Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν στειλει το αρχειο c:\system\Data\Contacts.cdb και το βαλει στον ιδιο φακελο δε γινεται;

Δεν μπορείς να το στείλεις , βγάζει μήνυμα οτι χρησιμοποιείται :X

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν μπορείς να το στείλεις , βγάζει μήνυμα οτι χρησιμοποιείται :X

 

Den mporeis na to steileis,an to kaneis apokoph-epikollhsh.AN to kaneis antigrafh epikollhsh???Den gnwrizw epi tou 8ematos apla auto pou vgazei einai san to pc pou sou petaei tetoia munhmata.

 

Epishs ntanny h kinhsh sou poly kalh me ton odhgo pou lete na kanete.An 8elete valte kai epideixh anoigmatos-ka8arismou tou kinhtou. ;) ;) Polla atoma to psaxnoun akoma.

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Den mporeis na to steileis,an to kaneis apokoph-epikollhsh.AN to kaneis antigrafh epikollhsh???Den gnwrizw epi tou 8ematos apla auto pou vgazei einai san to pc pou sou petaei tetoia munhmata.

 

Epishs ntanny h kinhsh sou poly kalh me ton odhgo pou lete na kanete.An 8elete valte kai epideixh anoigmatos-ka8arismou tou kinhtou. ;) ;) Polla atoma to psaxnoun akoma.

Αν γινοταν δεν θα ειχαμε το contacts manager,ουτε και το outlook...Δυστυχως δεν γινεται,αν και στο 95000 υπηρχε επιλογη για αντιγραφο ασφαλειας των επαφων σε .cdb μορφη στην καρτα μνημης.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Αν γινοταν δεν θα ειχαμε το contacts manager,ουτε και το outlook...Δυστυχως δεν γινεται,αν και στο 95000 υπηρχε επιλογη για αντιγραφο ασφαλειας των επαφων σε .cdb μορφη στην καρτα μνημης.

 

Exeis dikio den lew.Apla epeidh eipate me allo tropo!!!!Tespa!!!

Molis diavasa se xeno forum pws yparxei mia kainouria version.

RM-51

3.505.2

30-3-2005

 

gnwrizei kaneis tpt?akouse tpt???

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Exeis dikio den lew.Apla epeidh eipate me allo tropo!!!!Tespa!!!

Molis diavasa se xeno forum pws yparxei mia kainouria version.

RM-51

3.505.2

30-3-2005

 

gnwrizei kaneis tpt?akouse tpt???

Δεν πρεπει να ειναι καινουρια εκδοση. Την ιδια εχουμε και εμεις αλλα 19-02-05...Μπορει να βγηκε ετσι σε αλλη χωρα και να αλλαζει κατι μονο για την χωρα αυτη.Πχ κατι στο μενου για να υποστηριζει καποια υπηρεσια.

Καπου εμενα πηρε το ματι μου μια 3.505.5 αλλα ηταν για ασια μερια...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

ειχα πει παραπανω οτι μετετρεψα τα mid σε mi για να τα μεταφερω σε ενα αλλο κινητο μεσω υπερυθρων και επαιζαν κανονικα. τ αφησα εκει στον φακελο των εισερχομενων μηνυματων, αλλα την επομενη μερα που πηγα ν α τα μεταφερω, δεν ανοιγαν. γιατι? δλδ μετα απο καποιο χρονικο διαστημα καταλαβαινει την λαθος μετονομασια και δεν τα παιζει πια?

 

επισης θελω να μου εξηγησει καποιος, οταν λεμε 100χ και εμγαλες ταχυτητες σε τι πραγμα εννοουμε? στην εγκατασταση των εφαρμογων, στην εκτελεση τους? στην περιηγηση στο μενου? η εκιννηση θα ειναι πιο γρηγορη? θα κολλαει οταν θα πηγαινω να βλεπω τα θεματα ή θα ανοιγω το app.manager ή θα ανοιγει κατευθειαν? επισης οι εφαρμογες θα σβηνονται αμεσως? τα παιχνιδια θα πανε πιο γρηγορα?

 

σιγουρα οι θορυβοι που ακουγονται αν χαμηλωσω την φωτεινοτητα δεν επηρεαζουν το κινητο?

Link to comment
Share on other sites

ειχα πει παραπανω οτι μετετρεψα τα mid σε mi για να τα μεταφερω σε ενα αλλο κινητο μεσω υπερυθρων και επαιζαν κανονικα. τ αφησα εκει στον φακελο των εισερχομενων μηνυματων, αλλα την επομενη μερα που πηγα ν α τα μεταφερω, δεν ανοιγαν. γιατι? δλδ μετα απο καποιο χρονικο διαστημα καταλαβαινει την λαθος μετονομασια και δεν τα παιζει πια?

 

επισης θελω να μου εξηγησει καποιος, οταν λεμε 100χ και εμγαλες ταχυτητες σε τι πραγμα εννοουμε? στην εγκατασταση των εφαρμογων, στην εκτελεση τους? στην περιηγηση στο μενου? η εκιννηση θα ειναι πιο γρηγορη? θα κολλαει οταν θα πηγαινω να βλεπω τα θεματα ή θα ανοιγω το app.manager ή θα ανοιγει κατευθειαν? επισης οι εφαρμογες θα σβηνονται αμεσως? τα παιχνιδια θα πανε πιο γρηγορα?

 

σιγουρα οι θορυβοι που ακουγονται αν χαμηλωσω την φωτεινοτητα δεν επηρεαζουν το κινητο?

Μετονομασε τα παλι σε mid και θα παιξουν.

 

Καλο ειναι να τα στελνεις νε το profiexplorer. Δεν χρειαζεται μετονομασια...

 

Οταν λεμε 100x στις MMC δεν γνωριζω αν θα την εκμεταλλευεται πληρως το 3230...Αλλα σιγουρα θα εχεις λιγοτερα κολληματα.Η εκθεση θα ανοιγει πιο γρηγορα και η αποθηκευση δεδομενων και η εγκατασταση των εφαρμογων επεισης.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Oσο βγαινουν οι νεες εκδοσεις των παιχνιδιων και τον appz δεν εχουμε προβλημα. Ολα πανε καλα. Με εξαιρεση οτι μαλλον κολλησα ιο...

 

Η σκονη δεν με ενοχλει πια...Αλλα με τις οδηγιες του tempelakou δεν θα εχω προβλημα να το καθαρισω...

Κυκλοφορουν κατι εφαρμογες αντιβιωσης . Αν θελεις στειλε mail

Εγω σε καποιο rar αρχειο που ειχα κατεβασει στο pc ,ο Norton το διεγραψε γιατι ηταν ιος σε παραπλανητικο περιτυλιγμα !

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Oσο βγαινουν οι νεες εκδοσεις των παιχνιδιων και τον appz δεν εχουμε προβλημα. Ολα πανε καλα. Με εξαιρεση οτι μαλλον κολλησα ιο...

 

Η σκονη δεν με ενοχλει πια...Αλλα με τις οδηγιες του tempelakou δεν θα εχω προβλημα να το καθαρισω...

pantos an thes na deis pos to anoigoyn gia na se eykolino exo bgalei foto!

http://briefcase.pathfinder.gr/file/aoratos_k/36247/436767

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Μετονομασε τα παλι σε mid και θα παιξουν.

 

δυστυχως δεν γινεται γιατι τα ειχα στειλει μεσω bluetooth και ειναι στα εισερχομενα. εκει δεν υπαρχει επιλογη μετονομασιας. το παραξενο ειναι οτι ουτε με τον fexplorer τα εμφανιζει..! τεσπα, θα δοκιμασω τελευταια με τον card reader..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια ακουστε και το δικο μου προβλημα μηπως και κανενας ξερει κατι.Το κινητο το αγορασα προσφατα και απο την πρωτη στιγμη μου εκανε το εξης κολπο.Αν και αρχικα ολα δουλευαν ρολοι καποια στιγμη αρχισε να κανει απο μονο του restart.Μιλαμε για συνεχομενα οχι ενα τωρα και ενα μετα απο λιγο.Πηγα στη

Nokia μου το αναβαθμησανε αλλα το προβλημα παραμενει.Το πιο τρελο ειναι οτι αμα το βαλω να φορτιζει τοτε δουλευει μια χαρα χωρις κανενα προβλημα.Αλλα μολις βγαλω τον φορτιστη η φορτισει απο μονο του αρχιζει τα ιδια... :(

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο αφου πηρα την αποφαση μετα απο 9 χρονια χρησης ιντερνετ !!! δημιουργισα και εγω μια σελιδα οπου εβαλα καποιες εφαρμογες και την λιστα με οσες εχω δοκιμασει.Επισης ενα ενημερωτικο σημειωμα.

Αν κατι δεν παει καλα πχ. δεν ανοιγει η σελιδα η δεν κατεβαινει τιποτε , ενημερωστε με να δουμε τι φταιει. Οπως ειπα, πρωτη φορα εκανα σελιδα.

Απο το ψευδονυμο μου λοιπον καντε την δοκιμη μπαινοντας στην σελιδα.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ntanny μόλις δοκίμασα να μπω στη σελιδα σου αλλα δεν ανοιγει.Για ενημέρωση

 

Μικρο το προβλημα ,εχει προστεθει ενα εχτρα http// στο λινκ του φιλου ntanny ;)

http://briefcase.pathfinder.gr/contents/ntanny/36429

 

( το zedge.no εχει δωθει αρκετες φορες ;) )

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

http://www.zedge.no/?side=themes&type=3&search=&pid=243&cat=0&sortby=0&finn=Find

 

πορωθειτε! μονο 15 downloads την ημερα. εγω εκανα 3 accounts και ειμαι μια χαρα με 45 themes την ημερα.. :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια ακουστε και το δικο μου προβλημα μηπως και κανενας ξερει κατι.Το κινητο το αγορασα προσφατα και απο την πρωτη στιγμη μου εκανε το εξης κολπο.Αν και αρχικα ολα δουλευαν ρολοι καποια στιγμη αρχισε να κανει απο μονο του restart.Μιλαμε για συνεχομενα οχι ενα τωρα και ενα μετα απο λιγο.Πηγα στη

Nokia μου το αναβαθμησανε αλλα το προβλημα παραμενει.Το πιο τρελο ειναι οτι αμα το βαλω να φορτιζει τοτε δουλευει μια χαρα χωρις κανενα προβλημα.Αλλα μολις βγαλω τον φορτιστη η φορτισει απο μονο του αρχιζει τα ιδια... :(

Μαλλον η συσκευη ειναι προβληματικη.ΑΝ εχεις στειλει εγγυηση τοτε νομιζω εχεις δικαιωμα αλλαγης.Πηγαινε στην νοκια και ρωτα

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχω καλομάθει με το n-gage και θα ήθελα πλέον ένα τηλέφωνο με κάμερα,mp-3,stereo FM radio και το 3230 φαίνεται να μου κάνει.

 

Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω είναι το εξής:έχει δοκιμάσει κανείς αν οι emulators της vampent ή τα n-gage games δουλεύουν στο 3230;Κυρίως το πρώτο με ενδιαφέρει γιατί είμαι retro gamer.

Link to comment
Share on other sites

Μικρο το προβλημα ,εχει προστεθει ενα εχτρα http// στο λινκ του φιλου ntanny ;)

http://briefcase.pathfinder.gr/contents/ntanny/36429

 

( το zedge.no εχει δωθει αρκετες φορες ;) )

 

Φιλε nervous ευχαριστω για τον εντοπισμο του προβληματος. Λυθηκε πιστευω το προβλημα μετα την αλλαγη που εκανα.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

κατεβασα τα εξης προγραμματα. nokia data transfer,handydates,smartbirthday,smsface και τωρα μου βγαινει ενα φακελακι οτι εχω μηνυμα αλλα δεν εχω τιποτα στο inbox! τι σκατα ειχανε μεσα τα προγραμματα?κανεναν ιο?οταν μου ερχεται μηνυμα μου γραφει "there is nothing good to show" η κατι τετοιο!τι εχει γινει τωρα ρε γαμωτο?ξερει κανεις?οταν κανω επανεκκινηση του κινητου οταν ανοιγει μου δειχνει οτι εχω 3 νεα μηνυματα αλλα οταν κλικαρω να τα δω μου δειχνει οτι το inbox ειναι αδειο.το φακελακι παραμενει παντως!εννοειται οτι τα εχω ηδη σβησει τα προγραμματα αλλα μηπως παραμενει κατι ακομα μεσα στο κινητο?
Link to comment
Share on other sites

κατεβασα τα εξης προγραμματα. nokia data transfer,handydates,smartbirthday,smsface και τωρα μου βγαινει ενα φακελακι οτι εχω μηνυμα αλλα δεν εχω τιποτα στο inbox! τι σκατα ειχανε μεσα τα προγραμματα?κανεναν ιο?οταν μου ερχεται μηνυμα μου γραφει "there is nothing good to show" η κατι τετοιο!τι εχει γινει τωρα ρε γαμωτο?ξερει κανεις?οταν κανω επανεκκινηση του κινητου οταν ανοιγει μου δειχνει οτι εχω 3 νεα μηνυματα αλλα οταν κλικαρω να τα δω μου δειχνει οτι το inbox ειναι αδειο.το φακελακι παραμενει παντως!εννοειται οτι τα εχω ηδη σβησει τα προγραμματα αλλα μηπως παραμενει κατι ακομα μεσα στο κινητο?

μηπως ειχες ρυθμισει στο smsface να μη φαινονται τα μηνυματα στα εισεχομενα;

edit:λαθος, μπερδευτηκα με το mumsms. οπως σου απαντησε ο φιλος ttlog στο "εφαρμογες symbian 7.0" λοιπον. θα το ξαναβαλεις και θα ρυθμισεις να εμφανιζονται τα μηνυματα στα εισερχομενα και μετα θα το απεγκαταστησεις. νομιζω ετσι θα λυθει;)

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν γινεται γιατι τα ειχα στειλει μεσω bluetooth και ειναι στα εισερχομενα. εκει δεν υπαρχει επιλογη μετονομασιας. το παραξενο ειναι οτι ουτε με τον fexplorer τα εμφανιζει..! τεσπα, θα δοκιμασω τελευταια με τον card reader..

καταρχην πως εβαλες τα μηνυματα να αποθηκευονται στη καρτα; με το MsvdriveE; αν ναι οκ. δευτερον, μηπως εκανες cut/paste με τον file manager απο το φακελο των μηνυματων αντι copy/paste; γιατι ετσι διαγραφεται το μηνυμα απο τα εισερχομενα αλλα παραμενει σαν "εγγραφη" και δε μπορει να ανοιξει αφου δεν υπαρχει κατι να ανοιξει ;)

Link to comment
Share on other sites

re paidia pws tha valw ena theme apo to pc sto kinhto?meso tou pc suite?prepei na to valw kapou sigekrimena gia na to parei?

 

Θα ανοιξεις το pc suite και συγκεκριμενα την εγκατασταση εφαρμογων.Μετα τα βηματα ειναι πολυ απλα,ριξε μια ματια και στο manual και θα δεις. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Kalhmera se olous,tha ithela na rwthsw duo pragmatakia,oso afora duo "suslitourgies tou 3230!prwto tha ithela na rwthsw ti mporoume na kanoume gia na exoume egrafh fonhs aperiorista!Kai den deyteron an exete paratirisei oloi oti polles fores afou bgenei mia foto,otan ayth apothikeyete sto kinito,paramorfonete!An nai,ti mporoume na kanoume gia na to diorthosoume ayto?
:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...