Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Wirelessly posted (Nokia3230/2.0 (3.0505.2) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

 

Το ultra mp3 Δε μου δουλεύει. Για λίστα χίλιες φορές καλύτερο είναι το ενσωματωμένο πρόγραμμα.

 

 

Φίλε το πρόγραμμα παίζει μια χαρά , δοκίμασε την τελευταία έκδοση... v1.33!

(όταν λες δεν σου δουλεύει , εννοείς δεν ανοίγει καθόλου ή εχεις πρόβλημα με τον ήχο η με τα playlist)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εισαι σιγουρος οτι το κινητο 3230 δινει 3,5v σε μια καρτα rs-mmc dv ???

 

εαν ισχυει κατι τετοιο ποιος ο λογος υπαρξης των καρτων αυτων ???γιατι δεν εβαζαν μια απλη στη συσκευασια???

Το κινητο δεν εκμεταλλευεται την μικρη καταναλωση των DV.Moνο τα symbian 8 απ'οτι φαινεται και τα μεταγενεστερα Στη συσκευασια εχει DV πολυ απλα γιατι αυτες δινει πια η Nokia.Ισως ειναι και θεμα μαρκετινγκ για να προωθησουν τις DV που ειναι και ακριβοτερες ,νομιζοντας ο καταναλωτης οτι μονο αυτες παιρνει.Μιας και στο manual μονο αναφορα γι'αυτες γινεται, και ας παιρνει και απλες...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Φίλε το πρόγραμμα παίζει μια χαρά , δοκίμασε την τελευταία έκδοση... v1.33!

(όταν λες δεν σου δουλεύει , εννοείς δεν ανοίγει καθόλου ή εχεις πρόβλημα με τον ήχο η με τα playlist)

Eγω εχω προβλημα με τον ηχο.Ενω αναπαραγει πολυ καλα τα αρχεια,Οταν πειραζω τον ηχο κολλαει και σκρατσαρει το τραγουδι.To κανει και σε αλλους αυτο?

 

Thanx john :wink:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

paidia kanenas me bt ma 700 pos doueulei?

Για κοιτα και στο site της Nokia.Εχω δει drivers BT για το κινητο.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Eγω εχω προβλημα με τον ηχο.Ενω αναπαραγει πολυ καλα τα αρχεια,Οταν πειραζω τον ηχο κολλαει και σκρατσαρει το τραγουδι.To κανει και σε αλλους αυτο?

 

Thanx john :wink:

δεν είναι συμβατό με drivers widcomm ή της Μ$ (τουλάχιστον εμένα δε μου δούλεψε). το πήγα πίσω για αλλαγή και πήρα ένα tornado Και πάει μια χαρά.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΤΟ i-MODE ΟΤΙ Η NOKIA ΘΑ ΕΝΣΩΜΑΤΩΝΟΥΝ ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΕΣ ΥΨΗΛΗΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΟΠΩΣ 208x208, 240x320 ΚΑΙ 415x330 ΤΟ 6230i ΕΧΕΙ 208x208 ΚΑΙ Η ΝΟΚΙΑ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΚΙΝΗΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ.
Link to comment
Share on other sites

έχει ήδη ανακοινώσει. όσο για τα σ60 ακολουθούν τα M$ σε qvga αναλύσεις.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

sto site tis nokia den exei tipota.katevasa sto kainourgio pc suite alla den mpro na vro to kinito mou den kanei connect

Εχεις δικιο.Αυτοι που ειδα ειναι για το modem...

 

Δοκιμασα και εγω το ΜΑ 700 που εχουμε στη δουλεια και δεν το βλεπει...Προβλημα με drivers μαλλον...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο δεν εκμεταλλευεται την μικρη καταναλωση των DV.Moνο τα symbian 8 απ'οτι φαινεται και τα μεταγενεστερα Στη συσκευασια εχει DV πολυ απλα γιατι αυτες δινει πια η Nokia.Ισως ειναι και θεμα μαρκετινγκ για να προωθησουν τις DV που ειναι και ακριβοτερες ,νομιζοντας ο καταναλωτης οτι μονο αυτες παιρνει.Μιας και στο manual μονο αναφορα γι'αυτες γινεται, και ας παιρνει και απλες...

 

 

 

εισαι σιγουρος γι`αυτο που υποστηριζεις???

μεσα στο manual του κινητου αναφερει οτι οι καρτες που δεχεται το κινητο ειναι μονο oi RS-MMC DV.

Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος γι`αυτο που υποστηριζεις???

μεσα στο manual του κινητου αναφερει οτι οι καρτες που δεχεται το κινητο ειναι μονο oi RS-MMC DV.

 

100% σιγουρος. :) Εχω μια απλη rs mmc 256ΜB της ΑΤΡ.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

ΠΗΡΑ ΕΧΘΕΣ ΤΟ 3230 ΑΛΛΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ 6680.ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΕΝΣΩΜΑΤΩΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΝΟΚΙΑ.ΕΧΩ ΚΑΙ 1GB RS-MMC ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΕΛΙΩΣΩ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ THEMES ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ.
Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει δηλαδη η πιθανοτητα το κινητο να αναγνωριζει την καρτα και να στελνει 3,5v τη μια φορα και 1,8 την αλλη φορα???
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω παραγειλει το Νοκια3230 και μια RsMMc 512Mb της Transcent (62 ευρω απο το πλαισιο ) , σημερα μου ηρθε η καρτα μνημης και την αγορασα χωρις να εχω αγορασει το κινητο . Δεν πιστευω να μην κανει στο κινητο , την εχει καποιος δοκιμασει την ιδια καρτα να μου πει αποτελεσματα..........
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω παραγειλει το Νοκια3230 και μια RsMMc 512Mb της Transcent (62 ευρω απο το πλαισιο ) , σημερα μου ηρθε η καρτα μνημης και την αγορασα χωρις να εχω αγορασει το κινητο . Δεν πιστευω να μην κανει στο κινητο , την εχει καποιος δοκιμασει την ιδια καρτα να μου πει αποτελεσματα..........

κανει.αφου ειναι rsmmc γιατι να μην κανει

Link to comment
Share on other sites

re paides kamia apantisi gia to bluetooth ?na to pao piso? douleyei se kanenan???
Φίλε μου πήγαινέ το πίσω οι οδηγοί που χρησιμοποιεί δεν δουλεύουν με windows.

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν εχει αναφερθεί ξανά, αλλα θα το πω... :p

Σε σχέση με το 6600 που στις ρυθμίσεις των μυνημάτων (επιλογές-ρυθμίσεις-άλλο- .... ) είχε και επιλογή αποθήκευσης των μυνημάτων κατευθείαν στν καρτα μνήμης! στο 3230 ΔΕΝ την έχει :mad: :mad: :mad:

Προφανώς στην Νοκια δεν άρεσε που στέλναν αρχεία μεγάλα(μεταξύ κινητών, ή απο ΒΤ) και το έκανε σκόπιμα! Απλά μας περιορίζει τώρα σε αρχεία κατω των 5ΜΒ (όσο ειναι και η μνήμη του κινητού δηλαδή)!

Άμα ξέρει κανεις κανένα 'κόλπο' να το ξεπεράσουμε αυτο ας μου πει... να φανταστώ με κανενα προγραμματάκι στύλ seleQ θα μπορούμε να 'πειράξουμε' την ρύθμιση αυτήν) :alien:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν εχει αναφερθεί ξανά, αλλα θα το πω... :p

Σε σχέση με το 6600 που στις ρυθμίσεις των μυνημάτων (επιλογές-ρυθμίσεις-άλλο- .... ) είχε και επιλογή αποθήκευσης των μυνημάτων κατευθείαν στν καρτα μνήμης! στο 3230 ΔΕΝ την έχει :mad: :mad: :mad:

Προφανώς στην Νοκια δεν άρεσε που στέλναν αρχεία μεγάλα(μεταξύ κινητών, ή απο ΒΤ) και το έκανε σκόπιμα! Απλά μας περιορίζει τώρα σε αρχεία κατω των 5ΜΒ (όσο ειναι και η μνήμη του κινητού δηλαδή)!

Άμα ξέρει κανεις κανένα 'κόλπο' να το ξεπεράσουμε αυτο ας μου πει... να φανταστώ με κανενα προγραμματάκι στύλ seleQ θα μπορούμε να 'πειράξουμε' την ρύθμιση αυτήν) :alien:

Υπάρχει το προγραματάκι MsvDriveE που αποθηκεύονται τα μηνύματα στην κάρτα μνήμης. Εγω το εχω περάσει και δεν εχω κανένα πρόβλημα.

Αν δεν μπορείς να το βρείς πες μου με pm το e-mail σου να στο σρείλω εγω :O

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας πηρα και εγω το 3230 αλλα δεν μου αναγνωριζε την mmc μου εβγαζε κατεστραμενη καρτα.Εβαλα μια αλλη απο 7610 και με εκεινη το ιδιο τελικα το εστειλα πισω και περιμενω αλλο.Καποιος αλλος εχει παρατηρησει το ιδιο;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...