Jump to content

LG G Flex2 (H955)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Bloatware δεν έχει τόσο,ποιο πολύ είναι αυτό που είπε ο Alex,θέλει δουλειά το software και μερικά updates ακόμα.Πάντως με Nova prime και σωστό στήσιμο είναι σε πολύ καλά επίπεδα η συσκευή, και βέβαια ο snap 810 το βοηθά με την ωμή δύναμη του να μη φαίνεται τόσο η ram που δεν είναι 3.

Άσε που είναι και ddr4 πολύ γρήγορη οπότε είναι μια χαρά.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε skroutz δεν υπάρχει και γενικα Ευρώπη σε γνωστά καταστήματα πχ Amazon μονο η Αμερικανική version υπάρχει.

Θα δυσκολευτείς να το βρεις και θα πρότεινα να περιμένεις το G4.

Μαλλον για G4 ειμαι.. Ευχαριστω πολυ φιλαράκι

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Σε skroutz δεν υπάρχει και γενικα Ευρώπη σε γνωστά καταστήματα πχ Amazon μονο η Αμερικανική version υπάρχει.

Θα δυσκολευτείς να το βρεις και θα πρότεινα να περιμένεις το G4.

 

Σωστός Ο φίλος...μακριά Από Την αμερικανική έκδοση...Ούτε σε update θα Είσαι ευχαριστημένος αλλα και σε εμφάνιση νομίζω πίσω Γράφει LTE-A πράγμα Που Του χαλάει την ομορφιά ειδικά Στο κόκκινο...άντε Και Μια pic Από μένα να γουστάρουμε!!!!

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

θα βρεθει πλατη που θα παει.

αρβατο τι εγινε toroman και λες δε στο εφτιαξαν?σου αλλαξανε οθονη χωρις να λυθει το προβλημα σου?

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

μου ελεγε η αλλη στην βοντα οτι επισκευαστηκε αλλα οταν ηρθε το χαρτι απο αρβατο λεει δεν παρουσιαστηκε καποιο προβλημα ! δλδ τ να πω εγω τωρα ! ! εγω δεν μπορω να το τσεκαρω γιατι ειμαι εκτος αλλα το πηρε ο πατρερας μ κ λεει οτι ειναι το ιδιο ( προφανως ) !! τα νευρα μου !
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μου ελεγε η αλλη στην βοντα οτι επισκευαστηκε αλλα οταν ηρθε το χαρτι απο αρβατο λεει δεν παρουσιαστηκε καποιο προβλημα ! δλδ τ να πω εγω τωρα ! ! εγω δεν μπορω να το τσεκαρω γιατι ειμαι εκτος αλλα το πηρε ο πατρερας μ κ λεει οτι ειναι το ιδιο ( προφανως ) !! τα νευρα μου !

Προφανώς πρέπει να μαζευτούμε 2-3 και να πάμε αυτοπροσώπως στην procordia...πέφτει δούλεμα παιδιά...Εγώ ολόκληρο μήνυμα έστειλα με απειλές για νομικές κυρώσεις κλπ στο Facebook της LG και δεν ίδρωσε το αυτί τους...Ούτε καν μου απάντησαν

Link to comment
Share on other sites

τ να σου απαντησουν ?!! θα το στειλω ξανα αλλη μια φορα αλλα στην προκορντια μετα την εξεταστικη ομως γιατι τ χρειαζομαι το κινητο και αν δεν το φτιαξουν θα κινηθω με συνηγορο καταναλωτη !
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τ να σου απαντησουν ?!! θα το στειλω ξανα αλλη μια φορα αλλα στην προκορντια μετα την εξεταστικη ομως γιατι τ χρειαζομαι το κινητο και αν δεν το φτιαξουν θα κινηθω με συνηγορο καταναλωτη !

 

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις!

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα το υποτιθέμενο skin απο ebay που παρήγγειλα και τελικα ηταν μια hard case που δεν θέλω κάν.:wacko:

Ζήτησα επιστροφή και πίστωση.:mad:

Δεν ανταποκρίνεται αυτο που περιγράφουν με αυτο που παρελαβα.

 

Άντε πάλι ψάξιμο απο την αρχή.

 

Παιδιά να ρωτήσω κάτι άσχετο, υποστηρίζει uhs-1 ή παραπάνω το κινητό;

Εχω αυτη την εξαιρετική Samsung και άψογα παίζει.

http://www.samsung.com/uk/consumer/memory-cards-hdd-odd/memory-cards/micro-sdhc-pro/MB-MG64DA/EU

Σωστός Ο φίλος...μακριά Από Την αμερικανική έκδοση...Ούτε σε update θα Είσαι ευχαριστημένος αλλα και σε εμφάνιση νομίζω πίσω Γράφει LTE-A πράγμα Που Του χαλάει την ομορφιά ειδικά Στο κόκκινο...άντε Και Μια pic Από μένα να γουστάρουμε!!!!

Μας βάζεις στην τσίτα μιας και μας πριζονεις και θελουμε να το βρούμε,έχουμε χαλάσει τον κόσμο και δεν το βρίσκουμε!!

Άτιμη LG!!

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς πρέπει να μαζευτούμε 2-3 και να πάμε αυτοπροσώπως στην procordia...πέφτει δούλεμα παιδιά...Εγώ ολόκληρο μήνυμα έστειλα με απειλές για νομικές κυρώσεις κλπ στο Facebook της LG και δεν ίδρωσε το αυτί τους...Ούτε καν μου απάντησαν

 

Με 3 επισκευές εισαι χαλαρα για καταγγελια τι περιμενεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παρελαβα το υποτιθέμενο skin απο ebay που παρήγγειλα και τελικα ηταν μια hard case που δεν θέλω κάν.:wacko:

Ζήτησα επιστροφή και πίστωση.:mad:

Δεν ανταποκρίνεται αυτο που περιγράφουν με αυτο που παρελαβα.

 

Άντε πάλι ψάξιμο απο την αρχή.

 

----- προσθήκη μηνύματος 110 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχω αυτη την εξαιρετική Samsung και άψογα παίζει.

http://www.samsung.com/uk/consumer/memory-cards-hdd-odd/memory-cards/micro-sdhc-pro/MB-MG64DA/EU

 

SDXC ε? μια χαρα εισαι

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Με 3 επισκευές εισαι χαλαρα για καταγγελια τι περιμενεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

SDXC ε? μια χαρα εισαι

Μου στοίχισε συνολικα 20 ευρωπουλα μετα απο refund απο πωλητή του ebay που μαλιςτα μου είπε να κρατηςω απο μια παραγγελία που είχα κανει την λάθος προδιαγραφών κάρτα που μου έστειλε.:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, επικοινώνησαν μαζί μου από την LG πριν λίγο και ειπώθηκαν ωραία πράγματα...όποιος θέλει να τα μάθει ας μου στείλει ένα μήνυμα εδώ να του στείλω inbox να οργανωθούμε γιατί τελικά πραγματικά έχουμε μπλέξει...
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά απαράδεκτοι, μέχρι τώρα τουλάχιστον το service της lg ήταν άψογο, μπορεί τα g2/g3 να έχουν βγάλει απαράδεκτα θέματα(ραγίσματα/κιτρινισμένες οθόνες) αλλά τουλάχιστον τα κάλυψε το service, αυτή τη φορά δεν ξέρω τι συμβαίνει και εμπαίζουν τον κόσμο μ'αυτόν τον τρόπο.

 

Βλάσση ευχαριστώ για το inbox.

Link to comment
Share on other sites

 

Σωστός αλλά το ζήτημα είναι κατά ποίου θα κινηθείς εναντίον; Της αλυσίδας αγοράς ή της κατασκευάστριας εταιρείας;

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Σωστός αλλά το ζήτημα είναι κατά ποίου θα κινηθείς εναντίον; Της αλυσίδας αγοράς ή της κατασκευάστριας εταιρείας;

 

κατασκευαστριας γιατι η αλυσιδα απλα τα πουλαει ! η πολιτικη που ακολουθει η lg , η procordia , arvato ειναι που θες στην ουσια να συμορφωσεις ! και lg κατα βαση !

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κατασκευαστριας γιατι η αλυσιδα απλα τα πουλαει ! η πολιτικη που ακολουθει η lg , η procordia , arvato ειναι που θες στην ουσια να συμορφωσεις ! και lg κατα βαση !

 

Άρα μιλάμε για δύο διαφορετικές κινήσεις, διότι οι εταιρείες που έχουν εξουσιοδοτηθεί για το service είναι ανεξάρτητες από την εταιρεία κατασκευής.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

πως ειναι ανεξαρτητες απο την στιγμη που περιμενουν απαντηση απο lg για το αν αυτο στην οθονη των περισσοτερων θεωρειται χαρακτηριστικο της !
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Διαγράφηκαν off topic post. Ο χώρος δεν προσφέρεται για chatting. Αν θέλετε πληροφορίες για κάτι μπορείτε να το κάνετε μέσω π.μ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν ηξερα ποιος ειναι επικεφαλης της Αρχης. Τωρα που ειδα, ξερω οτι ως καταναλωτες ειμαστε μονοι μας.
Link to comment
Share on other sites

Με όλο το σεβασμό προς εσένα και το myphone που μας φιλοξενεί...Θα παρακαλούσα τους mods του myphone.gr να λάβουν υπόψιν τα παρακάτω.Όσες συσκευές πωλήθηκαν με την γνωστή προσφορά ήταν το 90% από προβληματική παρτίδα και πωλήθηκαν για να τις ξεφορτωθούν οι μεγάλες αλυσίδες.

Είναι πιστεύω χρέος προς όλους μας που καθημερινά ενημερώνουμε και ενημερωνόμαστε από το myphone.gr να διερευνηθεί το συγκεκριμένο θέμα κι όχι να σβήνονται ποστς επειδή προσβάλλουν και δυσφημούν την LG...Στο κάτω κάτω, κάνω επώνυμα την καταγγελία ότι έπεσα θύμα απάτης από τον OTE με την συγκάλυψη της LG. Έχω ήδη ενημερώσει την LG πως θα κινηθώ και νομικά εναντίον της και σκοπός μου είναι να ενημερώσω και τους υπόλοιπους για να κινηθούμε όλοι μαζί.Ονομάζομαι Βλάσης Μυριαγκός και αναλαμβάνω πλήρως την ευθύνη. Παρακαλώ να μην σβηστεί το ποστ. Δεν αξίζει στο φόρουμ μας, που το χτίζουμε όλοι μαζί τόσα χρόνια να μην ενημερώνονται σωστά για το τι παιχνίδια παίζουν οι εταιρίες στους καταναλωτές με τις δήθεν προσφορές τους...

Παρακαλώ όποιος αντιμετωπίζει το ίδιο πρόβλημα με εμένα ας μιλήσει...άλλο ένα μεμονωμένο περιστατικό κι άλλο ένα μαζικό...Είμαστε πολλοί αυτοί που έχουμε πρόβλημα.ΜΙΛΉΣΤΕ...

Edited by Vlasismiriagos
Link to comment
Share on other sites

ΣΥγνωμη αλλα γιατι δεν τα αντικαθιστουν με αλλα καινουριας παρτιδας?
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

ΣΥγνωμη αλλα γιατι δεν τα αντικαθιστουν με αλλα καινουριας παρτιδας?

Γιατί μάλλον αν ήταν να τα αντικαταστησουν δεν θα τα έβαζαν σε προσφορά... Κάτι ήξεραν και τα έδωσαν τσάμπα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...