Jump to content

Meizu M1 Note


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το σαιτ είναι από τα πιο αξιόπιστα ψωνίζω διάφορα για ηλεκτρονικό τσιγάρο σχεδόν όλοι οι Ευρωπαίοι ατμιστες απο κει ψωνίζουν, για μικρά ποσά έχει μεταφορικά ή στο στέλνει χωρίς track απλό δέμα

 

Ναι το ξέρω φίλε και εγώ για ηλεκτρονικό κοιτουσά και τσεκαρα για το μειζου!! :P

 

παρε αυτην που ειναι και πιο λεπτη 0,3mm και το τελευταιο tempered glass που εβγαλε nillkin http://www.ebay.com/itm/151549999969?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Θα το τσεκάρω φιλέ σε ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ερώτηση στους rooted.

Παιδια το heads up στο flyme tools σας δουλεύει; έχω κάνει white list όσες εφαρμογές θέλω να έρχονται έτσι αλλά και πάλι δείχνει να μη δουλεύει.

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Εγκατεστησα xposed αλλα στο modules δε μπορω να βρω με τιποτα το flyme tools.. Πρεπει να το ψαξω στο Internet..

Το flyme tools θέλει πρώτα εγκατάσταση ως πρόγραμμα και μετά θα το δεις στην λίστα των installed modules.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Το flyme tools θέλει πρώτα εγκατάσταση ως πρόγραμμα και μετά θα το δεις στην λίστα των installed modules.

 

απο που μπορω να κατεβασω το flyme tools ?

Link to comment
Share on other sites

απο που μπορω να κατεβασω το flyme tools ?

Google is your friend

Νομίζω ότι είναι επι πληρωμή οπότε δεν ξέρω αν μπορώ να δώσω ελεύθερα εδώ link.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς ιδέα αν μπορώ στη στοκ εφαρμογή της flyme να βρω κινούμενες ταπετσαρίες; ψάχνω και δε βρίσκω τίποτα, ούτε το κινητό έχει προεγκατεστημένες.. Edited by aggeloszog
Link to comment
Share on other sites

Θα το βρεις στο app store της meizu

 

Το έχω βρει εδώ

http://www.apkhere.com/app/com.zhixin.flymetools

 

να το κατεβάσω κατευθείαν στο κινητό?

Link to comment
Share on other sites

Το έχω βρει εδώ

http://www.apkhere.com/app/com.zhixin.flymetools

 

να το κατεβάσω κατευθείαν στο κινητό?

Κατέβασέ το, εγκατέστησέ το και κάνε ένα update από το app center της meizu για να έχεις την τελευταία εκδοση του προγράμματος 1.7.4.

Φαίνεται ότι είναι επί πληρωμή η εφαρμογή αλλά το update γίνεται;)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά! Ενδιαφέρομαι κι εγώ για να πάρω το συγκεκριμένο κινητό. Διαβάζω πολύ καλά λόγια και πραγματικά ήμουν έτοιμος. Το έχει και ένας φίλος οπότε είδα πόσο καλή συσκευή είναι. Δυστυχώς όμως χθες το κινητό του φίλου μου εμφάνισε ένα θέμα με την κάμερα. Ξαφνικά εμφανίστηκαν μερικά καμμένα pixels στις φωτός. Δεν ξέρω αν είναι αυτό, μπορείτε να δείτε στην φωτο για να καταλάβετε. Η συσκευή είναι απο to2c και έφτασε πριν μια εβδομάδα και το έπαθε ξαφνικά. Το έχει πάθει κάποιος άλλος??
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά! Ενδιαφέρομαι κι εγώ για να πάρω το συγκεκριμένο κινητό. Διαβάζω πολύ καλά λόγια και πραγματικά ήμουν έτοιμος. Το έχει και ένας φίλος οπότε είδα πόσο καλή συσκευή είναι. Δυστυχώς όμως χθες το κινητό του φίλου μου εμφάνισε ένα θέμα με την κάμερα. Ξαφνικά εμφανίστηκαν μερικά καμμένα pixels στις φωτός. Δεν ξέρω αν είναι αυτό, μπορείτε να δείτε στην φωτο για να καταλάβετε. Η συσκευή είναι απο to2c και έφτασε πριν μια εβδομάδα και το έπαθε ξαφνικά. Το έχει πάθει κάποιος άλλος??

Έννοιες αυτο το μπλε που φαίνεται; Γιατί εκτός αυτου η φωτογραφία κανει και παρα πολλά νερά.

Ας δοκιμάσει μια πρωινή λήψη και ας δει αν το ίδιο γίνεται και σε λήψη βίντεο..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Έννοιες αυτο το μπλε που φαίνεται; Γιατί εκτός αυτου η φωτογραφία κανει και παρα πολλά νερά.

Ας δοκιμάσει μια πρωινή λήψη και ας δει αν το ίδιο γίνεται και σε λήψη βίντεο..

 

Ναι αυτο το μπλε. Το εμφάνισε ξαφνικά. Για βιντεο δεν ξερω αλλα θα ρωτήσω να μου πει. Την ημερα φαινεται λιγοτερο μου ειπε(θα ανεβάσω φωτο όταν δω). Παντως ρε παιδιά εσείς που το έχετε, μου προτείνετε να το πάρω? Το φοβήθηκα λιγάκι τώρα γιατί στην φώτο όντως εκτός απο το μπλέ σημειο φαίνονται διάφορα στις άκρες! Να είναι μεμονωμένο περιστατικό ή η παρτίδα?

Link to comment
Share on other sites

Να είναι μεμονωμένο περιστατικό ή η παρτίδα?

 

Δεν έχει ξαναγραφτεί ποτέ εδώ στο φόρουμ, οπότε έτυχε στο συγκεκριμένο

Link to comment
Share on other sites

Ποιό camera app,χρησιμοποιείτε;:)

Το στοκ και για 360 photo sphere την google camera.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, έχω ένα προβληματάκι με το κινητό, μερικές φορές πατάω να ανοίξω τις κλήσεις και τρώει σκαλώματα και δεν το ανοίγει και αναγκάζομαι να κάνω restart για να νιώσει. Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα? ή ξέρει κανείς τι παίζει?
Link to comment
Share on other sites

Πήρε ένας φίλος το κινητό και έχει θέμα με την εισαγωγή του Gmail. Πάει να βάλει το Mail του και του βγάζει το μήνυμα: Δεν ήταν δυνατή η σύνδεση.

Internet έχει κανονικά. Ξέρει κανείς τι παίζει;

 

EDIT: Λύθηκε.

Edited by alkis_7
Link to comment
Share on other sites

Πήρε ένας φίλος το κινητό και έχει θέμα με την εισαγωγή του Gmail. Πάει να βάλει το Mail του και του βγάζει το μήνυμα: Δεν ήταν δυνατή η σύνδεση.

Internet έχει κανονικά. Ξέρει κανείς τι παίζει;

 

να περάσει τον google installer που θα βρει σε σελίδες πιο πίσω ώστε να περάσει από την αρχή όλα τα apps και θα παίξει σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, έχω ένα προβληματάκι με το κινητό, μερικές φορές πατάω να ανοίξω τις κλήσεις και τρώει σκαλώματα και δεν το ανοίγει και αναγκάζομαι να κάνω restart για να νιώσει. Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα? ή ξέρει κανείς τι παίζει?

 

Δες στην καταναλωση (στα αγγλικα) το related contacts εχει μεγαλο μεριδιο; Αν ναι πιθανον να οφειλεται σε πολυ συχνο συνχρονισμο επαφων.

Edited by ypatios
Link to comment
Share on other sites

Δες στην καταναλωση (στα αγγλικα) το related contacts εχει μεγαλο μεριδιο; Αν ναι πιθανον να οφειλεται σε πολυ συχνο συνχρονισμο επαφων.

 

Δεν έχει μεγάλο μερίδιο, 2% είναι !!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα με την ανακοινωση του m2 note και τη διόρθωση βασικλών σημείων του m1 (θεση του power button, κεντρικο hard button, καρτα sd) βλέπω τη μεταπωλητική αξία του κινητού μας να πέφτει αρκετά. Ειδικά αν η meizu τιμηλογησει το m2 περί τα 200$...Το μόνο που με ενδιαφέρει ειναι η συνεχής υποστηριξη με roms, μιας και δε σκεφτομαι να το αποχωριστώ το κινητο στα επόμενα 2 χρονια..
Link to comment
Share on other sites

Τωρα με την ανακοινωση του m2 note και τη διόρθωση βασικλών σημείων του m1 (θεση του power button, κεντρικο hard button, καρτα sd) βλέπω τη μεταπωλητική αξία του κινητού μας να πέφτει αρκετά. Ειδικά αν η meizu τιμηλογησει το m2 περί τα 200$...Το μόνο που με ενδιαφέρει ειναι η συνεχής υποστηριξη με roms, μιας και δε σκεφτομαι να το αποχωριστώ το κινητο στα επόμενα 2 χρονια..

 

οτι και "διορθωσεις" να εκαναν, που για μενα δεν υπαρχει καν λογος υπαρξης m2 note, με το κεντρικο κουμπι που εβαλαν ουτε καν, μεγαλη πατατα, παλι το m1 θα επαιρνα, οσο για τις αναβαθμισεις δεν θα υπαρχει θεμα, ακομα παιρνει αναβαθμισεις το mx2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...