι και στους drivers της NVidia, το απόγευμα να δω τι γίνεται. Αλήθεια, τι κάρτα γραφικών έχεις;

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stixima (22 Νοέ. 2004 , 11:57)

 

Opoios to valei as mas pei entyposeis. Yparxei kai sto http://www.noobwars.gr stin arxiki selida kapou stin mesi anaferei gia " Patch released for NFS:Underground 2 "

 

 

Εγω το εχω βαλει, απο την σελιδα της EA. Εινα 5 ΜΒ. Το εβαλα απο την αρχη οποτε δεν ξερω πως ηταν πριν. Παντως τα γραφικα, ολα τερμα, ειναι πολυ καλα, δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα.

Οντως η μουσικη ειναι χαλια. Στο 1 ηταν τρομερη!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ βοηθήστε με λίγο...δεν το έχω προχωρήσει και πάρα πολύ ακόμαγιατί δεν μπορώ να παίζω συνέχεια!!!Αλλά δεν μπορώ να βρω πουθενά το Body Shop...

 

Επίσης το παίζω σε ανάλυση 1280*1024 και μου σέρνεται λίγο, κατέβασα τους τελευταίους drivers από Nvidia αλλά και πάλι σέρνεται!!!Τώρα κατεβάζω το DirectX 9.0c γιατί λέτε πιο πάνω ότι χρειάζεται και αυτό!!!Κατεβάζω μία έκδοση που λέει Full Package και είναι 34.4 ΜΒ πρέπει να είναι η σωστή ε??? Επίσης κατεβάζω και το patch να δω τι είναι...αλλάζει τίποτα ή μπα....

Link to comment
Share on other sites

Δυο ερωτησουλες: με ποιο κουμπι βλεπω τα μηνυματα και δευτερον, δεν γινεται να γυρναει το αμαξι οταν το φτιαχνεις εξωτερικα για να το βλεπεις απο παντου? Στο 1 με το mouse αν θυμαμαι καλα γινοταν.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το βρήκα ήταν εκεί στο Hotel Plaza :D

 

Αλλά δεν μπορώ να κάνω Install το DirectX 9.0c μόλις ανοίγω τον Installer μου λέει click Next to Install και μόλις πατάω Next υποτίθεται ότι έχει γίνει το Install :( και μου βγάζει το πλήκτρο Finish...

 

Ακόμα μου σέρνεται δηλαδή το παιχνίδι!!!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Mitsubishi M342i)

 

Παιδια,επιδη δεν το το εχο παιξει ακομα (επιδη δεν μπορω να το βρο ξενοικιαστο στα videο club)μπορειτε να μου πειτε τις διαφορες με το πρωτο?ευχαριστο και sorry για ορθο.λαθη.Α για το ps2 μιλαο.

Link to comment
Share on other sites

Περίμενε μπρεεεε... :rolleyes: Έτσι κι αλλιώς τους drivers έπρεπε να τους κατεβάσω. Κατέβασα πάντως και σπαστήρι για την ver 1.1 του NFSUG2 ( αυτή δεν είναι η τελευταία; ). Θα επανέλθω με αποτελέσματα...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Braker (22 Νοέ. 2004 , 18:09)

 

Ο χάρτης με όλα τα μαγαζιά.

 

 

Kai omws den einai ola file mou :) sou elipan 2 ! Have fun !

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?s=&postid=650851

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tntiseverywere (22 Νοέ. 2004 , 18:52)

 

Kai omws den einai ola file mou :) sou elipan 2 ! Have fun !

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?s=&postid=650851

 

 

Mou lipi 1 sto jacksons heights

Link to comment
Share on other sites

AX!!!Βοήθεια ακούστε τι έπαθα!!!Τελειώνω έναν URL αγώνα και μου λέει ότι στο Car Lot έχει καινούργιο αυτοκίνητο πάω και βλέπω ένα hammer και συνηθισμένος από το παλιό NFSU λέω θα το πάρω να το δω και θα ξαναπάρω αυτό που έχω, πιστεύωντας ότι θα είναι και τα 2 με όλα τα modificatios που είχα κάνει!!!Πέρνω το hammer και βλέπω ότι δεν έχει κανένα modification πάνω και ξαναμπαίνω μέσα για να πάρω πίσω το corsa που είχα...Και βλέπω ότι και να το ξαναπάρω θα είναι όπως είναι από την μάνα του και όχι με ότι το είχα βάλει μέσα!!!Και δυστηχώς έγινε autosave μπορώ να κάνω τίποτα ή μπα???
Link to comment
Share on other sites

Έχω ολοκληρώσει 26% από το παιχνίδι και έχω τελειώσει όλους τους αγώνες του δεύτερου συμβολαίου καθώς και όλες τις τυχαίες κόντρες. Τώρα στον χάρτη μου βγάζει μόνο τα μαγαζιά αλλά από τους υπόλοιπους αγώνες τίποτα!!! Τι συμβαίνει;

 

EDIT

 

Επίσης, παρόλο που έχω ξεκλειδώσει το neon, δεν μπορώ να βρω σε ποιο μαγαζί θα πάω να το βάλω. Εννοείται βέβαια ότι έχω άπειρα χρήματα, nitro και άλλα κολπάκια :D

 

EDIT 2

 

Άκυρη η ερώτησή μου. Βρήκα τυχαία ένα συνεργείο ( performance shop ) , μόλις έβαλα κάτι που έλειπε μου έβγαλε έναν αγώνα και μόλις ολοκλήρωσα τον αγώνα μου έβγαλε ένα σωρό αγώνες. Βρήκα και ένα κατάστημα με neon, ηχητικά στο πορτ-μπαγκάζ και τοποθέτησα ότι ήταν ξεκλείδωτο. Τώρα που έβαλα και 2 subwoofer στο κάτω μέρος του πορτ-μπαγκάζ και 2 ενισχυτές στο πάνω μέρος πως τα ενεργοποιώ; Δηλαδή όταν προχωράω στον δρόμο να ακούγεται από το αυτοκίνητό μου;

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (23 Νοέ. 2004 , 03:41)

 

Sto garage koitakses? oxi sto car lot, sto garage.

 

 

ΟΚ πήγα στο garage και είναι εκεί το corsa άρα μπορείς να γοράσεις όσα θέλεις και να τα έχεις όλα στο garage σου καλή φάση!!!

 

THNX

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexisferos (22 Νοέ. 2004 , 18:17)

 

kala egw pantos eipa... an esy exeis oreksh na paizeis k na min me akous....

exoune provlhma merika speed pou einai cracarismena...

to pa8ane 2 filarakia mou edw me diaforetikes kartes. enas nvidia k enas ati

 

(alla esy katevase tous drivers kane format k oti allo nomizeis..

:P ixixixixiixixixixi)

Και όμως ήταν οι drivers... :whistle: Έβαλα τους καινούργιους της NVidia και πρίν δοκιμάσω ότιδήποτε άλλο, έτρεξα το παιχνίδι. Ε, λοιπόν, είχαν φτιάξει όλα. Βέβαια μετά για καλό και κακό έβαλα update και το αντίστοιχο... «πειραγμένο» exe. Όλα καλά πάντως.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ragezer (23 Νοέ. 2004 , 05:25)

 

ΟΚ πήγα στο garage και είναι εκεί το corsa άρα μπορείς να γοράσεις όσα θέλεις και να τα έχεις όλα στο garage σου καλή φάση!!!

 

THNX

Νομίζω όχι όσα θες. Υπάρχουν συγκεκριμένα slots που μπορείε να βάλεις αυτοκίνητα.

 

Και, φαντάζομαι, γνωρίζεις ότι στο garage πας όποτε γουστάρεις όπου και να είσαι με ESC και την αντίστοιχη επιλογή.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγκατεστησα το παιχνιδι εβαλα και το C**** και μόλις παω να το τρεξω μου πεταει μηνυμα λαθους speed2.exe has encountered a problem and need to close... κλπ κλπ... Εχω κατεβασει απειρα speed2.exe απο megagames και δεν παιζει κανενα! Επίσης παρολο που προσπαθω να εγκαταστησω την εκδοση 9.0c του DirectX δεν κανει τιποτε και παραμενει εγκατεστημενη η 9.0b! Τί μπορ.ω να κανω έχω απελπιστει. Υπόψιν οτι εχω εγκατεστημενα τα Windows XP Prp SP2 se ΑΜD Athlon 64 3000 me 1Gb Ram και κάρτα γραφικων NVidia GeForceFX 5200 (ακυρη ε??). ;Έχετε κάποια λύση?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...