Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

help!!

 

πως σβηνω τα αρχεια στο κινητο μου? πχ εγκατεστησα παιχνιδια και εφαρμογες. παω στις επιλογες αλλα δεν υπαρχει αντιστοιχη για διαγραφη.!! τι να κανω?

 

καταρχην να διαβασεις το manual του τηλεφωνου .

Εαν πας εργαλεια ->Διαχειρηση θα μπορεις να τα σβησεις .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δλδ ποσο κανει μια dv-rs-mmc των 256 και ποσο μια rd-mmc των 256?

ΚΟΙΤΑΞΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE http://WWW.PLAY247.GR

---------------------

Nokia 3230 - Games,Ringtones,Applications,Themes...

Username : myphonefiles / Password : 4310267

Link to comment
Share on other sites

Δέχεται κενό (space) στα ονόματα αρχείων το κινητό;

Θα λέγατε:

α) Να χρησιμοποιούνται τα κενά άφοβα

β) Τα δέχεται στα αρχεία αλλά καλύτερα να αποφεύγονται

γ) Όχι, στη θέση τους να μπαίνει underscore -> _

 

Περιμένω να μεταφέρω μερικά αρχεία. Ευχαριστώ :)

If it works, don't fix it.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, κάποιος είχε παρατηρησει σε προηγούμενα post οτι οι photo βγαίνουν λίγο μακρόστενες ... και είχε δίκιο! Μεχρι να λυθεί αυτό με κάποιο firmware , το έλυσε η εταιρία ZenithCore :D ... ΜΠΕΙΤΕ ΕΔΩ και κατεβάστε το ZUnfatCamera for N3230 που είναι και FREE ;)

http://www.zenithcore.com/products/images/ZUnfatCam.jpg

 

Freeware : Camera Snapping Tool solving wrong ratio of picture

 

Features

- Enlarge snapped picture to 1280x1024 automatically.

- In case of low memory, the application will snap at original resolution (1280x960) automatically.

- Night mode is available

- Zooming is available

- Target drive is selectable (Phone Memory of Memory Card).

- Same UI as native camera application

Link to comment
Share on other sites

παιδια μήπως έχει κανείς το ***** για το OPM symbian phones v2.5?
"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ.

---------------

Nokia 3230 - Games,Ringtones,Applications,Themes...

Username : myphonefiles / Password : 4310267

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! ήθελα να ρωτήσω worldmate για το 3230? δουλεύει?
"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! ήθελα να ρωτήσω worldmate για το 3230? δουλεύει?

 

Έλα φίλε, οπως θα δεις και εδώ παίζει μια χαρά.... ;)

Link to comment
Share on other sites

νεες εκδοσεις για το photorite και για το philips camcorder ,συμβατες με το νοκια 3230!

 

θα τις βρειτε στην ιστοσελιδα μου ,μαζι με αλλα προγραμματα που τα θεωρω σημαντικα για τα series 60 κινητα.

Link to comment
Share on other sites

νεες εκδοσεις για το photorite και για το philips camcorder ,συμβατες με το νοκια 3230!

 

θα τις βρειτε στην ιστοσελιδα μου ,μαζι με αλλα προγραμματα που τα θεωρω σημαντικα για τα series 60 κινητα.

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΣΤΙΟΣΕΛΙΔΑ ΣΟΥ? :rolleyes:

---------------------

Nokia 3230 - Games,Ringtones,Applications,Themes...

Username : myphonefiles / Password : 4310267

Link to comment
Share on other sites

εαν κανεις κλικ πανω στο ονομα μου ,ακριβως πανω απο το avatar μου , θα ανοιξει εαν παραθυρο και μετα θα καταλαβεις τι πρεπει να κανεις.
Link to comment
Share on other sites

εαν κανεις κλικ πανω στο ονομα μου ,ακριβως πανω απο το avatar μου , θα ανοιξει εαν παραθυρο και μετα θα καταλαβεις τι πρεπει να κανεις.

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΜΑΛΛΟΝ ΒΛΑΚΕΙΑ Η ΕΡΩΤΗΣΗ. :stupid:

---------------------------------

Nokia 3230 - Games,Ringtones,Applications,Themes...

Username : myphonefiles / Password : 4310267

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο «πρόβλημα» είχε και το 6600 στην πρώτη του έκδοση. Ένα κολπάκι που κάναμε ήταν να ηχογραφήσουμε απόλυτη ησυχία και να την βάλουμε ως ήχο μηνυμάτων.Έτσι τα μηνύματα έχουν δόνηση όση ώρα διαρκεί η «ησυχία» :wink:

 

 

To παίρνω πίσω.. Ο αδερφός μου πήρε το 3230 πρόσφατα και στα μηνύματα δεν έχει δόνηση σε οποιοδήποτε προφίλ.. Σε όλους συμβαίνει αυτό;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

re paidia na rwthsw kati??kanw format me ta 3 plhktra(hard format) kanonika alla mu vgazei pali tis sydomefseis twn programmatwn pu eixa sthn karta egatesthmena....kanw format+sthn karta alla den mu elef8erwnei gyrw sta 3 mb!!!!!malon giafto den svinode oi sydomefseis oi opoies fysika den dulevun...pws na kanw full format sthn karta???

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω προβλημα με ενα παιχνιδι για n-gage. εγκαθιστω τον blizard installer, αλλα οταν τον ανοιγω και παταω επιλογες μου βγαζει install και exit ( μα αφου ηδη εγκαταστηθηκε.. ) μετα παω στο install και μου λεει application closes.. μπορει να βοηθησει κανεις?

 

επισης εχω ενα wav αρχειο αλλα δεν το παιζει.. γιατι??

 

και τελος γιατι οταν μεταφερω αρχειο απο τον υπολογιστη στο κινητο με υπερυθρες αποθηκευονται σε μυνηματα και μετα πρεπει να τα ανοιγω?? δεν γινεται να αποθηκευονται αυτοματα στην mmc με την μορφη τους, χωρις να ειναι σε μηνυμα?

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω προβλημα με ενα παιχνιδι για n-gage. εγκαθιστω τον blizard installer, αλλα οταν τον ανοιγω και παταω επιλογες μου βγαζει install και exit ( μα αφου ηδη εγκαταστηθηκε.. ) μετα παω στο install και μου λεει application closes.. μπορει να βοηθησει κανεις?

 

επισης εχω ενα wav αρχειο αλλα δεν το παιζει.. γιατι??

 

και τελος γιατι οταν μεταφερω αρχειο απο τον υπολογιστη στο κινητο με υπερυθρες αποθηκευονται σε μυνηματα και μετα πρεπει να τα ανοιγω?? δεν γινεται να αποθηκευονται αυτοματα στην mmc με την μορφη τους, χωρις να ειναι σε μηνυμα?

 

  1. Για ποιο παχνιδι μιλας;;
  2. Ισως να θελει αλλη κωδικοποιηση το *.wav.
  3. Οχι ειτε τα στελνεις με IrDA ειτε με Bluetooth πανε σαν μηνυμα και μετα με ενα file manager τα βαζεις οπου θελεις.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Για το puzzle bubble αφου ανοιξεις τον blz installer θα πατησεις Install και θα περιμενεις να γινει η εγκατασταση.

Πιθανως το συγκεκριμενο wav θα ειναι για αλλα κινητα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Καινούργια αρχεία στο Gmail

Έλενα Παπαρίζου-My number one.amr

Star Wars 3 Teaser.3gp :w00t:

Χριστοφόρου-Έλα Έλα.amr

Iron Maiden-Fear of the dark.amr

50 cent-Candy shop.amr

Scorpions-Hurricane.amr

Scorpions-Wind of change.amr

Mortalcombat.amr

Όλα τα αρχεία .amr είναι πολύ καλής ποιότητας και είναι φτιαγμένα από με το Nokia Multimedia Converter.

---------------------------

Nokia 3230 - Games,Ringtones,Applications,Themes...

Username : myphonefiles / Password : 4310267

Link to comment
Share on other sites

Μολις απεκτησα το 3230 το πρωτο symbian κινητο μου!!! :D ειναι πολυ τελειο,τα επαιξα απο τις δυνατοτητες! :wacko:

Θα θελα να μου πειτε κανα καλο προγραμματακι για να βαλω.

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία... Υπάρχει επιλογή από το μενού του κινητού για να βάλεις τι λειτουργείς θα έχει το joystick όταν δεν είσαι μέσα σε μενού; Πχ που όταν πατάς πάνω σου βγάζει κάμερα.. Αν δεν υπάρχει κανονικά μέσα στο κινητό, μπορεί κάποιος να μου πει κανένα πρόγραμμα που να το κάνει; 2η απορία: έχει βρει κανείς κάποιον ασφαλή τρόπο για να αποθηκεύονται τα μηνύματα στην κάρτα μνήμης; Και η τελευταία απορία μου για τώρα: Από που επιλέγουμε την ένταση του ήχου κατά τη διάρκεια της συνομιλίας;;; Δεν έχω βρει κάποια επιλογή από τα μενού του κινητού, και μπορώ να πω ότι μου έκανε εντύπωση αυτό.. Θα ήθελα να τον δυναμώσω λίγο, χωρίς όμως να δυναμώσω και το κουδούνισμα μαζι! Καλά, μάλλον έχω κι άλλες απορίες! Ξέρετε κανένα καλό πρόγραμμα για ημερολογιο; Αυτό που έχει το κινητό από μόνο του είναι ψιλοαπαράδεκτο.. :( Σε μένα ο nokia multimedia player/converter, δε λειτουργεί! Και έχω κατεβάσει την τελευταία εκδοσή του! Έχει κανείς άλλος παρόμοιο πρόβλημα; Και κάτι τελευταίο..(μάλλον!!!) Πώς μπορούμε να ενεργοποιήσουμε το e-mail στο κινητό; Τα e-mail που έχουμε στο ίντερνετ δεν μπορόυν να χρησιμοποιηθούν εκεί; Και αν ναι, πώς;;; :worry: Καιρό είχα να έχω τόσες απορίες μαζί!!! :O
The past is a ghost that haunts you, from the moment it exists, until the moment you don't.
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία... Υπάρχει επιλογή από το μενού του κινητού για να βάλεις τι λειτουργείς θα έχει το joystick όταν δεν είσαι μέσα σε μενού; Πχ που όταν πατάς πάνω σου βγάζει κάμερα.. Αν δεν υπάρχει κανονικά μέσα στο κινητό, μπορεί κάποιος να μου πει κανένα πρόγραμμα που να το κάνει; 2η απορία: έχει βρει κανείς κάποιον ασφαλή τρόπο για να αποθηκεύονται τα μηνύματα στην κάρτα μνήμης; Και η τελευταία απορία μου για τώρα: Από που επιλέγουμε την ένταση του ήχου κατά τη διάρκεια της συνομιλίας;;; Δεν έχω βρει κάποια επιλογή από τα μενού του κινητού, και μπορώ να πω ότι μου έκανε εντύπωση αυτό.. Θα ήθελα να τον δυναμώσω λίγο, χωρίς όμως να δυναμώσω και το κουδούνισμα μαζι! Καλά, μάλλον έχω κι άλλες απορίες! Ξέρετε κανένα καλό πρόγραμμα για ημερολογιο; Αυτό που έχει το κινητό από μόνο του είναι ψιλοαπαράδεκτο.. :( Σε μένα ο nokia multimedia player/converter, δε λειτουργεί! Και έχω κατεβάσει την τελευταία εκδοσή του! Έχει κανείς άλλος παρόμοιο πρόβλημα; Και κάτι τελευταίο..(μάλλον!!!) Πώς μπορούμε να ενεργοποιήσουμε το e-mail στο κινητό; Τα e-mail που έχουμε στο ίντερνετ δεν μπορόυν να χρησιμοποιηθούν εκεί; Και αν ναι, πώς;;; :worry: Καιρό είχα να έχω τόσες απορίες μαζί!!! :O

 

1.Για το joystic και τις συνομεύσεις θα πας ρυθμίσεις/τηλέφωνο/κατάσταση αναμονής και από κεί ρυθμίζεις οτι θες.

2.Νομίζω υπάρχει ένα πρόγραμα msdrive(κάπως έτσι λέγεται) αλλά έχω ακούσει οτι δεν δουλεύει καλά.Δημιουργεί προβλήματα λένε(δεν το έχω δουλέψει ποτέ για να σου πώ).

3.Μετακίνησε το πολυπλήκτρο αριστερά-δεξιά για την αυξομείωση.

4.Για ημερολόγιο δεν ξέρω να σου πώ.

5.Για το e-mail θα πάς σε ένα κατάστημα κινητής τηλεφωνίας και θα στο φτιάξουν εκεί.Εγώ επειδή έχω cosmote πήγα σε ένα oteshop και σε 5 λεπτά ήμουν έτοιμος.

 

Σημείωση:Έχω 7610.Οπότε όλα όσα σου πρότεινα είναι με βάση το δικό μου κινητό.Δεν νομίζω να υπάρχει διαφορά με το 3230 αλλά ποτέ δεν ξέρεις... :)

Link to comment
Share on other sites

σε ο,τι αφορα το joystick δεν υπαρχει δυνατοτητα ρυθμισης των συντομευσεων και ουτε ξερω για καποιο προγραμμα που κανει κατι τετοιο.

 

το μονο που μπορεις να αλλαξεις ειναι το πληκτα αριστερα και δεξια ,πανω απο το πρασινο και κοκκινο πληκτρο αντιστοιχα.

Link to comment
Share on other sites

σε ο,τι αφορα το joystick δεν υπαρχει δυνατοτητα ρυθμισης των συντομευσεων και ουτε ξερω για καποιο προγραμμα που κανει κατι τετοιο.

 

το μονο που μπορεις να αλλαξεις ειναι το πληκτα αριστερα και δεξια ,πανω απο το πρασινο και κοκκινο πληκτρο αντιστοιχα.

 

Έτσι ήταν και στο 7610 πρίν την αναβάθμηση.Όταν βγεί αναβάθμηση για το 3230 θα έχει επιλογές για όλες τις κατευθήνσεις του πολυπλήκτρου. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...