Jump to content

Meizu M1 Note


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προσπαθω οσο πιο πολυ μπορω να μην με εχουν απο παντου "φακελομενο". Δεν θελω να εχουν ολες τις επαφες μου και αν υπαρχει τροπος προτιμω στην σιμ να τις εχω αν δεν υπαρχει δεν πειραζει

Αν σε θέλουν φακελωμενο, γιατί να μην έχουν μια αθώα εφαρμογή να τρέχει από πίσω και να τις στέλνει?

 

Αν θέλουν να σε βρουν θα σε βρουν. Πχ εμπιστεύεσαι πιο πολύ την εταιρία κινητής?

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω την απλή καινούρια gopro hero camera. Προσπαθώ να σύνδεσω την gopro χρησιμοποιώντας το USB καλώδιο της gopro και εναν adapter που μετατρέπει το USB sent microusb.. Το κινητό όμως δεν αναγνωρίζει την gopro με τίποτα... Έχει να προτεινετε καμια λύση;;; Υπάρχει κάποιος με gopro που να μπορεσε να τη συνδέσει με το meizu m1 note?

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά φαίνεται να έχω πρόβλημα με το 4g μέχρι h+ πάει τίποτα άλλο. Έχω κάνει και την λύση με το restart που λέει ο φίλος jungles αλλά τίποτα. Καμία βοήθεια; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά φαίνεται να έχω πρόβλημα με το 4g μέχρι h+ πάει τίποτα άλλο. Έχω κάνει και την λύση με το restart που λέει ο φίλος jungles αλλά τίποτα. Καμία βοήθεια; Ευχαριστώ

Αμα εχεις voda πρεπει να στειλεις μνμ 4G ΝΑΙ στο 1285

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει καποιος το 16αρι μπορει να με πει ποσο μνημη εχει διαθεσημη?

Με φορτωμενες εφαρμογές. Μουσική δεν έχω καθόλου και φωτογραφίες ελάχιστες.

 

Γνωρίζει να μου πει κανείς η επιλογή πλήρης πρόσβαση τι είναι;

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε όποιον ενδιαφέρεται και μπορεί να κάνει λίγη υπομονή ακόμα, στο http://www.meizumart.com/ αναφέρει ότι σύντομα θα πωλείται και από την ίδια την εταιρεία μέσω Internet και νομίζω και σε πιο προσιτή τιμή! Καλός σας μεσημέρι παίδες :D
#never settle down
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε όποιον ενδιαφέρεται και μπορεί να κάνει λίγη υπομονή ακόμα, στο http://www.meizumart.com/ αναφέρει ότι σύντομα θα πωλείται και από την ίδια την εταιρεία μέσω Internet και νομίζω και σε πιο προσιτή τιμή! Καλός σας μεσημέρι παίδες :D

 

Η τιμη του φιλε θα ειναι υπερβολικα πιο "μη προσιτη"... Παρε παραδειγμα απο τα αλλα 2-3 μοντελα που πουλαει.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε όποιον ενδιαφέρεται και μπορεί να κάνει λίγη υπομονή ακόμα, στο http://www.meizumart.com/ αναφέρει ότι σύντομα θα πωλείται και από την ίδια την εταιρεία μέσω Internet και νομίζω και σε πιο προσιτή τιμή! Καλός σας μεσημέρι παίδες :D

Δεν νομιζω οτι θα ειναι πιο προσιτη η τιμη του στο εν λογω καταστημα.. Ειδα τις αλλες συσκευες που πουλαει και ειναι σαφως πιο ακριβες απο τα αλλα κινέζικα καταστήματα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το 4g έχει μεγαλύτερες χρεώσεις;

Όχι βέβαια.

Όπως και το EDGE δεν χρεώνει λιγότερα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Μετά απο αρκετό ψάξιμο κατέληξα στο Meizu m1 note.Ξέρετε μήπως απο που θα ήτανε καλύτερο να το αγοράσω και τι θα έπρεπε να προσέξω;;
Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια.

Όπως και το EDGE δεν χρεώνει λιγότερα.

 

Όταν μπήκα από το 4g της cosmote μου φάνηκε ότι χάλασε σαν τρελό. Επίσης σήμερα που το ενεργοποιήσα μου είπαν ότι χρεώνει περισσότερο και ότι ακόμα και όταν τα έχω κλειστά τα δεδομένα χρεώνομαι και ότι τέλος πρέπει να έχω συγκεκριμένο πακέτο με δεδομένα γιατί στα free που μου δίνουν δεν μπορούν να πάνε σε ταχύτητες 4g.

Link to comment
Share on other sites

Όταν μπήκα από το 4g της cosmote μου φάνηκε ότι χάλασε σαν τρελό. Επίσης σήμερα που το ενεργοποιήσα μου είπαν ότι χρεώνει περισσότερο και ότι ακόμα και όταν τα έχω κλειστά τα δεδομένα χρεώνομαι και ότι τέλος πρέπει να έχω συγκεκριμένο πακέτο με δεδομένα γιατί στα free που μου δίνουν δεν μπορούν να πάνε σε ταχύτητες 4g.

Μου φαινεται περιεργο αυτο που λες. Αν οντως συμβαινει θα ναι τραγικο. Η χρεωση παει με βαση τον ογκο δεδομενων συνηθως επομενως δε μου φαινεται λογικο να σε χρεωνει παραπανω για τα ιδια mb.

Link to comment
Share on other sites

Μου φαινεται περιεργο αυτο που λες. Αν οντως συμβαινει θα ναι τραγικο. Η χρεωση παει με βαση τον ογκο δεδομενων συνηθως επομενως δε μου φαινεται λογικο να σε χρεωνει παραπανω για τα ιδια mb.

 

Μακάρι τι να πω δεν είμαι σίγουρος αλλά έτσι μου είπες ο της cosmote

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Μετά απο αρκετό ψάξιμο κατέληξα στο Meizu m1 note.Ξέρετε μήπως απο που θα ήτανε καλύτερο να το αγοράσω και τι θα έπρεπε να προσέξω;;

 

Δεν υπάρχει κάτι το ιδιαίτερο να προσέξεις.Απλά η αγορά να γίνει από κάποιο αξιόπιστο κατάστημα(vickmall,minideal).

Τώρα ανάλογα με τον αποθηκευτικό χώρο που χρησιμοποιείς αγοράζεις είτε την 16άρα είτε 32άρα έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάτι το ιδιαίτερο να προσέξεις.Απλά η αγορά να γίνει από κάποιο αξιόπιστο κατάστημα(vickmall,minideal).

Τώρα ανάλογα με τον αποθηκευτικό χώρο που χρησιμοποιείς αγοράζεις είτε την 16άρα είτε 32άρα έκδοση.

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Μια φορα στο τοσο μου βγαζει ειδοποιηση οτι σκαναρε και βρηκε αρχεια που χρειαζονται σβησιμο, για apps, και κατι αλλο που δεν θυμαμαι. Ειναι απο εφαρμογη της συσκευης, οχι απο καποια δικη μου. Να τα σβηνω η οχι?
Link to comment
Share on other sites

Μια φορα στο τοσο μου βγαζει ειδοποιηση οτι σκαναρε και βρηκε αρχεια που χρειαζονται σβησιμο, για apps, και κατι αλλο που δεν θυμαμαι. Ειναι απο εφαρμογη της συσκευης, οχι απο καποια δικη μου. Να τα σβηνω η οχι?

Δεν έχει νόημα να σβήνεις κάθε λίγο και λιγάκι τα μικρά αρχεία που βρίσκει.

Μακάρι τι να πω δεν είμαι σίγουρος αλλά έτσι μου είπες ο της cosmote

Να αποφύγεις να ξανάρθεις σε επαφή με τον συγκεκριμένο υπάλληλο.

Είναι άσχετος σε επικίνδυνο βαθμό.

 

Ο μόνος κίνδυνος με το 4G είναι ότι τελειώνουν πιο γρήγορα τα πακέτα δεδομένων που μπορεί να έχεις.

Επίσης τρώει πολύ πιο γρήγορα την μπαταρία.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει νόημα να σβήνεις κάθε λίγο και λιγάκι τα μικρά αρχεία που βρίσκει.

 

Να αποφύγεις να ξανάρθεις σε επαφή με τον συγκεκριμένο υπάλληλο.

Είναι άσχετος σε επικίνδυνο βαθμό.

 

Ο μόνος κίνδυνος με το 4G είναι ότι τελειώνουν πιο γρήγορα τα πακέτα δεδομένων που μπορεί να έχεις.

Επίσης τρώει πολύ πιο γρήγορα την μπαταρία.

 

Για να τελειώνουν ποιο γρήγορα δεν σημαίνει ότι χαλάει περισσότερα; Αλλιώς πως τελειώνουν. Και κάτι άσχετο. Υπάρχει κάποιος τρόπος να δύναμωσω τον ήχο που βγάζει το κινητό σε ακουστικά; Επίσης ποια εφαρμογή μου προτείνεται να κατεβάσω για να δω αναλυτικά την χρήση της μπαταρίας; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω όσοι έχετε το συγκεκριμένο τηλέφωνο αν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το 4G της Wind. Ρωτάω γιατί κάπου διάβασα οτι η Wind εκπέμπει το 4G στη συχνότητα 2600 ενώ το τηλέφωνο υποστηρίζει μόνο τις συχνότητες 1800-2100.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...