Jump to content

Leagoo Elite 1


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δηλαδη θα το εχω συνέχεια στην πριζα κανω πολύ χρηση δεδομενων βασικα συνεχεια ανοιχτά χαλαω 2gb το μηνα...απο θερμοκρασιες και gps? φπρτιζει γρηγορα?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 275
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δηλαδη θα το εχω συνέχεια στην πριζα κανω πολύ χρηση δεδομενων βασικα συνεχεια ανοιχτά χαλαω 2gb το μηνα...απο θερμοκρασιες και gps? φπρτιζει γρηγορα?

 

σε 3g-4g ζεσταινεται η πανω γωνια, η φορτιση οπως εχω ξαναγραψει ειναι περιπου 4 ωρες

Link to comment
Share on other sites

μου αρεσει παρα πολυ το κινητο αλλα η μαπαταρια ειναι ο λογος κοιταω και το lg g3 λογω μεγαλυτερης μπαταριας και οτι φορτιζει σε 1 ωρα
Link to comment
Share on other sites

μου αρεσει παρα πολυ το κινητο αλλα η μαπαταρια ειναι ο λογος κοιταω και το lg g3 λογω μεγαλυτερης μπαταριας και οτι φορτιζει σε 1 ωρα

 

το ενα κανει 170 και το αλλο 270 δεν νομιζω οτι συγκρινονται

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω το Elite 1 εδώ και περίπου 2-3 βδομάδες και έχω παρατηρήσει πως έχει κάποιο πρόβλημα με την εσωτερική του κάμερα και συγκεκριμένα την εστίαση, σχεδόν κάθε φωτογραφία που επιχειρώ να βγάλω βγαίνει θολή. Εχω ψάξει αρκετά τις ρυθμίσεις της κάμερας και δεν μπορώ να βρω κάτι, έκανα και επαναφορά των ρυθμίσεων της κάμερας αλλά τίποτα. Αν κάποιος έχει παρόμοιο πρόβλημα ή μπορεί να προτείνει κάτι θα βοηθούσε πολύ :) Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω το Elite 1 εδώ και περίπου 2-3 βδομάδες και έχω παρατηρήσει πως έχει κάποιο πρόβλημα με την εσωτερική του κάμερα και συγκεκριμένα την εστίαση, σχεδόν κάθε φωτογραφία που επιχειρώ να βγάλω βγαίνει θολή. Εχω ψάξει αρκετά τις ρυθμίσεις της κάμερας και δεν μπορώ να βρω κάτι, έκανα και επαναφορά των ρυθμίσεων της κάμερας αλλά τίποτα. Αν κάποιος έχει παρόμοιο πρόβλημα ή μπορεί να προτείνει κάτι θα βοηθούσε πολύ :) Ευχαριστώ.

εννοεις την μπροστα καμερα ε? ναι ειναι λιγο φλου και σε μενα

Link to comment
Share on other sites

εννοεις την μπροστα καμερα ε? ναι ειναι λιγο φλου και σε μενα

Ναι, ειδικότερα αν είναι πάνω από ένα άτομο στη φωτογραφία η εστίαση τα παίζει τελείως. Βγαίνει τελείως θολή η φωτογραφία.. Σαν να έχει πέσει κάτι πάνω στην κάμερα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ειδικότερα αν είναι πάνω από ένα άτομο στη φωτογραφία η εστίαση τα παίζει τελείως. Βγαίνει τελείως θολή η φωτογραφία.. Σαν να έχει πέσει κάτι πάνω στην κάμερα.

 

απο οτι θυμαμαι γιατι το εδωσα το κινητο. ειναι αρκετα αργη η εστιαση και στο τελος ειναι λιγο θολη. τελιως φλου δεν εβγαζε παντως

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!ΠΗΡΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΑΝΩ ΜΕΡΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΔΕΝ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ LEAGOO!!!!!ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ?ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΤΡΙΩΡΟ ΝΑ ΦΟΡΤΙΣΕΙ!!!!!

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!ΠΗΡΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΑΝΩ ΜΕΡΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΔΕΝ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ LEAGOO!!!!!ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ?ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΤΡΙΩΡΟ ΝΑ ΦΟΡΤΙΣΕΙ!!!!!

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

εισαι σιγουρος οτι εχεις το elite 1? εκτος αν βγηκε νεα παρτιδα χωρις το λογκο εκει

Link to comment
Share on other sites

σιγουρος ειμαι!!!!το τσεκαρα με αντουτου και μια εφαρμογη cpuz{μονο στην εφαρμογη μου βγαζει οθονη 4.6 αντι 5!!!}

 

ανεβασε καμια φωτο να το δουμε

Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα σήμερα από Geekbuying...:yahoo: Έκανε σχεδόν 1 μήνα να έρθει, αλλά μεσολάβησαν και οι γιορτές... Ήρθε καλά συσκευασμένο και σε άψογη κατάσταση.:up:

Όσον αφορά τη φόρτιση τώρα για πρώτη φορά.:!: Είναι καλύτερα να το ανοίξω και να εξαντλήσω όση μπαταρία έχει και μετά να το φορτίσω??? Ή να το αφήσω σβηστό και να το βάλω κατευθείαν για φόρτιση??? Πόση ώρα πρέπει να φορτιστεί την πρώτη φορά??? Είναι καλύτερα να φορτιστεί σβηστό ή ανοιχτό??? Παρακαλώ απαντήστε σύντομα...:help:

Edited by helven
Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα σήμερα από Geekbuying...:yahoo: Έκανε σχεδόν 1 μήνα να έρθει, αλλά μεσολάβησαν και οι γιορτές... Ήρθε καλά συσκευασμένο και σε άψογη κατάσταση.:up:

Όσον αφορά τη φόρτιση τώρα για πρώτη φορά.:!: Είναι καλύτερα να το ανοίξω και να εξαντλήσω όση μπαταρία έχει και μετά να το φορτίσω??? Ή να το αφήσω σβηστό και να το βάλω κατευθείαν για φόρτιση??? Πόση ώρα πρέπει να φορτιστεί την πρώτη φορά??? Είναι καλύτερα να φορτιστεί σβηστό ή ανοιχτό??? Παρακαλώ απαντήστε σύντομα...:help:

 

Το χρησιμοποιείς μέχρι να πέσει η μπαταρία και να ζητήσει φόρτιση.

Τότε θα το βάλεις και θα το αφήσεις να γεμίσει.

Αφού πάει 100% δεν χρειάζεται να μένει άλλο πάνω στο φορτιστή.Το αποσυνδεεις και το λειτουργείς.

Αυτό είναι καλό να το κάνεις τις 2-3 πρώτες φορτίσεις.

Μετά δεν χρειάζεται κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά σε όλους...

θέλω να πάρω το συγκεκριμένο τηλέφωνο και έχω κάποιες απορίες.

δεν είμαι κανένας απαιτητικός χρήστης, και σε σχέση με το galaxy s3 που έχω τώρα νομίζω οτι θα δω τεράστια διαφορά...

 

λέει στο gearbest οτι είναι διαθέσιμο στην ευρωπαϊκή αποθήκη.

σε περίπτωση που δεν υπάρχει τελικά εκεί και έρθει από κίνα ή χονγκ κονγκ υπάρχουν τίποτα άλλες χρεώσεις πχ τελωνείο?

οι κάμερες του πως τα πάνε?

διάβασα παραπάνω οτι έβγαλε κάποια προβλήματα με το ηχείο, τι ακριβώς ήταν?

έχει βγάλει κανένα αλλο σοβαρό πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά σε όλους...

θέλω να πάρω το συγκεκριμένο τηλέφωνο και έχω κάποιες απορίες.

δεν είμαι κανένας απαιτητικός χρήστης, και σε σχέση με το galaxy s3 που έχω τώρα νομίζω οτι θα δω τεράστια διαφορά...

 

λέει στο gearbest οτι είναι διαθέσιμο στην ευρωπαϊκή αποθήκη.

σε περίπτωση που δεν υπάρχει τελικά εκεί και έρθει από κίνα ή χονγκ κονγκ υπάρχουν τίποτα άλλες χρεώσεις πχ τελωνείο?

οι κάμερες του πως τα πάνε?

διάβασα παραπάνω οτι έβγαλε κάποια προβλήματα με το ηχείο, τι ακριβώς ήταν?

έχει βγάλει κανένα αλλο σοβαρό πρόβλημα?

 

για το gear λενε τα χειροτερα δεν εχω προσωπικη εμπειρια. η μπροστα ειναι λιγο για τον πεο , η πισω ειναι πολυ καλη. το ηχειο παραμορφωνε απο την πεμπτη μερα και το αντικατεστησα στο βιντεο που ανεβασα. τωρα προβληματακια δεν εχει ιδιαιτερα και ειναι περισσοτερο software τα οποια λυνουν με τα update τους

Link to comment
Share on other sites

για το gear λενε τα χειροτερα δεν εχω προσωπικη εμπειρια. η μπροστα ειναι λιγο για τον πεο , η πισω ειναι πολυ καλη. το ηχειο παραμορφωνε απο την πεμπτη μερα και το αντικατεστησα στο βιντεο που ανεβασα. τωρα προβληματακια δεν εχει ιδιαιτερα και ειναι περισσοτερο software τα οποια λυνουν με τα update τους

 

το καινούριο ηχείο που το βρήκες?

Link to comment
Share on other sites

μου το εστειλε η leagoo

 

επομένως και αυτό λύνεται...

πόσο σου κόστισε μαζί με μεταφορικά (αν είχε)?

 

σε γενικές γραμμές εσύ το προτείνεις σαν τηλέφωνο?

Link to comment
Share on other sites

μου στειλανε την νεα ρομ αντε να δουμε μπας και διορθωθει τιποτα

 

https://drive.google.com/file/d/0B51BGY36iV27Zzh0UW85c2VKbEE/view?usp=sharing

 

ηρθανε σε ολους τα update?

 

Έχω παραλάβει το Elite 1 εδώ και 2 μέρες. Χρειάζεται να περάσω τη νέα rom??? Επειδή δε γνωρίζω τον τρόπο, μπορεί κάποιος να γράψει αναλυτικά πως γίνεται??? Είναι ασφαλές ή μπορεί να πάει κάτι στραβά και μετά να χτυπάω το κεφάλι μου??? Ποιές είναι οι διαφορές που θα έχει με τη νέα rom??? Αν τελικά περάσω τη νέα rom θα χαθούν αυτά που έχω στο κινητό???

Link to comment
Share on other sites

επομένως και αυτό λύνεται...

πόσο σου κόστισε μαζί με μεταφορικά (αν είχε)?

 

σε γενικές γραμμές εσύ το προτείνεις σαν τηλέφωνο?

 

δεκα ευρω μου βρηκε. ενα ευρω το τηλ και 9 τα μεταφορικα.

 

νομιζω οτι στην κατηγορια 5 ιντσες ειναι ενα απο τα κορυφαια. ας πουμε το doogee f3 pro ειναι πολυ κατωτερο

 

----- προσθήκη μηνύματος 90 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχω παραλάβει το Elite 1 εδώ και 2 μέρες. Χρειάζεται να περάσω τη νέα rom??? Επειδή δε γνωρίζω τον τρόπο, μπορεί κάποιος να γράψει αναλυτικά πως γίνεται??? Είναι ασφαλές ή μπορεί να πάει κάτι στραβά και μετά να χτυπάω το κεφάλι μου??? Ποιές είναι οι διαφορές που θα έχει με τη νέα rom??? Αν τελικά περάσω τη νέα rom θα χαθούν αυτά που έχω στο κινητό???

 

δοκιμασε να δεις αν σου κανει πρωτα update. ποια ρομ εχεις? τα χανεις αν το φλασαρεις. στο δικο μου ειχε διαφορα η μπαταρια. σχεδον διπλασιος χρονος και φτιαχτηκανε καποια θεματα οπως η αυτοματη φωτεινοτητα

Link to comment
Share on other sites

δεκα ευρω μου βρηκε. ενα ευρω το τηλ και 9 τα μεταφορικα.

 

νομιζω οτι στην κατηγορια 5 ιντσες ειναι ενα απο τα κορυφαια. ας πουμε το doogee f3 pro ειναι πολυ κατωτερο

 

ok, ευχαριστώ... δεν βρίσκω λόγο να μη το αγοράσω... νομίζω οτι για τα λεφτά του είναι αρκετα καλό...

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα χρονια πολλά και καλή χρονια σε όλους, θα ήθελα να ρωτήσω εάν έχει κανένας το συγκεκριμένο κινητό η ξέρει γι αυτό εάν αξίζει να το πάρω ευχαριστώ.( Leaggo elite 1)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...