Jump to content

Meizu M1 Note


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι οι άλλες συσκευές μου όμως δουλεύουν μία χαρά.

εγω απο φιλους που μιλαω μια διαφορες συσκευες εχουν προβληματα ολοι

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω απο φιλους που μιλαω μια διαφορες συσκευες εχουν προβληματα ολοι

Ναι ίσως να έχεις δίκιο γιατί δοκίμασα με Line, Hangouts και έκανε κανονικά. Θα δουμε

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Μα καλα απο ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 06-04-2015 07:08 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

Ακομα να ρθει στο γαλατσι. Με το μουλάρι το φέρνουν...

Galaxy Nexus
Link to comment
Share on other sites

Μα καλα απο ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 06-04-2015 07:08 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

Ακομα να ρθει στο γαλατσι. Με το μουλάρι το φέρνουν...

 

Και μένα έκανε αρκετές μέρες, πήρα τηλ στα ΕΛΤΑ και μου είπαν ότι έχουν χάσει τη μπάλα λόγω εορτών Πάσχα

Link to comment
Share on other sites

Μα καλα απο ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 06-04-2015 07:08 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

Ακομα να ρθει στο γαλατσι. Με το μουλάρι το φέρνουν...

 

υπομονη γειτονα :p

Link to comment
Share on other sites

Μα καλα απο ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 06-04-2015 07:08 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

Ακομα να ρθει στο γαλατσι. Με το μουλάρι το φέρνουν...

 

Ακριβως στα ιδια φιλε μου! Υπομονη, καποτε θα ερθει...

Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα με τις κλήσεις. Όταν με καλούν και είναι κλειδωμένο το κινητό ακούω ήχο αλλά δεν ανοίγει η οθόνη παρά μόνο με μεγάλη καθυστέρηση ή αν πατήσω το power button. Αν είναι ξεκλείδωτο παραμένει στο παράθυρο που βρίσκομαι και ακούω πάλι μόνο ήχο χωρίς να μου πετάει το ποιος με καλεί. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος;
Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα με τις κλήσεις. Όταν με καλούν και είναι κλειδωμένο το κινητό ακούω ήχο αλλά δεν ανοίγει η οθόνη παρά μόνο με μεγάλη καθυστέρηση ή αν πατήσω το power button. Αν είναι ξεκλείδωτο παραμένει στο παράθυρο που βρίσκομαι και ακούω πάλι μόνο ήχο χωρίς να μου πετάει το ποιος με καλεί. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος;

Re flash την Ρομ.

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

υποθέτω πως οσοι εχετε προβληματα σε εφαρμογες με ειδοποιησεις και ρέστα, εχετε πάει στην εφαρμογη security, εχετε δωσει πρόσβαση σε οτι μπορει να ζητούν και καθώς και autostart. Εγω στην αρχή που ειχα θεμα με ειδοποιησεις, τελικα απο εκει το ελυσα το προβλημα.
Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

υποθέτω πως οσοι εχετε προβληματα σε εφαρμογες με ειδοποιησεις και ρέστα, εχετε πάει στην εφαρμογη security, εχετε δωσει πρόσβαση σε οτι μπορει να ζητούν και καθώς και autostart. Εγω στην αρχή που ειχα θεμα με ειδοποιησεις, τελικα απο εκει το ελυσα το προβλημα.

 

Ναι, σωστός το μόνο θέμα που αντιμετωπίζω είναι με το messenger όπου κάποιες φορές μου στέλνουν μήνυμα και δεν εμφανίζεται το pop up του μηνύματος.

Το έλυσα πάντως κάνοντας lock την εφαρμογή στο taskbar

Link to comment
Share on other sites

Ναι, σωστός το μόνο θέμα που αντιμετωπίζω είναι με το messenger όπου κάποιες φορές μου στέλνουν μήνυμα και δεν εμφανίζεται το pop up του μηνύματος.

Το έλυσα πάντως κάνοντας lock την εφαρμογή στο taskbar

 

πως το εκανες αυτο?μπορεις να στειλεις φωτο?

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]59533[/ATTACH]

Πατάς παρατεταμενα πάνω στην εφαρμογη.

 

ωπα της... τι κολπο ειναι τούτο? :X Δεν το ξερα. Υποθέτω πως στην ουσία δεν επιτρέπει την εφαρμογή να γινει offload απ την μνημη... ορθον?

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

ωπα της... τι κολπο ειναι τούτο? :X Δεν το ξερα. Υποθέτω πως στην ουσία δεν επιτρέπει την εφαρμογή να γινει offload απ την μνημη... ορθον?

Σωστοοοοός, όμως να ξέρεις τρώει παραπάνω μπαταρία έτσι.

Παντως ψάξε γενικά κάνα βιντεακι στο YouTube για το πως δουλεύει το flyme έχει πολλές λειτουργίες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Εχω σχεδον καταλήξει στην παραπανω συσκευη.. Εχει κανενα προβλημα? Τι να ζητησω απο το καταστημα? Μπαταρια, ποιοτητα κατασκευης? Gaming.. Και τελος λευκο ή μπλε?
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω αν το κινητό είναι dual sim active????

 

http://www.gsmarena.com/meizu_m1_note-6890.php εδω εισαι...

η και εδώ

http://www.meizu.com/en/products/m1note/features.html

 

καλή αναγνωση.

Edited by Alphaleader
Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Εχω σχεδον καταλήξει στην παραπανω συσκευη.. Εχει κανενα προβλημα? Τι να ζητησω απο το καταστημα? Μπαταρια, ποιοτητα κατασκευης? Gaming.. Και τελος λευκο ή μπλε?

Έχεις σχεδόν καταλήξει και Ρωτάς ταυτόχρονα σε 4-5 διαφορετικά θέματα συσκευών;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα με τις κλήσεις. Όταν με καλούν και είναι κλειδωμένο το κινητό ακούω ήχο αλλά δεν ανοίγει η οθόνη παρά μόνο με μεγάλη καθυστέρηση ή αν πατήσω το power button. Αν είναι ξεκλείδωτο παραμένει στο παράθυρο που βρίσκομαι και ακούω πάλι μόνο ήχο χωρίς να μου πετάει το ποιος με καλεί. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος;

 

Και σε μένα συμβαίνει ακριβώς το ίδιο. Μήπως το έκανες root και έκανες τη διαδικασία με το terminal για να φτιάξεις τον ήχο κλήσης;

Link to comment
Share on other sites

Έχεις σχεδόν καταλήξει και Ρωτάς ταυτόχρονα σε 4-5 διαφορετικά θέματα συσκευών;

 

 

Εξου και το σχεδον.. Τα αλλα τα απεκλεισα λογω ονοματος meizu.. Ειναι παρεμφερείς οι συσκευες γι αυτο προβληματιζομουν τοσο..

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα συμβαίνει ακριβώς το ίδιο. Μήπως το έκανες root και έκανες τη διαδικασία με το terminal για να φτιάξεις τον ήχο κλήσης;

 

Όχι δεν έχω κάνει root. Ξαναφλάσαρα τη ρομ (Α) και πάλι τα ίδια. Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω, είναι θέμα το συγκεκριμένο.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχω κάνει root. Ξαναφλάσαρα τη ρομ (Α) και πάλι τα ίδια. Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω, είναι θέμα το συγκεκριμένο.

 

Εγώ αν ανοίξω τις επαφές, μου δείχνει τη λίστα κανονικά και αν πατήσω πάνω σε κάποια μπορεί να κάνει μέχρι και 10'' να την ανοίξει.

Άλλες φορές την ανοίγει μπαμ μπαμ.Έχω τις επαφές στο Google, μετά κατάργησα το Google και τις πέρασα στο flyme μπας και άλλαζε τπτ αλλά καμία διαφορά

Link to comment
Share on other sites

Μήπως φταίει ο launcher;

Εμένα με tsf πετάνε οι επαφές μέσω του google contacts.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μήπως φταίει ο launcher;

Εμένα με tsf πετάνε οι επαφές μέσω του google contacts.

 

Ο default είναι. Δούλευε μια χαρά μέχρι μερικές μέρες πριν

Link to comment
Share on other sites

κατι παιζει με τις επαφες μετα το update, οταν το βαζω στα αγγλικα δεν μου τις εμφανιζει καθολου
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...