Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια εγω πηρα Bluetooth stick απο την Μobile Action(Headset Manager) αλλα δεν υπαρχουν drivers για το 3230!!!!!!!!!Μπηκα και στην ιστοσελιδα αλλα υπαρχει driver μονο για υπεριθρες.Αν εχει κανεις το ιδιο stick και εχει βρει καπου τους drivers ας τους ανεβασει στο my files ή ας τους στειλει στο manosxxiii@pathfinder.gr.

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν βλέπει το PC Suite το κινητό, τότε δεν μπορώ να καταλάβω πως δεν μπορείς να κάνεις τη δουλειά σου :confused:
ελα ντε!κατω δεξια στο tray γραφει "nokia pc suite nokia 3230 connect with bluetooth" και οταν ανοιγω το pc suite και παταω το " synchronize" οι λεξεις μετα "synchronize now" δεν "πατιωνται,ειναι γκρι.δεν ειναι "active"
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας εχω ενα προβλημα με το photographer 2.50 το εχω στεισει σε 2 3230 αλλα ενω ανοιγει κανονικα τραβαει κανονικα τις σωνει λευκη οθονη.Μηπως ξερει κανεις τι φταιει;Τελικα δεν ειναι συμβατο με το 3230;Υπαρχει καποιο κολπο;Υπαρχει καποιο προγραμμα συμβατο με το 3230;Εχει κανεις σπασμενο το FlexiCamPro v0.80; το οποιο ειναι σιγουρα συμβατο με το 3230;
Link to comment
Share on other sites

οταν γραφουμε μηνυμα με τ9 υπαρχει τροπος να αλλαξουμε την γλωσσα γραφης πιο γρηγορα απο το να πατησουμε το πληκτρο με το μολυβι και μεσα απο το μενου να το κανουμε?
Link to comment
Share on other sites

PIT δεν ξερω αν ειναι σπασμενο γιατι δεν το εχω δοκιμασει.Στειλε μου το mail σου σε pm να σου το στειλω

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

οταν γραφουμε μηνυμα με τ9 υπαρχει τροπος να αλλαξουμε την γλωσσα γραφης πιο γρηγορα απο το να πατησουμε το πληκτρο με το μολυβι και μεσα απο το μενου να το κανουμε?

Oχι, αυτος ειναι ο πιο γρηγορος τροπος για να αλλαξεις τη γλωσσα γραφης :O :O

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους σας!

Εχω ενα προβλημα μαλλον με την με την μπαταρια του 3230 μου.

Στην αρχη μου κραταγε περιπου 2 μερες αλλα στη συνεχεια η αποδωση της επεσε στη μια μερα χωρις ιδιαιτερη χρηση...

Να τονισω οτι εχω κανει σωστες αρχικες φορτισεις και εκφορτισεις και οτι το εχω συνεχως ανοιχτο 24 ωρες.

Πηγα σε ενα nokia club οπου ελεγξαν την μπαταρια,μου ειπαν οτι οντος ειχε προβλημα και μου εδωσαν μια καινουρια...το κακο ομως ειναι οτι το ξανακανει και οτι μου κραταει παλι μια μονο μερα (25-26 ωρες)

Κραταει σε ολους σας η μπαταρια 2-3 μερες?

Το εχει παρουσιασει σε κανεναν αλλο ή μηπως καποιος γνωριζει τι μπορει να φταιει?

Υπαρχει περιπτωση να ειναι προβλημα του κινητου και οχι της μπαταριας?

Επισης να πω οτι δεν τρεχω αλλες εφαρμογες στο backround.

Εχω απογοητευτει πολυ...τοσο που μου λειπει το 3660!

Ελπιζω να μπορει καποιος απο εσας παιδια να με βοηθησει,

ευχαριστω προκαταβολικα!

I do it my way... The right way!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους σας!

Εχω ενα προβλημα μαλλον με την με την μπαταρια του 3230 μου.

Στην αρχη μου κραταγε περιπου 2 μερες αλλα στη συνεχεια η αποδωση της επεσε στη μια μερα χωρις ιδιαιτερη χρηση...

Να τονισω οτι εχω κανει σωστες αρχικες φορτισεις και εκφορτισεις και οτι το εχω συνεχως ανοιχτο 24 ωρες.

Πηγα σε ενα nokia club οπου ελεγξαν την μπαταρια,μου ειπαν οτι οντος ειχε προβλημα και μου εδωσαν μια καινουρια...το κακο ομως ειναι οτι το ξανακανει και οτι μου κραταει παλι μια μονο μερα (25-26 ωρες)

Κραταει σε ολους σας η μπαταρια 2-3 μερες?

Το εχει παρουσιασει σε κανεναν αλλο ή μηπως καποιος γνωριζει τι μπορει να φταιει?

Υπαρχει περιπτωση να ειναι προβλημα του κινητου και οχι της μπαταριας?

Επισης να πω οτι δεν τρεχω αλλες εφαρμογες στο backround.

Εχω απογοητευτει πολυ...τοσο που μου λειπει το 3660!

Ελπιζω να μπορει καποιος απο εσας παιδια να με βοηθησει,

ευχαριστω προκαταβολικα!

εμενα κραταει περιπου απο τις 8 το πρωι της μιας ημερας μεχρι τις 10 το βραδυ της αλλης με αρκετη χρηση(20 λεπτα ομιλια,20 sms και αρκετο "παιξιμο").δεν ειμαι ικανοποιημενος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους σας!

Εχω ενα προβλημα μαλλον με την με την μπαταρια του 3230 μου.

Στην αρχη μου κραταγε περιπου 2 μερες αλλα στη συνεχεια η αποδωση της επεσε στη μια μερα χωρις ιδιαιτερη χρηση...

Να τονισω οτι εχω κανει σωστες αρχικες φορτισεις και εκφορτισεις και οτι το εχω συνεχως ανοιχτο 24 ωρες.

Πηγα σε ενα nokia club οπου ελεγξαν την μπαταρια,μου ειπαν οτι οντος ειχε προβλημα και μου εδωσαν μια καινουρια...το κακο ομως ειναι οτι το ξανακανει και οτι μου κραταει παλι μια μονο μερα (25-26 ωρες)

Κραταει σε ολους σας η μπαταρια 2-3 μερες?

Το εχει παρουσιασει σε κανεναν αλλο ή μηπως καποιος γνωριζει τι μπορει να φταιει?

Υπαρχει περιπτωση να ειναι προβλημα του κινητου και οχι της μπαταριας?

Επισης να πω οτι δεν τρεχω αλλες εφαρμογες στο backround.

Εχω απογοητευτει πολυ...τοσο που μου λειπει το 3660!

Ελπιζω να μπορει καποιος απο εσας παιδια να με βοηθησει,

ευχαριστω προκαταβολικα!

 

 

μηπως εχεις εγκαταστησει καμια εφαρμογη πουυ τρεχει στο background και ετσι σου τρωει την μπαταρια??

εμενα μου κραταει με κανονικη χρηση (5 λεπτα τηλεφωνα και καμια φωτο και κανα βιντεο /ημερα) 3 ημερες και ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο την μπαταρια...

Link to comment
Share on other sites

μηπως εχεις εγκαταστησει καμια εφαρμογη πουυ τρεχει στο background και ετσι σου τρωει την μπαταρια??

εμενα μου κραταει με κανονικη χρηση (5 λεπτα τηλεφωνα και καμια φωτο και κανα βιντεο /ημερα) 3 ημερες και ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο την μπαταρια...

 

kai mena toso m krataei h mpataria m.Sto background trexei mono to easylock gia na kleidwnei mono tou to plhktrologio.Eimai poly ikanopoihmenos!!!!!! :D

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

ntanny --> Προσπά8ησα τα πάντα, δεν έγινε τίποτα. Κατέβασα και το προγραμματάκι που μου είπες(ΜΜCPwd.sis), αλλά είναι αργά,γιατί έχω κάνει ήδη format στην κάρτα και το πρόγραμμα δεν δουλεύει,δεν βρίσκει κάτι. Πήγα στη ΝΟΚΙΑ και μου είπαν ότι θέλουν 25 ευρώπουλα για το ξεκλείδωμα(!) και επειδή σκέφτηκα ότι είναι κρίμα να δώσω τόσα για μια κάρτα 32ΜΒ, αγόρασα επί τόπου μία FUJI 512MB 35 ευρώ και όλα μια χαρά :D

Ευχαριστώ πολύ πάντως για την -άμεση- βοήθεια και για το ψάξιμο

Καλή εβδομάδα :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους σας!

Εχω ενα προβλημα μαλλον με την με την μπαταρια του 3230 μου.

Στην αρχη μου κραταγε περιπου 2 μερες αλλα στη συνεχεια η αποδωση της επεσε στη μια μερα χωρις ιδιαιτερη χρηση...

Να τονισω οτι εχω κανει σωστες αρχικες φορτισεις και εκφορτισεις και οτι το εχω συνεχως ανοιχτο 24 ωρες.

Πηγα σε ενα nokia club οπου ελεγξαν την μπαταρια,μου ειπαν οτι οντος ειχε προβλημα και μου εδωσαν μια καινουρια...το κακο ομως ειναι οτι το ξανακανει και οτι μου κραταει παλι μια μονο μερα (25-26 ωρες)

Κραταει σε ολους σας η μπαταρια 2-3 μερες?

Το εχει παρουσιασει σε κανεναν αλλο ή μηπως καποιος γνωριζει τι μπορει να φταιει?

Υπαρχει περιπτωση να ειναι προβλημα του κινητου και οχι της μπαταριας?

Επισης να πω οτι δεν τρεχω αλλες εφαρμογες στο backround.

Εχω απογοητευτει πολυ...τοσο που μου λειπει το 3660!

Ελπιζω να μπορει καποιος απο εσας παιδια να με βοηθησει,

ευχαριστω προκαταβολικα!

Ειπες οτι το εχεις ανοιχτο 24 ωρες. Επόμενο λοιπον δεν ειναι να μην σου κραταει η μπαταρια;Τα κινητα αυτης της γενιας επειδη τρεχουν εφαρμογες κτλ. η μπαταρια δεν κραταει παρα πολυ.Εμενα κραταει 3-4 μερες με καθημερινη χρηση,και σχεδον καθε μερα περναω και βγαζω εφαρμογες και θεματα στο κιν

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ntanny --> Προσπά8ησα τα πάντα, δεν έγινε τίποτα. Κατέβασα και το προγραμματάκι που μου είπες(ΜΜCPwd.sis), αλλά είναι αργά,γιατί έχω κάνει ήδη format στην κάρτα και το πρόγραμμα δεν δουλεύει,δεν βρίσκει κάτι. Πήγα στη ΝΟΚΙΑ και μου είπαν ότι θέλουν 25 ευρώπουλα για το ξεκλείδωμα(!) και επειδή σκέφτηκα ότι είναι κρίμα να δώσω τόσα για μια κάρτα 32ΜΒ, αγόρασα επί τόπου μία FUJI 512MB 35 ευρώ και όλα μια χαρά :D

Ευχαριστώ πολύ πάντως για την -άμεση- βοήθεια και για το ψάξιμο

Καλή εβδομάδα :)

Μπορεις σε παρακαλω να μου πεις που αγορασες την καρτα. Γιατι εγω πηγα και ρωτησα(στον γερμανο)και μου ειπε πως δεν υπαρχουν ακομα, και πως εχει μονο 256mb στα 42€!!!!!!!!

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις σε παρακαλω να μου πεις που αγορασες την καρτα. Γιατι εγω πηγα και ρωτησα(στον γερμανο)και μου ειπε πως δεν υπαρχουν ακομα, και πως εχει μονο 256mb στα 42€!!!!!!!!

Η loulou έγραψε "επί τόπου", άρα εννοεί ότι την πήρε από τη ΝΟΚΙΑ. Καλά μάντεψα;;; ;)

Όσο απλό είναι να περιπλέξεις τα πράγματα, τόσο περίπλοκο είναι να τα απλοποιήσεις!

:confused:

Link to comment
Share on other sites

παιδια ενω στην αρχη το 3230 μου δεν εδειχνε το χρονο ομιλιας κατα την διαρκεια της κλησης μετα το fscaller(?) deixnei!ετσι γινεται?οχι οτι με πειραζει απλα το ρωταω!Ενδειξη χρονου ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ της κλησης εχει κανεις?η νοκια νομιζω δεν το ειχε ποτε?
Link to comment
Share on other sites

Η loulou έγραψε "επί τόπου", άρα εννοεί ότι την πήρε από τη ΝΟΚΙΑ. Καλά μάντεψα;;; ;)

Η Νοκια εχει στα καταστηματα της μονο προϊοντα δικα της.Αλλα η loulou ειπε οτι αγορασε μια της Fuji. Αρα δεν μπορει να την αγορασε απο εκει :shifty: :shifty: :kill: :shoot: :kill: :rocket: :rocket: :knife:

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξερω οτι ειναι χαζο αυτο που θα πω αλλα το 3230 λενε οτι εχει mp3 player.Ποιο ομως ειναι το mp3 player;;;Εγω παιζω τα mp3 στον real player αλλα τα παιζει χαλια!!

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

To RealPlayer ennoun..

 

Katebase to BounceMP3, polu pio kalo..

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=20345&page=11&pp=20

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

ntanny --> Προσπά8ησα τα πάντα, δεν έγινε τίποτα. Κατέβασα και το προγραμματάκι που μου είπες(ΜΜCPwd.sis), αλλά είναι αργά,γιατί έχω κάνει ήδη format στην κάρτα και το πρόγραμμα δεν δουλεύει,δεν βρίσκει κάτι. Πήγα στη ΝΟΚΙΑ και μου είπαν ότι θέλουν 25 ευρώπουλα για το ξεκλείδωμα(!) και επειδή σκέφτηκα ότι είναι κρίμα να δώσω τόσα για μια κάρτα 32ΜΒ, αγόρασα επί τόπου μία FUJI 512MB 35 ευρώ και όλα μια χαρά :D

Ευχαριστώ πολύ πάντως για την -άμεση- βοήθεια και για το ψάξιμο

Καλή εβδομάδα :)

 

Καλά σοβαρά μιλάς?Δεν παίζονται αυτοί στη ΝΟΚΙΑ.Εγώ πρίν 2 μήνες τους είχα πάει την δικιά μου(512mb ΑΤΡ) και μου την ξεκλείδωσαν κανονικά.Βέβαια περίμενα πάνω από μια ώρα αλλά όλα εντάξει.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει που μπορω να βρω μια 512μβ καρτα για το 3230 γιατι δεν μπορω αλλο με την 64.PLEASE HELP!!!!!!!!!!1

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξερω οτι ειναι χαζο αυτο που θα πω αλλα το 3230 λενε οτι εχει mp3 player.Ποιο ομως ειναι το mp3 player;;;Εγω παιζω τα mp3 στον real player αλλα τα παιζει χαλια!!

Δεν είναι χαζό αυτό που λες.Το 3230 παίζει mono όχι stereo και όποιον player και να βάλεις,το ίδιο άσχημα θα ακούγεται.Παίζει και τα δύο κανάλια ταυτόχρονα στο κάθε ακουστικό.Μάλιστα πρόσεξα οτι ακούγεται και ένα άσχημο φύσημα.

Για μένα το 3230 εκεί κυρίως χάνει.Αλλα δεν βαριέσαι... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει που μπορω να βρω μια 512μβ καρτα για το 3230 γιατι δεν μπορω αλλο με την 64.PLEASE HELP!!!!!!!!!!1

 

 

 

64mb?? :confused:

καλα εγω νομιζa οτι το κινητο ερχεται με 32mb.exei αλλαξει κατι ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...